Hij vraagt om de BTW-aftrek, niet om de fiscale afschrijvingquote:Op vrijdag 23 november 2012 23:06 schreef Snowballed het volgende:
Het aantal procenten dat je hem gebruikt kun je hem afschrijven dacht ik...
Whutquote:Op vrijdag 23 november 2012 23:38 schreef Tikbalang het volgende:
Gewoon doen dus alsof er niemand is die met een BTW pas van de baas naar de Sligro gaat om daar de dagelijkse boodschappen te doen.
Zakelijke kosten: geen toetsing van uw beleidquote:Het komt voor dat bepaalde kosten naast een zakelijk karakter ook een persoonlijk karakter hebben (gemengde kosten), bijvoorbeeld doordat uzelf of een ander er als privépersoon voordeel van heeft. Van deze kosten is uitsluitend het zakelijke deel aftrekbaar. Als het persoonlijke karakter van die kosten overheerst, dan zijn die kosten in het geheel niet aftrekbaar.
In dit geval is er dus geen aftrek mogelijk, TS geeft zelf al aan dat het gebruik voornamelijk prive zal zijn.quote:Op zaterdag 24 november 2012 00:13 schreef MyTiredFeet het volgende:
[..]
Zakelijke kosten: geen toetsing van uw beleid
In dezelfde (percentuele) verdeling kun je ook de BTW terugvorderen.
Jep dat is in principe de situatie. Misschien werkt de reden dat ik als producent een goede TV nodig heb zodat ik goed kan zien hoe andere tv producties gemaakt zijn?quote:Op zaterdag 24 november 2012 00:20 schreef 81Renrew het volgende:
[..]
In dit geval is er dus geen aftrek mogelijk, TS geeft zelf al aan dat het gebruik voornamelijk prive zal zijn.
Ja, de fiscus is van gisterenquote:Op zaterdag 24 november 2012 00:32 schreef hearmeout het volgende:
[..]
Jep dat is in principe de situatie. Misschien werkt de reden dat ik als producent een goede TV nodig heb zodat ik goed kan zien hoe andere tv producties gemaakt zijn?
quote:Op zaterdag 24 november 2012 00:46 schreef igottagun het volgende:
Kun je gewoon doen, die paar tientjes kan de belastingdienst niets schelen.
De mensen bij de belastingdienst zijn niet achterlijk. Serieus, ik ga toch ook niet de btw van mn auto aftrekken omdat ik soms voor mn werk moet rijden.quote:Op zaterdag 24 november 2012 00:32 schreef hearmeout het volgende:
[..]
Jep dat is in principe de situatie. Misschien werkt de reden dat ik als producent een goede TV nodig heb zodat ik goed kan zien hoe andere tv producties gemaakt zijn?
Kan je doen, Je moet voor de belastingdienst kunnen verdedigen dat het een zakelijke uitgaven is.quote:Op vrijdag 23 november 2012 22:39 schreef hearmeout het volgende:
Beetje vreemde vraag misschien, maar het zit zo:
Ik heb een filmproductiebedrijfje en wil een nieuwe TV gaan kopen voor thuis. Deze TV zal dus voornamelijk gewoon in de woonkamer staan voor privégebruik.
Toch vraag ik me af of het mogelijk is om de BTW aan te geven bij de belastingdienst, omdat ik hem ook ga gebruiken om mijn geproduceerde films op terug te kijken. Een laatste kwaliteitscontrole dus alvorens ik de film oplever om te kijken of ik nog wat aan het beeld moet doen.
Hij zal dus wel voor bedrijfsactiviteiten worden gebruikt, maar niet dagelijks.
Kan dit? Of toch maar gewoon niet doen?
Gaat wel een moeilijk verhaal worden als dat ding in je huiskamer hangt...quote:Op zaterdag 24 november 2012 01:28 schreef Yreal het volgende:
[..]
Kan je doen, Je moet voor de belastingdienst kunnen verdedigen dat het een zakelijke uitgaven is.
Als je het veilig wil spelen, voer je 80% van de BTW en afschrijvingen op. Knappe belastinginspecteur die daarvan het tegendeel kan bewijzen.
Hoeveel zakelijke fiscale controles heb jij al meegemaakt?quote:Op zaterdag 24 november 2012 06:43 schreef mrPanerai het volgende:
Televisie lijkt me gewoon af te schrijven als bedrijfstoestel voor een videoproductiebedrijf
Hoe gaan ze dat controleren, een ander bedrijf heeft toch ook niet alle gekocht aparatuur ter controle in het kantoor staan staan als de belastinginspectie komt.
Hij is een Belg, neem aan dat hij daar ook woont. Dus denk niet dat hij ons systeem kentquote:Op zaterdag 24 november 2012 09:34 schreef JumpingJacky het volgende:
[..]
Hoeveel zakelijke fiscale controles heb jij al meegemaakt?
Ach beetje overdrijven natuurlijk. Blijft natuurlijk gewoon een beetje frauderen. Maar heb wel wat dingen in huis wat via een slinkse weg als zodanig bij mij in huis kwam waar ik toch wel voor betaald heb. En weet uit ervaring dat er een heel verschil zit tussen belastingvrij en belastingvrij. Mijn sigaretten zijn belastingvrij en kosten dan maar 74 cent per pakje, mag dat - NEE, doe ik dat - JA.quote:Op zaterdag 24 november 2012 00:01 schreef ElisaB het volgende:
[..]
WhutMet een BTW-pas van de baas dagelijkse boodschappen doen bij de Sligro
Iets met een klepel en een klok zeker
Badass.quote:Op zaterdag 24 november 2012 10:49 schreef Tikbalang het volgende:
[..]
Ach beetje overdrijven natuurlijk. Blijft natuurlijk gewoon een beetje frauderen. Maar heb wel wat dingen in huis wat via een slinkse weg als zodanig bij mij in huis kwam waar ik toch wel voor betaald heb. En weet uit ervaring dat er een heel verschil zit tussen belastingvrij en belastingvrij. Mijn sigaretten zijn belastingvrij en kosten dan maar 74 cent per pakje, mag dat - NEE, doe ik dat - JA.
Nog zo'n onnavolgbare postquote:Op zaterdag 24 november 2012 10:49 schreef Tikbalang het volgende:
Ach beetje overdrijven natuurlijk. Blijft natuurlijk gewoon een beetje frauderen. Maar heb wel wat dingen in huis wat via een slinkse weg als zodanig bij mij in huis kwam waar ik toch wel voor betaald heb. En weet uit ervaring dat er een heel verschil zit tussen belastingvrij en belastingvrij. Mijn sigaretten zijn belastingvrij en kosten dan maar 74 cent per pakje, mag dat - NEE, doe ik dat - JA.
Hij denkt dat er dan geen BTW gerekend wordt bij de Sligroquote:Op zaterdag 24 november 2012 10:53 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Nog zo'n onnavolgbare post
De vraag is vooral: wat is in hemelsnaam een BTW-pas? En wat heeft de fiscus er voor last van als jij met de Sligropas van je werkgever boodschappen gaat doen bij de Sligro? En tot slot: wat heeft dit te maken met de OP
Kopen bij de Sligro is allebehalve belastingvrij en kopen bij de Sligro heeft niets met fraude te maken.
Dus imho lul je gezellig mee, maar snap je er verrekte weinig van
quote:Op zaterdag 24 november 2012 10:55 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hij denkt dat er dan geen BTW gerekend wordt bij de Sligro
Nou nog hopen dat ze een TV hebben voor TS, dan is dat probleem ook opgelost.quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:03 schreef JumpingJacky het volgende:
Hier nog zo'n illegale actie
[ afbeelding ]
Ach dat is gewoon wat ouderwetse terminologie die hoogstwaarschijnlijk ook alleen maar bekent was binnen mijn bekenden kring. Wat ik in ieder geval probeer te zeggen dat hij TS gewoon die TV moet gaan halen voor hem in huis.quote:Op zaterdag 24 november 2012 10:53 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Nog zo'n onnavolgbare post
De vraag is vooral: wat is in hemelsnaam een BTW-pas? En wat heeft de fiscus er voor last van als jij met de Sligropas van je werkgever boodschappen gaat doen bij de Sligro? En tot slot: wat heeft dit te maken met de OP
Kopen bij de Sligro is allebehalve belastingvrij en kopen bij de Sligro heeft niets met fraude te maken.
Dus imho lul je gezellig mee, maar snap je er verrekte weinig van
Je bedoelt eigenlijk dat je geen flauw idee hebt hoe dat nou eigenlijk werkt met de BTW en de aangifte OB?quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:07 schreef Tikbalang het volgende:
[..]
Ach dat is gewoon wat ouderwetse terminologie die hoogstwaarschijnlijk ook alleen maar bekent was binnen mijn bekenden kring. Wat ik in ieder geval probeer te zeggen dat hij TS gewoon die TV moet gaan halen voor hem in huis.
Nee dat klopt in NL heb ik geen BTW aftrek, wel in overal buitenland. Dan koop ik iets als zodanig voor boot dat gaat dan via een agent dus ik zet alleen een handtekening op meerdere papiertjes. Vervolgens boek ik dit in op mijn prive rekening. En al naar gelanag de situatie kan ik dan de cash weer terugpakken uit de kas of niet. En het gehaalde item dan in mijn koffer/auto dauwen en in huis neerzetten. Dat is een van de mooie dingen van mijn functie. Heel het BTW gebeuren gaat dan wel om mij heen dus nee wat dat betreft heb ik daar de ballen verstand niet van.quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:08 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je bedoelt eigenlijk dat je geen flauw idee hebt hoe dat nou eigenlijk werkt met de BTW en de aangifte OB?
Het klinkt alsof je een audit in het buitenland (tenzij Griekenland) ook niet probleemloos zou doorstaan.quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:11 schreef Tikbalang het volgende:
[..]
Nee dat klopt in NL heb ik geen BTW aftrek, wel in overal buitenland. Dan koop ik iets als zodanig voor boot dat gaat dan via een agent dus ik zet alleen een handtekening op meerdere papiertjes. Vervolgens boek ik dit in op mijn prive rekening. En al naar gelanag de situatie kan ik dan de cash weer terugpakken uit de kas of niet. En het gehaalde item dan in mijn koffer/auto dauwen en in huis neerzetten. Dat is een van de mooie dingen van mijn functie. Heel het BTW gebeuren gaat dan wel om mij heen dus nee wat dat betreft heb ik daar de ballen verstand niet van.
Ach dat valt wel mee er gaat zo her en der wat geld heen en weer zonder bonnetje. Wat als een douana beambte je een boete geeft van 10000 dollar en dit lul je terug naar 500 en 5 sloffen marlboro. Dit gaat dan bij hem in de pocket. Denk je dat er dan ook maar een belastingambtenaar is die dat kan controleren. Theorie zegt dan ik gaf 500 en 5 slof maar ik declareer 500 en 1 tv. En daar het heel ver weg was hoe wou je dat dan controleren want bonnejte doen ze niet aan in afrika.quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:13 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het klinkt alsof je een audit in het buitenland (tenzij Griekenland) ook niet probleemloos zou doorstaan.
Misschien heeft hij wel een hele goede boekhouder en snapt hij het zelf niet zo goedquote:Op zaterdag 24 november 2012 11:13 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het klinkt alsof je een audit in het buitenland (tenzij Griekenland) ook niet probleemloos zou doorstaan.
Ja, dat kan ook... en maar stoere verhalen over zaken die van de belasting worden afgetrokken, zorgt de boekhouder gewoon dat er alleen afgetrokken wordt wat er afgetrokken mag wordenquote:Op zaterdag 24 november 2012 11:35 schreef lezzer het volgende:
[..]
Misschien heeft hij wel een hele goede boekhouder en snapt hij het zelf niet zo goed
quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:35 schreef lezzer het volgende:
[..]
Misschien heeft hij wel een hele goede boekhouder en snapt hij het zelf niet zo goed
Mischien wel ja en is het dan maar goed dat de belastingdienst moeite heeft met langskomen bij ons daar we er toch niet zijn. Maar goed dat het aan alle kanten rammelt dat weet ik. Daar waar ik werk zijn er 30 man met dezelfde functie en die doen het allemaal anders. 2 man boekhouders die af en toe wel eens aan de lijn hangen om te melden dat het niet klopt. Maar creatief als dat we zijn lossen we het altijd weer op onder meerdere niet controleerbare posten. In ieder geval zo dat het mij geen geld kost en nog steeds gratis kan roken.quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:36 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, dat kan ook... en maar stoere verhalen over zaken die van de belasting worden afgetrokken, zorgt de boekhouder gewoon dat er alleen afgetrokken wordt wat er afgetrokken mag worden
Een hele club met mensen die geen idee heeft waar ze het over hebben. Gezelligquote:Op zaterdag 24 november 2012 11:07 schreef Tikbalang het volgende:
Ach dat is gewoon wat ouderwetse terminologie die hoogstwaarschijnlijk ook alleen maar bekent was binnen mijn bekenden kring.
Kortom: je tilt de boel structureel en je bent dus eigenlijk gewoon een crimineeltje?quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:44 schreef Tikbalang het volgende:
Mischien wel ja en is het dan maar goed dat de belastingdienst moeite heeft met langskomen bij ons daar we er toch niet zijn. Maar goed dat het aan alle kanten rammelt dat weet ik. Daar waar ik werk zijn er 30 man met dezelfde functie en die doen het allemaal anders. 2 man boekhouders die af en toe wel eens aan de lijn hangen om te melden dat het niet klopt. Maar creatief als dat we zijn lossen we het altijd weer op onder meerdere niet controleerbare posten. In ieder geval zo dat het mij geen geld kost en nog steeds gratis kan roken.
Ach we lullen gewoon lekker door en of het helemaal klopt ach who cares (behalve hier dan).quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:53 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Een hele club met mensen die geen idee heeft waar ze het over hebben. Gezellig
Heeft niets met ouderwets te maken. Nofi, maar heeft alleen te maken met geen flauw idee hebben en maar een beetje voor de vuist weglullen
[..]
Kortom: je tilt de boel structureel en je bent dus eigenlijk gewoon een crimineeltje?
Dat je met zo iemand in discussie gaatquote:Op zaterdag 24 november 2012 11:53 schreef ElisaB het volgende:
Kortom: je tilt de boel structureel en je bent dus eigenlijk gewoon een crimineeltje?
Die kan simpelweg redeneren dat de tv niet in de werkruimte hangt maat in de privé ruimte, en het gebruik dus privé is.quote:Op zaterdag 24 november 2012 01:28 schreef Yreal het volgende:
[..]
Kan je doen, Je moet voor de belastingdienst kunnen verdedigen dat het een zakelijke uitgaven is.
Als je het veilig wil spelen, voer je 80% van de BTW en afschrijvingen op. Knappe belastinginspecteur die daarvan het tegendeel kan bewijzen.
Nogal gissen dit natuurlijk. Misschien wil hij een Loewe tv van 4 ruggen, dan is het best interessant..quote:Op zaterdag 24 november 2012 13:18 schreef Stefan het volgende:
Een tv van 600 euro heeft 126 euro aan BTW, je moet je afvragen of dat t waard is om er wakker van te liggen
Maar het mag nietquote:Op zaterdag 24 november 2012 15:58 schreef mafkees10 het volgende:
[..]
Nogal gissen dit natuurlijk. Misschien wil hij een Loewe tv van 4 ruggen, dan is het best interessant..
Hier in België idd meer dan één.quote:Op zaterdag 24 november 2012 09:34 schreef JumpingJacky het volgende:
[..]
Hoeveel zakelijke fiscale controles heb jij al meegemaakt?
quote:Op vrijdag 23 november 2012 23:38 schreef Tikbalang het volgende:
Gewoon doen dus alsof er niemand is die met een BTW pas van de baas naar de Sligro gaat om daar de dagelijkse boodschappen te doen.
En sommige dingen die niet mogen kun je ook beter niet doenquote:
Als je snel geld wil kan je beter een tankstation beroven dan de fiscus oplichten.quote:
Het gaat niet om snel geld maar om meer geld. Of eigenlijk, minder aan de fiscus geven.quote:Op maandag 26 november 2012 08:20 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Als je snel geld wil kan je beter een tankstation beroven dan de fiscus oplichten.
Maar als het niet mag mag het niet. De boetes zijn niet verkeerd. Als je gepakt wordt zal je een stuk meer betalen dan in het geval je niet hebt gelogen.quote:Op maandag 26 november 2012 10:33 schreef Tikbalang het volgende:
[..]
Het gaat niet om snel geld maar om meer geld. Of eigenlijk, minder aan de fiscus geven.
En jij bent zo braaf dat je je altijd aan de wet houdt. Niet te snel rijden, altijd stoppen voor rood licht en nog veel en veel meer dingen.quote:Op maandag 26 november 2012 11:05 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Maar als het niet mag mag het niet. De boetes zijn niet verkeerd. Als je gepakt wordt zal je een stuk meer betalen dan in het geval je niet hebt gelogen.
Nope, maar je moet je toch wel afvragen of de eventuele boete die paar rotcenten kan rechtvaardigen.quote:Op maandag 26 november 2012 11:13 schreef Tikbalang het volgende:
[..]
En jij bent zo braaf dat je je altijd aan de wet houdt. Niet te snel rijden, altijd stoppen voor rood licht en nog veel en veel meer dingen.
quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:18 schreef Tikbalang het volgende:
[..]
Ach dat valt wel mee er gaat zo her en der wat geld heen en weer zonder bonnetje. Wat als een douana beambte je een boete geeft van 10000 dollar en dit lul je terug naar 500 en 5 sloffen marlboro. Dit gaat dan bij hem in de pocket. Denk je dat er dan ook maar een belastingambtenaar is die dat kan controleren. Theorie zegt dan ik gaf 500 en 5 slof maar ik declareer 500 en 1 tv. En daar het heel ver weg was hoe wou je dat dan controleren want bonnejte doen ze niet aan in afrika.
Minder aan de fiscus geven en de fiscus bedonderen zijn twee verschillende dingen....quote:Op maandag 26 november 2012 10:33 schreef Tikbalang het volgende:
[..]
Het gaat niet om snel geld maar om meer geld. Of eigenlijk, minder aan de fiscus geven.
Holy fuck, nu zit ik echt in de donkere krochten van het interwebsquote:Op zaterdag 24 november 2012 11:03 schreef JumpingJacky het volgende:
Hier nog zo'n illegale actie
[ afbeelding ]
Ach ja trieste dingen heb ik genoeg meegemaakt van de kant van de belastingdienst (lees - douane) 30 euro boete want 1 blikje bier teveel in je hut, 50 euro omdat de 17 jarige stagiaire een half krat bier in zijn hut had, 150 euro omdat op een stukje papier een regeltje leeg was waar een streepje had moeten staan en zo kan ik nog wel even doorgaan.quote:Op maandag 26 november 2012 11:40 schreef Leandra het volgende:
[..]
Minder aan de fiscus geven en de fiscus bedonderen zijn twee verschillende dingen....
Dat iemand gebruik maakt van de ruimte die de belastingwet biedt is in principe geen probleem, de boel bedonderen is dom, zeker in het geval van de belastingdienst.
Mijn vader zei altijd: als je de boel besodemietert moet je het zo goed doen dat je de rest van je leven op de Bahama's kunt wonen.
Dit soort trieste dingetjes als de BTW op een privé-TV willen terugvorderen zijn alleen maar dom en als je gepakt wordt dan kost je dat veel meer dan het opgeleverd heeft, daarbij word je dan ook voor alles gepakt waarvoor ze je kunnen pakken.
En als voorbeeld draag je zaken aan waarbij je zelf fout bentquote:Op maandag 26 november 2012 14:49 schreef Tikbalang het volgende:
[..]
Ach ja trieste dingen heb ik genoeg meegemaakt van de kant van de belastingdienst (lees - douane) 30 euro boete want 1 blikje bier teveel in je hut, 50 euro omdat de 17 jarige stagiaire een half krat bier in zijn hut had, 150 euro omdat op een stukje papier een regeltje leeg was waar een streepje had moeten staan en zo kan ik nog wel even doorgaan.
...
Ik ben zo blij dat jij de moeite neemt om dit te posten, want ik had er de kracht niet meer voorquote:Op maandag 26 november 2012 16:19 schreef DonJames het volgende:
En als voorbeeld draag je zaken aan waarbij je zelf fout bentHelder licht
Vervelend voor je joh, dat er regels zijn, en instanties die die handhaven.quote:Op maandag 26 november 2012 14:49 schreef Tikbalang het volgende:
[..]
Ach ja trieste dingen heb ik genoeg meegemaakt van de kant van de belastingdienst (lees - douane) 30 euro boete want 1 blikje bier teveel in je hut, 50 euro omdat de 17 jarige stagiaire een half krat bier in zijn hut had, 150 euro omdat op een stukje papier een regeltje leeg was waar een streepje had moeten staan en zo kan ik nog wel even doorgaan.
Zielige dingen gebeuren aan allebei de kanten. Van onze kant om er wat beter op te worden. En van de kant van belasting met hun priemende vingertje alla Koos Spee zal ik dan maar zeggen. Want zo gingen die 3 items hierboven. Van dat wij aan boord van die boot toch wel heel heel erg stout bezig waren en hoe we dat konden doen een jongen van 17 bier laten drinken.
Niet dat het allemaal slecht is hoor de autoriteiten. Die hadden mij ook wel al eens voor de rechter kunnen slepen vanwege iets met olie in het water. Maar omdat hun het niet zagen drijven werd het geseponeerd.
Die boetetjes stelden ook helemaal niks voor, ging meer om het gebeuren hoe het ging eromheen maar dat valt toch niet uit te leggen. Maakt ook niet uit.quote:Op maandag 26 november 2012 16:31 schreef drijfhout het volgende:
[..]
Vervelend voor je joh, dat er regels zijn, en instanties die die handhaven.
Ik kan heel slecht tegen dit soort gemiep, van die mensen die te hard rijden en dan bij een bekeuring klagen dat de politie beter boeven kan gaan vangen. Want jij bent meneertje onschuld met alleen onschuldige overtredingen. Donder toch op met je totale gebrek aan verantwoordelijkheid voor je eigen handelen. Die totale volkomen terechte 230 euro boete kan jij met gemak betalen van de winst op je illegale sigaretten, drol.
Je wordt een beetje lachwekkend eiks... Je vertelt vol trots hoe je de boel tilt, maar als er dan eens iemand op zijn strepen staat, dan is dát natuurlijk niet terecht. Béétje jammer.quote:Op maandag 26 november 2012 17:09 schreef Tikbalang het volgende:
[..]
Die boetetjes stelden ook helemaal niks voor, ging meer om het gebeuren hoe het ging eromheen maar dat valt toch niet uit te leggen. Maakt ook niet uit.
Je gaat vast wel anders piepen als ze jouw trouwring, al je kleren, je computer in beslag nemen omdat, er is geen omdat, de scheepsagent vertelde bij aankomst al, vandaag willen ze geld zien. En neem maar aan dat die mannen allemaal een hele goeie fantasie hebben om regeltjes ter plekke te bedenken.
Maar ach jij zit lekker hier in NL waar alle agenten nooit niks fout doen.
Ach ja in het kader van de fraudeur word getilt heb je totaal gelijk en daarvoor kan ik dan ook hand in eigen boezem steken. Jammer alleen is dat ik niet de enigste ben aan boord maar wel de enigste die zo een beetje de crimineel kan uithangen. Alle overige bemanningsleden worden op dezefde manier getilt door diezelfde persoon die op zijn strepen staat. Om alles dan dus zo soepeltjes mogelijk te laten verlopen ben ik dan sigaretten en drank aan het smokkelen om weg te geven. Ik loop daar dan alle risico voor word ik a voor betaald en kan ik b de vruchten van plukken. De rederij is er mee bekend en vind het OK.quote:Op maandag 26 november 2012 17:26 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Je wordt een beetje lachwekkend eiks... Je vertelt vol trots hoe je de boel tilt, maar als er dan eens iemand op zijn strepen staat, dan is dát natuurlijk niet terecht. Béétje jammer.
Doe je ding, maar ik vind het een sneu patser-gehalte hebben eerlijk gezegdquote:Op maandag 26 november 2012 18:03 schreef Tikbalang het volgende:
[..]
Ach ja in het kader van de fraudeur word getilt heb je totaal gelijk en daarvoor kan ik dan ook hand in eigen boezem steken. Jammer alleen is dat ik niet de enigste ben aan boord maar wel de enigste die zo een beetje de crimineel kan uithangen. Alle overige bemanningsleden worden op dezefde manier getilt door diezelfde persoon die op zijn strepen staat. Om alles dan dus zo soepeltjes mogelijk te laten verlopen ben ik dan sigaretten en drank aan het smokkelen om weg te geven. Ik loop daar dan alle risico voor word ik a voor betaald en kan ik b de vruchten van plukken. De rederij is er mee bekend en vind het OK.
Mijn baas zal het niet zijn...quote:De grote verliezer in dit verhaal dan uiteindelijk is het volk van het land waar de lading gelost word. Alle kosten komen dan namelijk op het bordje van de charteraar welke in NL kan zitten en jouw baas is.
Dat weet je maar nooit. Jij koopt een ananas in de winkel of een pizza hawai op het werk (ik noem maar wat) die ananassen komen uit afrika, zuid amerika. Om boot daar tegen de kant te krijgen volgt al het boven door mij getikte en erger. Dat word allemaal betaald door de koper van die Ananas maar gelukkig zitten er heel veel ananassen in 1 boot dus valt het qua kostprijs per ananas wel mee, hoeveel kan ik niet zeggen. Maar zo gaat dat en ik ben daar niet de enigste in.quote:
Nou, dat weet ik welquote:
Je vindt jezelf echt een kadootje hequote:Jij koopt een ananas in de winkel of een pizza hawai op het werk (ik noem maar wat) die ananassen komen uit afrika, zuid amerika. Om boot daar tegen de kant te krijgen volgt al het boven door mij getikte en erger. Dat word allemaal betaald door de koper van die Ananas maar gelukkig zitten er heel veel ananassen in 1 boot dus valt het qua kostprijs per ananas wel mee, hoeveel kan ik niet zeggen. Maar zo gaat dat en ik ben daar niet de enigste in.
Wel heb je al bemanninglid bij mij 1 voordeel. Ik doe niet moeilijk over hoeveel sigaretten iemand wil hebben. Nemen hun 15 slof mee naar huis moeten ze dat helemaal zelf weten. Ik ben geen politieman uiteindelijk. Tja ik werk dan weer mee aan smokkel maar als jij bij mij zou varen zou jij er ook beter van worden omdat een slof marlboro uiteindelijk maar 12.75 kost ipv 57 euro.
Dus jij bent een op het spek gebonden kat die de spek niet gaat opeten, een muis die niet danst in huis als diezelfde kat weg is ??????????quote:Op maandag 26 november 2012 19:02 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Nou, dat weet ik wel
[..]
Je vindt jezelf echt een kadootje he
Maar even for the record: ik betaal gewoon ¤ 70 voor mijn slof shag. Ik ben nog nooit te porren geweest voor illegale shit.
Nee, ik ben gewoon een redelijk normaal en fatsoenlijk mens. Mijn vader en moeder hebben een serieuze poging gedaan mij groot te schoppen met wat normen en waarden en ik voel geen behoefte om te doen wat jij doet.quote:Op maandag 26 november 2012 19:07 schreef Tikbalang het volgende:
Dus jij bent een op het spek gebonden kat die de spek niet gaat opeten, een muis die niet danst in huis als diezelfde kat weg is ??????????
Ach ja dat kan ieder zijn ding. Goed ik stout jij niet is de wereld weer recht.quote:Op maandag 26 november 2012 19:11 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Nee, ik ben gewoon een redelijk normaal en fatsoenlijk mens. Mijn vader en moeder hebben een serieuze poging gedaan mij groot te schoppen met wat normen en waarden en ik voel geen behoefte om te doen wat jij doet.
En waar heb ik jou beledigd ?????????quote:Op maandag 26 november 2012 19:13 schreef knoblaucha6 het volgende:
Tjonge Tik, als jij mijn zoon was liet ik je spontaan met terugwerkende kracht aborteren![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |