Nou nog hopen dat ze een TV hebben voor TS, dan is dat probleem ook opgelost.quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:03 schreef JumpingJacky het volgende:
Hier nog zo'n illegale actie
[ afbeelding ]
Ach dat is gewoon wat ouderwetse terminologie die hoogstwaarschijnlijk ook alleen maar bekent was binnen mijn bekenden kring. Wat ik in ieder geval probeer te zeggen dat hij TS gewoon die TV moet gaan halen voor hem in huis.quote:Op zaterdag 24 november 2012 10:53 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Nog zo'n onnavolgbare post
De vraag is vooral: wat is in hemelsnaam een BTW-pas? En wat heeft de fiscus er voor last van als jij met de Sligropas van je werkgever boodschappen gaat doen bij de Sligro? En tot slot: wat heeft dit te maken met de OP
Kopen bij de Sligro is allebehalve belastingvrij en kopen bij de Sligro heeft niets met fraude te maken.
Dus imho lul je gezellig mee, maar snap je er verrekte weinig van
Je bedoelt eigenlijk dat je geen flauw idee hebt hoe dat nou eigenlijk werkt met de BTW en de aangifte OB?quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:07 schreef Tikbalang het volgende:
[..]
Ach dat is gewoon wat ouderwetse terminologie die hoogstwaarschijnlijk ook alleen maar bekent was binnen mijn bekenden kring. Wat ik in ieder geval probeer te zeggen dat hij TS gewoon die TV moet gaan halen voor hem in huis.
Nee dat klopt in NL heb ik geen BTW aftrek, wel in overal buitenland. Dan koop ik iets als zodanig voor boot dat gaat dan via een agent dus ik zet alleen een handtekening op meerdere papiertjes. Vervolgens boek ik dit in op mijn prive rekening. En al naar gelanag de situatie kan ik dan de cash weer terugpakken uit de kas of niet. En het gehaalde item dan in mijn koffer/auto dauwen en in huis neerzetten. Dat is een van de mooie dingen van mijn functie. Heel het BTW gebeuren gaat dan wel om mij heen dus nee wat dat betreft heb ik daar de ballen verstand niet van.quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:08 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je bedoelt eigenlijk dat je geen flauw idee hebt hoe dat nou eigenlijk werkt met de BTW en de aangifte OB?
Het klinkt alsof je een audit in het buitenland (tenzij Griekenland) ook niet probleemloos zou doorstaan.quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:11 schreef Tikbalang het volgende:
[..]
Nee dat klopt in NL heb ik geen BTW aftrek, wel in overal buitenland. Dan koop ik iets als zodanig voor boot dat gaat dan via een agent dus ik zet alleen een handtekening op meerdere papiertjes. Vervolgens boek ik dit in op mijn prive rekening. En al naar gelanag de situatie kan ik dan de cash weer terugpakken uit de kas of niet. En het gehaalde item dan in mijn koffer/auto dauwen en in huis neerzetten. Dat is een van de mooie dingen van mijn functie. Heel het BTW gebeuren gaat dan wel om mij heen dus nee wat dat betreft heb ik daar de ballen verstand niet van.
Ach dat valt wel mee er gaat zo her en der wat geld heen en weer zonder bonnetje. Wat als een douana beambte je een boete geeft van 10000 dollar en dit lul je terug naar 500 en 5 sloffen marlboro. Dit gaat dan bij hem in de pocket. Denk je dat er dan ook maar een belastingambtenaar is die dat kan controleren. Theorie zegt dan ik gaf 500 en 5 slof maar ik declareer 500 en 1 tv. En daar het heel ver weg was hoe wou je dat dan controleren want bonnejte doen ze niet aan in afrika.quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:13 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het klinkt alsof je een audit in het buitenland (tenzij Griekenland) ook niet probleemloos zou doorstaan.
Misschien heeft hij wel een hele goede boekhouder en snapt hij het zelf niet zo goedquote:Op zaterdag 24 november 2012 11:13 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het klinkt alsof je een audit in het buitenland (tenzij Griekenland) ook niet probleemloos zou doorstaan.
Ja, dat kan ook... en maar stoere verhalen over zaken die van de belasting worden afgetrokken, zorgt de boekhouder gewoon dat er alleen afgetrokken wordt wat er afgetrokken mag wordenquote:Op zaterdag 24 november 2012 11:35 schreef lezzer het volgende:
[..]
Misschien heeft hij wel een hele goede boekhouder en snapt hij het zelf niet zo goed
quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:35 schreef lezzer het volgende:
[..]
Misschien heeft hij wel een hele goede boekhouder en snapt hij het zelf niet zo goed
Mischien wel ja en is het dan maar goed dat de belastingdienst moeite heeft met langskomen bij ons daar we er toch niet zijn. Maar goed dat het aan alle kanten rammelt dat weet ik. Daar waar ik werk zijn er 30 man met dezelfde functie en die doen het allemaal anders. 2 man boekhouders die af en toe wel eens aan de lijn hangen om te melden dat het niet klopt. Maar creatief als dat we zijn lossen we het altijd weer op onder meerdere niet controleerbare posten. In ieder geval zo dat het mij geen geld kost en nog steeds gratis kan roken.quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:36 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, dat kan ook... en maar stoere verhalen over zaken die van de belasting worden afgetrokken, zorgt de boekhouder gewoon dat er alleen afgetrokken wordt wat er afgetrokken mag worden
Een hele club met mensen die geen idee heeft waar ze het over hebben. Gezelligquote:Op zaterdag 24 november 2012 11:07 schreef Tikbalang het volgende:
Ach dat is gewoon wat ouderwetse terminologie die hoogstwaarschijnlijk ook alleen maar bekent was binnen mijn bekenden kring.
Kortom: je tilt de boel structureel en je bent dus eigenlijk gewoon een crimineeltje?quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:44 schreef Tikbalang het volgende:
Mischien wel ja en is het dan maar goed dat de belastingdienst moeite heeft met langskomen bij ons daar we er toch niet zijn. Maar goed dat het aan alle kanten rammelt dat weet ik. Daar waar ik werk zijn er 30 man met dezelfde functie en die doen het allemaal anders. 2 man boekhouders die af en toe wel eens aan de lijn hangen om te melden dat het niet klopt. Maar creatief als dat we zijn lossen we het altijd weer op onder meerdere niet controleerbare posten. In ieder geval zo dat het mij geen geld kost en nog steeds gratis kan roken.
Ach we lullen gewoon lekker door en of het helemaal klopt ach who cares (behalve hier dan).quote:Op zaterdag 24 november 2012 11:53 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Een hele club met mensen die geen idee heeft waar ze het over hebben. Gezellig
Heeft niets met ouderwets te maken. Nofi, maar heeft alleen te maken met geen flauw idee hebben en maar een beetje voor de vuist weglullen
[..]
Kortom: je tilt de boel structureel en je bent dus eigenlijk gewoon een crimineeltje?
Dat je met zo iemand in discussie gaatquote:Op zaterdag 24 november 2012 11:53 schreef ElisaB het volgende:
Kortom: je tilt de boel structureel en je bent dus eigenlijk gewoon een crimineeltje?
Die kan simpelweg redeneren dat de tv niet in de werkruimte hangt maat in de privé ruimte, en het gebruik dus privé is.quote:Op zaterdag 24 november 2012 01:28 schreef Yreal het volgende:
[..]
Kan je doen, Je moet voor de belastingdienst kunnen verdedigen dat het een zakelijke uitgaven is.
Als je het veilig wil spelen, voer je 80% van de BTW en afschrijvingen op. Knappe belastinginspecteur die daarvan het tegendeel kan bewijzen.
Nogal gissen dit natuurlijk. Misschien wil hij een Loewe tv van 4 ruggen, dan is het best interessant..quote:Op zaterdag 24 november 2012 13:18 schreef Stefan het volgende:
Een tv van 600 euro heeft 126 euro aan BTW, je moet je afvragen of dat t waard is om er wakker van te liggen
Maar het mag nietquote:Op zaterdag 24 november 2012 15:58 schreef mafkees10 het volgende:
[..]
Nogal gissen dit natuurlijk. Misschien wil hij een Loewe tv van 4 ruggen, dan is het best interessant..
Hier in België idd meer dan één.quote:Op zaterdag 24 november 2012 09:34 schreef JumpingJacky het volgende:
[..]
Hoeveel zakelijke fiscale controles heb jij al meegemaakt?
quote:Op vrijdag 23 november 2012 23:38 schreef Tikbalang het volgende:
Gewoon doen dus alsof er niemand is die met een BTW pas van de baas naar de Sligro gaat om daar de dagelijkse boodschappen te doen.
En sommige dingen die niet mogen kun je ook beter niet doenquote:
Als je snel geld wil kan je beter een tankstation beroven dan de fiscus oplichten.quote:
Het gaat niet om snel geld maar om meer geld. Of eigenlijk, minder aan de fiscus geven.quote:Op maandag 26 november 2012 08:20 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Als je snel geld wil kan je beter een tankstation beroven dan de fiscus oplichten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |