Daar ben ik ook bang voor ja.quote:Op vrijdag 16 november 2012 16:50 schreef Ailuranthrope het volgende:
De volgende hunt ben ik wel weer hier te vinden denk ik!
De CIA heeft FOK! gehackt!quote:Op vrijdag 16 november 2012 16:49 schreef bambino het volgende:
Lol, krijg weer een mailtje van Amerikaanse ambassade dat er binnenkort een protest is
Hoe die lui aan mijn email komen is me een raadsel, ben nog maar 1 keer bij de ambassade geweest voor een nieuw paspoort, en nooit me email opgegeven
Ik ook niet. Met dit en met serious request en dat soort dingen. Niet echt SC omdat het dan over 1 ding gaat eigenlijk.quote:Op vrijdag 16 november 2012 16:49 schreef Lyza666 het volgende:
Normaal lurk ik meer dan ik post eigenlijk. Ben niet zo'n SC'er.
Heeft niks met Fok te makenquote:
quote:Op vrijdag 16 november 2012 16:50 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik ook niet. Met dit en met serious request en dat soort dingen. Niet echt SC omdat het dan over 1 ding gaat eigenlijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 1 december 2011 13:57 schreef mootie het volgende:
Het voelt toch vreemd, Bambino niet als ts.
Daarom, hunt tijdens serious requestquote:Op vrijdag 16 november 2012 16:51 schreef Ailuranthrope het volgende:
[..]
Oh dan ga ik daar ook wel heen.
Als ik pizza win krijg je hem,quote:Op vrijdag 16 november 2012 16:51 schreef Karina het volgende:
Ik moet zo eten maken eigenlijk ik kreijg honger, maar ik durf niet
quote:Op vrijdag 16 november 2012 16:51 schreef bambino het volgende:
Hier het mailtjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zullen we heengaan
![]()
OK kan ik blijven zittenquote:Op vrijdag 16 november 2012 16:52 schreef Ailuranthrope het volgende:
[..]
Als ik pizza win krijg je hem,
quote:Op vrijdag 16 november 2012 16:52 schreef Karina het volgende:
[..]
OK kan ik blijven zittenMoet de pizza niet net komen als de box op het scherm verschijnt, dan mag hij even wachten.
Schuiven ze hem wel door de brievenbus johquote:Op vrijdag 16 november 2012 16:52 schreef Karina het volgende:
[..]
OK kan ik blijven zittenMoet de pizza niet net komen als de box op het scherm verschijnt, dan mag hij even wachten.
Ach die ene seconde totdat je de database error ziet wil hij vast wel even wachten.quote:Op vrijdag 16 november 2012 16:52 schreef Karina het volgende:
[..]
OK kan ik blijven zittenMoet de pizza niet net komen als de box op het scherm verschijnt, dan mag hij even wachten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |