Zegt wel weer genoeg over ze he..quote:
quote:Op donderdag 15 november 2012 11:19 schreef missbehavin het volgende:
Zegt wel weer genoeg over ze he..
Huilen hoort er vanzelfsprekend ook wel bij. Mara hey, alles met een lach en een traan.quote:Op donderdag 15 november 2012 11:13 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Maar je kan toch wel verwachten dat vrienden van elkaar weten hoever ze kunnen gaan. Dus dan zou het misschien beetje schokkend kunnen zijn omdat je het niet verwacht. Maar dan ga je toch gewoon weer verder zonder er wat over te zeggen?
Ik kan beter overweg met nuchtere mensen die erover kunnen lachen dan mensen die bij alles in huilen uitbarsten. Dan weet ik wel dat ik snel weg ben
Ik was denk ik een beetje op Bart.quote:
Ik heb er weinig ervaring mee. 1 sterfte van m'n oma deed me op het moment wel wat, maar ben er snel overheen.quote:Op donderdag 15 november 2012 11:20 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Huilen hoort er vanzelfsprekend ook wel bij. Mara hey, alles met een lach en een traan.
Als kindje snapte ik dat ook nog niet zo goed. Toen zaten vrienden van opa allemala te lachen bij de koffietafel. En ik dacht alleen: Zeg hallo, opa is dood hoor! Da's kei zielig!
Maar ze waren gewoon leuke en fijne herinneringen aan 't ophalen samen.
Ik vind in Six Feet Under een van de allermooiste afleveringen als er een lid van een motorbende sterft. Die hele bende zingt, feest, zuipt, zoent, danst de hele dag, avond en nacht lang. Omdat ze zijn leven en hoe hij was vierden, en niet hoe hij dood ging. Prachtige super-ontroerende en lachwekkende begrafenis.
Een lach en een traan. Want natuurlijk hebben ze pijn en natuurlijk zal er gehuild en gerouwd en gemist worden. Maar herdenken wie iemand was is echt niet alleen zielig en zwart.
Mijn opa's en oma's zijn allemala bets vroeg gestorven, dus ik heb bijna alleen ervariong met begrafenissen toen ik nog jong was. Nu zijn het allemala mensen die verder weg staan (gelukkig).quote:Op donderdag 15 november 2012 11:22 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik heb er weinig ervaring mee. 1 sterfte van m'n oma deed me op het moment wel wat, maar ben er snel overheen.
Bij de sterftes van m'n andere opa/oma was het eerder van "tja oke, die zijn dood, zij hadden beter ipv die andere oma kunnen gaan tig jaar terug, maar helaas"
Kan daar best cru zin zijn
quote:Op donderdag 15 november 2012 11:23 schreef L-E het volgende:
Bart heeft wel eens een poging gedaan mij te versieren. Ver na K-otic hoor, vijf jaar geleden ofzo. Maar hij was niet erg succesvol.
Als je ouder wordt leer je gelukkig relativeren. Hoewel...quote:Op donderdag 15 november 2012 11:20 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Huilen hoort er vanzelfsprekend ook wel bij. Mara hey, alles met een lach en een traan.
Als kindje snapte ik dat ook nog niet zo goed. Toen zaten vrienden van opa allemala te lachen bij de koffietafel. En ik dacht alleen: Zeg hallo, opa is dood hoor! Da's kei zielig!
Maar ze waren gewoon leuke en fijne herinneringen aan 't ophalen samen.
Ik vind in Six Feet Under een van de allermooiste afleveringen als er een lid van een motorbende sterft. Die hele bende zingt, feest, zuipt, zoent, danst de hele dag, avond en nacht lang. Omdat ze zijn leven en hoe hij was vierden, en niet hoe hij dood ging. Prachtige super-ontroerende en lachwekkende begrafenis.
Een lach en een traan. Want natuurlijk hebben ze pijn en natuurlijk zal er gehuild en gerouwd en gemist worden. Maar herdenken wie iemand was is echt niet alleen zielig en zwart.
Omg, alsof jullie daar zitten omdat je moeder zweetvoeten heeft.quote:Op donderdag 15 november 2012 11:24 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Als je ouder wordt leer je gelukkig relativeren. Hoewel...
Mijn moeder lag in het ziekenhuis op de afdeling oncologie voor een antibioticainfuus. Onze hele familie is behoorlijk zwart van binnen wat betreft humor, dus wij maken gewoon wat grapjes. De rest van de afdeling en de verpleegsters meelachen. Zo'n zure taart aan de overkant: "Ik snap niet dat jullie nog kunnen lachen, ik lig hier wel dood te gaan!"
Echt, die had ik graag een handje geholpen. Ik kan heel slecht tegen mensen die hun eigen misère aan anderen op willen dringen die juist een manier hebben gevonden om er mee om te gaan.
Blijven herhalen babe, je gaat het vanzelf geloven.quote:Op donderdag 15 november 2012 11:25 schreef missbehavin het volgende:
Sjee, blij dat ik te oud ben voor die onzin
Martijn of zo?quote:Op donderdag 15 november 2012 11:24 schreef Cue_ het volgende:
Bart en sita vond ik toen wel leuk.. maar ik was meer toen op dingejte
[ afbeelding ]
ja kloptquote:Op donderdag 15 november 2012 11:27 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Martijn of zo?
Dat was toch de "rocker" van het stel?
Ik heb maar één bekende persoon crush gehad vanaf dat ik 16 wasquote:Op donderdag 15 november 2012 11:26 schreef L-E het volgende:
[..]
Blijven herhalen babe, je gaat het vanzelf geloven.
je bent nooit te oud om dood te gaan hoorquote:Op donderdag 15 november 2012 11:25 schreef missbehavin het volgende:
Sjee, blij dat ik te oud ben voor die onzin
Wat je natuurlijk al ziet aan zijn ruige looks.quote:
Mooi, die typecasting in de bandjes.quote:Op donderdag 15 november 2012 11:27 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Martijn of zo?
Dat was toch de "rocker" van het stel?
quote:Op donderdag 15 november 2012 11:28 schreef Ang3l het volgende:
[..]
je bent nooit te oud om dood te gaan hoor
A la spice girls en zoquote:Op donderdag 15 november 2012 11:28 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Mooi, die typecasting in de bandjes.
Een schooljongen, eentje die 'rocker' is, met een tattoo enzo, een ideale schoonzoon...
De finale vond ik mooi, tranen met tuiten gehuildquote:Op donderdag 15 november 2012 11:20 schreef Ang3l het volgende:
Ik vind in Six Feet Under een van de allermooiste afleveringen als er een lid van een motorbende sterft. Die hele bende zingt, feest, zuipt, zoent, danst de hele dag, avond en nacht lang. Omdat ze zijn leven en hoe hij was vierden, en niet hoe hij dood ging. Prachtige super-ontroerende en lachwekkende begrafenis.
Zombiechick, you saw?quote:Op donderdag 15 november 2012 11:25 schreef missbehavin het volgende:
Sjee, blij dat ik te oud ben voor die onzin
Volgens mij heb ik in heel mijn leven nog nooit zo hard gehuild om een serie/film dan toen ik voor het eerst de allerlaatste scene keekquote:Op donderdag 15 november 2012 11:29 schreef Burdie het volgende:
[..]
De finale vond ik mooi, tranen met tuiten gehuild
quote:
Dat je dan op een gegeven moment zegt "Ja hallo, nou ben ik te oud om te sterven hoor!" en dan eeuwig leeftquote:
quote:Op donderdag 15 november 2012 11:30 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Dat je dan op een gegeven moment zegt "Ja hallo, nou ben ik te oud om te sterven hoor!" en dan eeuwig leeft
Dat hoef je dan ook niet te doen toch?quote:Op donderdag 15 november 2012 11:29 schreef Tegan het volgende:
Ik kan niet meer quoten want mobiel. Maar ik ben ook wel van de humor idd. Hoewel ik nog nooit echt verdrietig ben geweest om een dood. Eerder alleen geschrokken als het onverwachts was. Maar verder denk ik altijd circle of life en hoort erbij enzo. Zeker oudere mensen. Beetje gevoelloos wat dat betreft.
De uitzondering was mijn vader toen was ik echt opgelucht en blij dat ik hem nooit meer tegen zou kunnen komen. Mensen snappen ook nooit dat ik zeg dat is het wel fijn vind dat hij dood is. En je krijgt enorm veel sorry's. En niet altijd wil je daarop ingaan...
Zekerquote:Op donderdag 15 november 2012 11:30 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik in heel mijn leven nog nooit zo hard gehuild om een serie/film dan toen ik voor het eerst de allerlaatste scene keek
Wordt op veel sites ook genoemd als de mooiste serie-finale ooit.
Ik geloof dat alleen de titel over isquote:Op donderdag 15 november 2012 11:30 schreef missbehavin het volgende:
[..]Ja duh! Hoewel het mij iets te veel Hollywood rampenfilm is vrees ik. En er zal weinig van het boek over zijn..
Zo op het oog zagen de zombies er niet zo tof uit, maar goed, echt goed kon je ze ook niet zien.quote:Op donderdag 15 november 2012 11:33 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik geloof dat alleen de titel over isMaar toch ziet het er stiekem wel spectaculair uit.
Nee klopt. Maar het knaagt dan wel aan me dat ik ze in de waan laat dat mijn vader een leuke man was en dat ik verdrietig ben dat hij er niet meer is. Maar ik wil bij oppervlakkige kennissen ook niet in detail treden. Beetje rare situatie altijd dus.quote:Op donderdag 15 november 2012 11:32 schreef L-E het volgende:
[..]
Dat hoef je dan ook niet te doen toch?
quote:Op donderdag 15 november 2012 11:35 schreef missbehavin het volgende:
Ik moest pas huilen bij de Walking Dead, watje dat ik ben
Nee, zelfs lief begon verdacht veel met zijn ogen te knipperenquote:Op donderdag 15 november 2012 11:36 schreef Ang3l het volgende:
[..]Ik ben dus gelukkig niet de enige.
2x voorgekomen bij die serie.
1x seizoen 2, 1x seizoen 3
Niet als het topic dicht is...quote:Op donderdag 15 november 2012 11:34 schreef Burdie het volgende:
[..]
Kan dat tegenwoordig niet meer mobiel?!
We zullen zien. All CGI, wat ik zo kan zien. Dat zal vast nog wel bijgewerkt worden.quote:Op donderdag 15 november 2012 11:34 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Zo op het oog zagen de zombies er niet zo tof uit, maar goed, echt goed kon je ze ook niet zien.
Dat is toch de zombie serie? Ik heb alleen de pilot half gezien, en heb nog niet bedacht of ie de moeite van het kijken waard zou zijn.quote:Op donderdag 15 november 2012 11:35 schreef missbehavin het volgende:
Ik moest pas huilen bij de Walking Dead, watje dat ik ben
Huh wat, berichten?quote:Op donderdag 15 november 2012 11:38 schreef Barbusse het volgende:
[..]
We zullen zien. All CGI, wat ik zo kan zien. Dat zal vast nog wel bijgewerkt worden.
En whaddup met de begrafenisberichten eigenlijk?![]()
quote:Op donderdag 15 november 2012 11:39 schreef Burdie het volgende:
[..]
Dat is toch de zombie serie? Ik heb alleen de pilot half gezien, en heb nog niet bedacht of ie de moeite van het kijken waard zou zijn.
Nou ja, wat ik zo snel even lees. Huilen bij een begrafenis, opa dood, huilen ja/nee. Dat soort dingen.quote:
Lees de comics, die zijn werkelijk superquote:Op donderdag 15 november 2012 11:39 schreef Burdie het volgende:
[..]
Dat is toch de zombie serie? Ik heb alleen de pilot half gezien, en heb nog niet bedacht of ie de moeite van het kijken waard zou zijn.
Die lezen lief en zoonlief ook jaquote:Op donderdag 15 november 2012 11:41 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Lees de comics, die zijn werkelijk super#nerd
't Is net gewoon leven hier, alle onderwepen komen wel een keer voorbij.quote:Op donderdag 15 november 2012 11:41 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Nou ja, wat ik zo snel even lees. Huilen bij een begrafenis, opa dood, huilen ja/nee. Dat soort dingen.
Ik houd niet van comicsquote:Op donderdag 15 november 2012 11:41 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Lees de comics, die zijn werkelijk super#nerd
Er gaan wel eens mensen dood. Daar hebben we het dan over.quote:Op donderdag 15 november 2012 11:41 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Nou ja, wat ik zo snel even lees. Huilen bij een begrafenis, opa dood, huilen ja/nee. Dat soort dingen.
En die zijn nog een stukje beetje heel veel bruter dan de tv serie. Complete emotional meltdown FTWquote:Op donderdag 15 november 2012 11:42 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Die lezen lief en zoonlief ook ja
Hiep hiep huzaaaaquote:Op donderdag 15 november 2012 11:42 schreef Burdie het volgende:
[..]
't Is net gewoon leven hier, alle onderwepen komen wel een keer voorbij.
Werkelijk? Dratquote:Op donderdag 15 november 2012 11:44 schreef L-E het volgende:
[..]
Er gaan wel eens mensen dood. Daar hebben we het dan over.
Gewoon lezen, zijn goedquote:
Nee, 1x Seizoen 2. Niet seizoen 1quote:Op donderdag 15 november 2012 11:37 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Nee, zelfs lief begon verdacht veel met zijn ogen te knipperen
Seizoen 1... weet ik niet meer eigenlijk, welke scene?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.
quote:Op donderdag 15 november 2012 11:48 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Nee, 1x Seizoen 2. Niet seizoen 1Dat was werkelijk waar de meest te verwachten "openbaring" van seizoen 2SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
quote:Op donderdag 15 november 2012 11:48 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Nee, 1x Seizoen 2. Niet seizoen 1Oh nee, daar heb ik geen traan om gelaten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'm in the basement, you're in the sky
I'm in the basement baby, drop on by
~ this world is only gonna break your heart ~
Ik vond deze heel leuk:quote:
Die heb k gekeken toen ik 15 was, vond er geen reet aan.quote:Op donderdag 15 november 2012 11:50 schreef Barbusse het volgende:
Ik heb gehuild bij BambiMaar toen was ik 7 jaar of zoiets
Ja duh. maakt t niet minder zieligquote:Op donderdag 15 november 2012 11:49 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dat was werkelijk waar de meest te verwachten "openbaring" van seizoen 2
Ik soms in een CBR op de PC, maar dat werkt wat minder.quote:Op donderdag 15 november 2012 11:53 schreef HeatWave het volgende:
Tijdje comics op de iPad gelezen, werkt echt goed.
Ja de mannen doen het ook op de ipadquote:Op donderdag 15 november 2012 11:55 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik soms in een CBR op de PC, maar dat werkt wat minder.
iPad lijkt me fijner dan ja
quote:Op donderdag 15 november 2012 11:55 schreef Mystikvm het volgende:
Ik ben niet zo'n huiler. Behalve bij Into the Wild. Meejanken met alle hipstermeisjes. Maar ik wist niks van die film voor ik hem ging kijken, en dan valt het einde wel rauw op je dak.
quote:Op donderdag 15 november 2012 11:55 schreef Mystikvm het volgende:
Ik ben niet zo'n huiler. Behalve bij Into the Wild. Meejanken met alle hipstermeisjes. Maar ik wist niks van die film voor ik hem ging kijken, en dan valt het einde wel rauw op je dak.
Ik vind ze altijd zo overdreven semi-realistisch getekend, houd ik niet zo van.quote:Op donderdag 15 november 2012 11:52 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik vond deze heel leuk:
[ afbeelding ]
En deze spaarde ik:
[ afbeelding ]
En verder lang geabonneerd geweest op X-Men.
Bambi geen reet aan vindenquote:Op donderdag 15 november 2012 11:53 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Die heb k gekeken toen ik 15 was, vond er geen reet aan.
heb wel getraand bij the Lion King
Elfquest ja. Heeft best wel een mooi en volwassen verhaal.quote:Op donderdag 15 november 2012 11:56 schreef Barbusse het volgende:
Elfquest, serieus?![]()
Lees dan deze, werkelijk waar briljant:
[ afbeelding ]
Jupquote:Op donderdag 15 november 2012 11:53 schreef HeatWave het volgende:
Tijdje comics op de iPad gelezen, werkt echt goed.
Fixed that for you.quote:Op donderdag 15 november 2012 11:56 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Mooie Briljante film.
Mooie Briljante muziek.
Mooie Goede acteur.
Snap ik, maar heb dat nooit gehad, verzamelwoede, heb ook geen cd;s en dvd's (meer) eigenlijk, nog een kist oude boeken, maar koop niets meer.quote:Op donderdag 15 november 2012 11:58 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Jup. Leest fijn weg.
Maar ik koop ze gewoon in de winkel. Vind het mooier om ze in de kast te hebben.
Trust me, you will love Fables then. Vele malen beter. Eerste boek is een beetje traag, daarna gaat het onwaarschijnlijk los.quote:Op donderdag 15 november 2012 11:58 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Elfquest ja. Heeft best wel een mooi en volwassen verhaal.
En hele mooie tekeningen. Tenminste, toen Wnedy Pini t nog deed.
Daarna werd het bagger, en het verhaal ook.
Assepoesterquote:Op donderdag 15 november 2012 11:57 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Bambi geen reet aan vindenToen Disney nog echt Disney was
Snow Whitequote:
Mij ... dragen... dacht het nietquote:Op donderdag 15 november 2012 12:49 schreef Ailuranthrope het volgende:
Sta mij toe, je naar je koets te dragen.
Heerlijk!quote:Op donderdag 15 november 2012 11:59 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Snap ik, maar heb dat nooit gehad, verzamelwoede, heb ook geen cd;s en dvd's (meer) eigenlijk, nog een kist oude boeken, maar koop niets meer.
Hooguit Prins Frisoquote:Op donderdag 15 november 2012 13:50 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik zie er nog weinig prins in. hoogstens een handig slaafje
Meeten! Nee heb je, ja kun je krijgenquote:Op donderdag 15 november 2012 13:50 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik zie er nog weinig prins in. hoogstens een handig slaafje
Nehquote:Op donderdag 15 november 2012 13:51 schreef MNR het volgende:
[..]
Meeten! Nee heb je, ja kun je krijgen
Waarom ben je er niet zo zeker van?quote:Op donderdag 15 november 2012 14:01 schreef MNR het volgende:
Ach kind, een beetje fun
Ik zit er trouwens wel weer over na te denken om me weer eens in te schrijven op een datingsite. Aan de ene kant is het wel een heel gemakkelijk kanaal om met verschillende mensen afspraakjes te maken, just for fun. Aan de andere kant... ben ik er nog niet zo zeker van.
Ach, ten eerste 'gedoe'. Ik heel vaak dat ik een afspraakje heb, maar dat ik er eigenlijk helemaal geen zin in heb. Ik zit liever te werken of relaxed op mijn bank mijn serietje te kijken waar ik van de week nog geen tijd voor had, dan dat ik afspreek met iemand waar ik geen kriebels voor heb.quote:Op donderdag 15 november 2012 14:03 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Waarom ben je er niet zo zeker van?
Denk, erfenis Cue, waar is de vrouw in je?quote:Op donderdag 15 november 2012 13:56 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dat is zelfs geen handig slaafje meer
ik snapquote:Op donderdag 15 november 2012 14:06 schreef MNR het volgende:
[..]
Ach, ten eerste 'gedoe'. Ik heel vaak dat ik een afspraakje heb, maar dat ik er eigenlijk helemaal geen zin in heb. Ik zit liever te werken of relaxed op mijn bank mijn serietje te kijken waar ik van de week nog geen tijd voor had, dan dat ik afspreek met iemand waar ik geen kriebels voor heb.
Dan heb je nog het "schokeffect". Hoe vaak heb je wel niet dat je iemand in het echt ziet en dan direct hebt van: 'nee!'. Ik ben altijd heeeeeeel duidelijk een voorstander geweest van IRL ontmoetingen. Via een scherm laat iemand een hele fantasie los, het gaat er toch om hoe iemand ruikt, zich gedraagt en beweegt, vind ik.
Dus daarom dus.
Weg?quote:Op donderdag 15 november 2012 14:07 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Denk, erfenis Cue, waar is de vrouw in je?.
Tijd voor een nieuwe vonkquote:
Als je het maar gevoeld hebtquote:
Voelde bar weinigquote:Op donderdag 15 november 2012 14:13 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Als je het maar gevoeld hebt.
Ach, zo'n ziel heb je toch nergens voor nodig als je eenmaal dood bent.quote:Op donderdag 15 november 2012 14:54 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Het woord 'schuldenaar' op alle contracten was toch wel even heftig
Ja, dat was slecht voor de streetrep geweestquote:
Dat willen we zeker nietquote:Op donderdag 15 november 2012 15:33 schreef HeatWave het volgende:
Ja, dat was slecht voor de streetrep geweest.
Nee, hoe kan ik dan nog chimeids hosselen via de foks?quote:
en dat zou ik niet op mijn geweten willen hebbenquote:Op donderdag 15 november 2012 15:43 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nee, hoe kan ik dan nog chimeids hosselen via de foks?.
.
That's why I love youquote:Op donderdag 15 november 2012 15:48 schreef Cue_ het volgende:
[..]
en dat zou ik niet op mijn geweten willen hebben
eeh, het gaat nog even durenquote:Op donderdag 15 november 2012 17:24 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Wanneer is de housewarming?
Neemt T. zelfgemaakte soep mee, Q. het bier en wij eten en drinken het op!quote:Op donderdag 15 november 2012 18:58 schreef KomtTijd... het volgende:
Ons uitnodigen om te schilderen?
Blijf van mn bier af!quote:Op donderdag 15 november 2012 19:04 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Neemt T. zelfgemaakte soep mee, Q. het bier en wij eten en drinken het op!
2015 dus.quote:Op donderdag 15 november 2012 18:50 schreef CherryLips het volgende:
[..]
eeh, het gaat nog even durende schilder meneer kan pas over twee weken aan de slag, is dan een week bezig en dan moet het twee weken drogen en dan kunnen de vloeren erin
quote:Op maandag 5 november 2012 09:53 schreef rhubarbje het volgende:
Jongens ik kan echt helemaal niks zelf
vooral niet met draadjes.
En vriendje kan nog.minder
quote:Op donderdag 15 november 2012 20:52 schreef KomtTijd... het volgende:
Ik vind netjes verven toch wel een level of 4 moeilijker dan 2 schroefjes aandraaien
Er geloven ook mensen in nog veel belachelijkere dingen dus tsjaquote:Op donderdag 15 november 2012 21:36 schreef Spezza19 het volgende:
Hoe kan het dat er nog zoveel mensen in Derek Ogilvie geloven?
True....quote:Op donderdag 15 november 2012 21:37 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Er geloven ook mensen in nog veel belachelijkere dingen dus tsja
En daar maken types als hij dankbaar misbruik vanquote:
Ook truequote:Op donderdag 15 november 2012 21:40 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
En daar maken types als hij dankbaar misbruik van
Ik ga ook maar eens iets verzinnenquote:
Haha ja... Ik zat net ook te denken waar ik met semi oplichting rijk van kan wordenquote:Op donderdag 15 november 2012 21:44 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik ga ook maar eens iets verzinnen
Collega die voor zijn 30ste miljonair wilde die mag meedelen in de winstquote:Op donderdag 15 november 2012 21:46 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Haha ja... Ik zat net ook te denken waar ik met semi oplichting rijk van kan worden
"Ik geloof niet in al die TV-mediums maar ik geloof wel in 'iets'!"quote:Op donderdag 15 november 2012 21:36 schreef Spezza19 het volgende:
Hoe kan het dat er nog zoveel mensen in Derek Ogilvie geloven?
Miauw engelquote:
quote:
Waarom hoor ik nu RuPaul?quote:
Same here.quote:Op vrijdag 16 november 2012 09:02 schreef missbehavin het volgende:
Ik heb gewoon geen zin vandaag Ang3l, hoef maar een half dagje
Zo kijk jij toch standaard? Stel ik me iig voor.quote:Op vrijdag 16 november 2012 09:09 schreef Mystikvm het volgende:
Ik ben ook een uurtje later begonnen en ga ook eerder weg, maar zit op kantoor. Dat doe ik nooit op vrijdag maar vandaag werd ik verplicht.
Dus ik kijk momenteel zo
quote:Op vrijdag 16 november 2012 09:12 schreef missbehavin het volgende:
Zo kijk jij toch standaard? Stel ik me iig voor.
Er valt gewoon weinig te lachen in mijn leven ja!quote:Op vrijdag 16 november 2012 09:12 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Zo kijk jij toch standaard? Stel ik me iig voor.
Maar straks is het weekend!quote:Op vrijdag 16 november 2012 09:14 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Er valt gewoon weinig te lachen in mijn leven ja!
Daar is een oplossing voorquote:Op vrijdag 16 november 2012 09:14 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Er valt gewoon weinig te lachen in mijn leven ja!
Is een optie ja, dat zal best lachwekkend zijnquote:Op vrijdag 16 november 2012 09:17 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Jou in een tijgerprintje de straat opsturen?
Best welquote:Op vrijdag 16 november 2012 09:18 schreef HeatWave het volgende:
Is een optie ja, dat zal best lachwekkend zijn.
All spandex!quote:Op vrijdag 16 november 2012 09:17 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Jou in een tijgerprintje de straat opsturen?
quote:Op vrijdag 16 november 2012 09:14 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Er valt gewoon weinig te lachen in mijn leven ja!
Ligt aan wat voor kleding natuurlijk, een cape met tijgerprint is natuurlijk wel weer Big Pimpin'quote:
ik las "Miss Piggy"quote:Op vrijdag 16 november 2012 09:19 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ligt aan wat voor kleding natuurlijk, een cape met tijgerprint is natuurlijk wel weer Big Pimpin'.
En zo'n stok erbij danquote:Op vrijdag 16 november 2012 09:19 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ligt aan wat voor kleding natuurlijk, een cape met tijgerprint is natuurlijk wel weer Big Pimpin'.
Hoed met veer, wandelstok, paarse jas.quote:Op vrijdag 16 november 2012 09:19 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ligt aan wat voor kleding natuurlijk, een cape met tijgerprint is natuurlijk wel weer Big Pimpin'.
Hebben we onze stylist ook weer hoor.quote:Op vrijdag 16 november 2012 09:19 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Hoed met veer, wandelstok, paarse jas.
quote:Op vrijdag 16 november 2012 09:20 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Hebben we onze stylist ook weer hoor.
Alleen een plaatje goed posten vind je wat lastigquote:Op vrijdag 16 november 2012 09:21 schreef Mystikvm het volgende:
http://weknowmemes.com/wp(...)itch-im-fabulous.jpg
Zeg, zoek eens iemand anders uit om overdreven kritisch op te zijnquote:Op vrijdag 16 november 2012 09:21 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Alleen een plaatje goed posten vind je wat lastig
Maar bij jou is het zo makkelijk vandaagquote:Op vrijdag 16 november 2012 09:22 schreef Mystikvm het volgende:
Zeg, zoek eens iemand anders uit om overdreven kritisch op te zijn
Easy targetsquote:Op vrijdag 16 november 2012 09:22 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Maar bij jou is het zo makkelijk vandaag
Jij hebt tieten, bij jou gebeurt dat niet.quote:Op vrijdag 16 november 2012 09:32 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Zo af en toe.. anders wordt het saai
Ben alleen zo bang dat ik het ook weer terug krijg
Oh dat ben ik wel gewendquote:Op vrijdag 16 november 2012 09:32 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Zo af en toe.. anders wordt het saai
Ben alleen zo bang dat ik het ook weer terug krijg
Ik discrimineer nietquote:Op vrijdag 16 november 2012 09:35 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Jij hebt tieten, bij jou gebeurt dat niet.
Omdat dat ook een beetje de bedoeling wasquote:
De tieten van Cue als easy target gebruikenquote:Op vrijdag 16 november 2012 09:43 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Ik wel hoor.
In het geval van Cue_.
quote:Op vrijdag 16 november 2012 09:43 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Omdat dat ook een beetje de bedoeling wasWhahahaha
[ afbeelding ]
O no you di'in't!quote:Op vrijdag 16 november 2012 09:48 schreef missbehavin het volgende:
[..]I knew it, je begint voorspelbaar te worden
quote:Op vrijdag 16 november 2012 09:35 schreef KomtTijd... het volgende:
Jij hebt tieten, bij jou gebeurt dat niet.
quote:Op vrijdag 16 november 2012 09:43 schreef KomtTijd... het volgende:
Ik wel hoor.
In het geval van Cue_.
quote:
quote:
genoeg positieve opmerkingen voor 1 dag zo?quote:
Het is nooit genoegquote:Op vrijdag 16 november 2012 10:09 schreef HeatWave het volgende:
genoeg positieve opmerkingen voor 1 dag zo?.
Om mij nou een voorstelling te noemen, attractie hooguitquote:Op vrijdag 16 november 2012 10:12 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Bij mij, ik heb daarvoor een voorstelling.. reizen wordt dan lastig
Jij bent over een uur of twee aan de buurt. Niet morgenavondquote:Op vrijdag 16 november 2012 10:12 schreef HeatWave het volgende:
Om mij nou een voorstelling te noemen, attractie hooguit.
Ik ben niet zo moeilijk vandaagquote:Op vrijdag 16 november 2012 10:14 schreef Cue_ het volgende:
[..]
tijgerprintjes cape en zo'n slurf ding daar beneden?
Zo'n slurf ding... Wil ik het wetenquote:Op vrijdag 16 november 2012 10:14 schreef Cue_ het volgende:
[..]
tijgerprintjes cape en zo'n slurf ding daar beneden?
Volgens mij alleen als funcadeau op verjaardagenquote:Op vrijdag 16 november 2012 10:17 schreef Mystikvm het volgende:
[..]![]()
Wat zou ik graag weten wie dit bestelt
misschien...?quote:Op vrijdag 16 november 2012 10:17 schreef Mystikvm het volgende:
[..]![]()
Wat zou ik graag weten wie dit bestelt
Gok dat dat niet echt het doel ervan isquote:
Ik mag het hopenquote:Op vrijdag 16 november 2012 10:20 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Gok dat dat niet echt het doel ervan is.
Toch niet?quote:Op vrijdag 16 november 2012 10:20 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Gok dat dat niet echt het doel ervan is.
Ach, als vervanging van dierenseks ofzoquote:
Doen deze het beterquote:Op vrijdag 16 november 2012 10:21 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ach, als vervanging van dierenseks ofzo.
Geen orgies plaatsen buiten KPDquote:
Geeft een heel nieuwe dimensie aan doggy style.quote:
Ga je met Cue datenquote:Op vrijdag 16 november 2012 10:24 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Ik ben binnenkort bij je in de buurt
quote:Op vrijdag 16 november 2012 10:23 schreef Cue_ het volgende:
Ik zat de hele tijd op 'flurry' te zoeken ipv 'furry'
Of pussy whipping. Of reverse cowgirl.quote:Op vrijdag 16 november 2012 10:24 schreef Samzz het volgende:
[..]
Geeft een heel nieuwe dimensie aan doggy style.
Als je tussendoor gewoon even onder de douche gaat merkt ze er niks van.quote:Op vrijdag 16 november 2012 10:27 schreef KomtTijd... het volgende:
Maar nu is het awkward als ik daarna nog bij jou langs ga.
Nee hoor. Want je komt niet bij mij langsquote:Op vrijdag 16 november 2012 10:27 schreef KomtTijd... het volgende:
Maar nu is het awkward als ik daarna nog bij jou langs ga.
quote:Op vrijdag 16 november 2012 10:25 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ook lekker hoor
Dat is het niet, it;s just that no-one gives a fuckquote:Op vrijdag 16 november 2012 10:50 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
En dan zeggen dat ik vandaag makkelijk ben
Zij geeft wel fucks.quote:Op vrijdag 16 november 2012 10:51 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dat is het niet, it;s just that no-one gives a fuck.
You better watch your back mista sista!quote:
Graag, ik zie mijn roze olifantje graagquote:Op vrijdag 16 november 2012 11:02 schreef Ang3l het volgende:
[..]
You better watch your back mista sista!
Noem je je back nou een roze olifant?quote:Op vrijdag 16 november 2012 11:04 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Graag, ik zie mijn roze olifantje graag
quote:Op vrijdag 16 november 2012 11:08 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Noem je je back nou een roze olifant?
Logisch, is ook nog nooit besproken hier verder natuurlijkquote:Op vrijdag 16 november 2012 11:11 schreef Ang3l het volgende:
Ooooow! Je avatar is ook echt jouw rug? Dawissikheulnie!!!!!
quote:Op vrijdag 16 november 2012 11:11 schreef Ang3l het volgende:
Ooooow! Je avatar is ook echt jouw rug? Dawissikheulnie!!!!!
Bareback is keei onveilig dus dat komt niet door mijn filtertje heenquote:
Jij denkt dat ik alles zie/lees en vooral ook nog onthou wat hier neergezet wordt?quote:Op vrijdag 16 november 2012 11:14 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Logisch, is ook nog nooit besproken hier verder natuurlijk.
Sluts have more fun! And soa's!quote:
Sinds wanneer heb jij filters?quote:Op vrijdag 16 november 2012 11:17 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Bareback is keei onveilig dus dat komt niet door mijn filtertje heen
Sterker nog, het is een vereiste biatchquote:Op vrijdag 16 november 2012 11:17 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Jij denkt dat ik alles zie/lees en vooral ook nog onthou wat hier neergezet wordt?
Darling, how cute and naieve!
Echt het meest niet geile standjequote:
Ach, ik vind het wel wat hebben somsquote:Op vrijdag 16 november 2012 11:21 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Echt het meest niet geile standje
Gelukkigquote:
quote:Op vrijdag 16 november 2012 11:21 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Echt het meest niet geile standje
Heel somsquote:Op vrijdag 16 november 2012 11:22 schreef HeatWave het volgende:
Ach, ik vind het wel wat hebben soms.
Ik heb het al geaccepteerd hoorquote:
Over half uurtjequote:Op vrijdag 16 november 2012 11:23 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik heb het al geaccepteerd hoor.
Ga maar liggen dan.
WHo you calling bitch, butch?!quote:Op vrijdag 16 november 2012 11:18 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Sterker nog, het is een vereiste biatch.
Handtasjes komen er al jaren niet doorheen bij mequote:Op vrijdag 16 november 2012 11:18 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Sinds wanneer heb jij filters?
Ik kan er ook zeer weinig mee iddquote:Op vrijdag 16 november 2012 11:21 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Echt het meest niet geile standje
Dan nog verdien je eenquote:Op vrijdag 16 november 2012 11:25 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Handtasjes komen er al jaren niet doorheen bij me
Of ik doe mijn best bij het uitdelen, of ik geniet van het ontvangen. Het tegelijkertijd doen maakt beide minderquote:
Ik vind 't wel leuk.quote:Op vrijdag 16 november 2012 11:21 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Echt het meest niet geile standje
Zeg dan op z'n minst match stick boy, vanwege het licht ontvlambare hoofdquote:
Dan zou ik moeten erkennen dat je hot bent, dat gun ik je nietquote:Op vrijdag 16 november 2012 11:27 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Zeg dan op z'n minst match stick boy, vanwege het licht ontvlambare hoofd
Helemaal mee eens.quote:Op vrijdag 16 november 2012 11:26 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Of ik doe mijn best bij het uitdelen, of ik geniet van het ontvangen. Het tegelijkertijd doen maakt beide minder
quote:Op vrijdag 16 november 2012 11:29 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dan zou ik moeten erkennen dat je hot bent, dat gun ik je niet.
Wat natuurlijk alleen maar een pluspunt is van seks met onsquote:
Dan is het: Kratje bier, flesje glijmiddel, condooms en 2 ibuprofenquote:
The angel-love-packagequote:Op vrijdag 16 november 2012 11:35 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Dan is het: Kratje bier, flesje glijmiddel, condooms en 2 ibuprofen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |