Tot zekere hoogte, en dat is de crux. Op een gegeven moment loop je dus weer tegen jezelf aan en begin je aan jezelf te twijfelen als je minder respons krijgt van mensen om je heen.quote:
Dat ben ik met je eens. Ik wou Benzin alleen maar alle opties geven, en dat is precies wat ik gedaan heb, inclusief de mindere optie.quote:Op vrijdag 23 november 2012 12:52 schreef AlexanderC het volgende:
[..]
faken is geen optie man, je moet het effectief behandelen dmv therapie.
Nou, ik kan dat dus echt niet.quote:Op vrijdag 23 november 2012 12:51 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Je kan jezelf toch best pushen vrolijk te kijken en een leuk compliment te maken. Hoe moeilijk is dat?
de andere optie wil hij wel, alleen ziet hij nog niet hoe.quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:14 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Dat ben ik met je eens. Ik wou Benzin alleen maar alle opties geven, en dat is precies wat ik gedaan heb, inclusief de mindere optie.
Bovendien denk ik niet dat Benzin dat kan faken, maar de andere optie wil hij ook niet en tsja, wat blijft er dan nog over?
Hij doet anders wel z'n uiterste best om het niet te willen (door alle goedbedoelde adviezen te negeren en in de wind te slaan).quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:15 schreef AlexanderC het volgende:
[..]
de andere optie wil hij wel, alleen ziet hij nog niet hoe.
In de loop der jaren heb ik mijn nepvrolijkheid goed op echte vrolijkheid weten te laten lijken. Men ziet het verschil niet meer.quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:16 schreef AlexanderC het volgende:
doet me denken aan sheldon en zijn nep-vrolijkheid.
[ afbeelding ]
![]()
Hoe kan je zo statisch denken? Als je nou es niet elke dag bezig was met jezelf en met meiden in je gedachte dan zat je er misschien ook wat minder mee dat je er geen hebt. Dan doe je eerder dingen die je wel leuk vindt en ben je blijer en krijg je later wel eerder een meid. Ik begrijp dat dit topic over versieren gaat dus dat je hier nou eenmaal over post. Maar zovaak? Als je er elke keer zo mee bezig bent is ook niet goed. Jij o.a. hebt juist een gebrek aan chillheid. Daar zou je aan moeten werken.quote:Op vrijdag 23 november 2012 12:25 schreef benzin het volgende:
Misschien. Hoe kan ik dat uitzetten?
Over welk onderwerp?
Na een half uur sta ik dan chagrijnig te zuipen aan de bar, en na een uur ben ik op de wereld aan het schelden.quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:23 schreef Myraela het volgende:
Nepvrolijkheid is gewoon een bekende techniek om je daadwerkelijk beter te voelen. Ik heb dit in mijn therapie ook gekregen. Meestal is overigens alleen het begin nep, daarna onderscheid je zelf het neppe en het echte ook niet meer.
Ga maar eens mee stappen terwijl je er geen zin in hebt, doen alsof je er toch zin in hebt en na een half uurtje heb je het prima naar je zin.
ja dat laatste heb ik ook wel zo ervaren.quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:23 schreef Myraela het volgende:
Nepvrolijkheid is gewoon een bekende techniek om je daadwerkelijk beter te voelen. Ik heb dit in mijn therapie ook gekregen. Meestal is overigens alleen het begin nep, daarna onderscheid je zelf het neppe en het echte ook niet meer.
Ga maar eens mee stappen terwijl je er geen zin in hebt, doen alsof je er toch zin in hebt en na een half uurtje heb je het prima naar je zin.
Rationeel over je problemen nadenken kan wel degelijk tot een oplossing leiden.quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:25 schreef Faxie het volgende:
Ik heb het idee dat Benzin zijn 'problemen' probeert weg te denken. Even goed hard erover nadenken en alles relativeren, analyseren en evalueren en hoppaa problemen opgelost.
Zo werkt het dus niet...
Denken is slechts een onderdeel van het geheel. Je moet de gedachtes ook nog daadwerkelijk gaan uitvoeren Benzin.
Dit ervaar ik ook zo bij meets. In het begin ben ik vooral zenuwachtig (al gaat dit elke keer beter), maar na een tijdje kom ik in een soort flow terecht en gaat steeds meer vanzelfquote:Op vrijdag 23 november 2012 13:23 schreef Myraela het volgende:
Ga maar eens mee stappen terwijl je er geen zin in hebt, doen alsof je er toch zin in hebt en na een half uurtje heb je het prima naar je zin.
Je zal je toch niet goed gaan voelen puur door alles maar te relativeren? Er zal toch ook op een of andere manier ervaring/bevestiging opgedaan moeten worden.quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:29 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Rationeel over je problemen nadenken kan wel degelijk tot een oplossing leiden.
Ik heb zelf nooit geleerd hoe dit aan te pakken dmv therapie, dus heb ik het zelf maar gedaan.
Het gedrag dat ik nu vertoon is voortgekomen uit analyse, doch ben ik ondertussen zoveel stappen verder dat het analytische gedeelte alleen nog maar ergens in de achtergrond een kleinere rol speelt.
Het is alleen niet de snelste methode, maar ja, ik wou vooruit en moest toch wat.
Ben er eigenlijk nog steeds kwaad om dat ik in dit opzicht nooit hulp gekregen heb, ik heb jarenlang doorgemodderd en het kan-eventueel wel werken, maar er zijn vast snellere methodes om hetzelfde doel te bereiken...maar daar heb je wel hulp bij nodig.
Ik weet, beetje vaag verhaal, maar ik vind het lastig om goed uit te leggen.
Wil je zeggen dat je nooit zin hebt in meets?quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:29 schreef magnetronkoffie het volgende:
Dit ervaar ik ook zo bij meets. In het begin ben ik vooral zenuwachtig (al gaat dit elke keer beter), maar na een tijdje kom ik in een soort flow terecht en gaat steeds meer vanzelf
Kloptquote:Op vrijdag 23 november 2012 13:32 schreef Faxie het volgende:
[..]
Wil je zeggen dat je nooit zin hebt in meets?
Ik versier meer meiden a la Derren Brownquote:Op vrijdag 23 november 2012 13:35 schreef -Strawberry- het volgende:
Boekentip voor de mensen hier, aangezien lichaamstaal zo belangrijk is bij het versieren en leggen van contacten:
http://www.bol.com/nl/p/w(...)en/1001004002124393/
[ afbeelding ]
Erg verhelderend en leuk boekje met plaatjes en praktische voorbeelden.En natuurlijk de theorie om het te ondersteunen. Sowieso zijn boekjes of cursussen voor het verbeteren van je non-verbale communicatie een aanrader. Of ga naar een logopedist om je intonatie en spreekvaardigheid te verbeteren.
Spiegeling is noodzakelijk om het te laten werken.quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:32 schreef Faxie het volgende:
[..]
Je zal je toch niet goed gaan voelen puur door alles maar te relativeren? Er zal toch ook op een of andere manier ervaring/bevestiging opgedaan moeten worden.
O jawel hoor!quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:32 schreef Faxie het volgende:
[..]
Wil je zeggen dat je nooit zin hebt in meets?
Is goed, wanneer kan je?quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:23 schreef Myraela het volgende:
Ga maar eens mee stappen terwijl je er geen zin in hebt, doen alsof je er toch zin in hebt en na een half uurtje heb je het prima naar je zin.
Wordt vanzelf minder. Ik had er vroeger ook nogal last van, maar tegenwoordig totaal niet meer.quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:47 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
O jawel hoor!
Ik ben alleen nog steeds zenuwachtig als ik "er op uit" moet trekken en dat ligt verder aan mij en mij alleen. Dat heeft niets met jullie te maken want jullie zijn gewoon tof
Tja dat is een tip die we 'm al 100 keer gegeven hebben....quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:58 schreef formerjellybean het volgende:
Stomme vraag maar doet Benzin wel leuke dingen ?? Hij klaagt hier wel heel veel maar doet die ook wel eens leuke dingen zoals naar de bios gaan, andere dingen ??
Ik denk namelijk als je ook de tijd neemt om bijvoorbeeld voor jezelf leuke dingen te doen en niet te veel bij alles stil te staan dat dat ook wel helpt voor je gemoedstoestand en juist doordat je dingen doet die je leuk vind ook beter in je vel gaat zitten en dan ook juist voor jezelf makkelijker maakt.
Het hoeft niet eens kroegen ofzo te zijn maar sporten , filmpje pakken andere dingen waar je relaxed van word helpen al een boel.
Deze zaterdag in Leiden. Of nouja, ik niet. Maar een andere groepje gaat wel. Mocht je willen. Volgens mij hebben ze jou niet op fb.quote:
alleen naar de film?quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:58 schreef formerjellybean het volgende:
Stomme vraag maar doet Benzin wel leuke dingen ?? Hij klaagt hier wel heel veel maar doet die ook wel eens leuke dingen zoals naar de bios gaan, andere dingen ??
Ik denk namelijk als je ook de tijd neemt om bijvoorbeeld voor jezelf leuke dingen te doen en niet te veel bij alles stil te staan dat dat ook wel helpt voor je gemoedstoestand en juist doordat je dingen doet die je leuk vind ook beter in je vel gaat zitten en dan ook juist voor jezelf makkelijker maakt.
Het hoeft niet eens kroegen ofzo te zijn maar sporten , filmpje pakken andere dingen waar je relaxed van word helpen al een boel.
Dat kan in principe prima. Of ga lekker naar een concert van een artiest of groep die je kunt waarderen.quote:
Jawel, maar ik vind het leuk hier te posten, hihi.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:20 schreef Ziba het volgende:
[..]
Goddelijke man.Kan jij niet versieren?
Maar je maakt ook weinig contact met je vrienden als je daar zit. Max paar keer. Dus was is het verschilquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:18 schreef Fascination het volgende:
Ik zou er neit zo vrolijk van worden alleen naar de film te gaan. Mensen maken daar over het algemeen niet echt contact met vreemden, dus dan voel je je extra alleen.
Je vergeet de mensen met vriendenkring en exen en regelmaat een vriendin die hier zijn voor de hulp héquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:22 schreef AlexanderC het volgende:
Dit onderwerp weer: alleen uitgaan...
de meesten hier zijn denk ik mensen die weinig contacten hebben; of die het moeilijk vinden om contacten te leggen waardoor ze nauwelijks vrienden hebben.
Als zij wel vrienden hebben dan zouden we vanzelf wel in contact komen met potentiele scharrels
of heb ik het mis? zijn er tussen jullie ook een paar met een normale vriendenkring en dan alsnog het moeilijk vinden om contact te leggen met het ander geslacht?
Nou nee hoor ik ken verschillende mensen met een grote vriendengroep maar het versieren of uberhout een vrouw versieren gaat ze niet lukken. Soms wegens hun gedrag, soms door hun uiterlijk.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:22 schreef AlexanderC het volgende:
Dit onderwerp weer: alleen uitgaan...
de meesten hier zijn denk ik mensen die weinig contacten hebben; of die het moeilijk vinden om contacten te leggen waardoor ze nauwelijks vrienden hebben.
Als zij wel vrienden hebben dan zouden we vanzelf wel in contact komen met potentiele scharrels
of heb ik het mis? zijn er tussen jullie ook een paar met een normale vriendenkring en dan alsnog het moeilijk vinden om contact te leggen met het ander geslacht?
quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:23 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Alleen naar de film is zielig vind ik. Dan kies je er echt voor om de uitzondering te zijn in zo'n grote zaal met mensen onder het mom van 'ja het moet toch gewoon kunnen'. Denk niet dat zulke acties goed zijn voor je zelfbeeld eigenlijk.
ja okequote:Op vrijdag 23 november 2012 14:24 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Je vergeet de mensen met vriendenkring en exen en regelmaat een vriendin die hier zijn voor de hulp hé
Dat heb je zelf in de hand. Ik vind alleen naar de film gaan totaal geen issue. Ik vind ook niet dat, als ik iemand anders alleen naar de film zie gaan, die persoon zielig is.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:23 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Alleen naar de film is zielig vind ik. Dan kies je er echt voor om de uitzondering te zijn in zo'n grote zaal met mensen onder het mom van 'ja het moet toch gewoon kunnen'. Denk niet dat zulke acties goed zijn voor je zelfbeeld eigenlijk.
als je je er goed bij voelt, dan kan je het gewoon doen: alleen uitgaan.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:25 schreef debeterebob het volgende:
[..]![]()
Je moet gewoon in je eentje gaan als je dat leuk vindt. Gewoon niks van aantrekken.
Ja de ultieme manier om je maar nog meer op een rare manier op de voorgrond te zetten ja. Niks van aantrekken helpt nou niet bepaald in een leven waarbij je wel rekening moet houden met mensen en mensen jou ook bekijken op de zaken die je doet. Maar goed als je extra op wil vallen en toch niks te verliezen hebt dan ga je gang ja.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:25 schreef debeterebob het volgende:
[..]![]()
Je moet gewoon in je eentje gaan als je dat leuk vindt. Gewoon niks van aantrekken.
Probleem met alleen uitgaan is, is dat je eigenlijk best sociaal moet zijn of dat je in een open groep terecht komt.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:26 schreef AlexanderC het volgende:
[..]
als je je er goed bij voelt, dan kan je het gewoon doen: alleen uitgaan.
dan kom je vast ook in contact met anderen.
Als ik alleen naar de film wil gaan (of überhaubt uit wil gaan) en jij vindt dat zielig, dan is dat jouw probleem, niet mijn probleemquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:27 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Ja de ultieme manier om je maar nog meer op een rare manier op de voorgrond te zetten ja. Niks van aantrekken helpt nou niet bepaald in een leven waarbij je wel rekening moet houden met mensen en mensen jou ook bekijken op de zaken die je doet. Maar goed als je extra op wil vallen en toch niks te verliezen hebt dan ga je gang ja.
Nee maar jij vraagt naar de mensen die hier postenquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:25 schreef AlexanderC het volgende:
[..]
ja okemaar het gaat eigenlijk niet om hun toch?
Komt door gedrag, niet door de looks.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:25 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Nou nee hoor ik ken verschillende mensen met een grote vriendengroep maar het versieren of uberhout een vrouw versieren gaat ze niet lukken. Soms wegens hun gedrag, soms door hun uiterlijk.
Terwijl ze wel redelijk sociaal zijn en genoeg vrienden hebben.
Wat een verwrongen beeld zegquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:27 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Ja de ultieme manier om je maar nog meer op een rare manier op de voorgrond te zetten ja. Niks van aantrekken helpt nou niet bepaald in een leven waarbij je wel rekening moet houden met mensen en mensen jou ook bekijken op de zaken die je doet. Maar goed als je extra op wil vallen en toch niks te verliezen hebt dan ga je gang ja.
Vroeger ging ik nog weleens naar de kroeg, altijd ook dezelfde kroeg. Ik vond het -nooit- een issue om eerlijk te zijn. Op een gegeven moment begon ik daar de mensen te leren kennen en heb daar hele leuke gesprekken met ze gehadquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:27 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Probleem met alleen uitgaan is, is dat je eigenlijk best sociaal moet zijn of dat je in een open groep terecht komt.
Ik ben al 8 weken dag in dag uit alleen thuis... enige mensen om me heen zijn of me familie, of als ik even ga sporten (wat ik ook op een laag pitje heb gezet)quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:58 schreef formerjellybean het volgende:
Stomme vraag maar doet Benzin wel leuke dingen ?? Hij klaagt hier wel heel veel maar doet die ook wel eens leuke dingen zoals naar de bios gaan, andere dingen ??
Ik denk namelijk als je ook de tijd neemt om bijvoorbeeld voor jezelf leuke dingen te doen en niet te veel bij alles stil te staan dat dat ook wel helpt voor je gemoedstoestand en juist doordat je dingen doet die je leuk vind ook beter in je vel gaat zitten en dan ook juist voor jezelf makkelijker maakt.
Het hoeft niet eens kroegen ofzo te zijn maar sporten , filmpje pakken andere dingen waar je relaxed van word helpen al een boel.
Nee, ik doe ook veel dingen alleen. Omdat ik dat fijn vind af en toe. Alleen naar de film is dan wel weer kansloos imo. Ziet er triest uit. Sowieso leuk om dat met een bekende te doen.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:25 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Dat heb je zelf in de hand. Ik vind alleen naar de film gaan totaal geen issue. Ik vind ook niet dat, als ik iemand anders alleen naar de film zie gaan, die persoon zielig is.
Dat ligt meer aan hoe je er zelf over denkt dan hoe anderen er over denken. Als anderen het zielig vinden als je alleen dingen onderneemt, vind ik dat gewoon kortzichtig en onterecht.
Of vinden jullie het ook zielig als ik alleen naar de supermarkt ga?
Als je mensen kent is het ook minder een probleem. Maar voor jonge mensen is denk ik wat anders. Die hebben geen vaste stamkroeg en gaan normaal uit in wat grotere groepen.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:30 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Vroeger ging ik nog weleens naar de kroeg, altijd ook dezelfde kroeg. Ik vond het -nooit- een issue om eerlijk te zijn. Op een gegeven moment begon ik daar de mensen te leren kennen en heb daar hele leuke gesprekken met ze gehad
Op het laatst wisten ze zelfs precies wat ik wou hebben hehe
Wat maakt het uit.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:31 schreef Ziba het volgende:
[..]
Nee, ik doe ook veel dingen alleen. Omdat ik dat fijn vind af en toe. Alleen naar de film is dan wel weer kansloos imo. Ziet er triest uit. Sowieso leuk om dat met een bekende te doen.
Jaja nou niet dingen in het negatieve gaan draaienquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:28 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Als ik alleen naar de film wil gaan (of überhaubt uit wil gaan) en jij vindt dat zielig, dan is dat jouw probleem, niet mijn probleem
Waarom zou je dat een probleem vinden?
Of kijk je zelfs neer op mensen die alleen dingen ondernemen?
Zegt meer over jou dan over de alleenganger
Dat zegt meer over jou dan over de alleengangerquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:31 schreef Ziba het volgende:
[..]
Nee, ik doe ook veel dingen alleen. Omdat ik dat fijn vind af en toe. Alleen naar de film is dan wel weer kansloos imo. Ziet er triest uit. Sowieso leuk om dat met een bekende te doen.
Dat is wat jij vindt...quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:32 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Jaja nou niet dingen in het negatieve gaan draaienIk kijk niet neer op mensen die dingen alleen ondernemen. Maar ik zeg alleen dat je jezelf met gedachtes als 'ik mag dat toch doen, moet me er niks van aantrekken' wel in de spotlight kan zetten op een negatieve manier. Is gewoon een waarschuwing/advies waar veel mensen graag overheen kijken onder het mom van 'het moet toch kunnen'. En het is niet mijn probleem, het is het probleem van de persoon die negatief opvalt als veel mensen dat merken en zich ernaar gaan gedragen.. en nee bij een bios gebeurd dat niet zo snel. Maar als je in je eentje uitgaat bijvoorbeeld en mensen zien dat je een half uur alleen staat dan sta je wel mooi voor lul eigenlijk. En dat hoeft je geen zak uit te maken, maar het is wel zo. Gewoon een waarschuwing om tegengas te geven voor de mensen die altijd maar zeggen van 'niks van aantrekken'. Je leeft met mensen samen dus je zou je het moeten aantrekken
Oke ja is wat ik vind en waarvan ik denk dat de meerderheid ook zo denkt. Daarom meld ik het ook. Er zijn altijd uitzonderingen/een minderheid die het niet raar vind. Maar feitelijk is het bij veel dingen zo dat als je opvalt in een massa dat wel een teken is dat je een rare actie hebt. En de meeste mensen zien dat dan ook zoquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:33 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Dat is wat jij vindt...
Ik zie dan een persoon die zich niet laat tegenhouden door het feit of hij wel of geen personen om zich heen heeft.
Leefregel nummer 1: je moet er ZELF het beste van maken.
Ohja, wat zegt dat over iemand die dat denkt dan?quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:32 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Dat zegt meer over jou dan over de alleenganger
Dat diegene nogal oordelend is.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:35 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ohja, wat zegt dat over iemand die dat denkt dan?
Jij vertelde het zelf in de context van naar de film gaan en brengt het zelf op die negatieve manierquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:32 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Jaja nou niet dingen in het negatieve gaan draaienIk kijk niet neer op mensen die dingen alleen ondernemen. Maar ik zeg alleen dat je jezelf met gedachtes als 'ik mag dat toch doen, moet me er niks van aantrekken' wel in de spotlight kan zetten op een negatieve manier. Is gewoon een waarschuwing/advies waar veel mensen graag overheen kijken onder het mom van 'het moet toch kunnen'. En het is niet mijn probleem, het is het probleem van de persoon die negatief opvalt als veel mensen dat merken en zich ernaar gaan gedragen.. en nee bij een bios gebeurt dat niet zo snel. Maar als je in je eentje uitgaat bijvoorbeeld en mensen zien dat je een half uur alleen staat dan sta je wel mooi voor lul eigenlijk. En dat hoeft je geen zak uit te maken, maar het is wel zo. Gewoon een waarschuwing om tegengas te geven voor de mensen die altijd maar zeggen van 'niks van aantrekken'. Je leeft met mensen samen dus je zou je het moeten aantrekken
Ik heb dat wel eens gehad, waarbij kennissen mij alleen zagen op een feest. Zijn denken dan 'jij bent raar' of 'jij bent zielig'.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:32 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Maar als je in je eentje uitgaat bijvoorbeeld en mensen zien dat je een half uur alleen staat dan sta je wel mooi voor lul eigenlijk. En dat hoeft je geen zak uit te maken, maar het is wel zo. Gewoon een waarschuwing om tegengas te geven voor de mensen die altijd maar zeggen van 'niks van aantrekken'. Je leeft met mensen samen dus je zou je het moeten aantrekken
Felix Baumgartner... wordt onthaalt als held...quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:35 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Oke ja is wat ik vind en waarvan ik denk dat de meerderheid ook zo denkt. Daarom meld ik het ook. Er zijn altijd uitzonderingen/een minderheid die het niet raar vind. Maar feitelijk is het bij veel dingen zo dat als je opvalt in een massa dat wel een teken is dat je een rare actie hebt. En de meeste mensen zien dat dan ook zo
Nou kijk het punt is dat bij die voorbeelden (fietsen en vissen bijvoorbeeld) het vrij normaal is dat je het in je eentje doet. Dat is geaccepteerd en wordt als normaal ervaren. Alleen naar de bios en uitgaan al een stuk minder. Jullie doen nu net alsof het normaal is om ergens alleen heen te gaan (waar de meeste mensen met meerdere mensen heengaan) omdat er ook zaken zijn die je normaal gesproken wel alleen doet. Zo werkt dat natuurlijk nietquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:36 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Jij vertelde het zelf in de context van naar de film gaan en brengt het zelf op die negatieve manier
Jij komt nu dan met een uitzonderlijke situatie, maar in verreweg de meeste gevallen gaat wat jij zei, niet op!
Genoeg voorbeelden aangedragen om het tegendeel te bewijzen!
Mij vertelt dat dat die persoon een negatieve instelling heeft. Eventueel is dat iemand die neerkijkt op mensen die er een andere kijk op het leven op nahouden dan de kijker zelf.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:35 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ohja, wat zegt dat over iemand die dat denkt dan?
@ Myraquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:36 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Dat diegene nogal oordelend is.
Onzin.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:38 schreef Myraela het volgende:
Alleen naar de film gaan is onzin. In je eentje uitgebreid ergens gaan zitten eten, tenzij je voor je werkt weg bent is ook onzin. Dat als normaal gaan zien, is alleen omdat je voor jezelf een reden zoekt om maar niemand mee te vragen.
Als je graag "alleen" wilt zijn moet je ook niet de massa opzoeken, maar lekker thuis eten, je filmpje kijken of je drankje drinken.
Blijkbaar zoek je gezelligheid, zeker als je bijvoorbeeld gaat stappen, waarom vraag je dan niet gewoon iemand mee.
Nou goed om ook in ieder geval 1 voorbeeld te horen dat het niet flauwekul is wat ik zeg want heb het idee hier dat alles wat ik zeg juist omgekeerd waar is bijnaquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:37 schreef AlexanderC het volgende:
[..]
Ik heb dat wel eens gehad, waarbij kennissen mij alleen zagen op een feest. Zijn denken dan 'jij bent raar' of 'jij bent zielig'.
Daarom wil ik ook niet meer alleen uit. Omdat ik me er niet meer goed bij voel.
Waarom is fietsen en vissen alleen, normaal... maar bios en uitgaan niet?quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:38 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Nou kijk het punt is dat bij die voorbeelden (fietsen en vissen bijvoorbeeld) het vrij normaal is dat je het in je eentje doet. Dat is geaccepteerd en wordt als normaal ervaren. Alleen naar de bios en uitgaan al een stuk minder. Jullie doen nu net alsof het normaal is om ergens alleen heen te gaan (waar de meeste mensen met meerdere mensen heengaan) omdat er ook zaken zijn die je normaal gesproken wel alleen doet. Zo werkt dat natuurlijk niet
Omdat sommigen simpelweg niemand hebben om mee te vragenquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:38 schreef Myraela het volgende:
Alleen naar de film gaan is onzin. In je eentje uitgebreid ergens gaan zitten eten, tenzij je voor je werkt weg bent is ook onzin. Dat als normaal gaan zien, is alleen omdat je voor jezelf een reden zoekt om maar niemand mee te vragen.
Als je graag "alleen" wilt zijn moet je ook niet de massa opzoeken, maar lekker thuis eten, je filmpje kijken of je drankje drinken.
Blijkbaar zoek je gezelligheid, zeker als je bijvoorbeeld gaat stappen, waarom vraag je dan niet gewoon iemand mee.
Beetje barman / barvrouw weet dat al binnen een uurquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:30 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Vroeger ging ik nog weleens naar de kroeg, altijd ook dezelfde kroeg. Ik vond het -nooit- een issue om eerlijk te zijn. Op een gegeven moment begon ik daar de mensen te leren kennen en heb daar hele leuke gesprekken met ze gehad
Op het laatst wisten ze zelfs precies wat ik wou hebben hehe
quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:40 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Waarom is fietsen en vissen alleen, normaal... maar bios en uitgaan niet?
Beiden zijn activiteiten die met één of meerdere personen gedaan kan worden en waar geen regels voor staan geschreven.
Dat de meeste mensen, er met meerdere mensen heengaan... is dat omdat het gezellig is? Elkaar dom staan aangapen op de dansvloer, even knikken, je biertje heffen en weer verder buiten de maat dansen? Is dat omdat die mensen heel slecht alleen kunnen zijn, en hun geluk afhankelijk maken van het feit dat ze wel of niet mensen om zich heen hebben? Zijn dat niet dezelfde mensen die thuis blijven als de rest van hun vrienden niet gaan en het gevoel hebben dat er geen andere keus is?
Schapen....
En dit had ik een beetje in m'n hoofd, maar kon het niet verwoorden!quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:40 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Waarom is fietsen en vissen alleen, normaal... maar bios en uitgaan niet?
Beiden zijn activiteiten die met één of meerdere personen gedaan kan worden en waar geen regels voor staan geschreven.
Dat de meeste mensen, er met meerdere mensen heengaan... is dat omdat het gezellig is? Elkaar dom staan aangapen op de dansvloer, even knikken, je biertje heffen en weer verder buiten de maat dansen? Is dat omdat die mensen heel slecht alleen kunnen zijn, en hun geluk afhankelijk maken van het feit dat ze wel of niet mensen om zich heen hebben? Zijn dat niet dezelfde mensen die thuis blijven als de rest van hun vrienden niet gaan en het gevoel hebben dat er geen andere keus is?
Schapen....
Ja en jij kan dan weer negatief gevonden worden omdat jij zegt dat mensen zoals ik een negatieve instelling hebben terwijl we je willen behoeden juist (een positief iets) voor rare acties door je op de realiteit te wijzen. Niet hoe het gaat op fok of in je hoofd, maar in het echt. Zo kan je ook stellen dat jij kortzichtig bent. Ik denk trouwens niet dat je dat bent hoor ofzo. Maar wil alleen maar aangeven dat dit wel vrij kort door de bocht is om te beoordelen (ja wat jij juist ook doet) op basis van een waarschuwing (om vervolgens te doen alsof het nergens op slaat terwijl het in de praktijk gewoon wel zo werkt)quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:38 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Mij vertelt dat dat die persoon een negatieve instelling heeft. Eventueel is dat iemand die neerkijkt op mensen die er een andere kijk op het leven op nahouden dan de kijker zelf.
Zelf vind ik, zoals al eerder door mij uitgelegt, deze visie op het leven getuigen van een bepaalde kortzichtigheid.
Maar dit had je zelf toch ook wel kunnen bedenken?
vaak ga ik puur voor de muziek.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:42 schreef debeterebob het volgende:
Alleen uitgaan is ook gewoon vaak niet leuk omdat er juist zoveel groepen zijn die erg gesloten zijn.
quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:42 schreef debeterebob het volgende:
Alleen uitgaan is ook gewoon vaak niet leuk omdat er juist zoveel groepen zijn die erg gesloten zijn.
Niet als ik voor de bar zitquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:41 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Beetje barman / barvrouw weet dat al binnen een uur
Heeft te maken met het aanvoelen van mensen en begrijpen ervan hoe mensen naar anderen kijken. Gewoon inzicht. Maar goed jij mag me een schaap noemen hoor. Je hoeft het ook niet te geloven. Alles in de wereld kan en iedereen kijkt er helemaal neutraal naar enzo hoorquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:40 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Waarom is fietsen en vissen alleen, normaal... maar bios en uitgaan niet?
Beiden zijn activiteiten die met één of meerdere personen gedaan kan worden en waar geen regels voor staan geschreven.
Dat de meeste mensen, er met meerdere mensen heengaan... is dat omdat het gezellig is? Elkaar dom staan aangapen op de dansvloer, even knikken, je biertje heffen en weer verder buiten de maat dansen? Is dat omdat die mensen heel slecht alleen kunnen zijn, en hun geluk afhankelijk maken van het feit dat ze wel of niet mensen om zich heen hebben? Zijn dat niet dezelfde mensen die thuis blijven als de rest van hun vrienden niet gaan en het gevoel hebben dat er geen andere keus is?
Schapen....
Ik bedoel ik ga naar de kroeg om met mensen te praten en zo. Als ik dan alleen zo gaan in een gelegenheid waar ik eigenlijk niemand ken zijn er vaak enorm gesloten groepjes, waardoor je moeilijk contact maakt. Ik ben dan niet sociaal genoeg om dat allemaal te overwinnen en dan een leuke avond te hebben.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:43 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]Wees anders....... Wees jezelf......
Je hoeft mij niet te behoeden, ik begrijp zelf tegenwoordig ook vrij goed wanneer ik voor lul sta en wanneer nietquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:42 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Ja en jij kan dan weer negatief gevonden worden omdat jij zegt dat mensen zoals ik een negatieve instelling hebben terwijl we je willen behoeden juist (een positief iets) voor rare acties door je op de realiteit te wijzen. Niet hoe het gaat op fok of in je hoofd, maar in het echt. Zo kan je ook stellen dat jij kortzichtig bent. Ik denk trouwens niet dat je dat bent hoor ofzo. Maar wil alleen maar aangeven dat dit wel vrij kort door de bocht is om te beoordelen (ja wat jij juist ook doet) op basis van een waarschuwing (om vervolgens te doen alsof het nergens op slaat terwijl het in de praktijk gewoon wel zo werkt)
Je hebt een goed punt, maar mensen die hun geluk af laten hangen van wel of geen mensen om zich heen hebben zijn niet helemaal in orde. Mijn inziens is het veel belangrijker of je de keus hebt om mensen om je heen te hebben of niet.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:40 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Waarom is fietsen en vissen alleen, normaal... maar bios en uitgaan niet?
Beiden zijn activiteiten die met één of meerdere personen gedaan kan worden en waar geen regels voor staan geschreven.
Dat de meeste mensen, er met meerdere mensen heengaan... is dat omdat het gezellig is? Elkaar dom staan aangapen op de dansvloer, even knikken, je biertje heffen en weer verder buiten de maat dansen? Is dat omdat die mensen heel slecht alleen kunnen zijn, en hun geluk afhankelijk maken van het feit dat ze wel of niet mensen om zich heen hebben? Zijn dat niet dezelfde mensen die thuis blijven als de rest van hun vrienden niet gaan en het gevoel hebben dat er geen andere keus is?
Schapen....
Dit inderdaad en daar heb ik ervaring mee. Nou nou wat een gezelligheid als de rest met hun rug naar je toe staat.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:42 schreef debeterebob het volgende:
Alleen uitgaan is ook gewoon vaak niet leuk omdat er juist zoveel groepen zijn die erg gesloten zijn.
Als je niemand hebt, is dat het probleem en is het dus niet alsof je het zoveel leuker vind om in je eentje te gaan.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:41 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Omdat sommigen simpelweg niemand hebben om mee te vragen
Ik heb het al eerder vermeld, maar ik kwam een hele tijd terug in een vaste kroeg. Altijd in m'n 1tje. Niemand die me er op nakeek
Hierin verschillen jij en ik blijkbaar van mening. Moet kunnen, maar respecteer dan ook de mening van anderen
Gast.... "terwijl we je willen behoeden juist (een positief iets) voor rare acties door je op de realiteit te wijzen"quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:42 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Ja en jij kan dan weer negatief gevonden worden omdat jij zegt dat mensen zoals ik een negatieve instelling hebben terwijl we je willen behoeden juist (een positief iets) voor rare acties door je op de realiteit te wijzen. Niet hoe het gaat op fok of in je hoofd, maar in het echt. Zo kan je ook stellen dat jij kortzichtig bent. Ik denk trouwens niet dat je dat bent hoor ofzo. Maar wil alleen maar aangeven dat dit wel vrij kort door de bocht is om te beoordelen (ja wat jij juist ook doet) op basis van een waarschuwing (om vervolgens te doen alsof het nergens op slaat terwijl het in de praktijk gewoon wel zo werkt)
Dat bedoel ik ookquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:43 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Niet als ik voor de bar zit
Ah dat is wel wat minder ja. Maar als je 2x het zelfde drankje bestelde zal de 3de ook het zelfde zijnquote:Tevens stond er vrijwel elke keer weer een ander, er was niet maar 1 barman maar ze wisselden elkaar af
Wat wij willen zeggen, hebben we nu al een flink aantal keren gezegd. Wat jij hier nu typt is klinklare onzin. Daaruit blijkt dat jij nu aan het trollen bent...of het -echt- niet beter weetquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:44 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Heeft te maken met het aanvoelen van mensen en begrijpen ervan hoe mensen naar anderen kijken. Gewoon inzicht. Maar goed jij mag me een schaap noemen hoor. Je hoeft het ook niet te geloven. Alles in de wereld kan en iedereen kijkt er helemaal neutraal naar enzo hoorik zeg maar even wat jullie graag willen horen en geloven
Ligt er ook aan waar je heengaat hequote:Op vrijdag 23 november 2012 14:45 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Ik bedoel ik ga naar de kroeg om met mensen te praten en zo. Als ik dan alleen zo gaan in een gelegenheid waar ik eigenlijk niemand ken zijn er vaak enorm gesloten groepjes, waardoor je moeilijk contact maakt. Ik ben dan niet sociaal genoeg om dat allemaal te overwinnen en dan een leuke avond te hebben.
Ik noem jou geen schaap.... als jij je door mijn post aangesproken voelt, dan is dit jou keus om dat te laten gebeuren waardoor je jezelf dus identificeert met een schaap zijn.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:44 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Heeft te maken met het aanvoelen van mensen en begrijpen ervan hoe mensen naar anderen kijken. Gewoon inzicht. Maar goed jij mag me een schaap noemen hoor. Je hoeft het ook niet te geloven. Alles in de wereld kan en iedereen kijkt er helemaal neutraal naar enzo hoorik zeg maar even wat jullie graag willen horen en geloven
Nou ja het zegt meer dat fokkers in dit topic anders denken dan ik. Wat wel logisch isquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:47 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Wat wij willen zeggen, hebben we nu al een flink aantal keren gezegd. Wat jij hier nu typt is klinklare onzin. Daaruit blijkt dat jij nu aan het trollen bent...of het -echt- niet beter weet
De wereld bestaat uit meer dan alleen maar jouw gelijkgestemden. Blijkbaar zijn er in dit topic al aardig wat mensen die het niet met jouw stelling eens zijn, wat betekent dat de wereld toch eventjes ietsies anders in elkaar steekt dan jij dacht
Je hebt gewoon niks van ons geleerd he??quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:47 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Maar oke de conclusie hier is dus wel dat mensen hier het belangrijker vinden om maar alles te kunnen doen wat ze willen en zich niks aan trekken en hier stopte ik al met lezen
quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:49 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Nou ja het zegt meer dat fokkers in dit topic anders denken dan ik. Wat wel logisch is
Ik hoor overigens meer oordelen vanaf de groep die zegt overal schijnt aan te hebben.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:47 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Maar oke de conclusie hier is dus wel dat mensen hier het belangrijker vinden om maar alles te kunnen doen wat ze willen en zich niks aan trekken (of willen trekken) van hoe andere mensen daarnaar kijken omdat ze het gewoon moeten kunnen doen en die andere mensen maar zielig zijn als ze er wel een negatief oordeel over hebben.
En de mensen die zich wel wat aantrekken van anderen zijn oordelend (op een negatieve manier), schapen, nemen geen eigen keuze's, hebben geen kijk op de realiteit e.d.Dat is de trent van deze pagina en nou ja is goed dan als jullie dat echt zo denken
Het hangt echt van je zelf af. Waar ik ook ben, wat voor tent dan ook. Aanspraak heb ik vrij snel.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:45 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Ik bedoel ik ga naar de kroeg om met mensen te praten en zo. Als ik dan alleen zo gaan in een gelegenheid waar ik eigenlijk niemand ken zijn er vaak enorm gesloten groepjes, waardoor je moeilijk contact maakt. Ik ben dan niet sociaal genoeg om dat allemaal te overwinnen en dan een leuke avond te hebben.
Dat probleem heb ik ook wel....quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:45 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Ik bedoel ik ga naar de kroeg om met mensen te praten en zo. Als ik dan alleen zo gaan in een gelegenheid waar ik eigenlijk niemand ken zijn er vaak enorm gesloten groepjes, waardoor je moeilijk contact maakt. Ik ben dan niet sociaal genoeg om dat allemaal te overwinnen en dan een leuke avond te hebben.
Het zijn niet alleen fokkers die zo denken trouwens. Eventjes een reality check voor jouquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:49 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Nou ja het zegt meer dat fokkers in dit topic anders denken dan ik. Wat wel logisch is
En of je bij het volk past dat in die tent zit uiteraardquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:50 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Het hangt echt van je zelf af. Waar ik ook ben, wat voor tent dan ook. Aanspraak heb ik vrij snel.
Het gaat er om wat je uitstraalt en je manier van doen.
Ik was eigenlijk nog meest oneens met jouw verhaalquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:50 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik hoor overigens meer oordelen vanaf de groep die zegt overal schijnt aan te hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |