Maar hoeveel mensen worden in elkaar gebeukt omdat ze een Mexicano eten? Juist, ook dat is dus geen probleem, puur een dom voorval. Wel ernstig, wel zwaar straffen, de hele mikmak blabla, maar meer dan dat is 't niet.quote:Op woensdag 14 november 2012 14:34 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Niet mee eens.
Dit is geen probleem en zou geen probleem moeten zijn.
Ik vind van wel. Het is een teken dat er iets helemaal mis gaat.quote:Op woensdag 14 november 2012 14:35 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Maar hoeveel mensen worden in elkaar gebeukt omdat ze een Mexicano eten? Juist, ook dat is dus geen probleem, puur een dom voorval. Wel ernstig, wel zwaar straffen, de hele mikmak blabla, maar meer dan dat is 't niet.
Nog steeds Halal, aangezien Salmonella niet onder de spijswetten valt.quote:Op woensdag 14 november 2012 14:04 schreef B4CO het volgende:
Gelukkig is een broodje donor wel gezond!
http://www.vmt.nl/nieuws/(...)e-kebab.186903.lynkx
Ja klopt, in de opvoeding gaat het mis.quote:Op woensdag 14 november 2012 14:36 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik vind van wel. Het is een teken dat er iets helemaal mis gaat.
Precies, maar is het dan de religie of (het tekort aan) opvoeding? In mijn oude buurt liepen kinderen van amper 10 tot in de kleine uurtjes, doordeweeks, op straat rommel uit te halen zonder énige controle van de ouders.quote:Op woensdag 14 november 2012 14:34 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik ben niet opgegroeid in die cultuur, maar ik kan me zo voorstellen dat mits je een beetje streng gelovige ouders hebt het geen pretje is, dan ga je rebelleren. En wat is nou een beter excuus dan diezelfde religie botvieren op anderen waar jij al jaren onder gebukt gaat.
Zonder broodje (zoals het hoort) ziet het er zo uit:quote:Op woensdag 14 november 2012 14:21 schreef Voorschrift het volgende:
De term Mexicano is mij onbekend, ergo vraag ik ernaar om te zien in welke mate de actie van onze moslimbroeders verdedigbaar is.
Ach in Haren werd ook een bejaarde in elkaar geramd met een stoeptegel omdat hij even kwam kijken hoe z'n tuin ervoor stond, is dat ook de schuld van God omdat die kloothummel die dat deed gedoopt was?quote:Op woensdag 14 november 2012 14:36 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik vind van wel. Het is een teken dat er iets helemaal mis gaat.
quote:Op woensdag 14 november 2012 14:37 schreef muzas het volgende:
[..]
Precies, maar is het dan de religie of (het tekort aan) opvoeding? In mijn oude buurt liepen kinderen van amper 10 tot in de kleine uurtjes, doordeweeks, op straat rommel uit te halen zonder énige controle van de ouders.
Begrijp me goed, ik vind de Islam en any other religie dikke bullshit. Maar ik heb niet het idee dat de 'kutmarokkanen', om ze zo maar even te onderscheiden, meisjes van fietsen trappen, auto's jatten mensen mishandelen etc puur uit religieuze overtuiging. Het zit 'm ook gewoon in 't karakter, cultuur, alles.
Zoals ik al zei, het zijn gewoon idioten met een agressieprobleem, niet meer en niet minder.quote:Op woensdag 14 november 2012 14:38 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ach in Haren werd ook een bejaarde in elkaar geramd met een stoeptegel omdat hij even kwam kijken hoe z'n tuin ervoor stond, is dat ook de schuld van God omdat die kloothummel die dat deed gedoopt was?
Dat was de schuld van alcohol.quote:Op woensdag 14 november 2012 14:38 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ach in Haren werd ook een bejaarde in elkaar geramd met een stoeptegel omdat hij even kwam kijken hoe z'n tuin ervoor stond, is dat ook de schuld van God omdat die kloothummel die dat deed gedoopt was?
Toen was ik nog aan 't typenquote:Op woensdag 14 november 2012 14:39 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
[..]
Zoals ik al zei, het zijn gewoon idioten met een agressieprobleem, niet meer en niet minder.
Religie lag niet ten grondslag aan de rellen in Haren.quote:Op woensdag 14 november 2012 14:38 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ach in Haren werd ook een bejaarde in elkaar geramd met een stoeptegel omdat hij even kwam kijken hoe z'n tuin ervoor stond, is dat ook de schuld van God omdat die kloothummel die dat deed gedoopt was?
En wel bij iemand die een broodje eet en in elkaar wordt geramd? Lijkt me meer de daad van een geflipte idioot dan een vrome moslim.quote:Op woensdag 14 november 2012 14:40 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Religie lag niet ten grondslag aan de rellen in Haren.
Als het ecologisch verantwoord moet dan binden we ze wel vast aan die stenen die Greenpeace tegen vissers in de zee mietert. Ik moet politicus worden, I've got all the answers.quote:Op woensdag 14 november 2012 14:42 schreef mossad_agent het volgende:
[..]
Mm dat is waar en we willen niet groen links pissed off krijgen....
Stenigen?
Het zit hem in het feit dat er een reden is dat mensen naar Nederland komen. Ze hebben het daar namelijk slechter dan hier. Mensen die het in het buitenland goed hebben komen niet hierheen. Ergo, immigranten bestaan voor een groter deel uit uitschot, paupers, ongeletterde boeren, tokkies, etc.quote:Op woensdag 14 november 2012 14:37 schreef muzas het volgende:
[..]
Precies, maar is het dan de religie of (het tekort aan) opvoeding? In mijn oude buurt liepen kinderen van amper 10 tot in de kleine uurtjes, doordeweeks, op straat rommel uit te halen zonder énige controle van de ouders.
Begrijp me goed, ik vind de Islam en any other religie dikke bullshit. Maar ik heb niet het idee dat de 'kutmarokkanen', om ze zo maar even te onderscheiden, meisjes van fietsen trappen, auto's jatten mensen mishandelen etc puur uit religieuze overtuiging. Het zit 'm ook gewoon in 't karakter, cultuur, alles.
Seg ik tog, geen vleesj in die Mexikanoquote:Op woensdag 14 november 2012 14:41 schreef muzas het volgende:
http://www.mekkafood.com/nl/producten/gastronomie/ribburger.html
Milieu vergeten inderdaad. Voeg die maar toe aan de lijst.quote:Op woensdag 14 november 2012 14:43 schreef Toolshed het volgende:
[..]
Het zit hem in het feit dat er een reden is dat mensen naar Nederland komen. Ze hebben het daar namelijk slechter dan hier. Mensen die het in het buitenland goed hebben komen niet hierheen. Ergo, immigranten bestaan voor een groter deel uit uitschot, paupers, ongeletterde boeren, tokkies, etc.
Klopt, maar dan gaat het om het organiseren van crimineel en/of strafbaar gedrag. Met dat doel wordt een voetbalvereniging doorgaans niet opgericht.quote:Op woensdag 14 november 2012 14:18 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Dat is het bij Martijn en Hells Angels/Satudarah ook en toch is de eerste al verboden en wil men de tweede verbieden.
Partij Voorschrift.quote:Op woensdag 14 november 2012 14:43 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Als het ecologisch verantwoord moet dan binden we ze wel vast aan die stenen die Greenpeace tegen vissers in de zee mietert. Ik moet politicus worden, I've got all the answers.
Gezien de sportieve prestaties van sommige amateurclubs, en ons daar naar te laten kijken betwijfel ik dat.quote:Op woensdag 14 november 2012 14:46 schreef Boldface het volgende:
[..]
Klopt, maar dan gaat het om het organiseren van crimineel en/of strafbaar gedrag. Met dat doel wordt een voetbalvereniging doorgaans niet opgericht.
Of... de Partij Van Voorschrift...korten we het af als PVV.quote:Op woensdag 14 november 2012 14:47 schreef mossad_agent het volgende:
[..]
Partij Voorschrift.
Ik stem wel op je hoor
Klopt. Maar Feyenoord is ook nog steeds niet verboden...quote:Op woensdag 14 november 2012 14:47 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Gezien de sportieve prestaties van sommige amateurclubs, en ons daar naar te laten kijken betwijfel ik dat.
Edoch wel verantwoordelijk voor aardig wat geweld, en bange agenten.quote:Op woensdag 14 november 2012 14:50 schreef Boldface het volgende:
[..]
Klopt. Maar Feyenoord is ook nog steeds niet verboden...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |