abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_119548692


Nu in de theaters!


De Gate:

Estelle en Ruud gaan na een huwelijk van 12 jaar en 2 kinderen uit elkaar. Ruud is dit inmiddels wel gewend want hij heeft nog 2 andere ex-vrouwen die ieder ook twee kinderen van hem hebben. De reden waarom ze volgens Estelle uit elkaar gaan is omdat Ruud er (via zijn golftas) nogal wat neukertjes op na zou hebben gehouden. Een van zijn laatste veroveringen zou een dame uit de horecawereld zijn.

Volgens Ruud is echter de de bom gebarsten nadat hij afluisterapparatuur in hun huis heeft geplaatst en zo vernam dat Estelle vreemd ging met Badr Hari waar ze verliefd op is, zelfs misschien zwanger van is. Natuurlijk waren de moeder en zus van Estelle waren op de hoogte van de affaire van Estelle.

Estelle en Badr vertrokken stiekem naar Marokko terwijl Estelle tegen Ruud had gezegd dat ze met Leco van Zadelhoff naar Ibiza zou zijn. Om haar te betrappen heeft Ruud zich verscholen achter een vuilcontainer op Schiphol en zag Estelle terugkomen uit Marokko waarbij zijn vermoedens bevestigd zijn dat ze inderdaad vreemd ging.

Badr Hari had zelf voor/tijdens Estelle ook al een relatie met Daphne. Zij is een maand geleden bevallen is van zijn kind en moest via de media moest vernemen dat haar relatie met Badr voorbij is. Volgens Badr begrijpt Daphne echter "dat zoiets kan gebeuren" (ahum)

Even gingen de geruchten dat Estelle vreemd zou zijn gegaan met Rafael van de Vaart wat deze gate zou hebben veroorzaakt maar het blijkt vooralsnog Badr te zijn. Volgens andere berichten is Rafael wel degelijk vreemdgegaan maar met niemand minder dan Nicky Plessen die een kind heeft met Ruben Bontekoe en zou een scheiding van Rafael en Sylvie op handen zijn.

UPDATE 27-7-2012

Inmiddels zijn we een paar weken verder en is er een staakt het vuren tussen Estelle en Ruud en zijn ze in de rechtbank bezig met de scheiding rond te maken.

Estelle is dol verliefd op haar Badjas Harrie en iedereen mag het weten! (roddelbladen, kranten etc) Als liefdesuitje zijn ze bijvoorbeeld als VIP naar Sensation White gegaan waar Badr, al spelend met het haar van Estelle, vermoedelijk een gast uit een andere sky-box permanent invalide heeft geschopt. Gelukkig lazen we de volgende dag in de krant dat hij er niets mee te maken had, hij had alleen maar wat glazen afgedroogd met een theedoek. Voor de zekerheid zijn ze na de vechtpartij toch maar via het balkon vertrokken voordat de beveiliging er was.

Volgens Badr "overwint hun liefde alles" De vraag is of Estelle nog steeds zo blij is met haar 'vechtmachine' aangezien, na een heerlijke -geplande- vakantie naar het buitenland, Badr moest gaan onderhandelen met de Nederlandse justitie over zijn terugkomst naar Nederland. Er waren inmiddels wat aangiftes tegen hem binnengekomen en hij wilde liever zelf naar het politiebureau komen in plaats van een bezoekje van een arrestatieteam af te wachten.

Inmiddels zit Badr al een paar daagjes vast, en volgens de geruchten mag hij zijn bezoek aan de cel met nog 14 dagen verlengen.

Het wachten is op een reactie van Estelle , het is al 2 weken erg stil vanuit haar kant.

Ruud daarintegen heeft het prima naar zijn zin als vrijgezel. Eindelijk mag hij met al zijn kinderen op vakantie en heeft wellicht een nieuwe mysterieuze blonde vrouw aan de haak geslagen.

Update 07-08-2012

Het voorarrest van Badr is met 3 maanden verlengd.

The story continues!

De hoofdrolspelers:


......... Columbo Ruud Gul lid..................................Extelle...............................................Badjas Harrie...............

De bijrollen:

Koen Everink (slachtoffer skybox)




De kinderen van Ruud



De vrouw die voor nieuwe scharrel van Ruud gezien werd.



Ruud heeft opnieuw liefde gevonden bij de Mexicaanse Margaritha.



De boosdoeners:

De Golftas



De Vuilcontainer



De vermeende afluisterapparatuur van Ruud



De Skybox



De theedoek



--------

Inmiddels zijn er al wat leuke plaatjes verschenen over deze gate:

En via FB


NIEUWNIEUWNIEUWNIEUW!!!! NU IN DE WINKEL!!!


De schoenen/gympen van Badr (die hij had ingeleverd bij de politie).



Restaurant Bar Moustache die een broodjeszaak werd omdat Badr en Estelle er 12-11-12 een broodje aten:



Na 3 dwaze dagen was het feest abrupt ten einde. Badr wordt opgepakt. Estelle in zak en as. :O
Pownews journalist: "Badr, wat doe je?". Badr: "Ik heb een broodje gegeten". :|W



Hij hoort er nu ook bij. Yves-Gijrath, de zaakwaarnemer van Badr (die nu vooral zijn eigen zaken probeert te beheren), die onlangs nog probeerde Badr schoon te praten (in P&W). Nu ook de media opgezocht omdat hij het zo erg vindt dat Badr weer opgepakt is.
:+

Tijdlijn:

Eind 2011: Badr & Estelle komen elkaar wel eens tegen in de hotspots in A'dam maar spreken elkaar niet.
Oktober 2011: Ontmoeting Badr & Estelle.
December 2011: Badr deelt klappen uit in Cooldown.
Februari 2012: Estelle interviewt Badr voor Beau Monde, bijna direct daarna gaat hij naar Amerika. Ze skypen omdat hij het artikel nog mag nalezen, meer niet.
3 April 2012: Badr komt terug uit Amerika ivm aanbod K1. Diezelfde avond komen Estelle en Badr elkaar tegen op het gala voor het Emma Kinderziekenhuis. De gevoelens beginnen op te borrelen.
Half mei 2012 (?): Daphne, de ex van Badr, bevalt.
18 mei 2012: Badr mishandelt een bezoeker van club Jimmy Woo, in de Korte Leidsedwarsstraat, vanwege een ruzie tussen broertje en 'negers'.
27 mei 2012: Badr vecht een K1 wedstrijd in Madrid, Estelle gaat mee.
2 juni 2012: Geruchten dat Estelle vreemd is gegaan met Rafaël van der Vaart!
Juni 2012: Aktie in de tent, volgorde is niet helemaal duidelijk. Er wordt afluisterapparatuur geplaatst in het huis van de Gullitjes. De witte keukentafel is getuige van een slecht-nieuws gesprek.
Juni 2012: Estelle en Badr gaan op vakantie naar Marrakesh en Ruud zit bij terugkomst in of achter een container op Schiphol.
Juni 2012: Ruud stelt een persverklaring op over de op handen zijnde scheiding.
12 juni 2012: Media melden scheiding Ruud & Estelle.
15 juni 2012: Interview in Telegraaf. Badr heeft nog nóóit iemand mishandeld! Estelle had het hem zelf gevraagd.
20 juni 2012 : Bekendmaking afluisteren Ruud (maar wanneer dat dan was...)
7 juli 2012: Koen Everink in elkaar gerost op Sensation.
8 juli 2012: Estelle had mee zullen doen aan ''Ranking the Stars'', ze ziet er van af.
8 juli 2012: Badr vist zijn witte kleding uit de wasmand en brengt die zelf naar de politie. Want zo is-ie.
25 juli 2012: Na een welverdiende vakantie meldt Badr zich 'vrijwillig' bij de politie. Estelle gaat opnieuw op vakantie, ditmaal naar Ibiza met haar kinderen.
8 augustus 2012: Estelle krijgt voorlopig de kinderen toegewezen, de villa in Amsterdam en 15.000 euro per maand.
20 augustus 2012: Column Leon de Winter over alpha mannetjes en mannelijke pikorde.
22 augustus 2012: Derde verdachte opgepakt.
22 augustus 2012: Estelle laat weten Badr voorlopig trouw te blijven.
23 augustus 2012: Badr en Ferhat Y geven elkaar de schuld van de mishandeling.
24 augustus 2012: Estelle maakt bekend dat Bram Moszkowicz haar nieuwe advocaat is.
27 augustus 2012: SBS zendt het grote Privé-interview met Estelle uit.
28 augustus 2012: Estelle bezoekt Badr in HvB Nieuwegein, maar er mag maar 1 zak mee naar binnen.
27 oktober 2012: Al negen aanklachten tegen kickbokser Badr Hari, waaronder poging tot doodslag. Bleek tijdens een pro-formazitting.
9 november 2012: Badr voorlopig op vrije voeten. Feest in huize Estelle!
12 november 2012: Badr al gespot in Horecagelegenheid in Utrechtsestraat. Linea recta terug de bak in..
12 november 2012 Badr 'savonds weer opgepakt door 'arrestatieteam'. B
13 november 2012 Er is gebleken dat Badr ook contact heeft gehad met getuigen. De rechter stuurt hem na partijen gehoord te hebben weer naar PI Zoetermeer.

Als Badr Hari nog één keer in een vechtpartij belandt, gaat Estelle Cruijff bij hem weg.
Dat is volgens zijn advocate Bénédicte Ficq een extra stok achter de deur bij het schoon schip dat Hari zegt te willen maken.
Ficq heeft dit gisteren verklaard nadat justitie bekendmaakte dat het aantal mishandelingen waarvan de gewelddadige kickbokser wordt verdacht was gestegen van twee naar zes.

In een interview met het Parool op 23-jarige leeftijd: "Ik wil niet meer voor Nederland vechten. Ik ben uitgefloten in Nederland. Ik vecht nu voor Marokko." Hari doelt op zijn gevecht in de Arena in 2005, toen het publiek hem uitfloot toen hij neer was gegaan in de ring: 'Ik ben geboren in Amsterdam, maar ik vecht voor Marokko. Ik wil de Marokkanen in Nederland iets geven waar ze trots op kunnen zijn. Sinds mijn gevecht in de Arena in 2005 ben ik een beetje klaar met het Nederlandse publiek. Ik ging na dertig seconden zwaar neer. Daarna werd ik heel hard uitgefloten. Ja, dag! Vechten in Nederland doe ik dus niet meer. Daar ben ik te trots voor, weet je.'

Inmiddels is op 7 november bekend geworden dat Evert Santegoeds slechts een week na het Sensation-incident al met een mediastrateeg doorgenomen had hoe de imagoschade van Estelle en Badr het best beperkt kon worden, de keuze werd tussen scenario 1 "Onvoorwaardelijke liefde, en scenario 2 "de Tegenaanval".
Het advies van de mediastrateeg was scenario 1.
Hier te vinden: http://nikkinikster.files(...)/evertsantegoeds.pdf
Op vrijdag 19 februari 2016 22:42 schreef Nizno het volgende:
je bent zelf een Pino 2.0!
  vrijdag 23 november 2012 @ 20:28:19 #2
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_119551128
Dubbele winst voor Ruud: ze verdient haar eigen geld en ze kan koken.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_119565613
Als ik zo die foto's bekijk van Ruud en nieuwe vriendin vind ik ze eigenlijk wel bij elkaar passen.
Puur op uiterlijk dan he, hoe ze zo samen 'staan' vind ik het wel een leuk stelletje.
Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
  zaterdag 24 november 2012 @ 08:53:19 #4
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_119567996
Ben alleen benieuwd hoe Maggie eruit ziet zonder die gulle lachen en zonder dat ze zo'n Linda de Mol-neusje trekt..
pi_119568152
ik ze dit niks worden, zij zal niet hier komen wonen met haar kids, die miami gewend zijn.. of ruud moet verkassen....hij zag zijn kinderen tch al nietzo veel...hij zit altijd in het buitenland. Estelle was altijd alleen met ze.Wel grappig dat ze uit het hilton kwamen, bij Estelle om de hoek. Zouden ze even door de straat zijn gereden om zjn oude huis te laten zien, of misschien zelfs wel ff op bezoek!!!
  † In Memoriam † zaterdag 24 november 2012 @ 13:24:01 #7
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_119570224
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 november 2012 11:48 schreef MightyMightyM het volgende:
Ben alleen benieuwd hoe Maggie eruit ziet zonder die gulle lachen en zonder dat ze zo'n Linda de Mol-neusje trekt..
Ik ben ook wel benieuwd wanneer-ie weer gaat 'golfen'. :7
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
  zaterdag 24 november 2012 @ 14:28:05 #8
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_119571817
quote:
Badr Hari zegt huur appartement Zuidas op

Badr Hari zit voorlopig nog even in de gevangenis. En dus heeft hij zijn dure appartement op de Amsterdamse Zuidas niet meer nodig. Volgens de website bekendeburen.nl heeft de kickbokser dan ook zijn huur opgezegd.

Badrs ex Daphne, met wie hij een dochtertje heeft, zou er nu nog wonen. Maar nu de huur is opgezegd, zou ze daar moeten vertrekken. Of hij ook vervangende woonruimte voor haar heeft geregeld, is niet duidelijk.

Volgens de website duidt het opzeggen van de huur erop dat, zodra Badr vrijkomt, hij en Estelle Cruijff willen gaan samenwonen.
  zaterdag 24 november 2012 @ 14:40:15 #10
293345 IkeDubaku99
The Investigator
pi_119571846


[ Bericht 100% gewijzigd door IkeDubaku99 op 24-11-2012 14:40:39 (Te laat met posten) ]
  Moderator / Miss SHO zaterdag 24 november 2012 @ 14:47:41 #11
22592 crew  Ole
pi_119572029
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 november 2012 14:39 schreef JaneDoe het volgende:

[..]

Samenwonen in het huis van Ruud :o
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_119572077
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 november 2012 14:47 schreef Ole het volgende:

[..]

Samenwonen in het huis van Ruud :o
En waar moet zijn kindje dan wonen?
  zaterdag 24 november 2012 @ 14:58:37 #13
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_119572360
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 november 2012 14:39 schreef JaneDoe het volgende:

[..]

maar natuurlijk gaat hij vervangende woonruimte zoeken voor zijn ex en kindje, hij is toch een gewéldige family-man die verschrikkelijk goed voor al zijn naasten zorgt?!
ja toch?
Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
  † In Memoriam † zaterdag 24 november 2012 @ 15:27:15 #15
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_119572873
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 november 2012 15:02 schreef WRH het volgende:
hij is toch een gewéldige family-man die verschrikkelijk goed voor al zijn naasten zorgt?!
Vergeleken met Estelle wel lijkt me.
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
  † In Memoriam † zaterdag 24 november 2012 @ 15:28:07 #16
43556 miss_dynastie
pi_119572891
quote:
Volgens de website duidt het opzeggen van de huur erop dat, zodra Badr vrijkomt, hij en Estelle Cruijff willen gaan samenwonen.
Wat een geweldig nieuws voor Ruud :D
pi_119573277
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 november 2012 15:28 schreef miss_dynastie het volgende:

[..]

Wat een geweldig nieuws voor Ruud :D
Inderdaad :D
  zaterdag 24 november 2012 @ 15:50:05 #18
134103 gebrokenglas
Half human, half coffee
pi_119573440
Enkele plaatjes in de OP doen het niet meer.
How can I make this topic about me?
  zaterdag 24 november 2012 @ 15:55:16 #19
255257 Flow3r
Forever in my life O(+>
pi_119573621
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 november 2012 15:50 schreef gebrokenglas het volgende:
Enkele plaatjes in de OP doen het niet meer.
Jawel hoor, ik zie ze allemaal nog :Y
  Moderator / Miss SHO zaterdag 24 november 2012 @ 16:02:44 #20
22592 crew  Ole
pi_119573848
Ik zie ze ook allemaal.
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  zaterdag 24 november 2012 @ 16:04:49 #21
134103 gebrokenglas
Half human, half coffee
pi_119573908
quote:
2s.gif Op zaterdag 24 november 2012 15:55 schreef Flow3r het volgende:

[..]

Jawel hoor, ik zie ze allemaal nog :Y
Hee ja ze zijn er (weer). Of de verbinding haperde.

Wist trouwens niet eens dat Badr een dochtertje heeft...

Lijkt me op zich wel tof, zo'n sterke pappa te hebben.
"Pappie, ze klieren me op school'.

"O wacht maar even, ik regel dat wel".
How can I make this topic about me?
pi_119573930
ja papa regelt dat wel even, zodra hij even uit de bak is...
Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
  zaterdag 24 november 2012 @ 16:20:26 #23
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_119574207
'Badr en Estelle gaan samenwonen'



24 november 2012, Zaterdag

Het lijkt erop dat Badr Hari wil gaan samenwonen met Estelle Cruijf zodra hij weer een vrij man is. De vechtersbaas zou zijn appartement op de Amsterdamse Zuidas hebben opgezegd. Dit schrijft Bekendeburen.nl

Momenteel woont de ex van de kickbokser in het appartement samen met hun dochtertje. Of hij een vervangende woonruimte voor haar heeft geregeld, is niet duidelijk.

Hari is vorige week, drie dagen nadat hij onder voorwaarden was vrijgelaten, weer opgepakt. Hij bezocht een horecagelegenheid en had contact met twee getuigen. Hierdoor moet hij drie maanden de cel in.

Bron:showbiznews
  zaterdag 24 november 2012 @ 16:23:08 #24
134103 gebrokenglas
Half human, half coffee
pi_119574268
't lijkt me toch niet dat je je appartement al opzegt terwijl je vrouw / ex nog geen ander onderdak heeft?!?

Da's wel een uitkomst, dat je tegenwoordig een heleboel online kunt regelen... :7
How can I make this topic about me?
pi_119574402
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 november 2012 16:23 schreef gebrokenglas het volgende:
't lijkt me toch niet dat je je appartement al opzegt terwijl je vrouw / ex nog geen ander onderdak heeft?!?

Da's wel een uitkomst, dat je tegenwoordig een heleboel online kunt regelen... :7
Ja, en je hebt alle tijd en gelegenheid als je in de bak zit blijkbaar.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')