abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 12 november 2012 @ 14:27:53 #1
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_119124558

Welkom in alweer het 2827e deel van de Algemene Kennis Quiz!
We nodigen iedereen graag uit om mee te doen, maar lees dan wel eerst deze openingspost een keer goed door.



Geef slechts één antwoord per keer. Pas wanneer de vraagsteller aangeeft dat het niet juist is, mag je opnieuw een antwoord geven. Wanneer je een ingeving krijgt en toch een nieuw antwoord wilt geven, geef dan duidelijk aan dat je eerdere post niet meer geldt. Als er meerdere antwoorden op een vraag zijn, dan mag je er net zoveel, en dus niet één meer, geven als dat de vraagsteller aangeeft te willen horen.

Bewerk je antwoord nooit. Spelfouten, toevoegingen of verbeteringen zijn geen geldige redenen om je antwoord te editten. Wanneer je iets op je antwoord hebt aan te merken, post dat dan in een nieuw bericht. Wanneer een post bewerkt blijkt te zijn, is deze per direct ongeldig.

Opzoeken is verboden. Het gebruik van internetpagina's, encyclopedieën, platenhoezen, boeken en elke andere bron is absoluut niet toegestaan. Ook vragen aan huisgenoten, een moeder die meeleest en haar mond niet kan houden of geflashed worden bij het chatten wordt als opzoeken beschouwd. Wanneer blijkt dat je je hier toch schuldig aan hebt gemaakt, krijg je minpunten en word je mogelijk voor een paar delen uitgesloten.


Je krijgt 15 minuten om een nieuwe vraag te stellen, vanaf het moment dat jouw antwoord is goedgekeurd. Na 15 minuten mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en wordt jouw punt ingetrokken. Mooie boel! Een uitzondering wordt gemaakt wanneer de goedkeuring langer dan 15 minuten op zich laat wachten (tussen 23:00 uur en 07:00 uur wordt 5 minuten wachttijd op goedkeuring aangehouden, daarna mag je gaan slapen). Er is verder niet één geldige reden om geen nieuwe vraag te stellen.

Formuleer je vraag duidelijk. Wanneer een vraag meerdere antwoorden heeft, geef dan duidelijk aan hoeveel je er wilt horen en of ze in één post moeten staan. Wanneer je dit niet aangeeft, gaat het punt naar degene die als laatste het antwoord compleet maakt. Geef specifiek aan wat voor antwoord je verwacht (dus niet Waarvandaan .. ?, maar Uit welk continent/land/dorp .. ? en niet Wat voor dier .. ?, maar Wat voor soort slang/vis/beer .. ?). Vermijd verder het gebruik van een schuine streep (bijv. Welk lied / van wie?), omdat het niet duidelijk maakt of je beide vragen (lied en artiest) beantwoord wilt hebben, of slechts één van de vragen (lied of artiest). Tot slot het verzoek om je vragen dikgedrukt te stellen, zodat iedereen kan zien dat het een quizvraag betreft.

Wissel het onderwerp zoveel mogelijk af. Stel niet vaker dan 3 keer een vraag over hetzelfde onderwerp, maar nog beter is om voor elke nieuwe vraag een ander onderwerp te kiezen. Zo blijven deelnemers gemotiveerder dan wanneer er telkens een vraag komt over een onderwerp waar ze minder van weten.

Vermijd ordinaire gokvragen. Vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, etc. hebben vaak weinig met algemene kennis te maken en een hoop gegok is dan ook het gevolg.

Houd het topic actief. Geef tijdig aan of een antwoord fout is en plaats hints wanneer een vraag lastig blijkt te zijn. Als het juiste antwoord maar niet komt, dan mag je een nieuwe vraag stellen. Je mag zelf kiezen of je het antwoord op jouw vorige vraag geeft, of dat je die vraag open laat staan. In dat laatste geval mag men de vorige vraag nog beantwoorden voordat het topic gesloten is.


Als vraagsteller ben jij degene die een antwoord goedkeurt. Het punt geven doe je door de actuele stand van het topic te kopiëren en bij de juiste gebruiker een punt op te tellen. Doe dit dikgedrukt voor de duidelijkheid. Wanneer een gebruiker nog niet in de lijst staat, voeg hem of haar dan gewoon toe. Elk 10e topic worden er dubbele punten gegeven.

Probeer binnen 15 minuten een antwoord goed of af te keuren. Wanneer je 15 minuten niks van je laat horen, mag een andere deelnemer een antwoord controleren en eventueel goedkeuren. Als het juiste antwoord dan nog niet gegeven is, mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en blijft jouw vraag open staan.

Een juist antwoord is een juist antwoord. Wanneer iemand een goed antwoord geeft dat je eigenlijk niet wilde horen, dan is dat jammer voor jou en dien je het alsnog goed te keuren. Voorkom zulke situaties door je vraag dus duidelijk te formuleren.

Wees soepel met spellingsfouten. Door het soms hoge tempo worden letters nog wel eens vergeten of omgedraaid. Ook bij (buitenlandse) namen mag je niet verwachten dat ze foutloos gespeld worden. Afkortingen zullen ook regelmatig als antwoord gegeven worden, als vraagsteller mag je zelf beslissen of je daar genoegen mee neemt.


Probeer slowchatten te beperken. Het is niet verboden, maar het is niet de bedoeling dat vragen en antwoorden worden bedolven onder offtopic geneuzel. Als je echt graag wilt slowchatten kun je in de AKQ Slowchat-reeks terecht.
De actuele stand tot topic 3000 vind je hier, met dank aan Flitspaal!

De stand van alle topics vind je hier, met dank aan Mark_V, ScottTracy, Ofyles2 en Flitspaal!
De score wordt tegenwoordig geüpdatet door Flitspaal! _O_

Discussies over vragen, antwoorden of andere dingen waar je het niet mee eens bent of gewoon iets over kwijt wilt, kun je kwijt in het AKQ-discussietopic.

Oude delen teruglezen kan gemakkelijk via de Topicreeks: AKQ - Algemene Kennis Quiz.

Dan wensen we je tenslotte nog veel succes en plezier in deze reeks!

:P
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  maandag 12 november 2012 @ 14:32:02 #2
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_119124711
Met welke renstal werden Niki Lauda en Jody Scheckter wereldkampioen?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_119124812
Ferrari
To err is human, to forgive bovine.
pi_119124859
McLaren
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
  maandag 12 november 2012 @ 14:39:26 #5
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_119125008
quote:
0s.gif Op maandag 12 november 2012 14:34 schreef ß het volgende:
Ferrari
Kan niet missen

Stand AKQ #2827:
1 ß
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_119125037


Welke staat?
To err is human, to forgive bovine.
pi_119125243
Louisiana?
- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter.
- Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
  maandag 12 november 2012 @ 14:48:20 #8
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_119125343
maryland
.
pi_119125349
quote:
0s.gif Op maandag 12 november 2012 14:48 schreef Yankee het volgende:
maryland
Stand AKQ #2827:
1 ß
1 Yankee
To err is human, to forgive bovine.
  maandag 12 november 2012 @ 14:51:58 #10
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_119125515
? is een spirituele filosofie en occulte wetenschap gebaseerd op de leer van Rudolf Steiner (1861–1925), die het bestaan postuleert van een geestelijke wereld die toegankelijk zou zijn via innerlijke ontwikkeling. Deze innerlijke ontwikkeling is gericht op versterking van het zintuigvrije denken en het bewustzijn in het algemeen.

?
.
pi_119126472
Antroposofie
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
pi_119126897
quote:
0s.gif Op maandag 12 november 2012 15:14 schreef PhysicsRules het volgende:
Antroposofie
Stand AKQ #2827:
1 ß
1 Yankee
1 PhysicsRules
To err is human, to forgive bovine.
  maandag 12 november 2012 @ 15:28:14 #13
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_119126994
Dank je, ik moest even wat doen
.
pi_119127062
shit, komt net een collega die uitgebreid wil overleggen
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
pi_119127091
Hoe heet de tijger uit Jungle Book (Disney versie)
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
pi_119127100
Bagheera?
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_119127126
Maar dat is een Panter toch?
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_119127167
Het is ook Shere Khan
To err is human, to forgive bovine.
pi_119127182
quote:
0s.gif Op maandag 12 november 2012 15:32 schreef ß het volgende:
Het is ook Shere Khan
Vergeten :+
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_119127658
In welke stad speelde het Nederlands voetbalelftal haar wedstrijden op het laatste EK?
To err is human, to forgive bovine.
  maandag 12 november 2012 @ 15:50:23 #21
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_119127851
charkov?
.
pi_119127929
quote:
0s.gif Op maandag 12 november 2012 15:50 schreef Yankee het volgende:
charkov?
Stand AKQ #2827:
2 ß
2 Yankee

1 PhysicsRules
To err is human, to forgive bovine.
  maandag 12 november 2012 @ 16:07:17 #23
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_119128444
Wat is de hoofdstad van Armenie?
.
pi_119128470
jerevan
  maandag 12 november 2012 @ 16:09:33 #25
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_119128551
quote:
0s.gif Op maandag 12 november 2012 16:07 schreef thettes het volgende:
jerevan
Stand AKQ #2827:
2 ß
2 Yankee
1 PhysicsRules
1 thettes
.
pi_119128592
Hoe heet de de-facto, maar niet de-jure onafhankelijke republiek op Azerbeidjaans grondgebied die onder Armeense invloed staat?
pi_119128812
Nagorno Karabach
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
pi_119128898
Stand AKQ #2827:
2 ß
2 Yankee
2 PhysicsRules
1 thettes
pi_119129650
Wat is de Engelstalige afkorting voor de volgende organisaties:
VN
EU
OESO
NAVO
OVSE
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
pi_119129683
UN
gewoon EU
?
NATO
?
To err is human, to forgive bovine.
pi_119131015
quote:
0s.gif Op maandag 12 november 2012 16:40 schreef ß het volgende:
UN
gewoon EU
?
NATO
?
Ja, dat waren de makkelijke, het gaat uiteraard om de andere twee

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
pi_119133175
c_/
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
  Trouwste user 2022 dinsdag 13 november 2012 @ 09:33:38 #33
7889 tong80
Spleenheup
pi_119155300
Is er ooit zo lang niet gepost ?

Goeiemorgen.



Wie ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  dinsdag 13 november 2012 @ 10:20:06 #34
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_119156343
quote:
0s.gif Op maandag 12 november 2012 16:40 schreef ß het volgende:
UN
gewoon EU
?
NATO
?
OECD

OSCE?
.
pi_119157052
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 november 2012 10:20 schreef Yankee het volgende:

[..]

OECD

OSCE?
Stand AKQ #2827:
2 ß
3 Yankee
2 PhysicsRules
1 thettes
To err is human, to forgive bovine.
  dinsdag 13 november 2012 @ 10:47:36 #36
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_119157062
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 november 2012 09:33 schreef tong80 het volgende:
Is er ooit zo lang niet gepost ?

Goeiemorgen.

[ afbeelding ]

Wie ?

:P
geen idee tong
.
  Trouwste user 2022 dinsdag 13 november 2012 @ 10:50:36 #37
7889 tong80
Spleenheup
pi_119157135
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 november 2012 10:47 schreef Yankee het volgende:

[..]

geen idee tong
Schrijver.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_119157151
lijkt me bret easton ellis
- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter.
- Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
pi_119157509
quote:
7s.gif Op dinsdag 13 november 2012 10:51 schreef outtayourleague het volgende:
lijkt me bret easton ellis
Google is het met je eens.

Stand AKQ #2827:
2 ß
3 Yankee
2 PhysicsRules
1 thettes
1 outtayourleague
To err is human, to forgive bovine.
pi_119157562
In welk Europees land wordt het Rumantsch Grischun gesproken?
- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter.
- Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
pi_119157571
Zwitserland
To err is human, to forgive bovine.
  Trouwste user 2022 dinsdag 13 november 2012 @ 11:10:15 #42
7889 tong80
Spleenheup
pi_119157581
quote:
7s.gif Op dinsdag 13 november 2012 11:09 schreef outtayourleague het volgende:
In welk Europees land wordt het Rumantsch Grischun gesproken?
Roemenië ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_119157631
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 november 2012 11:10 schreef ß het volgende:
Zwitserland
Stand AKQ #2827:
3 ß
3 Yankee
2 PhysicsRules
1 thettes
1 outtayourleague
- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter.
- Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
pi_119157717


Wie?
To err is human, to forgive bovine.
pi_119157727
Mohammed Karzai
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_119157765
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 november 2012 11:15 schreef V1z0R het volgende:
Mohammed Karzai
Hamid

Stand AKQ #2827:
3 ß
3 Yankee
2 PhysicsRules
1 thettes
1 outtayourleague
1 V1z0R
To err is human, to forgive bovine.
pi_119157838
:@

X is een band van bindweefsel om een gewricht.
Wat is X?
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_119157881
ligament
- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter.
- Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
pi_119157897
quote:
7s.gif Op dinsdag 13 november 2012 11:21 schreef outtayourleague het volgende:
ligament
Stand AKQ #2827:
3 ß
3 Yankee
2 PhysicsRules
1 thettes
2 outtayourleague
1 V1z0R
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_119158428
Arnhem
Bolsward
Deventer
Doesburg
Elburg
Harlingen
Harderwijk
Hasselt
Hattem
Hindeloopen
Kampen
Nijmegen
Oldenzaal
Ommen
Roermond
Stavoren
Tiel
Venlo
Zaltbommel
Zutphen
Zwolle

Wat is de historische overeenkomst tussen deze Nederlandse steden?
- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter.
- Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')