print de bestelbon oid uit en laat die zien, dan kan je aantonen dat jij het pakketje verwachtquote:Op woensdag 21 november 2012 12:13 schreef lolo555 het volgende:
Mijn vraag was ik heb 1 typfout bij me achternaam en de hi koerier komt zo gaat die denk je moelijk doen om 1 letter ? 'Heb Martes inplaats van Martis . Ik hoop dat ze niet moelijk doen . Ik hoor van u Mvg.
idd, bij mijn moeder hadden ze alle letters van haar achternaam gewoon door elkaar gehusseldquote:Op woensdag 21 november 2012 12:29 schreef Mirjam het volgende:
Nee, gaan ze niet moeilijk over doen.
Ik sta al jaren in het systeem met mijn voornaam als achternaam, en de aanhef 'meneer'. Al honderdmiljoenmiljard keer geprobeerd te wijzigen, maar kennelijk zijn ze bij HI wat dat betreft te dom om te poepen.
Ken helaas niet printen. Maar de koerier kan die letter tog eventjes aanpassen het is maat 1 letterquote:Op woensdag 21 november 2012 12:28 schreef BrandX het volgende:
[..]
print de bestelbon oid uit en laat die zien, dan kan je aantonen dat jij het pakketje verwacht.
hmmmm, deze post verklaart wel waarom je een typefout in je naam hebt gemaaktquote:Op woensdag 21 november 2012 12:33 schreef lolo555 het volgende:
[..]
Ken helaas niet printen. Maar de koerier kan die letter tog eventjes aanpassen het is maat 1 letter
Hahaha jaa !quote:Op woensdag 21 november 2012 12:37 schreef BrandX het volgende:
[..]
hmmmm, deze post verklaart wel waarom je een typefout in je naam hebt gemaakt.
En nee dat kan de koerier niet, want die is van een ander bedrijf als degene waar je de overeenkomst mee bent aangegaan.
als hij aanbelt gewoon net doen alsof je neus bloed, je het nooit is opgevallen/ het gezien hebt, met wat mazzel let hij er ook helemaal neit op en krijg je je pakje gewoon. Ziet hij het wel speel je de vermoorde onschuld en doe je de 'oh mijn god wat stom van me' act, en blijft doorlopen u en meneer zeggen.quote:Op woensdag 21 november 2012 12:41 schreef lolo555 het volgende:
[..]
Hahaha jaa !
Nee maarja zoals ik lees doet hi niet echt moelijk om 1 letter dan ? Dus ben benieuwd of ik me pakketje krijg.
De OPD komt langs met een hi aboquote:Op woensdag 21 november 2012 12:46 schreef Gravedigger het volgende:
De H! koerier komt langs met een Vodafone abo?
Thanx ik ga dat maar eens proberen en hopen dat het helpt .quote:Op woensdag 21 november 2012 12:47 schreef BrandX het volgende:
[..]
als hij aanbelt gewoon net doen alsof je neus bloed, je het nooit is opgevallen/ het gezien hebt, met wat mazzel let hij er ook helemaal neit op en krijg je je pakje gewoon. Ziet hij het wel speel je de vermoorde onschuld en doe je de 'oh mijn god wat stom van me' act, en blijft doorlopen u en meneer zeggen.
Succes!
Dat is wel heel specifiekquote:
Dat is een andere user.quote:Op woensdag 21 november 2012 12:53 schreef Gravedigger het volgende:
[..]
Hier lees ik toch echt Vodafone.
Ja ik hoop het !quote:Op woensdag 21 november 2012 12:56 schreef Karina het volgende:
[..]
Dat is wel heel specifiek
OT: de koerier valt het waarschijnlijk niet eens op. Die geeft het pakje en schuift dat apparaat voor je neus waar je op moet tekenen, hij wil alleen maar zo snel mogelijk van zijn pakje af.
Planningssysteem pakt geplande tijd en pakt een uur ervoor en erna, smsjes automatisch verzonden, dus vandaar idd specifiek.quote:Op woensdag 21 november 2012 12:56 schreef Karina het volgende:
[..]
Dat is wel heel specifiek
OT: de koerier valt het waarschijnlijk niet eens op. Die geeft het pakje en schuift dat apparaat voor je neus waar je op moet tekenen, hij wil alleen maar zo snel mogelijk van zijn pakje af.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |