Ze zoeken iemand die een verhaallijn over een half jaar kan uitsmeren.quote:Op vrijdag 23 november 2012 16:23 schreef PeterKelder het volgende:
De vorige stagiaire op de webredactie is weggestuurd na diens Ludo-filmpje, getuigt deze vacature
Dan blijkt Fos erachter te zitten.quote:Op vrijdag 23 november 2012 17:08 schreef ArnieAlberts het volgende:
Nope, helaas; De box was toch een lokkertje. Opgelicht. Maar ik heb ALLES wat ik hebben moet dus deze man gaat sowieso eraan.
...Is dít nu geen goede verhaallijn voor GTST?
Zit er een vorm van een liefdesverhaaltje in? Dán is het een goede verhaallijn, anders nietquote:Op vrijdag 23 november 2012 17:08 schreef ArnieAlberts het volgende:
Nope, helaas; De box was toch een lokkertje. Opgelicht. Maar ik heb ALLES wat ik hebben moet dus deze man gaat sowieso eraan.
...Is dít nu geen goede verhaallijn voor GTST?
quote:Op vrijdag 23 november 2012 16:47 schreef Frey het volgende:
[..]
Ze zoeken iemand die de pindakaas op het brood van de schrijvers kan uitsmeren.
Ga jij net zo snel kijken als Frey?quote:Op vrijdag 23 november 2012 18:21 schreef LetsGame het volgende:
Over een week.. Daniël als eindshot op mijn TV
Frey kijkt deze keer niet zo snel.quote:Op vrijdag 23 november 2012 18:25 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ga jij net zo snel kijken als Frey?
Ah logisch, ik dacht misschien wordt je het wel zat. Soms heb ik dat als ik teveel afleveringen op een dag kijk. Dan kan ik haast niet stoppen met kijken, maar de volgende dag heb ik gewoon even geen zin.quote:
Welke tune? Die in die Kerstpromo van V&D?quote:Op vrijdag 23 november 2012 20:06 schreef Frey het volgende:
Die tune doet me echt denken aan de oude stockshots.
quote:Op vrijdag 23 november 2012 20:21 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Welke tune? Die in die Kerstpromo van V&D?
Vast niet door African Tribal Orchestra.quote:Op vrijdag 23 november 2012 20:22 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ik vraag me echt af door wie die tune gemaakt zal zijn
Ik denk dat Eastriver Collective de tune gemaakt heeftquote:Op vrijdag 23 november 2012 20:25 schreef Frey het volgende:
[..]
Vast niet door African Tribal Orchestra.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |