SPOILER: Winterefteling - Januari?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: boterkoekkoffiepannenkoekenbiergamesextettenslaapmeet 19/20 of 26/27 januari - HoornOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Meet - donderdagavond ??? - UtrechtOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Meet - ??? - NijmegenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 20-11-2012 09:50:17 ]![]()
Why?quote:Op dinsdag 20 november 2012 09:49 schreef Nixx- het volgende:
Ik voel me eerder fris, fruitig en enorm klote.![]()
![]()
Wil je het kwijt? Vertel!quote:Op dinsdag 20 november 2012 09:49 schreef Nixx- het volgende:
Ik voel me eerder fris, fruitig en enorm klote.![]()
Misschien is het druk op de weg? En bij de dokter loopt het meestal ook wel uit.quote:Op dinsdag 20 november 2012 10:05 schreef Vinniiee het volgende:
Ik zou weg gebracht worden, maar mijn pa is nog niet thuis. Dadelijk kom ik nog te laat
Aldo
[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 20-11-2012 10:07:05 ]![]()
Lola ben je gek ofzo, autodrop en andere lekkere dingen verbieden
Door GvsE: "Je bent een geweldig jong!"![]()
Hij moest even naar de zaak toe. Dat is nog geen 10 minuten. Zo druk is het op dat stuk ook niet. Als ie maar niet denkt dat we om 10:20 weg moetenquote:Op dinsdag 20 november 2012 10:06 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Misschien is het druk op de weg? En bij de dokter loopt het meestal ook wel uit.
Aldo![]()
![]()
![]()
Teveel verleidingenquote:Op dinsdag 20 november 2012 10:08 schreef Jofunu-kun het volgende:
Lola ben je gek ofzo, autodrop en andere lekkere dingen verbieden
Stuur een smsje/bel hem voor je eigen geruststelling hij is vast al onderwegquote:Op dinsdag 20 november 2012 10:08 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Hij moest even naar de zaak toe. Dat is nog geen 10 minuten. Zo druk is het op dat stuk ook niet. Als ie maar niet denkt dat we om 10:20 weg moeten
[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 20-11-2012 10:10:06 ]![]()
Dat gaat niet, hij heeft dat ding nooit bij zich. Alleen op vakantiequote:Op dinsdag 20 november 2012 10:09 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Teveel verleidingen
[..]
Stuur een smsje/bel hem voor je eigen geruststelling hij is vast al onderweg![]()
![]()
Alle lekkere mannen en vrouwen ook maar uit Hoorn en omgeving verbannen dan..quote:Op dinsdag 20 november 2012 10:09 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Teveel verleidingen
[..]
Stuur een smsje/bel hem voor je eigen geruststelling hij is vast al onderweg
Door GvsE: "Je bent een geweldig jong!"![]()
Hell no... want Raene komt vanavond etenquote:Op dinsdag 20 november 2012 10:15 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Alle lekkere mannen en vrouwen ook maar uit Hoorn en omgeving verbannen dan..
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 20-11-2012 10:18:06 ]![]()
Bel de dokter en leg het uitquote:Op dinsdag 20 november 2012 10:20 schreef Vinniiee het volgende:
Beter was ik gewoon met de bus gegaan![]()
![]()
![]()
![]()
bah, ik moet nu interviews gaan verzinnen voor een of ander project
Wǒ shì dá hóng, of the Eggman, of the Walrus![]()
Dat zou best kunnen jaquote:Op dinsdag 20 november 2012 10:28 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Misschien dacht ie 10 voor 11 ipv 10 voor half 11.Oh nou PM staat open mocht het dringend zijnquote:Op dinsdag 20 november 2012 10:28 schreef Nixx- het volgende:
[..]
Ja, ik wil het wel kwijt, alleen een beetje lastig neerpennen.![]()
![]()
Oehlalaquote:Op dinsdag 20 november 2012 10:17 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Hell no... want Raene komt vanavond eten
Door GvsE: "Je bent een geweldig jong!"![]()
Oh, wat blijkt. M'n ma had tegen m'n pa gezegd dat het 11:10 was, maar 't was 10:20. Dat lijkt niet eens op elkaarquote:![]()
![]()
10 over 11, 10 voor half 11.quote:Op dinsdag 20 november 2012 10:42 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Oh, wat blijkt. M'n ma had tegen m'n pa gezegd dat het 11:10 was, maar 't was 10:20. Dat lijkt niet eens op elkaar
Ik zou me daar ook in kunnen vergissen hoor
Wǒ shì dá hóng, of the Eggman, of the Walrus![]()
Mij Pa dan?quote:Op dinsdag 20 november 2012 10:43 schreef Samzz het volgende:
[..]
Me is geen bezittelijk voornaamwoord.
Wǒ shì dá hóng, of the Eggman, of the Walrus![]()
Jaja.quote:Op dinsdag 20 november 2012 10:43 schreef Samzz het volgende:
[..]
Me is geen bezittelijk voornaamwoord.
"Ik moet er 10 voor half 11 zijn." Dat klinkt niet als "Ik moet er 10 over 11 zijn". Als het nou 10 voor 11 was, dan was het nog enigszins een logische vergissing.quote:Op dinsdag 20 november 2012 10:43 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
10 over 11, 10 voor half 11.
Ik zou me daar ook in kunnen vergissen hoor![]()
NEIN!!!!!!!!!!!111einz!!oderetwasjahnochmalquote:
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 20-11-2012 10:45:45 ]![]()
Nee, maar wel zevenlijkquote:quote:
quote:Op dinsdag 20 november 2012 10:45 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
NEIN!!!!!!!!!!!111einz!!oderetwasjahnochmal
Wǒ shì dá hóng, of the Eggman, of the Walrus![]()
Supertollganzgeilquote:Op dinsdag 20 november 2012 10:46 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
Nee, maar wel zevenlijk
[..]
[..]![]()
![]()
In een bed moet je dan ook liggenquote:Op dinsdag 20 november 2012 10:49 schreef Vinniiee het volgende:
Ik haat in bed zitten. Maar als ik uit bed ga krijg ik het koud
Wǒ shì dá hóng, of the Eggman, of the Walrus![]()
frrrreeeeee thhheeee wooooorrrrllllddd
let them know it's christmas timeWǒ shì dá hóng, of the Eggman, of the Walrus![]()
Whahahaquote:Op dinsdag 20 november 2012 10:49 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
In een bed moet je dan ook liggenwat zijn we scherp vandaag
![]()
Vertel jij mij eens hoe ik fatsoenlijk een laptop kan gebruiken als ik lig.quote:Op dinsdag 20 november 2012 10:49 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
In een bed moet je dan ook liggen![]()
ik heb al 4 bakken koffie op, dus dat mag dan ook welquote:Op dinsdag 20 november 2012 10:50 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Whahahawat zijn we scherp vandaag
Armspieren trainen, en dan boven je hoofd houden terwijl je ligtquote:Op dinsdag 20 november 2012 10:50 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Vertel jij mij eens hoe ik fatsoenlijk een laptop kan gebruiken als ik lig.Wǒ shì dá hóng, of the Eggman, of the Walrus![]()
Dan kun je toch niet typen manquote:Op dinsdag 20 november 2012 10:52 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
ik heb al 4 bakken koffie op, dus dat mag dan ook wel
[..]
Armspieren trainen, en dan boven je hoofd houden terwijl je ligt![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: