Die klanten zijn man, dat scheelt vastquote:Op zondag 11 november 2012 21:19 schreef Chai het volgende:
[..]
Best wel onhandig als dierenarts.. dan moet je ook helder en duidelijk kunnen communiceren met klanten.
nee ik denk dat het aan bert ligt: hij is te onbeholpen en onervaren in de liefde en slaat dicht. Met camera's erbij is dat nog erger. Erg sneu voor hem.quote:Op zondag 11 november 2012 21:16 schreef Pisces29 het volgende:
Maar, de twijfels van Bert bleken dus niet aan het programma te liggen, zoals hij vertelde toen hij wilde stoppen, maar het is Henrieke gewoon zelf dus?
Inderdaad, compleet gezwam. Die klik moet er allang zijn.quote:Op zondag 11 november 2012 21:21 schreef Kinga het volgende:
Nog iets he, dat hele "het moet nog groeien" gedoe... je weet toch wel op het 1e gezicht of je iemand leuk/ aantrekkelijk/ sympathiek vindt? En of je er verliefd op zou kunnen worden.... ik vind het gewoon een kut excuus om maar niet te hoeven zeggen dat je van ze walgt.
Nou ja ergens kan ik dat wel begrijpen, je wordt in korte tijd zo geleefd door dat programma, regie die je mooi in het weiland zet voor leuke momenten voor de cameraquote:Op zondag 11 november 2012 21:21 schreef marcodej het volgende:
[..]
Had ie dan wel wat eerder mogen uitspreken.
Je voelt je toch juist schuldig als je die twijfels niet voor het laatste keuzemoment hebt uitgesproken?quote:Op zondag 11 november 2012 21:23 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nou ja ergens kan ik dat wel begrijpen, je wordt in korte tijd zo geleefd door dat programma, regie die je mooi in het weiland zet voor leuke momenten voor de cameraYvon op je erf, gefilm... Je voelt je misschien schuldig?
Ik zou echt in een deuk liggen als ik verdwaald was in Parijs. Maakt toch ook een mooi verhaal verder? Ik zou me daar echt niet door uit het veld laten slaan iig.quote:Op zondag 11 november 2012 21:23 schreef alors het volgende:
Kijk dat je geen gevoelens hebt gekregen, dat kan. Maar damn, dan hoef je nog niet zo'n ontzettende hork te zijn. Maak er gewoon wat leuks van, chagrijnig worden als je verdwaalt midden op een zonnige dag in Parijs, really?
Ja terug te kijken wel, zoals altijd.quote:Op zondag 11 november 2012 21:25 schreef laucas het volgende:
Is de uitzending van vanavond ook te downloaden?
Ja, dat gaat 'm niet worden.quote:Op zondag 11 november 2012 21:25 schreef Fascination het volgende:
Wat Klaas zei over dat uitje met Willem: sommige momenten zouden leuker zijn met iemand anders.
AU!
Werkt (nog) niet?quote:Op zondag 11 november 2012 21:26 schreef Chai het volgende:
[..]
Ja terug te kijken wel, zoals altijd.
Punt is Henrieke valt gewoon op types als Bert. Dan krijg je dit.quote:Op zondag 11 november 2012 21:27 schreef Fascination het volgende:
Ik heb echt zin om Bert te slaan.Maar aan de andere kant: dit is wat je wilde Henrieke.
Haha jaaaa dat is hem helemaal!quote:Op zondag 11 november 2012 21:16 schreef maily het volgende:
als ik Bert zie, moet ik denken aan Hendrik van Ham (uit de boeken van Beekman en Beekman... )
Precies. Bert verander je niet.quote:Op zondag 11 november 2012 21:27 schreef Fascination het volgende:
Maar aan de andere kant: dit is wat je wilde Henrieke.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |