Het leek me de ideale combinatie uit twee werelden, een vier-cilinder-blok met veel pk's (voor 750 cc dan) in een chopper-frame, maar ze zijn tweedehands wel een stukje duurder dan zeg de dertien in een dozijn naked bike. Nou ja, in het voorjaar maar eens kijken wat er allemaal te krijgen is en belangrijker hoe het rijdt...quote:Op zaterdag 17 november 2012 15:17 schreef Tankiej het volgende:
[..]
Instructeur die ik had voor de lessen reed op een Super Magna achter me aan. Klinkt wel heel tof, maar verder is het niet echt mijn type motor
Ja, dat en gewoon proefritjes maken. Ook op andere types, gewoon om het verschil te ervaren...quote:Op zaterdag 17 november 2012 15:32 schreef BlackLining het volgende:
Ik zou eerst kijken of je er ergens één kunt huren om eens een dagje op rond te toeren. Kijken of het wat is.
Een chopper heeft over t algemeen meer koppel / kracht bij lagere toeren dan een tour/sport fietsquote:Op zaterdag 17 november 2012 15:32 schreef BlackLining het volgende:
Mijn stijl is het niet, maar dat is natuurlijk persoonlijk. Vraag me wel af of zo'n chopperachtig idee handig is als eerste fiets. Vrij zwaar, maar in de meeste viercilinders komt het vermogen pas vrij laat los. In lage toeren, zo tot de 6000, lijkt het me een onhandelbaar slagschip. Dat probleem heb ik met de Bandit al. Onder de 4500 toeren is er niet veel mee te beginnen.
Ik zou eerst kijken of je er ergens één kunt huren om eens een dagje op rond te toeren. Kijken of het wat is.
Net even de bandjes van de Bandit opgepompt. 2.1 waar het 2.9 moet zijnZal ook wel verklaren waarom hij steeds minder zuinig wordt terwijl ik de laatste weken vooral snelweg en provinciale weg rijd en geen recreatieve ritten waarmee we pas bij de 60 km/h overschakelen naar de 2.
Ze gaan er binnenkort toch allebei onderuit. Achter is gewoon op en voor is ronduit kut.quote:Op zaterdag 17 november 2012 16:21 schreef Salatrel het volgende:
De bandenboer zal wel blij zijn met je
De Honda Magna VF750C chopper heeft hetzelfde motorblok als de VFR 750 van Honda en ook dezelfde prestaties qua motorblok. Gewicht is zowat gelijk, alleen de zit is natuurlijk totaal anders. Dat is naar mijn idee ook zo leuk aan zo'n ding, een chopper met sportieve eigenchappen. Kon op Youtube zo snel niks anders vinden dan dit voor een impressie:quote:Op zaterdag 17 november 2012 16:54 schreef BlackLining het volgende:
Omdat het vaak een tweecilinder is. Dit is een viercilinder, die zitten vaak toch wat hoger.
Edit: Kon geen vermogenscurve vinden, maar wel dat het koppel los komt op 7500. Zit toch echt best hoog. Vooral aangezien dat apparaat 244 kg rijklaar weegt (!). Lijkt me een moeilijke fiets om te rijden in de bebouwde kom. Daarom echt een goed testrondje maken in verschillende gebieden.
Hehe, ging dat maar zo makkelijk.quote:Op zondag 18 november 2012 01:09 schreef JK het volgende:
Dagje extra werken omzetten in tijd-voor-tijd en maandag vrij nemen?
Over een paar uurtjes al dat stap volk weer zeker?quote:
ivm werkzaamheden begon die in Delft hollandsspoor leiden Amsterdam Utrecht uur en een kwartier pauze zelfde route terug tot hollandsspoor en dan taxi terug naar rotterdamquote:Op zondag 18 november 2012 02:10 schreef Geerd het volgende:
[..]
Over een paar uurtjes al dat stap volk weer zeker?
Hoe ziet zoon nacht dienst eruit eigenlijk? Rtd - ut - ht - bd - en terug ofzo?
Met blik? Nuchter en film kijken? Nu snap ik al die negatieve reacties.quote:Op zondag 18 november 2012 02:21 schreef BlackLining het volgende:
Yup, ook nog wakker. Net naar Skyfall geweest. Aardige film wel.
Wel maar even met het blik gegaan. Koud, nat kut weer
Vast niet zoveel te zien op ut ofwel? Taxi terug? weet niet waar je huis woont maar valt er nog wat te verdienen?quote:Op zondag 18 november 2012 02:21 schreef Salatrel het volgende:
[..]
ivm werkzaamheden begon die in Delft hollandsspoor leiden Amsterdam Utrecht uur en een kwartier pauze zelfde route terug tot hollandsspoor en dan taxi terug naar rotterdam
Aah oke, met de taxi nog welquote:Op zondag 18 november 2012 03:08 schreef Salatrel het volgende:
O jawel hoor. En taxi is terug naar eigen standplaats he. Vanuit daar moet ik nog naar huis. Maar voor de taxirit staat 50 minuten die betaald worden maar die taxi is natuurlijk veel sneller dan 50 minuten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |