Nee, dat ligt er volgens mij net aan hoe snel je je piek vindt. Maar het is volgens mij wel zo dat je eisprong pas 24 tot 36 uur na je positieve ovulatietest is. En na je eisprong is je eitje nog ongeveer 12 uur in leven. Dus het komt naar mijn mening echt niet op een paar uurtjes hoor. Je kan toch niet altijd midden op de dag het bed induiken omdat de test die middag positief is?quote:Op zaterdag 10 november 2012 16:32 schreef L-E het volgende:
[..]
Nu ben ik niet zo thuis in de ovulatietesten, maar het is toch niet standaard dat de eisprong pas 24 uur na die test is? Ik zou het risico niet willen lopen iets te missen.
Dat is waar! Maar ik bedoelde dat het wel leuk moet blijven en het echt geen noodzaak is om direct het bed in te duiken. Het voordeel van ovulatietesten is juist dat je nog even de tijd hebtquote:Op zaterdag 10 november 2012 18:33 schreef L-E het volgende:
Dat kan niet altijd, nee. Maar als de mogelijkheid er is, waarom niet?
Bummerquote:
Zaadcellen blijven ook wel een paar daagjes in leven in onze buik, dus beter te vroeg vrijen dan te laat wat dat betreftquote:Op zaterdag 10 november 2012 18:51 schreef .Sparkling. het volgende:
[..]
Dat is waar! Maar ik bedoelde dat het wel leuk moet blijven en het echt geen noodzaak is om direct het bed in te duiken. Het voordeel van ovulatietesten is juist dat je nog even de tijd hebt
Soms is er innestelingsbloed? Of is dat niet zo snel...quote:Op dinsdag 13 november 2012 09:13 schreef DJMomo het volgende:
iemand hier ervaring met bloed tijdens eisprong? Zit op dag 12 (of back to 1)? Snap er niets meer van. Heb wel zeur gevoeletje rechts onderin. Af en toe steekjes zeg maar.
En ik over een weekquote:Op dinsdag 13 november 2012 09:33 schreef martine1984 het volgende:
Mojo ik heb geen idee. Voel je normaal je eisprong?
Roomsnoes misschien toch maar even testen? Wie weet ben jij de gene die de streepjes regen nieuw leven in kan blazen.... Ik volg over 2 weken
Wachtbankjes zijn inderdaad stom!quote:Op dinsdag 13 november 2012 09:58 schreef zandsculptuur het volgende:
[..]
En ik over een week
Het wachtbankje is trouwens nu al stom.
Bloos!quote:Op dinsdag 13 november 2012 10:43 schreef droomvrouwtje het volgende:
* droomvrouwtje sluipt stiekem even binnen projskippyja hup opschieten dan
![]()
Komt goed schatje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |