Omdat GP2 te duur is voor Frijns. Hij heeft geen groot budget (> 2 miljoen euro) achter zich staan om daar te rijden. De afgelopen jaren betaalde hij ook vanuit de winstpremie van het jaar ervoor.quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:03 schreef LWD-Godius het volgende:
[..]
Wat is het voordeel om van open wheel class naar DTM over te stappen? Alleen voor de MGP connectie? Daar hebben ze bij Mercedes volgens mij Nigel Melker voor.
Dat zeiden jullie ook toen ik zei dat Button het jaar erop WC zou worden.quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:15 schreef JohnB52 het volgende:
Vosss is alvast aan t weekend begonnen (bier en onzin uitkramen) ;-)
Ok, dat maakt een en ander duidelijk voor mij. Wel jammer dat GP2 een pay driver instituut is geworden. Als hij volgend jaar dat kampioenschap ook weet te winnen of in ieder geval hoge ogen weet te gooien dan is een f1-zitje bij hoger dan middenmoot wel verzekerd.quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:14 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Omdat GP2 te duur is voor Frijns. Hij heeft geen groot budget (> 2 miljoen euro) achter zich staan om daar te rijden. De afgelopen jaren betaalde hij ook vanuit de winstpremie van het jaar ervoor.
Frijns en DTM? is dat Specula(as)tie of gefundeerde geruchten ?quote:Op vrijdag 23 november 2012 12:36 schreef vosss het volgende:
Frijns 2 jaar testen in de Sauber en 2 seizoenen DTM voor Mercedes, daarna 1 jaar coureur bij Sauber en vervolgens naar Mercedes F1 om de daar compleet gedesillusioneerde Hamilton op te volgen die 3 jaar op rij in een knakenbak rondgereden heeft en achteraf blijkt 1 seizoen te vroeg gestopt te zijn met F1 in zijn geheel, omdat ze nu wél een auto hebben neergezet die mee kan doen voor de overwinningen.
En dat jaar wordt Frijns WC. In de Mercedes dus.
Ja, koekkoek. Als je dat nog gelooft. Veel te lang stil geweest. Hij moet er gewoon lekker mee stoppen.quote:Op vrijdag 23 november 2012 12:30 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Caterham heeft nog maar één coureur vastgelegd, dus er is nog kans voor Van der Garde
Het is een optie die zeer wel mogelijk is, maar voor zover mij bekend staat er nog niets vast.quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:18 schreef Fiorano het volgende:
[..]
Frijns en DTM? is dat Specula(as)tie of gefundeerde geruchten ?
Testrijder en DTM coureur is in principe gewoon te combineren lijkt me zoquote:Frijns in beeld voor Mercedes stoeltje in DTM
Gepubliceerd door Frans Gosselaar
woensdag 21 november 2012 - 23:17
Dat Robin Frijns de afgelopen tijd de aandacht op zich heeft weten te vestigen, is de laatste weken niet onopgemerkt gebleven. De kersvers WsR 3.5 kampioen kwam in Abu Dhabi tijdens de Formule 1 Young Driver test tweemaal in actie. De Maastrichtenaar reed na de Formule 1 race op Yas Marina Circuit voor Sauber en Red Bull Racing, nu lijkt hij serieus in beeld als DTM coureur voor Mercedes. Dat wist de Spaanse media te melden.
In de Spaanse media wordt Frijns in verband gebracht met een DTM stoeltje voor Mercedes. De Maastrichtenaar zou binnenkort op Estoril gaan testen voor het merk. Sauber lijkt echter een optie op Frijns te hebben en zal de Limburger mogelijk inlijven als testrijder, waar hij zich eventueel kan voorbereiden op een toekomst als Formule 1 coureur. In principe zou dit voor Frijns uitstekend te combineren zijn met het racen in de DTM. Nu Susie Wolff en David Coulthard bekend hebben gemaakt volgend jaar niet meer in de prestigieuze klasse te zullen rijden, zijn er voor volgend jaar bij Mercedes twee plaatsen beschikbaar.
Fijns zelf was niet voor commentaar bereikbaar. Ook over eventuele contracten die zijn of mogelijk worden afgesloten is momenteel nog niets bekend. De Limburger heeft met geen enkel merk een verbintenis en is vrij om te gaan en staan waar hij wilt.
Niet alleen wij, maar ook het gros van de F1 journalisten gelooft dat.quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:18 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Ja, koekkoek. Als je dat nog gelooft. Veel te lang stil geweest. Hij moet er gewoon lekker mee stoppen.
Bij Caterham? Ten koste van wie dan?quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:21 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Niet alleen wij, maar ook het gros van de F1 journalisten gelooft dat.
Kovalainen of Petrov.quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:23 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Bij Caterham? Ten koste van wie dan?
Dat maakt ook niet uit. Het gaat erom dat je jezelf in de kijker kan rijden en je kan altijd in positieve zin opvallen als je meer laat zien dan wat eigenlijk in die auto zit.quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:23 schreef Fiorano het volgende:
Mwah, de stoeltjes van Coulthard en Wolff zou ik nou niet gelijk een stijve van krijgen als ik Frijns was. Waren nou niet de auto's die het snelst gingen afgelopen seizoen
Neuh, maar top 8 rijden is dan toch wel fijn. Ik bedoel rondhakken in de DTM is nou niet echt lekker om op te vallen.quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:24 schreef vosss het volgende:
[..]
Dat maakt ook niet uit. Het gaat erom dat je jezelf in de kijker kan rijden en je kan altijd in positieve zin opvallen als je meer laat zien dan wat eigenlijk in die auto zit.
Je hoeft niet per se kampioen te worden hoor
Beiden, want Pic is al bevestigd. Kovalainen heeft pech dat Caterham geen top 10 team wordt en dus minimaal 10 miljoen dollar misloopt. Om dat op te vangen hebben ze nog een coureur nodig die geld mee brengt en Giedo maakt volgens velen de beste kans. (Al wil ik niet uitsluiten dat ze een andere coureur met nog meer geld halen, Senna bijvoorbeeld)quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:24 schreef Fiorano het volgende:
[..]
Kovalainen of Petrov.
Petrov is geldloos
quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:21 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Niet alleen wij, maar ook het gros van de F1 journalisten gelooft dat.
twitter:willbuxton twitterde op vrijdag 23-11-2012 om 12:19:46Just a few spaces left. I expect to see @GvanderGarde in the 2nd Caterham, @MaxChilton_ at Marussia, #Bottas at Williams. reageer retweet
Maar het is wel heel anders rijden dan "open wheel" racing, ik weet niet of dat wel zo'n goeie combinatie isquote:Op vrijdag 23 november 2012 13:24 schreef vosss het volgende:
[..]
Dat maakt ook niet uit. Het gaat erom dat je jezelf in de kijker kan rijden en je kan altijd in positieve zin opvallen als je meer laat zien dan wat eigenlijk in die auto zit.
Je hoeft niet per se kampioen te worden hoor
Di Resta is ook via de DTM in de F1 terecht gekomen. En in het verleden Christijan Albers ook.quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:32 schreef Tarado het volgende:
[..]
Maar het is wel heel anders rijden dan "open wheel" racing, ik weet niet of dat wel zo'n goeie combinatie is
Ja en die waren/zijn allebei niet goed genoeg, nogmaals het lijkt mij niet zo'n goeie combinatie, maar als er geen ander alternatief is is het beter dan nietsquote:Op vrijdag 23 november 2012 13:44 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Di Resta is ook via de DTM in de F1 terecht gekomen. En in het verleden Christijan Albers ook.
Chilton is overrated maar wordt op handen gedragen door de zeer machtige Britse pers.quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:28 schreef Fiorano het volgende:
Hoop dat die gozert gelijk heeft, Senna is de F1 niet waard. Bottas lijkt me wel interessant. Chilton ken ik verder niet.
En neemt flink wat geld mee dankzij sponsor Aon, waar zijn vader vice-voorzitter van de raad van bestuur is.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:00 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Chilton is overrated maar wordt op handen gedragen door de zeer machtige Britse pers.
Mwa Di Resta kan echt wel een potje sturen hoor.quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ja en die waren/zijn allebei niet goed genoeg, nogmaals het lijkt mij niet zo'n goeie combinatie, maar als er geen ander alternatief is is het beter dan niets
Chilton is ook niet zo'n slechte coureur. Deklasseert Haryanto (al is dat niet zo moeilijk) en werd afgelopen seizoen vierde in de GP2. Volgens mij rijdt hij er wel al zo'n drie jaar. Aan de andere kant is hij nog jong, net 21 jaar.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:00 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Chilton is overrated maar wordt op handen gedragen door de zeer machtige Britse pers.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |