is toch helemaal goed?quote:Op dinsdag 13 november 2012 13:02 schreef Laysa het volgende:
Kan een Mod de Op aanpassen indien nodig?![]()
Een nieuwe open duurde nogal lang
Het is een besloten zittingquote:Op dinsdag 13 november 2012 13:03 schreef WRH het volgende:
[..]
is toch helemaal goed?
maar wel vervelend dat we nu tot minimaal 4 uur moeten wachten.
ik neem aan dat zij van de telegraaf er weer live bij is met twitter? hoop ik?
nahja, dan leest ze zeker geen Fok!quote:Op dinsdag 13 november 2012 13:05 schreef barca1971 het volgende:
Saskia is aanwezig bij een moordzaak..heeft iets meer prioriteit denk ik..
Jammer dat ze er geen kortingsactie van drie procent aan koppelenquote:Op dinsdag 13 november 2012 13:08 schreef Greys het volgende:
Deze kon je van mijlenver zien aankomen natuurlijk
De reclamemeneer bij Thuisbezorgd heeft niet zitten slapen.
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 13 november 2012 13:08 schreef Greys het volgende:
Deze kon je van mijlenver zien aankomen natuurlijk
De reclamemeneer bij Thuisbezorgd heeft niet zitten slapen.
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 13 november 2012 13:08 schreef Greys het volgende:
Deze kon je van mijlenver zien aankomen natuurlijk
De reclamemeneer bij Thuisbezorgd heeft niet zitten slapen.
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 13 november 2012 13:08 schreef Greys het volgende:
Deze kon je van mijlenver zien aankomen natuurlijk
De reclamemeneer bij Thuisbezorgd heeft niet zitten slapen.
[ afbeelding ]
maar maar, je kan daar dingen kopen!quote:Op dinsdag 13 november 2012 13:13 schreef MightyMightyM het volgende:
AH is een twijfelgeval hoor, je hebt daar van die tafeltjes waaraan je kunt staan met een bakske koffie.
Die is letterlijk als uitzondering genoemdquote:Op dinsdag 13 november 2012 13:15 schreef controlaltdelete het volgende:
Ik snap sowieso niet dat ie niet even de rust opzoekt, zijn kop niet laat zien en alles zijn beloop laat. Maar meneer gaat gewoon broodjes halen erna weer de heilige onschuld uithgangen. Ik heb het idee dat ie niet zo stom is als ie zich voordoet en evengoed wist dat een broodjeszaak horeca is. Verder dacht ik dat ie geen contact met getuigen mocht hebben. Estelle is toch ook een getuige lijkt me?
Ik ben bang dat dat gewoon de aard van het beestje is, dreigende gevangenisstraf of niet....quote:Op dinsdag 13 november 2012 13:15 schreef controlaltdelete het volgende:
Ik snap sowieso niet dat ie niet even de rust opzoekt, zijn kop niet laat zien en alles zijn beloop laat. Maar meneer gaat gewoon broodjes halen erna weer de heilige onschuld uithgangen. Ik heb het idee dat ie niet zo stom is als ie zich voordoet en evengoed wist dat een broodjeszaak horeca is. Verder dacht ik dat ie geen contact met getuigen mocht hebben. Estelle is toch ook een getuige lijkt me?
ja wel in staat om uit eten te gaan, feestje te vieren, interviewtjes te paard, maar even vertellen wat je met je eigen ogen gezien hebt dat gaat al maanden lang niet. dom wicht.quote:Op dinsdag 13 november 2012 13:17 schreef Greys het volgende:
[..]
Die is letterlijk als uitzondering genoemdDus dat mag.
Dat ze echter nog steeds niet heeft hoeven getuigen als getuige, dat slaat dan weer helemaal nog steeds nergens op
Madam is vast nog steeds overspannen. Mocht ik ook eens verhoord moeten worden en ik heb er geen zin in ga ik ook overspannen zijn claimen.quote:Op dinsdag 13 november 2012 13:17 schreef Greys het volgende:
[..]
Die is letterlijk als uitzondering genoemdDus dat mag.
Dat ze echter nog steeds niet heeft hoeven getuigen als getuige, dat slaat dan weer helemaal nog steeds nergens op
Wel grappig als ze dat net voor vandaag op de agenda hadden staan.quote:Op dinsdag 13 november 2012 13:21 schreef barca1971 het volgende:
Plus nu hebben ze een vrijbrief om hun varhalen kloppend te maken..
Dat worden parels van baby' s met het intellect van mams en de driften van paps.quote:Op dinsdag 13 november 2012 13:31 schreef barca1971 het volgende:
Heeft iemand hem eigenlijk ooit achter de kinderwagen met zijn dochter zien lopen? of zouden ze alleen een financiele afspraak hebben, dat hij zich verder nergens mee bemoeid? oh oh..dat betekent dat Stel en Badr nog baby's gaan maken, want zijn droom is wel een gezin
Ja, vooral voor de kinderen vind ik het te hufterig voor woorden dat Badr en Estelle zo arrogant de voorwaarden voor zijn schorsing overtreden hebben.quote:Op dinsdag 13 november 2012 12:34 schreef zouzou het volgende:
[..]
hahaha..ik moet lachen, ik op badr nooit, ik heb een mooie man,
ik hoop dat Estelle gelukkig is, omdat deze vrouw heeft 2 manen in haar leven,
en wat vind jullie voor de kinderen ? Politie komt binnen en daat zitten 2 kinderen, verschekkelijk!
jullie veel over Everink en niet over de kinderen, het zalk een schoc voor hun.
Volgens mij niet hoor. Was alles nog koek en ei tot aan de bevalling aan toe totdat Es in het spel kwam en BH zijn ex zonder pardon dumpte. En ook al zou het zo zijn een echte vader is er voor zijn kind. Hij is bijna 30 dus dat mag je best van hem verwachten. Maar misschien heeft ie teveel klappen op zijn hersens gehad en kan ie niet meer normaal redeneren zoals ieder ander mens.quote:Op dinsdag 13 november 2012 13:35 schreef alors het volgende:
Het was toch al uit met de moeder voordat dat kind kwam? Ik weet het verhaal niet maar misschien is zij wel een gevalletje pil vergeten met als doel van je lang zal ze leven op zijn zak te teren.
Ik zit er ook doorheen, het valt niet mee deze gate bij te houden.quote:Badr Hari zit er compleet doorheen’
Redactie | 13 nov, 2012 | 2 reacties
VIDEO – Verontrustend nieuws vanuit de vriendenkring van kickbokser Badr Hari. De topsporter zou nu hij weer voor iets onnozels is opgepakt er doorheen zitten. Vol goede moed was Badr weer begonnen met trainen. Meer dan noodzakelijk omdat de verwachtingen van zijn nieuwe sponsor ondanks alle strafrechtelijke perikelen hoog zijn gebleven. Tijdens zijn detentie sinds 25 juli 2012 in PI Zoetermeer had hij daar geen mogelijkheden voor. Zijn verblijf in PI Zoetermeer tussen allerlei draaideur criminelen is hem absoluut niet bevallen. Badr distantieerde zich volkomen van zijn medegevangenen. Waar Badr op dit moment vast gehouden wordt na zijn arrestatie van gisterenavond is onbekend.
De 1.97 meter lange en 105 kilogram zware Badr Hari zou zich als aangeschoten wild voelen. De druk vanuit de media is bij hem snoeihard aangekomen. Zijn excuses richting de mishandelde Koen Everink meent hij oprecht, zo wordt ons verteld. Hetzelfde excuus wil Badr ook maken naar zijn ex-vriendin Chantal Oornink en de eveneens mishandelde Jeroen van den Berg. Badr zou enorm veel spijt hebben van zijn daadwerkelijke gedragingen, maar ook van vermeende gedragingen die anderen hem toebedelen. Het is Badr overduidelijk dat wat hij ook doet of niet doet, er doorlopend een soort vergrootglas boven hem hangt.
Feitelijk wordt Badr Hari in zijn persoonlijke levenssfeer structureel belaagd. Over psychische druk die stalking in het algemeen geeft, hebben wetenschappers boeken over vol geschreven. Badr zelf heeft echter weinig sympathie hierover te verwachten vanuit de maatschappij. Zeker niet vanuit het openbaar ministerie. Die wil links of rechtsom Badr aan de hoogste boom hebben hangen, al is dat alleen maar om de periferie van Badr te laten weten dat er grenzen zijn aan criminele machtsverhoudingen. Badr kent inderdaad een hoop bekende en minder bekende criminelen persoonlijk. Of Badr, die met zijn vechtsport kapitalen heeft verdiend, daadwerkelijk hand- en spandiensten voor deze criminelen uitvoert is discutabel.
Personen die Badr Hari van dichtbij kennen, stellen dat hij een man van uiterste is. Of heel erg vriendelijk, of juist het tegenovergestelde: maar nooit tussenin. Daar zou hij zelf enorm mee worstelen. Badr’s grootste vijand is Badr zelf. Media-ondernemer en adviseur van Badr, Yves Gijrath, sprak hierover uitvoerig in de uitzending van Pauw en Witteman van afgelopen vrijdag. Dat de publieke opinie over Badr anders is dan zijn naasten over hem denken, is logisch. Zijn sportblazoen is door zijn eigen toedoen bevlekt. Dat hij er doorheen zit is schrijnend. Het is te hopen dat de 27-jarige Badr het vertrouwen in zichzelf en mensen om hem heen blijft vinden. Badr verschijnt vanmiddag om 16:00 uur voor de Raadkamer in Amsterdam. In een besloten zitting bepaalt de rechter of Badr in de cel moet blijven of zijn proces alsnog in vrijheid mag afwachten.
Wat is de bron dan?quote:Op dinsdag 13 november 2012 13:44 schreef MightyMightyM het volgende:
Te slecht artikel vhaha:
[..]
Ik zit er ook doorheen, het valt niet mee deze gate bij te houden.
Dat je altijd de schuld krijgt, ook al heb je het niet gedaan, en omdat iedereen je er dan toch voor aanziet bied je je excuses er maar voor aan?quote:Op dinsdag 13 november 2012 13:49 schreef WRH het volgende:
wat knap, Badr heeft dus zelf ook spijt van ' vermeende gedragingen die anderen hem toebedeelden'
dat heb ik nou nooit eigenlijk, spijt van iets dat ik niet gedaan heb. hoe werkt zoiets?
Is gewoon een Fok!kerquote:Op dinsdag 13 november 2012 13:08 schreef Greys het volgende:
Deze kon je van mijlenver zien aankomen natuurlijk
De reclamemeneer bij Thuisbezorgd heeft niet zitten slapen.
[ afbeelding ]
Ja, en dat niet alleen, ze hebben gelijk vrijwel alle broodjes van de kaart gehaald en er een hele andere kaart van gemaakt... twee zelfsquote:Op dinsdag 13 november 2012 14:12 schreef Stranger het volgende:
Maar als ik het goed begrijp is Tim Immers dus team Ruud en heeft hij nadat Badr en Stel een broodje kaas besteld hebben snel een wijnkaart in elkaar geflanst?
Dat zou zomaar een scenario van de adviseur van Ruud geweest kunnen zijnquote:Op dinsdag 13 november 2012 14:12 schreef Stranger het volgende:
Maar als ik het goed begrijp is Tim Immers dus team Ruud en heeft hij nadat Badr en Stel een broodje kaas besteld hebben snel een wijnkaart in elkaar geflanst?
Badr voelt zich niet thuis tussen draaideurcriminelen?quote:Op dinsdag 13 november 2012 13:44 schreef MightyMightyM het volgende:
Te slecht artikel haha:
[..]
Ik zit er ook doorheen, het valt niet mee deze gate bij te houden.
Spijt hebben van dingen die je niet hebt gedaan; het blijft bijzonder.
Toch goed dat zouzou doorheeft hoe egoistisch Stel en Bad zijn ten opzichte van Joelle en Maxim?quote:Op dinsdag 13 november 2012 13:40 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, vooral voor de kinderen vind ik het te hufterig voor woorden dat Badr en Estelle zo arrogant de voorwaarden voor zijn schorsing overtreden hebben.
Heb je je nou alleen geregistreerd om in dit topic te kunnen reageren?quote:
Ja, maar de kinderen zijn zo gek op hem....quote:Op dinsdag 13 november 2012 14:48 schreef barca1971 het volgende:
dat is natuurlijk een punt, verliefd worden is 1 ding maar onder het mom van die liefde alle principes overboord te gooien is natuurlijk een 2e...liegen, pas opbiechten als er bewijzen zijn en dan pas weer sorry zeggen...mmm...een crimineel met alle egards op gaan halen uit het gevang en meteen plaats bieden in de herberg waar je kinderen ook wonen en die je ex nog steeds voor je betaalt...mmm..vervolgens in zijn bijzijn de voorwaarden aan je laars lappen en je doodleuk in horeca zaken laten zien en dat eerst ook weer ontkennen..
dan hoor je al nattigheid te voelen en hoor je als ouder te zeggen; weet je wat schatje, slaap jij vannacht maar ff in je eigen huis..just in case... maar nee hoor, deze 2 laten keer op keer zien dat hun eigenbelang boven dat van iedereen komt, als hun maar samen kunnen zijn en lekker kunnen paraderen samen..denken ze nu serieus dat wij dat niet doorhebben?
Ja, kinderen die op hun twaalfde een Rolex krijgen, zijn wel gek op de gever.quote:Op dinsdag 13 november 2012 15:13 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, maar de kinderen zijn zo gek op hem....
Mwah, ik weet het niet hoor, volgens mij boeit dat de gemiddelde 12-jarige weinig, en misschien boeit het een 12-jarige wiens vader een hele la vol Rolexen heeft nog veel minder.quote:Op dinsdag 13 november 2012 15:34 schreef MightyMightyM het volgende:
[..]
Ja, kinderen die op hun twaalfde een Rolex krijgen, zijn wel gek op de gever.
Hij nam ze ook enkele dagen nadat ze uberhaupt wisten dat pa en ma gingen scheiden mee naar Kanye West. Ik denk wel dat kinderen te paaiengevoelig zijn voor dat soort dingen.quote:Op dinsdag 13 november 2012 15:37 schreef Leandra het volgende:
[..]
Mwah, ik weet het niet hoor, volgens mij boeit dat de gemiddelde 12-jarige weinig, en misschien boeit het een 12-jarige wiens vader een hele la vol Rolexen heeft nog veel minder.
Ik wel iigquote:Op dinsdag 13 november 2012 15:13 schreef static het volgende:
[..]
Heb je je nou alleen geregistreerd om in dit topic te kunnen reageren?
Had hij beter een ipad of playstation kunnen doen, maakt wat meer indruk op die leeftijdquote:Op dinsdag 13 november 2012 15:34 schreef MightyMightyM het volgende:
[..]
Ja, kinderen die op hun twaalfde een Rolex krijgen, zijn wel gek op de gever.
quote:'Hari was in café en zocht contact met getuigen'
Badr Hari heeft maandag niet alleen gegeten in een restaurant, hij is zondag ook in een café geweest.
Dit heeft het Openbaar Ministerie dinsdag gezegd tijdens de behandeling van Hari's arrestatie. Ook heeft Hari contact gezocht met twee getuigen, terwijl ook dit hem uitdrukkelijk was verboden, zo meldt het OM.
Het OM heeft de rechtbank dinsdag verzocht de schorsing van Hari's voorarrest op te heffen.
De raadkamer van de rechtbank in Amsterdam bekijkt dinsdagmiddag vanaf 16.00 uur of kickbokser Badr Hari inderdaad de voorwaarden waaronder hij vrijdag werd vrijgelaten, maandag daadwerkelijk heeft overtreden. De uitspraak van de rechtbank volgt in de loop van de middag.
Hier ook: zie dit zojuist op twitter..quote:OM_Amsterdam @OM_Amsterdam
#BadrHari heeft 2 cafés bezocht en contact gehad met 2 getuigen. OM vraagt rb schorsing op te heffen.
Wat een oetlulquote:Op dinsdag 13 november 2012 16:33 schreef MightyMightyM het volgende:
Badr heeft ook moeite met het begrip "contact zoeken met getuigen":
[..]
Ja dus dat, waar die lunchroom of wat dan ook een twijfelgeval kan zijn, is dit met geen mogelijkheid een misverstand te noemen.quote:Op dinsdag 13 november 2012 16:34 schreef utrecht1970 het volgende:
dit kun je niet meer onder dom scharen, dit is gewoon arrogant, Ben benieuwd welke getuigen hij bezocht heeft.
die heeft ie al, een blonde..quote:Op dinsdag 13 november 2012 16:36 schreef mootie het volgende:
Nu moet hij alleen nog even naar een HO, dan is het cirkeltje rond.
Gelukkig ziet Estelle iemand die wil veranderen.quote:Op dinsdag 13 november 2012 16:38 schreef Smallish het volgende:
"Echt heus, u ziet mij hier nooit meer!!"
Tja, dit is ook niet best voor haar depressie.quote:Op dinsdag 13 november 2012 16:42 schreef MightyMightyM het volgende:
[..]
Gelukkig ziet Estelle iemand die wil veranderen.
Het is een hetze die zijn weergave niet kent!!quote:Op dinsdag 13 november 2012 16:48 schreef MightyMightyM het volgende:
Hoe gaan zouzou en schizo dit nou weer recht lullen?
Hij heeft nog steeds de air van iemand die jarenlang overal mee wegkwam en getuigen/slachtoffers dusdanig kon intimideren dat zij van een verklaring/aangifte afzagen. Want zo was het natuurlijk wel, onder andere in de Blinqzaak.quote:Op dinsdag 13 november 2012 16:49 schreef barca1971 het volgende:
Hahahha wat! En hij dacht serieus dat hij dat allemaal maar kon maken ook zeg..die durft om het een hetze te noemen...arrogantie ten top. Komt toch weer het commentaar van de psychollog naar boven, lijdt aan zware zelfoverschatting...i'll say ! Zou de liefde van Estelle nu nog niet bekoelen? ze bleef hem maar verdedigen en hij doet dit...ik zou zeggen, ga jij maar lekker iemand anders belachelijk maken maar mij niet meer dude
Dat denk ik ook. Hij is altijd weggekomen met alles, en gaat er gewoon van uit dat dat zo blijft.quote:Op dinsdag 13 november 2012 16:51 schreef MightyMightyM het volgende:
[..]
Hij heeft nog steeds de air van iemand die jarenlang overal mee wegkwam en getuigen/slachtoffers dusdanig kon intimideren dat zij van een verklaring/aangifte afzagen. Want zo was het natuurlijk wel, onder andere in de Blinqzaak.
In een nieuwe zaak hequote:Op dinsdag 13 november 2012 16:38 schreef Smallish het volgende:
"Echt heus, u ziet mij hier nooit meer!!"
Dat vraag ik me ook af.quote:Op dinsdag 13 november 2012 16:55 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
In een nieuwe zaak he
Waarom heeft het dan zolang geduurd tot ze hem hebben opgepakt eigenlijk, als 'ie zondag al de mist in ging?
Technisch gezien? In hotel Gullitquote:Op dinsdag 13 november 2012 16:55 schreef Smallish het volgende:
Restaurant en café hebben we nu gehad. Nu nog even navragen waar ze de nacht door hebben gebracht.
Allemachtigquote:Op dinsdag 13 november 2012 16:33 schreef MightyMightyM het volgende:
Badr heeft ook moeite met het begrip "contact zoeken met getuigen":
[..]
Dat zouden er meer moeten doenquote:Op dinsdag 13 november 2012 15:13 schreef static het volgende:
[..]
Heb je je nou alleen geregistreerd om in dit topic te kunnen reageren?
quote:Op dinsdag 13 november 2012 16:33 schreef MightyMightyM het volgende:
Badr heeft ook moeite met het begrip "contact zoeken met getuigen":
[..]
Een HETZE is het mensen!quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:03 schreef MightyMightyM het volgende:
Misschien dacht hij dat de rechter hem verbood om mensen als getuige te vragen voor zijn op handen zijnde huwelijk met zijn goudlokje.
Ho - hotelquote:Op dinsdag 13 november 2012 16:36 schreef MightyMightyM het volgende:
[..]
Ja dus dat, waar die lunchroom of wat dan ook een twijfelgeval kan zijn, is dit met geen mogelijkheid een misverstand te noemen.
Die is fake, doe even de bron linken of doe het niet.quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:08 schreef barca1971 het volgende:
Piers Morgan@PearsMorganCNN
#badrhari Who is this Badr Hari? And why is he eating sandwiches with a dumb looking blonde tart?
Telegraaf ook, mopjequote:Op dinsdag 13 november 2012 17:08 schreef zouzou het volgende:
Er zijn gewoon twitters zonder namen , iederen kan het doen, ik geloof niet van.
zie jij hier dat de telegraaf of van heuvel of andere krant die zoiets zegt, dat is belachelijk,
dat is nep.
quote:OM: Badr Hari had contact met twee getuigen AMSTERDAM -
Badr Hari heeft twee cafés bezocht en contact gehad met twee getuigen. Dat stelt het Openbaar Ministerie in Amsterdam dinsdag. Het OM vraagt de rechtbank zijn schorsing op te heffen.
TweetMail Print Reageer
Sportabonnement,
10 weken ¤ 30,-!
Het contact met de getuigen rekent het OM Hari zwaar aan, „zeker omdat een van die getuigen de volgende dag zou worden gehoord over de zaak Hari door de rechter-commissaris”, aldus Alexandra Oswald van het Openbaar Ministerie.
Zij stelt dat Hari twee belangrijke voorwaarden voor zijn tijdelijke vrijlating heeft overtreden. Hari heeft in twee restaurants geluncht, zegt ze. Een keer op zondag en een keer op maandag. „Daarmee toont hij aan dat hij lak heeft aan de gestelde regels en voorwaarden.”
De 27-jarige kickbokser werd maandagavond opnieuw opgepakt, omdat hij de voorwaarden zou hebben geschonden die de rechtbank vrijdag had verbonden aan zijn voorlopige vrijlating. Maandagmiddag meldden getuigen dat ze Hari en zijn vriendin Estelle Cruijff hadden gezien in een restaurant in Amsterdam. Het OM liet daarop weten te onderzoeken of Hari de voorwaarden van de rechtbank had overtreden. Hari meldde zelf aan het OM dat hij ook zondag in een restaurant heeft gegeten.
Oswald: „De rechtbank heeft de schoringsvoorwaarden niet voor niets opgelegd. Daar heeft hij zich niet aan gehouden. Ondanks dat hij tegenover de rechter had gezegd dat hij wilde leren van zijn fouten.”
De drie rechters van de raadkamer in Amsterdam beslissen later op dinsdag of Hari daadwerkelijk vast blijft zitten.
Hij heeft niet eens een schep nodig om zijn eigen graf te graven he?quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:13 schreef Ole het volgende:
En ik dacht gister nog dat we alles wel gehad hadden nu
Dat hoef je mij niet uit te leggen en ik vind het ook te dom voor woorden. Alleen is er in die kwestie met de lunchroom met heeel veel fantasie nog wel een ruimte voor discussie, in de andere gevallen totaal niet.quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:09 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ho - hotel
Re - restaurant (= ook lunchroom en zelfs mcdonalds)
Ca - cafe
Vooral dit dus.quote:Het contact met de getuigen rekent het OM Hari zwaar aan, „zeker omdat een van die getuigen de volgende dag zou worden gehoord over de zaak Hari door de rechter-commissaris”, aldus Alexandra Oswald van het Openbaar Ministerie.
Tis gewoon niet te geleuven allemaal! Hebben we al een Carnavalshit?quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:14 schreef Greys het volgende:
[..]
Hij heeft niet eens een schep nodig om zijn eigen graf te graven he?
Hij doet het gewoon heel enthousiast met beide handen....
Dat ene broodje, daar had de rechter misschien nog wel in mee kunnen gaan.quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:13 schreef Ole het volgende:
En ik dacht gister nog dat we alles wel gehad hadden nu
Dan geloof je het toch lekker niet, niemand kan je dwingen.quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:17 schreef zouzou het volgende:
getuigen die het zeggen bij telegraaf, dat is echt niet te geloven, badr moet hangen.
Gisteren was hij direct gewonden in een lunchroom, en donderdag en mandag niet?? ik geloof niks van.
Ach komquote:Op dinsdag 13 november 2012 17:17 schreef zouzou het volgende:
getuigen die het zeggen bij telegraaf, dat is echt niet te geloven, badr moet hangen.
Gisteren was hij direct gewonden in een lunchroom, en donderdag en mandag niet?? ik geloof niks van.
Gewonden in de lunchroom?!quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:17 schreef zouzou het volgende:
getuigen die het zeggen bij telegraaf, dat is echt niet te geloven, badr moet hangen.
Gisteren was hij direct gewonden in een lunchroom, en donderdag en mandag niet?? ik geloof niks van.
Verslaggever Koen de Regt: "De kans dat Hari in de cel moet totdat zijn rechtszaak in januari begint, is nu veel groter geworden. De rechtbank beslist dat rond 19.00u. "quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:17 schreef zouzou het volgende:
getuigen die het zeggen bij telegraaf, dat is echt niet te geloven, badr moet hangen.
Gisteren was hij direct gewonden in een lunchroom, en donderdag en mandag niet?? ik geloof niks van.
Spannendddd !!!quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:21 schreef Greys het volgende:
[..]
Verslaggever Koen de Regt: "De kans dat Hari in de cel moet totdat zijn rechtszaak in januari begint, is nu veel groter geworden. De rechtbank beslist dat rond 19.00u. "
Die kans is toch 99,99999999999% nu mag ik vanuitgaan?quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:21 schreef Greys het volgende:
[..]
Verslaggever Koen de Regt: "De kans dat Hari in de cel moet totdat zijn rechtszaak in januari begint, is nu veel groter geworden. De rechtbank beslist dat rond 19.00u. "
Lijkt me wel. Dat van dat broodje lijkt me nog met een waarschuwing afkunnen maar contact zoeken met getuigen lijkt me absoluut niet te tolereren.quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:23 schreef Ole het volgende:
[..]
Die kans is toch 99,99999999999% nu mag ik vanuitgaan?
Weet het niet, we hebben het wel over Nederland waar je na een geplande moord op een leeftijdsgenootje maar twee jaar jeugddetentie krijgtquote:Op dinsdag 13 november 2012 17:23 schreef Ole het volgende:
[..]
Die kans is toch 99,99999999999% nu mag ik vanuitgaan?
quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:24 schreef Muis006 het volgende:
Wat kon Badr nou gebeuren
In zijn zoektocht naar vers brood
Heb je zomaar toch je vrijlating verkloot
Onderonsjes met getuigen
Ja dat had een hoge nood
Heb je zomaar toch je vrijlating verkloot
Ah het begin van de Carnavalshit!quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:24 schreef Muis006 het volgende:
Wat kon Badr nou gebeuren
In zijn zoektocht naar vers brood
Heb je zomaar toch je vrijlating verkloot
Onderonsjes met getuigen
Ja dat had een hoge nood
Heb je zomaar toch je vrijlating verkloot
quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:27 schreef zouzou het volgende:
Ik mag toch het niet geloven, langzaam alles is overdreven, hoe kan dat ?
als hij dat gedaan heeft dan voor mij klaar is, dan moet hij echt naar TBS.
QFT!quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:27 schreef zouzou het volgende:
Ik mag toch het niet geloven, langzaam alles is overdreven, hoe kan dat ?
als hij dat gedaan heeft dan voor mij klaar is, dan moet hij echt naar TBS.
Zouzou, ik zeg het niet snel, maarquote:Op dinsdag 13 november 2012 17:27 schreef zouzou het volgende:
Ik mag toch het niet geloven, langzaam alles is overdreven, hoe kan dat ?
als hij dat gedaan heeft dan voor mij klaar is, dan moet hij echt naar TBS.
quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:27 schreef zouzou het volgende:
als hij dat gedaan heeft dan voor mij klaar is, dan moet hij echt naar TBS.
misschien dacht hij dat hij alleen natte getuigen niet mocht benaderenquote:Op dinsdag 13 november 2012 17:29 schreef piglet het volgende:
Wat zal z'n excuus mbt de getuigen zijn? "Maar ik heb ze maar 5 minuutjes gesproken hoor, alleen om excuses aan te bieden. Ik wist niet dat dat ook niet mocht."
Gaat het licht aan?quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:27 schreef zouzou het volgende:
Ik mag toch het niet geloven, langzaam alles is overdreven, hoe kan dat ?
als hij dat gedaan heeft dan voor mij klaar is, dan moet hij echt naar TBS.
Ff quoten voor je je bedenktquote:Op dinsdag 13 november 2012 17:27 schreef zouzou het volgende:
Ik mag toch het niet geloven, langzaam alles is overdreven, hoe kan dat ?
als hij dat gedaan heeft dan voor mij klaar is, dan moet hij echt naar TBS.
Ik dacht aan Jehova's Getuigen.quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:30 schreef computergirl het volgende:
[..]
misschien dacht hij dat hij alleen natte getuigen niet mocht benaderen
Niet moeilijk wat de gate van het jaar wordt deze keerquote:Op dinsdag 13 november 2012 17:36 schreef Greys het volgende:
Ik zit echt te smullen van deze gate
Dit hadden we van te voren toch ook niet durven dromen, we moeten hem na afloop maar een levenslang (mghihi) abo op FOK! geven als dank!
Ik denk het niet eens.quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:37 schreef Smallish het volgende:
Ruud moet nu toch ook in een deuk liggen.
We hoeven niet eens een team te noemen, goes without saying.quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:36 schreef Greys het volgende:
Ik zit echt te smullen van deze gate
Dit hadden we van te voren toch ook niet durven dromen, we moeten hem na afloop maar een levenslang (mghihi) abo op FOK! geven als dank!
Hij wist niet dat bedreigen onder "contact zoeken" valt..quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:29 schreef piglet het volgende:
Wat zal z'n excuus mbt de getuigen zijn? "Maar ik heb ze maar 5 minuutjes gesproken hoor, alleen om excuses aan te bieden. Ik wist niet dat dat ook niet mocht."
Team Tim Immersquote:Op dinsdag 13 november 2012 17:37 schreef shmoopy het volgende:
[..]
We hoeven niet eens een team te noemen, goes without saying.
quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:27 schreef zouzou het volgende:
Ik mag toch het niet geloven, langzaam alles is overdreven, hoe kan dat ?
als hij dat gedaan heeft dan voor mij klaar is, dan moet hij echt naar TBS.
Estelle verdwijnt niet uit die villa en ik denk dat Ruud stiekem wel gniffelt om zoveel stupiditeit van Badr (en dat zal niemand hem kwalijk nemen denk ikquote:Op dinsdag 13 november 2012 17:39 schreef barca1971 het volgende:
ruud lacht de ballen uit zijn broek, die kan dalijk gewoon lekker terug in de villa..mag stel naar het app van Badr...
Die zal niet lachen, maar zich wel bij elke Badr-blunder in z'n handen wrijven voor als er straks iets met de kinderen geregeld moet worden. Sterker kun je in eventuele voogdijzaken niet staan.quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:37 schreef Smallish het volgende:
Ruud moet nu toch ook in een deuk liggen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |