SPOILER: Winterefteling - Januari?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: boterkoekkoffiepannenkoekenbiergamesextettenslaapmeet 19/20 of 26/27 januari - HoornOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Meet - donderdagavond ??? - UtrechtOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Meet - ??? - NijmegenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 20-11-2012 09:50:17 ]![]()
Why?quote:Op dinsdag 20 november 2012 09:49 schreef Nixx- het volgende:
Ik voel me eerder fris, fruitig en enorm klote.![]()
![]()
Wil je het kwijt? Vertel!quote:Op dinsdag 20 november 2012 09:49 schreef Nixx- het volgende:
Ik voel me eerder fris, fruitig en enorm klote.![]()
Misschien is het druk op de weg? En bij de dokter loopt het meestal ook wel uit.quote:Op dinsdag 20 november 2012 10:05 schreef Vinniiee het volgende:
Ik zou weg gebracht worden, maar mijn pa is nog niet thuis. Dadelijk kom ik nog te laat
Aldo
[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 20-11-2012 10:07:05 ]![]()
Lola ben je gek ofzo, autodrop en andere lekkere dingen verbieden
Door GvsE: "Je bent een geweldig jong!"![]()
Hij moest even naar de zaak toe. Dat is nog geen 10 minuten. Zo druk is het op dat stuk ook niet. Als ie maar niet denkt dat we om 10:20 weg moetenquote:Op dinsdag 20 november 2012 10:06 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Misschien is het druk op de weg? En bij de dokter loopt het meestal ook wel uit.
Aldo![]()
![]()
![]()
Teveel verleidingenquote:Op dinsdag 20 november 2012 10:08 schreef Jofunu-kun het volgende:
Lola ben je gek ofzo, autodrop en andere lekkere dingen verbieden
Stuur een smsje/bel hem voor je eigen geruststelling hij is vast al onderwegquote:Op dinsdag 20 november 2012 10:08 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Hij moest even naar de zaak toe. Dat is nog geen 10 minuten. Zo druk is het op dat stuk ook niet. Als ie maar niet denkt dat we om 10:20 weg moeten
[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 20-11-2012 10:10:06 ]![]()
Dat gaat niet, hij heeft dat ding nooit bij zich. Alleen op vakantiequote:Op dinsdag 20 november 2012 10:09 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Teveel verleidingen
[..]
Stuur een smsje/bel hem voor je eigen geruststelling hij is vast al onderweg![]()
![]()
Alle lekkere mannen en vrouwen ook maar uit Hoorn en omgeving verbannen dan..quote:Op dinsdag 20 november 2012 10:09 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Teveel verleidingen
[..]
Stuur een smsje/bel hem voor je eigen geruststelling hij is vast al onderweg
Door GvsE: "Je bent een geweldig jong!"![]()
Hell no... want Raene komt vanavond etenquote:Op dinsdag 20 november 2012 10:15 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Alle lekkere mannen en vrouwen ook maar uit Hoorn en omgeving verbannen dan..
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 20-11-2012 10:18:06 ]![]()
Bel de dokter en leg het uitquote:Op dinsdag 20 november 2012 10:20 schreef Vinniiee het volgende:
Beter was ik gewoon met de bus gegaan![]()
![]()
![]()
![]()
bah, ik moet nu interviews gaan verzinnen voor een of ander project
Wǒ shì dá hóng, of the Eggman, of the Walrus
Forum Opties Forumhop: Hop naar: