Ik wilde het NIET weten...quote:Op woensdag 14 november 2012 15:10 schreef psychedelicate het volgende:
[..]
Recent overleden mensen vlak voordat ze veranderen in een zombie neuken, natuurlijk. Iets met de adrenaline door de beperkte tijd die ik heb voordat ze weer wakker worden maakt het erg verslavend en plezierig.
quote:Op woensdag 14 november 2012 15:10 schreef psychedelicate het volgende:
[..]
Recent overleden mensen vlak voordat ze veranderen in een zombie neuken, natuurlijk.De adrenaline-kick die ik krijg door de beperkte tijd voordat ze weer wakker worden maakt het erg verslavend en plezierig. Ik houd van risico's. En dode mensen.
Die messen en bijlen hebben geen maanden in een rottende zombie mond gelegen voordat ze bij de amputatie gebruikt werden, dus ik denk niet dat het vergelijkbaar is met een beet.quote:Op woensdag 14 november 2012 10:53 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Alleen het amputeren met al die geinfecteerde messen en bijlen is dan wel weer een beetje zuur
quote:Op woensdag 14 november 2012 09:21 schreef ace_eleven het volgende:
Dat is door iemand hier op het forum gemaakt, de eerste keer ook onder een spoiler en t was wel wat suggestief, maar t was meer hoop dan wijsheid volgens mij
Ik heb die foto's gewoon van de officiële website gehaald. Copy/Paste.quote:Op woensdag 14 november 2012 09:13 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Aangezien-ie met foto in de OP staat, geen spoiler.
Amy, season 1 Ep 5quote:Op dinsdag 13 november 2012 23:38 schreef EdvandeBerg het volgende:
Trouwens, behalve Shane is er nog niemand van de hoofdpersonen ook werkelijk in beeld 'geturned' toch? Dat zou ook nog een mooie zet zijn; ik had eigenlijk steeds verwacht dat Hershel op zijn ziekbed opeens rechtop in bed zou zitten en iemand naar de strot zou vliegen.
Wat de governor betreft inderdad maf; zijn zombiedochter koestert hij in de hoop dat er een kuur mogelijk is, terwijl andere walkers voor hem slechts dingen zijn.
Waar kwam die emmer met voer voor de zombies vandaan trouwens? Ik zag verse bloedige resten! Zou de governor bijvoorbeeld die militairen in stukjes hebben gehakt na het hoofd gescheiden te hebben? Ik bedenk me opeens ook; zouden ze misschien zelf die militairen hebben opgevreten?!
Wat ook nogal ongeloofwaardig is; de hoofdpersonen zitten constant onder het zombiebloed, dat nog niemand daardoor via een open wond ofzo geinfecteerd is. Keizersnedes worden uitgevoerd met messen waar een aflevering ervoor schedels mee zijn opengespleten
dit vond ik zo debiel, lijken liggen er na al die maanden nog keurig netjes bij. Volgensmij zeggen ze zelfs dat ze alle zombielijken moeten gaan opruimen omdat het anders gaat stinken, maar vervolgens wel lekker in de cel gaan zitten vlakbij een paar lijken van maanden oud. Ik had ook sowieso wel wat meer 'rotting' verwacht dit seizoen, meer uitgemergelde zombies en skeletten en dergelijke.quote:Op woensdag 14 november 2012 07:30 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Volgens mij zijn alle lijken die je ziet liggen wel gewoon neergeschoten hoor, bijvoorbeeld:
[ afbeelding ]
Meeste zijn natuurlijk sws al vergaan; dat bloed blijft niet stromen zonder kloppend hard, maar stolt en als er dan een winter overheen gaat (zoals wordt gesuggereerd) dan bevriezen ze....quote:Op woensdag 14 november 2012 19:26 schreef Nagil het volgende:
[..]
dit vond ik zo debiel, lijken liggen er na al die maanden nog keurig netjes bij. Volgensmij zeggen ze zelfs dat ze alle zombielijken moeten gaan opruimen omdat het anders gaat stinken, maar vervolgens wel lekker in de cel gaan zitten vlakbij een paar lijken van maanden oud. Ik had ook sowieso wel wat meer 'rotting' verwacht dit seizoen, meer uitgemergelde zombies en skeletten en dergelijke.
NIET MOEILIJK DOEN!quote:Op woensdag 14 november 2012 19:52 schreef -Strawberry- het volgende:
Wat ik persoonlijk niet altijd snap is dat wanneer de zombies door hun hoofd worden geschoten ze altijd dood gaan, terwijl daarvoor toch de kleine hersenen geraakt dienen te worden? Het lijkt mij niet dat je die altijd raakt.
Niet alle zombies zijn op hetzelfde moment ontstaan natuurlijk. Daarnaast kunnen lijken ook uitdrogen natuurlijk.quote:Op woensdag 14 november 2012 19:26 schreef Nagil het volgende:
[..]
dit vond ik zo debiel, lijken liggen er na al die maanden nog keurig netjes bij. Volgensmij zeggen ze zelfs dat ze alle zombielijken moeten gaan opruimen omdat het anders gaat stinken, maar vervolgens wel lekker in de cel gaan zitten vlakbij een paar lijken van maanden oud. Ik had ook sowieso wel wat meer 'rotting' verwacht dit seizoen, meer uitgemergelde zombies en skeletten en dergelijke.
Ze zijn gewoon zo goed dat het altijd raak isquote:Op woensdag 14 november 2012 19:52 schreef -Strawberry- het volgende:
Wat ik persoonlijk niet altijd snap is dat wanneer de zombies door hun hoofd worden geschoten ze altijd dood gaan, terwijl daarvoor toch de kleine hersenen geraakt dienen te worden? Het lijkt mij niet dat je die altijd raakt.
quote:Op donderdag 15 november 2012 09:01 schreef Pakspul het volgende:
een scheur in ruimtetijd ontstaat waardoor zombie-overlords vanuit een vijfde dimensie zich kunnen verplaatsen naar onze wereld.
Ik vond LOST een awesome serie. Kwestie van smaak denk ikquote:Op donderdag 15 november 2012 09:01 schreef Pakspul het volgende:
Toch is The Walking Dead de nieuwe Lost. Verhaallijn is matig en keuzes zijn onbegrijpelijk. Deze serie brengt meer vragen op dan dat ze kunnen beantwoorden, ik sta er niet raar van te kijken als in het volgende seizoen een scheur in ruimtetijd ontstaat waardoor zombie-overlords vanuit een vijfde dimensie zich kunnen verplaatsen naar onze wereld.
Valt toch wel mee? Groepje overlevenden zoekt steun bij elkaar, zoeken shelter, vinden dat tijdelijk bij een boerderij, moeten weer op de vlucht en landen bij een gevangenis waar goede afscheidingen zijn tegen walkers en voldoende proviand aanwezig is...quote:Op donderdag 15 november 2012 09:01 schreef Pakspul het volgende:
Toch is The Walking Dead de nieuwe Lost. Verhaallijn is matig en keuzes zijn onbegrijpelijk. Deze serie brengt meer vragen op dan dat ze kunnen beantwoorden, ik sta er niet raar van te kijken als in het volgende seizoen een scheur in ruimtetijd ontstaat waardoor zombie-overlords vanuit een vijfde dimensie zich kunnen verplaatsen naar onze wereld.
Ja, lost was nicequote:Op donderdag 15 november 2012 10:09 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Ik vond LOST een awesome serie. Kwestie van smaak denk ik
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 37% gewijzigd door BMS-THAD op 15-11-2012 11:21:46 ]Get this guy a jockstrap and a cookie!
Dat mag niet, want dan wordt Beth opgepakt wegens pedofiliequote:Op donderdag 15 november 2012 11:14 schreef BMS-THAD het volgende:
Iemand anders die uitkijkt naar de eerste ongemakkelijke sexuele handelingen tussen Carl en Beth?
Echt hèquote:Op donderdag 15 november 2012 09:50 schreef dekilo het volgende:
Sommige denken echt veels te ver na over tv series.
Beth is zelf 16quote:Op donderdag 15 november 2012 11:36 schreef turance het volgende:
[..]
Dat mag niet, want dan wordt Beth opgepakt wegens pedofilie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |