April is het meestal al een stuk warmer ja.quote:Op donderdag 22 november 2012 11:50 schreef Taexon het volgende:
[..]
Water is nu rond de 11 graden
Maar voor dit jaar ben ik klaar... April weer beginnen
Eind Mei staat de eerste skimmeeting in Noordwijk gepland
Zekerquote:Op donderdag 22 november 2012 11:55 schreef Ro-ald het volgende:
[..]
April is het meestal al een stuk warmer ja.
Geen nieuwe mobiel?quote:Op donderdag 22 november 2012 12:01 schreef promisionxexposed het volgende:
Na maandag eindelijk telefoonabonnement verlengen
ja zeker wel, word dit ding zo zat, de home knop werkt niet meer dus moet steeds 20 keer op terug drukken om eindelijk op de homepagina te komenquote:
Welke ga je nu halen?quote:Op donderdag 22 november 2012 12:04 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
ja zeker wel, word dit ding zo zat, de home knop werkt niet meer dus moet steeds 20 keer op terug drukken om eindelijk op de homepagina te komen
zat te twijfelen over de samsung galaxy slll maar vind de iPhone wat mooierquote:
Oh okequote:Op donderdag 22 november 2012 12:08 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
zat te twijfelen over de samsung galaxy slll maar vind de iPhone wat mooier
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 22 november 2012 12:13 schreef Taexon het volgende:
Mijn volgende word een samsung galaxy S2 of 3 nog even kijken.....
Handsfree setje neem ik denk dezelfde als me ma want die werkt fijnDat is inderdaad een hele goede setSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
You can call me Commander.
quote:Op donderdag 22 november 2012 12:13 schreef Taexon het volgende:
Mijn volgende word een samsung galaxy S2 of 3 nog even kijken.....
Handsfree setje neem ik denk dezelfde als me ma want die werkt fijnhet zal een verademing zijn met je blackberrySPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tax wil tetten :)!
Dat geloof ikquote:Op donderdag 22 november 2012 12:19 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
het zal een verademing zijn met je blackberry
maar Galaxy sll en slll zijn sowieso beter dan de s plus die ik heb, soms loopt ie vast en wordt dat hele scherm groen gespikkeldquote:Op donderdag 22 november 2012 12:21 schreef Taexon het volgende:
[..]
Dat geloof ik
Stom kut ding sloeg net alweer 100x vast toen ik even wat op whatsapp typte..
quote:Op donderdag 22 november 2012 12:13 schreef Taexon het volgende:
Mijn volgende word een samsung galaxy S2 of 3 nog even kijken.....
Handsfree setje neem ik denk dezelfde als me ma want die werkt fijnDie Parrots zijn wel goed. Zelf heb ik een ingebouwde carkit in m'n navigatiesysteem zitten, maar dat is dan ook een gigantisch scherm.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 22 november 2012 12:23 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
maar Galaxy sll en slll zijn sowieso beter dan de s plus die ik heb, soms loopt ie vast en wordt dat hele scherm groen gespikkeld
Ook nice, naja ik ben benieuwd.. hopen dat die er morgen is want dan kan ik hem gelijk inbouwenquote:Op donderdag 22 november 2012 12:23 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Die Parrots zijn wel goed. Zelf heb ik een ingebouwde carkit in m'n navigatiesysteem zitten, maar dat is dan ook een gigantisch scherm.
quote:Op donderdag 22 november 2012 12:25 schreef Taexon het volgende:
[..]
Ook nice, naja ik ben benieuwd.. hopen dat die er morgen is want dan kan ik hem gelijk inbouwen
had ik ook vaak ja, kreeg er moordneigingen vanquote:Op donderdag 22 november 2012 12:25 schreef Taexon het volgende:
[..]nou mijne stopt er gewoon mee en valt uit..
[..]
Ook nice, naja ik ben benieuwd.. hopen dat die er morgen is want dan kan ik hem gelijk inbouwen
Nice, mijn stiefvader had altijd een Volkswagen GTI,, daar had die ook zoiets inquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 22 november 2012 12:32 schreef Taexon het volgende:
[..]
Nice, mijn stiefvader had altijd een Volkswagen GTI,, daar had die ook zoiets in!
Maar sowieso was dat echt een vette auto
Boh ja, dat zijn ook leuke bakken. Ik rij een Skoda Fabia Greenline, dus eigenlijk ook gewoon een VWSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat scherm kan ik ook gewoon gebruiken om een film op te kijken, lekker verstandig tijdens het rijden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 22 november 2012 12:33 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Boh ja, dat zijn ook leuke bakken. Ik rij een Skoda Fabia Greenline, dus eigenlijk ook gewoon een VWDat scherm kan ik ook gewoon gebruiken om een film op te kijken, lekker verstandig tijdens het rijden
Nep volkswagenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Klopt.. wij deden dat ook altijd als we naar Italie gingenals me moeder in slaap viel deden we snel een film erin zodat me stiefpa ook kon kijken
Ik had achterin altijd een ander dvd spelertje die ook prima werkt maar die GLOEIEND heet word
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik whatsappte en pingde, hij ging uit zichzelf kapoetquote:Op donderdag 22 november 2012 12:36 schreef ChesterPerry het volgende:
Weet niet wat jullie met die blackberry's doen hoor
quote:Op donderdag 22 november 2012 12:37 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
ik whatsappte en pingde, hij ging uit zichzelf kapoet
Ik was zo slim om me abbo te verlengen voor 2 jaar omdat ik toen toch geen geld had voor een andere telefoonquote:Op donderdag 22 november 2012 12:40 schreef LompeHork het volgende:
Ik naai nog liever een dood paard dan dat ik een Blackberry voor privételefonie gebruik.
ik deel deze mening, kuttelefoons zijn hetquote:Op donderdag 22 november 2012 12:40 schreef LompeHork het volgende:
Ik naai nog liever een dood paard dan dat ik een Blackberry voor privételefonie gebruik.
Voor zakelijk gebruik prima telefoons trouwens, maar niets voor de consumentenmarkt naar mijn meningquote:Op donderdag 22 november 2012 12:40 schreef Taexon het volgende:
[..]
Ik was zo slim om me abbo te verlengen voor 2 jaar omdat ik toen toch geen geld had voor een andere telefoon
haat blackberry
quote:Op donderdag 22 november 2012 12:40 schreef LompeHork het volgende:
Ik naai nog liever een dood paard dan dat ik een Blackberry voor privételefonie gebruik.
Heb ook nog een nokia 6300quote:
loopt hij nooit vast?quote:Op donderdag 22 november 2012 12:45 schreef ChesterPerry het volgende:
Ik start hem alleen maar op met updates van whatsapp ofzo
hoe kan je leven met zo'n telefoonquote:Op donderdag 22 november 2012 12:47 schreef ChesterPerry het volgende:
Hij is 1x vastgelopen toen ik download had aanstaan en wat dingen tegelijk deed.
ik snap het ook niet.. mijne slaat al vast als iemand een te lang bericht op whatsapp stuurtquote:Op donderdag 22 november 2012 12:48 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
hoe kan je leven met zo'n telefoon
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |