Oh noes een clown maakt zich ook op! Racisme! Slavernij!quote:Op donderdag 22 november 2012 23:08 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Dit noem jij objectief?![]()
Letterlijk is het een witte die zich als zwarte opmaakt. Hoe kan je dit ontkennen? Wil je zeggen dat het echte negers zijn?
Ik ga mij vandaag schminken als zwarte neger uit de slaventijd om een feestje te vierenquote:Op donderdag 22 november 2012 23:07 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Het is een prachtige traditie die we moeten koesteren.
Vanwaar deze reactie? Ik leg uit hoe ik en alle kinderen die opgroeien dit (hebben) ervaren. En dan kom jij met smileys?quote:Op donderdag 22 november 2012 23:08 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Dit noem jij objectief?![]()
Letterlijk is het een witte die zich als zwarte opmaakt. Hoe kan je dit ontkennen? Wil je zeggen dat het echte negers zijn?
Het is leuk en gezellig met de kids.quote:Op donderdag 22 november 2012 23:06 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Het gaat om het vasthouden aan iets omwille van traditie in dit geval.
Gelovigen houden ook vast aan iets, die kunnen niet loslaten. Wat is dan de toegevoegde waarde om Sinterklaas in vorm te vieren zoals nu behalve traditie?
Een clown is zwart met negerkrullen in zijn haar en rode lippen zoals negers hadden in de slaventijd?quote:Op donderdag 22 november 2012 23:09 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Oh noes een clown maakt zich ook op! Racisme! Slavernij!
Ik snap niet waarom we die negers maar een keer per jaar vernederen eigenlijk. Ik ga me voortaan dagelijks schminken. Gewoon omdat het kan.quote:Op donderdag 22 november 2012 23:09 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Oh noes een clown maakt zich ook op! Racisme! Slavernij!
quote:Op donderdag 22 november 2012 23:10 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Ik ga mij vandaag schminken als zwarte neger uit de slaventijd om een feestje te vieren![]()
Hoera!
Lijkt me in jouw geval een verbetering.quote:Op donderdag 22 november 2012 23:11 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom we die negers maar een keer per jaar vernederen eigenlijk. Ik ga me voortaan dagelijks schminken. Gewoon omdat het kan.
Yep. Land der Ariers hé.quote:
Leuk en gezellig kan natuurlijk alleen als je je kan opmaken als zwarte neger uit de slaventijd!quote:Op donderdag 22 november 2012 23:11 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Het is leuk en gezellig met de kids.
Totaal onvergelijkbaar met de ongelofelijke onzin waar geen spat bewijs voor is waar onderontwikkelde onvolwassenen in geloven.
Dat bedoel ik.quote:Op donderdag 22 november 2012 23:12 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Lijkt me in jouw geval een verbetering.
Ja en er waren ook blanke slaven dus waarom moeten er alleen negerslaven nagespeeld worden.quote:Op donderdag 22 november 2012 23:12 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Negers en moslims houden heden ten dage nog slaven, huilebalk.
Idd. De boodschap van racisme!quote:Op donderdag 22 november 2012 22:20 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Jij vind het niet hypocriet en vreemd dat kinden iets vieren wat ze niet helemaal begrijpen. Helemaal de boodschap die je als volwassene meegeeft aan kinden. Wat een goedpraterij zeg.
Wat ben jij blind.quote:Op donderdag 22 november 2012 23:18 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Idd. De boodschap van racisme!
Jjeeeeeeezzzzuuuusss wat ben jij een kneus
Idd. De pieten zijn overduidelijk slaven van de gemene slavendrijver Sint. Hij zweept ze en de pieten zijn doodsbang en ongelukkig.quote:Op donderdag 22 november 2012 23:15 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Ja en er waren ook blanke slaven dus waarom moeten er alleen negerslaven nagespeeld worden.
O ja traditie.
Ga huilen.quote:
Ik zou wensen dat jij kleurenblind zou zijn en je zou neerleggen dat we hier een leuke traditie hebben: Sinterklaas en Zwarte Piet. Het is maar 1x per jaar, dus waar maak je je druk om?quote:
Dramaqueen.quote:Op donderdag 22 november 2012 23:22 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Oh ik huil wel hoor, van binnen
Nu wordt het mooi zeg. Dus nu mogen de witten 1 x per jaar zich opmaken als zwarte neger uit de slaventijd. Hoera!quote:Op donderdag 22 november 2012 23:22 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik zou wensen dat jij kleurenblind zou zijn en je zou neerleggen dat we hier een leuke traditie hebben: Sinterklaas en Zwarte Piet. Het is maar 1x per jaar, dus waar maak je je druk om?
Ga een geits halsslagader open snijden of zo. Dat is pas een leuk feest.quote:Op donderdag 22 november 2012 23:21 schreef anonymoussie het volgende:
Waarom moet ik het opzuigen terwijl racisme allang verboden is? Echt schijnheilig. Een mooier woord kan ik niet bedenken voor het 'feest'. Schijnheilig.
De wittenquote:Op donderdag 22 november 2012 23:24 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Nu wordt het mooi zeg. Dus nu mogen de witten 1 x per jaar zich opmaken als zwarte neger uit de slaventijd. Hoera!![]()
![]()
Wanneer jij van mening bent dat er niks mis mee is en jij dit zwaarder vindt wegen dan de mening van de mensen die vinden dat er wel wat mis mee is, dan is het niet meer dan normaal dat je het feest niet wil aanpassen. Niemand is verplicht de mening van anderen te delen.quote:Op donderdag 22 november 2012 23:07 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Natuurlijk kan dat, net zoals moslims met roze tutu's kunnen lopen met suikerfeest. Je moet niet een traditie aanpassen omdat dat impliceert dat het inderdaad fout zou zijn. Dat is het beledigende, ik vier graag Sinterklaas zonder dit als racistisch aan te duiden. Het is een prachtige traditie die we moeten koesteren.
Niet alleen witten hoor. Zwarten mogen het ook. Ook een zwarte Sinterklaas zou best kunnen. Als hij maar een witte baard heeft. Waar maak je je toch zo druk om? Denk aan je hart.quote:Op donderdag 22 november 2012 23:24 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Nu wordt het mooi zeg. Dus nu mogen de witten 1 x per jaar zich opmaken als zwarte neger uit de slaventijd. Hoera!![]()
![]()
Ben meer van braziliaanse carnavalquote:Op donderdag 22 november 2012 23:24 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Ga een geits halsslagader open snijden of zo. Dat is pas een leuk feest.
Aangezien die moslims in de meeste gevallen (waar jij op doelt) gewoon blanken zijn en je, gezien het gebruik van de term 'negers', de rasaanduiding gebruikt, even een kleine aanpassing.quote:Op donderdag 22 november 2012 23:12 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Negers en moslims blanken houden heden ten dage nog slaven, huilebalk.
Maak jij je nou maar geen zorgen om mijn hart, schatje.quote:Op donderdag 22 november 2012 23:25 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Niet alleen witten hoor. Zwarten mogen het ook. Ook een zwarte Sinterklaas zou best kunnen. Als hij maar een witte baard heeft. Waar maak je je toch zo druk om? Denk aan je hart.
Oh die slaaflilliputters.quote:Op donderdag 22 november 2012 23:26 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Ben meer van braziliaanse carnaval![]()
En kerst in usa is echt zo tof en groots. Wie heeft die stoet van Santa gezien die door usa trok met zijn rendieren en elfjes. Echt tof, heel sprookjesachtig zag er dope uit.
op cnn gezien, dope shit hoorquote:Op donderdag 22 november 2012 23:28 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Oh die slaaflilliputters.
Discriminatie van dikke mensen en lilliputters... en ook nog eens dierenmishandeling.quote:Op donderdag 22 november 2012 23:31 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
op cnn gezien, dope shit hoor
De moslims die hij gebruikt? Moslims zijn geen ras toch? Ethiopiers en andere afrikanen zijn ook moslim. Fout van mensen om te denken dat Fortuyn het over Marokkanen had als hij zei dat de Islam een achterlijke cultuur is bedoelde hij daar geen bepaalde afkomst mee maar hij had het over verschillende afkomsten.quote:Op donderdag 22 november 2012 23:27 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Aangezien die moslims in de meeste gevallen (waar jij op doelt) gewoon blanken zijn en je, gezien het gebruik van de term 'negers', de rasaanduiding gebruikt, even een kleine aanpassing.
Nee daar ben ik het mee eens (das geeneens een mening maar een feit), maar ik doelde op het feit dat er een Zwarte Piet is.quote:Op vrijdag 23 november 2012 07:42 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Jonge, ik zeg alleen dat moslims uit meer afkomsten bestaan. Dat is niet waar dan slimmerik?
Negerzoenen is een hapje.quote:Op vrijdag 23 november 2012 07:49 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Nee daar ben ik het mee eens (das geeneens een mening maar een feit), maar ik doelde op het feit dat er een Zwarte Piet is.
Wat vond je destijds van het woord 'negerzoenen' en de verandering van dat woord omdat mensen dat discriminerend vonden?
Nee, jij ziet het als een negerslaaf. Het is geen negerslaaf. Maar dat moet je voor denken hoor, maakt ook niks uit. Zolang jij kan denken wat je wil en ik kan vieren wat ik wil ben ik tevreden.quote:Op vrijdag 23 november 2012 07:53 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Negerzoenen is een hapje.
Zwarte Piet is een wezen. Een negerslaaf moet het voorstellen. Dus blanken die zich schminken en opmaken als negerslaaf zijn vergelijkbaar met negerzoenen? Je bent echt een slimmerik.
Ik heb liever negerzoenen dat zwarte Piet.
Ga nou eindelijk eens naar de UK zwemmen. Zijn we af van je racistische geklets.quote:Op vrijdag 23 november 2012 07:44 schreef anonymoussie het volgende:
Als het me niet dwars zat zou ik geen 12 pagina's blijven reageren natuurlijk. Duh
quote:Op vrijdag 23 november 2012 07:53 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Negerzoenen is een hapje.
Zwarte Piet is een wezen. Een negerslaaf moet het voorstellen. Dus blanken die zich schminken en opmaken als negerslaaf zijn vergelijkbaar met negerzoenen? Je bent echt een slimmerik.
Ik heb liever negerzoenen dat zwarte Piet.
Heb ik dat gezegdquote:Op vrijdag 23 november 2012 08:03 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Oh en je moet niet doen alsof Amerika goed voor negers was, want tot in de jaren 60/70 waren ze daar nog minder waard dan een plak boterhamworst!
Wat voor een wezen moet zwarte Piet dan voorstellen slimmerrik?quote:Op vrijdag 23 november 2012 08:03 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Nee, jij ziet het als een negerslaaf. Het is geen negerslaaf. Maar dat moet je voor denken hoor, maakt ook niks uit. Zolang jij kan denken wat je wil en ik kan vieren wat ik wil ben ik tevreden.
Mensen die het leuk vinden een negerslaaf na te spelen en dan een feestje te bouwenquote:Op vrijdag 23 november 2012 10:37 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]![]()
Mensen die nog met hun gedachten in het verleden leven..
Sint niet welkom in Surinamequote:„De kinderen zijn nu de klos”, aldus Hoogenberg. „Ik heb het twaalf jaar lang met veel plezier gedaan, een dertiende keer zit er niet meer in”, vertelt hij diep teleurgesteld, thuis in Groningen. „Ik ben dan wel niet weggestuurd, maar toch stop ik. Ik voelde een vreemd soort onrust. Sint en Piet zijn niet meer oké, er wordt gesproken van discriminatie. Jammer, want het is juist zo’n positief feest.”
Negerslaaf??? We leven in fucking 2012 niet meer in 1863quote:Op vrijdag 23 november 2012 10:58 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Mensen die het leuk vinden een negerslaaf na te spelen en dan een feestje te bouwen![]()
En dan nog zeggen dat ik in het verleden leef, wie wil er nou vastklampen aan de nederlandse vorm van Sinterklaas uit de naam van traditie?
Idioot ja het naspelen van een negerslaaf in 2012. Waarom doen blanken dat nog in deze tijd? O ja om pepernoten en snoepgoed en traditie natuurlijk.quote:Op vrijdag 23 november 2012 11:00 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
Negerslaaf??? We leven in fucking 2012 niet meer in 1863
Je bent een triest figuur, het is een kinderfeestje, je moet niet met je gedachten in het verleden blijven leven.quote:Op vrijdag 23 november 2012 11:04 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Idioot ja het naspelen van een negerslaaf in 2012. Waarom doen blanken dat nog in deze tijd? O ja om pepernoten en snoepgoed.
Ooh gaan we nu op de man spelen? Is het te moeilijk voor je inhoudelijk te blijven?quote:Op vrijdag 23 november 2012 11:06 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
Je bent een triest figuur, het is een kinderfeestje, je moet niet met je gedachten in het verleden blijven leven.
Als je goed leest ben ik inhoudelijk.quote:Op vrijdag 23 november 2012 11:07 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Ooh gaan we nu op de man spelen? Is het te moeilijk voor je inhoudelijk te blijven?
Je bent een triest figuur = op de manquote:Op vrijdag 23 november 2012 11:08 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
Als je goed leest ben ik inhoudelijk.
Zij maken zich waarschijnlijk ook niet druk over het slavenbeeld van de konining op haar koets. Zolang ze maar kunnen dealen en geld vangen.quote:Op vrijdag 23 november 2012 11:13 schreef Simpel-Zat het volgende:
Mijn Antilliaanse matti's irriteren zich dood aan dat kleine groepje donkere schreeuwlelijkerds die zich ook namens hen druk maken over iets waar zij zich zelf totaal geen zorgen maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |