oh! wat voor spul hadden ze? en ben je binnenkort weer hier in de buurt dan? Ik vind die dubbele broden wel fijn en koekjes of dingen zoals paneermeel ofzo, van die basics. Misschien ligt hier ook wel zoiets, eens kijken.quote:Op dinsdag 6 november 2012 20:52 schreef debuurvrouw het volgende:
Oh Mignonne, ik zag bij Appie dat ze heel veel glutenvrije dingen in de 35% bak hadden liggen met best nog goede houdbaarheid. Word je daar blij van als ik zulks meeneem en opstuur? of zeg je van laatmaar.
Ik moest het even terugzoeken, bij kinderen geldt dat 1 kind per 2700 de diagnose coeliakie heeft. De verwachting is dat de werkelijke prevalentie van coeliakie 1 per 198 is. Dat betekent dat er voor ieder kind met gediagnosticeerde coeliakie, er 7 rondlopen die geen diagnose hebben.quote:Op dinsdag 6 november 2012 20:53 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat je door je alertheid een relatief vroege diagnose hebt en er een hoop potentieel leed mee voorkomt. Of is het niet ongewoon vroeg?
En sodeju, ik wist niet dat je het op latere leeftijd alsnog kunt krijgen.
Koekjes met chocola hadden ze sowieso. 3 pakken ofzo. voor de rest zag ik zo niks, maar I keep it in the gate.quote:Op dinsdag 6 november 2012 21:00 schreef mignonne het volgende:
En daar zijn we weerhier weer verder.
[..]
oh! wat voor spul hadden ze? en ben je binnenkort weer hier in de buurt dan? Ik vind die dubbele broden wel fijn en koekjes of dingen zoals paneermeel ofzo, van die basics. Misschien ligt hier ook wel zoiets, eens kijken.
haha ja daar heb je ook wel weer een puntquote:Op dinsdag 6 november 2012 21:14 schreef mignonne het volgende:
ohja daar was ook weer een theorie over toch? Dat je kind dan een boterham naar binnen gaat proppen die ie eigk helemaal niet hoeft om maar dat ene snoepje te kunnen eten
ach, voor alles is wel wat te zeggen. Mijn moeder moest wel heel hard lachen een paar jaar geleden, ik was met haar op vakantie in Marokko, daar eten ze ook flensjes bij het ontbijt. Ik heb daar keurig mn stokbroodje met ei naar binnen zitten proppen voordat ik een flensje met honing nam"goedzo, heb ik je toch goed opgevoed zo"
ik had er niet eens bij stil gestaan
Ik denk dat dat ook een heel belangrijke factor is, in hoeverre kinderen doen wat ze doen puur omdat je dat wil of controleert, en in hoeverre ze het doen omdat ze het zélf ook echt belangrijk vinden en het belang ervan geïnternaliseerd hebben. Nu is dit een heel ander onderwerp, maar ik kom in mijn onderzoek met regelmaat kinderen tegen die uit de Koran en Bijbel lezen omdat ze dat zelf écht belangrijk vinden. En die blijven dat dus zelfs tijdens de tumultueuze puberjaren doen als allerlei andere tijdsbestedingen lonken. Wonderlijk blijf ik het vinden. En eigenlijk ook heel logisch.quote:Op dinsdag 6 november 2012 21:10 schreef Beessie-Jen het volgende:
altijd weer boeiend, de eetdiscussie.... ik ben ook voorstander voor gezond en gevarieerd eten. Maar ik heb ook meerdere wetenschappelijke onderzoeken gelezen, waarin juist benadrukt wordt het uitsluiten van snoep/koek/vet en dergelijke uit het dieet, zorgt voor overgewicht op latere leeftijd. Iets psychisch ofzo; als de controle van de ouders er dan niet meer is...
(ben niet zo goed in het verwoorden van zulke dingen....).
wat dacht je van 13, als de supermarkt lokt en je zakgeld brandt in je zak.quote:Op dinsdag 6 november 2012 21:14 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Ik vergeet dan wel in die discussie steeds dat het hier dreumessen betreft. S heeft de eerste twee jaar nauwelijks suiker gehad (geen koek, snoep en chocolademelk of appelsapdingen). En R in elk geval het eerste jaar nauwelijkjs. Daarna ook weinig, maar die zag zijn zus ermee en dat was wel wat lastiger. ;-)
Maar wat een wereld van verschil het dan alweer is eigenlijk als ze 4,5 en bijna 3 zijn ondertussen.
zeker belangrijk!quote:Op dinsdag 6 november 2012 21:18 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik denk dat dat ook een heel belangrijke factor is, in hoeverre kinderen doen wat ze doen puur omdat je dat wil of controleert, en in hoeverre ze het doen omdat ze het zélf ook echt belangrijk vinden en het belang ervan geïnternaliseerd hebben.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wel weer een nieuwe afspraak gemaakt bij de allergoloog i.v.m. een flinke allergische reactie van Larissa, en ik moet een afspraak weer maken bij de dermatoloog. Gelukkig kan ik beide afspraken vooruitschuiven naar januari. Eventjes gewoon samen thuis zijn en leuke dingen doen in plaats van onderzoekje hier en daarNiet dat ik niet dankbaar ben hoor, dat er naar ons geluisterd wordt!
Alle benodigdheden voor cupcakes, taarten en andere lekkere dingen :-9 www.bakgoed.nl
Ik vind het toch wel wat gek dat daar zo vaak zo hysterisch over gedaan wordt, die lijntjesquote:Op dinsdag 6 november 2012 22:11 schreef danic het volgende:
Eva blieft geen water, dus daar gaat altijd wat diksap in. Verder drinkt ze pakjes sap, wicky, roosvicee, soms appelsap. 'S ochtends zo'n 250 á 300 cc karnemelk. Ook met een beetje diksap...
Binnenkort eens thee proberen weer. Dat wilde ze nooit, maar pas dronk ze ineens van mijn thee. Alleen zit daar suiker in, dus ik hoop dat ze het zonder ook wil.
Verder eet ze 's ochtends 2 boterhammen (of 1 en een plak ontbijtkoek als ze geen tweede boterham wilt). Tussendoor fruit, ze lust niet alles, maar het meeste gaat er wel in.
Lunch 1 boterham. Tussendoor een koek, denk aan liga, nijntjekoek, rijstewafel. Eventueel nog een doosje rozijntjes. Dat is hier het "snoep".
Tijdens boodschappen doen krijgt ze van de medewerkers van de ah meestal een stuk fruit en een plakje worst, wat ze met smaak eet.
Als zedan eens per eeuwigheid een spekje krijgt bij de jumbo vind ik dat prima.
Avondeten eet ze altijd, ene keer meer dan de andere keer, maar het is nog nooit gebeurd dat ze niet at *afklopt*.
En toch liepen ze bij 14 maanden bij het cb te piepen dat haar lijntje afboog en dat als ze bij de volgende afspraak geen stijgende lijn, ze wilden kijken hoe haar voedingspatroon kan worden aangepast.
Nou staat die afspraak morgenochtend en ik vrees dat het lijntje nou niet ineens een spurt omhoog zal trekken. Sterker nog, volgens mij zit ze midden in een groeispurt, dus weer lang en dun.
Ach, ze doet het hartstikke goed, dus zal me verder worst zij,. Ik kijk naar haar en niet meer zo naar het lijntje.
We gaan het morgen zien.
hehe als ik naar B. kijk vind ik onze meiskes grootquote:Op dinsdag 6 november 2012 23:02 schreef danic het volgende:
Zou dat lucht kunnen zijn mignonne? Ik weet niet of dat één van de allergische reacties kan zijn? Want das niet fijn nee (understatement).
Maar ik maak me idd niet meer druk erom. Ja, eva was een flinke bij de geboorte en zat (even uit mijn hoofd) op de +1 en zit nu net onder de -1 lijn. Maar haar beide ouders waren ielepielige kinderen, dus ook niet raar.
Komt dus helemaal goed later als ik zo naar ons kijk, meh...
Dat is het inderdaad ja. Zo kan ze ook niet tegen huilende mensen. En als zwangere huil je nog wel eensquote:Op woensdag 7 november 2012 14:32 schreef Aventura het volgende:
Oh, wat sneu Tally! Ik zie het al helemaal voor me. Ik denk dat ze bang is dat iemand mama pijn doet?
Agos..
Volgens mij vindt ze haar balans houden nog wat moeilijk. Ze loopt nog met redelijk gestrekte benen. Ik denk niet dat het te maken heeft met haar vroeggeboorte eerder met onzekerheid.quote:Op donderdag 8 november 2012 08:42 schreef Aventura het volgende:
Komt dat robotachtig lopen door haar vroeggeboorte, FR? Waneer is dat effect eigk ' uitgewerkt'? Ben zelf met 34 weken geboren. Niet megavroeg ofzo, maar volgens mij heb ik me redelijk normaal ontwikkeld. Hoewel, ik weet niet hoe het in het eerste jaar ging.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
idd tijgernootjes en ze vielen in de smaak. Maat 20 hier nog. Maar ze gaan maar moeilijk aan.quote:Op donderdag 8 november 2012 21:08 schreef danic het volgende:
Hahahaha wat heeft ze te pakken? Lijken borrelnootjes?
En ik zie hele bekende schoenen! Leuk zijn ze hè, en de zolen zijn zo lekker verend!
Heeft ean ook maat 21?
Dat is ook niet te klein ofzoquote:Op woensdag 7 november 2012 23:41 schreef mrien het volgende:
Wat rot zeg Vanyel dat ze er zo op reageert dat ze zelfs een nachtje infuus nodig had!
Hoe gaat het nu?
Wij mogen de pufjes wat afbouwen / inzetten op eigen gevoel. Houden wel 3 x per dag aan. Laagdrempelig overleggen met de kinderarts en de winter maandelijks op controle.
Hij woog overigens 13,9 kg en was 88 cm lang
Beter dan dat ie het zelf opeet. Daar doet Dot altijd pogingen toequote:Op donderdag 8 november 2012 20:49 schreef Nirak het volgende:
Hier heeft D vandaag zichzelf en oma ondergepoept en na het avondeten (die drie happen) heeft hij oma ondergekotst. + de vloer
+ de tafelpoten
+ de stoel
+ opa z'n broek
En de honden waren ee als de kippen bij, gatver
Is er een van jullie dichtbij de opvang, of kunnen jullie er snel zijn als ze een aanval heeft?quote:Op vrijdag 9 november 2012 07:08 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Dat is ook niet te klein ofzo
Dot was alweer prima zodra we het ziekenhuis uitkwamen, wij hadden er iets meer last van. Nu hebben we toch (dat leek eerder niet nodig) een epipen en moeten we gaan nadenken of we zo'n ding ook op t kinderdagverblijf leggen. Allergoloog zou het niet doen wegens t stigma, maar we twijfelen nogal.
Lang niet altijd nee.quote:Op vrijdag 9 november 2012 12:14 schreef The_Tankgirl het volgende:
[..]
Is er een van jullie dichtbij de opvang, of kunnen jullie er snel zijn als ze een aanval heeft?
Ik zou idd de pen ook op de opvang leggen, met de mededeling dat ze een van jullie eerst moeten bellen voordat ze die pen gebruikenquote:Op vrijdag 9 november 2012 21:25 schreef Vanyel het volgende:
Ik heb ook de neiging om het toch te doen. Niet wegens het ziek zijn, daarvoor wil ik niet het risico lopen dat ze haar anders gaan behandelen en daar helpt een epipen niet tegen, die stelt alleen maar uit. Juist omdat het wel een levensbedreigende situatie kan zijn, zou ik het doen. De kans dat die optreedt is alleen erg klein.
Mevrouw V. formuleert het wel mooi. Die heeft liever een gestigmatiseerd kind dan een dood kind...
Hoezo ongepast?quote:Op zaterdag 10 november 2012 02:30 schreef _evenstar_ het volgende:
Dat dus !!
Em Ik vind het ongepast van de allergoloog..
Idd, helemaal met.poep niet!quote:Op zondag 11 november 2012 22:26 schreef laziness het volgende:
Die luierbroekjes zijn niet handiger vind ik
Ze heeft ze van mijn moeder gekregen en ik had nog zo gezegd doe maar maat 21 nouja niet dusquote:Op donderdag 8 november 2012 21:36 schreef danic het volgende:
Ja vond ik ook. Dus maat 21 gekocht en die binnenshuis laten inlopen, nu zitten ze goed. Heb ze gekocht toen ze mt 20 had, maar die kreeg ik ook niet aan.
Hier idem hoor madame wil eigenlijk alleen maar pasta of rijst en dat kook ik niet iedere dag dus als ze niet eet dan niet. Ik probeer het een beetje om en om te doen zodat ze dan wel eet. Maar 's middags eet ze 2 boterhammen en 's morgen 1 en een cracker.quote:Op maandag 12 november 2012 08:29 schreef Zana het volgende:
Kan Eva het al zo goed aangeven, wat ze wil als ze mag kiezen? Of hou je het voor haar neus?
Ons zoontje kan nog niet echt verstaanbaar praten en als zijn bord op tafel staat kijkt hij erna en eet een beetje, speelt met zijn eten, haalt het uit elkaar, stopt iets in zijn mond, spugt het weer uit...vaak wijst hij maar wat aan, soms een doosje/ flesje, om de deksel / dop erop te doen, soms iets te eten wat in de buurt staat, maar vaak weten wij gewoon ook niet wat hij wil.
Voeren heeft geen zin, hij draait gewoon zijn hoofd weg als die het niet wil of neemt een hap, maar spugt het direct weer uit. Het ligt misschien ook eraan omdat wij Rapley hebben gedaan en hij eraan gewent is om zelf zijn eten te pakken met zijn handen. Pas de laatste weken heb ik een vorkje naast zijn bord met het avondeten en dat gebruikt hij steeds meer, en met het toetje en de lepel voer ik zijn hand, want anders gaat er nog teveel ernaast.
Het grootste probleem is voor mij, dat ik iets klaar maak en denk dat hij dat zou kunnen eten in hoeveelheid en ook omdat hij het eerder al met smaak heeft gegeten, en dan raakt hij het soms nog niet eens aan, dat is soms ook gewoon met fruit zo. De ene dag eet die zo een hele kiwi weg, de volgende keer neemt
die nog niet eens een hapje.
En ik probeer geen probleem ervan te maken en vaak kook ik ook "kindereten", maar dat is ook geen garantie dat hij eet.Ï
Het is wel lastig om een afweging te maken tussen "ik ben blij dat hij ueberhaupt iets eet, dus geef ik maar toe" en "het wordt gegeten wat op tafel komt".
Je zou het overdag ook eens kunnen proberen, misschien helpt het wel?quote:Op maandag 12 november 2012 11:17 schreef Zana het volgende:
Niet alle maaltijden, maar 's avonds altijd.
Waarom het ontbijt en de lunch ook niet?quote:Op maandag 12 november 2012 11:17 schreef Zana het volgende:
Niet alle maaltijden, maar 's avonds altijd.
Zeg dat nou niet zo, mijn oudste van drie roept al steeds dat ze net zo oud als mij wil zijn alsof het nog nuet hard geneg gaat...quote:Op maandag 12 november 2012 15:55 schreef Leandra het volgende:
Ik weet nog dat mijn oudste een dreumes was.... en nou is hij 21
Eva kan het nog niet zeggen, maar ze weet wat ze wil. Dus als ik vraag "wil je kaas", dan zegt ze ja of nee. Als ze op alles nee zegt til ik haar op om in de koelkast of het keukenkastje te kijken en het aan te wijzen. Als ik geen zin heb in tillen laat ik 2 dingen zien waaruit ze mag kiezen. Ze wijst dan aan wat ze wilt en zegt "die".quote:Op maandag 12 november 2012 08:29 schreef Zana het volgende:
Kan Eva het al zo goed aangeven, wat ze wil als ze mag kiezen? Of hou je het voor haar neus?
Ons zoontje kan nog niet echt verstaanbaar praten en als zijn bord op tafel staat kijkt hij erna en eet een beetje, speelt met zijn eten, haalt het uit elkaar, stopt iets in zijn mond, spugt het weer uit...vaak wijst hij maar wat aan, soms een doosje/ flesje, om de deksel / dop erop te doen, soms iets te eten wat in de buurt staat, maar vaak weten wij gewoon ook niet wat hij wil.
Voeren heeft geen zin, hij draait gewoon zijn hoofd weg als die het niet wil of neemt een hap, maar spugt het direct weer uit. Het ligt misschien ook eraan omdat wij Rapley hebben gedaan en hij eraan gewent is om zelf zijn eten te pakken met zijn handen. Pas de laatste weken heb ik een vorkje naast zijn bord met het avondeten en dat gebruikt hij steeds meer, en met het toetje en de lepel voer ik zijn hand, want anders gaat er nog teveel ernaast.
Het grootste probleem is voor mij, dat ik iets klaar maak en denk dat hij dat zou kunnen eten in hoeveelheid en ook omdat hij het eerder al met smaak heeft gegeten, en dan raakt hij het soms nog niet eens aan, dat is soms ook gewoon met fruit zo. De ene dag eet die zo een hele kiwi weg, de volgende keer neemt
die nog niet eens een hapje.
En ik probeer geen probleem ervan te maken en vaak kook ik ook "kindereten", maar dat is ook geen garantie dat hij eet.
Het is wel lastig om een afweging te maken tussen "ik ben blij dat hij ueberhaupt iets eet, dus geef ik maar toe" en "het wordt gegeten wat op tafel komt".
Thanks, ik hou van knus en kneuterig....en ik hou ook enorm van herfst en winter.quote:Op maandag 12 november 2012 20:59 schreef Claudia_x het volgende:
Wat een geweldig foto, Juud.Lekker knus.
Ik knap al af op de enorme spelfout die je gelijk in je gezicht slaat.... tenzij het de gebiedende wijs is, maar dat lijkt me behoorlijk ouderwetsch, dan zal het boek ook wel vol staan met dingen die je moeder of oma je ook kan vertellen.quote:Op maandag 12 november 2012 22:14 schreef Nirak het volgende:
Ik zag net trouwens dit:
http://www.succesvollemoeders.nl/
En met het huidige hopeloze gevoel heb ik de neiging tot aanschaf over te gaan.. Maar ben bang dat het onzintips zijn en afgezet wordt
Dan geef je hem een vork? Zelf het eten er aan prikken, het gros blijft wel zitten.quote:Op maandag 12 november 2012 22:11 schreef Nirak het volgende:
Vanavond zei ik ook tegen mijn mevrouw: misschien moeten we hem zelf laten eten? Maar als we hem een lepel geven dan doet hij daar vanalles mee behalve eten.. Maar misschien toch maar laten gebeuren dan.. Ook al snapt hij niet waar de lepel voor is.
Morgen maar eens kijken hoe het dan gaat
Oei, die hele manier van communiceren zit in mijn allergiezone (om maar een jeukwoord te gebruiken). Heel Veel Woorden Met Hoofdletters! En dingen met punten verdienen enzo.quote:Op maandag 12 november 2012 22:14 schreef Nirak het volgende:
Ik zag net trouwens dit:
http://www.succesvollemoeders.nl/
En met het huidige hopeloze gevoel heb ik de neiging tot aanschaf over te gaan.. Maar ben bang dat het onzintips zijn en afgezet wordt
Ivan at al heel vroeg met een lepel en daarna heeft hij z'n lepel maandenlang laten liggen om met zijn handen te eten. We hebben hem gewoon zijn gang laten gaan. Kinderen leren door te proberen (die kans moet je ze geven) en door de kunst af te kijken (die kans moet je ze ook geven). We hebben wel altijd bepaalde basisregels gehanteerd, zoals niet gooien met eten of met bestek of met het bord of met de beker (en ik kan nog wel even zo doorgaanquote:Op maandag 12 november 2012 22:11 schreef Nirak het volgende:
Vanavond zei ik ook tegen mijn mevrouw: misschien moeten we hem zelf laten eten? Maar als we hem een lepel geven dan doet hij daar vanalles mee behalve eten.. Maar misschien toch maar laten gebeuren dan.. Ook al snapt hij niet waar de lepel voor is.
Morgen maar eens kijken hoe het dan gaat
Maakt het uit of hij nu of over vier maanden aan andere producten begint? Lijkt me veel makkelijker om hem gewoon in het gezin mee te laten gaan inmiddels. Zelf ook gezond eten dusquote:Op woensdag 14 november 2012 10:05 schreef Vlindur het volgende:
Rienk eet inmiddels ook met ons mee, maar voor Jelte wil ik het allemaal nog wat 'gezond en het beste' houden. Dus wat kan ik dan geven?
Rienk had gisteren vanillepudding met slagroom
Wij eten wel lekkere toetjes. Smaakjes vooralquote:Op woensdag 14 november 2012 10:10 schreef laziness het volgende:
[..]
Maakt het uit of hij nu of over vier maanden aan andere producten begint? Lijkt me veel makkelijker om hem gewoon in het gezin mee te laten gaan inmiddels. Zelf ook gezond eten dus![]()
Wij eten zelf hooguit vanilleyoghurt maar verder gewoon kwark of volle yoghurt. Niks bijzonder met smaakjes etc dus zoonlief krijgt ook niks anders.
Dan haal je voor beide kinderen iets zonder smaakjes.quote:Op woensdag 14 november 2012 10:15 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Wij eten wel lekkere toetjes. Smaakjes vooralRienk heeft zn eigen of eet met J. mee. En ja, dat maakt voor ons dus uit wanneer Jelte mee gaat eten
Jelte heeft al wel van Rienk gehad ook. De kwark was op. Maar hij vind de kwark zo vreselijk lekkerquote:Op woensdag 14 november 2012 10:28 schreef laziness het volgende:
[..]
Dan haal je voor beide kinderen iets zonder smaakjes.
Ik denk dat je er namelijk anders niet aan ontkomt dat Jelte binnenkort dat gekleurde wat Rienk heeft ook wilt.
En ja volle kwark etc is duurder dan de smaakjesrotzooi.
Dikke vette volle turkse yoghurt is 2 euro de kilo en daar heb je maar 2 lepels oid van nodig om een vol gevoel te hebben.quote:Op woensdag 14 november 2012 10:28 schreef laziness het volgende:
En ja volle kwark etc is duurder dan de smaakjesrotzooi. Biologisch is ook nog steeds duurder dan de plofkip, stomme voedingsindustrie![]()
Daar ben ik ook nieuwsgierig naar (al eens eerder gevraagd ookquote:Op woensdag 14 november 2012 18:21 schreef danic het volgende:
Wat is teveel zuivel dan? Ik weet dat 300cc de minimum is en dat ze daar genoeg aan hebben. Maar eva komt daar wel boven hoor. Ze heeft bij dr ontbijt een hema rietjesbeker karnemelk en dat is zo'n 250 á 300 cc wat ze drinkt. Daarbij nog dr toetje en uiteraard boter op dr brood en soms kaas.
Als ie blijft drinken alleen dat. En blijven aanbieden waar hij trek in heeft. wel uitkijken dat ie blijft plassen en dat zijn huid veerkrachtig blijft. (als je een huidplooi pakt en loslaat moet die gelijk weer terugschieten in standje normaal, niet blijven staan, al is het maar heel even. Dan ben je uitgedroogd.) maar drinken is echt het belangrijkste. Beterschap!quote:Op donderdag 15 november 2012 12:28 schreef Kleurdoos het volgende:
Vraagje! We zijn allemaal ziek geweest de afgelopen dagen, alleen Lex blijft er een beetje in hangen, spuugt vrijwel alles uit en heeft Diaree, hij drinkt verder wel goed (BV) wat zou ik hem t beste erbij kunnen aanbieden? wat blijft redelijk goed binnen?Ik ben echt een kotsn00b (gelukkig)
iemand tips?
Ik kreeg precies hetzelfde vroeger! Grappig om te lezen. Larissa is ook al een paar dagen ziek, en ik merk ook dat bijv. een beschuitje er veel makkelijker in gaat dan een boterhamquote:Op vrijdag 16 november 2012 19:43 schreef Juud79 het volgende:
Ik kreeg als kind altijd geprakte banaan met liga, met een drupje jus d' orange, of wat griesmeelpap of rijstebloempap (vanille) Beschuitje met jam idd ook en 's avonds wat puree met wortel en erwtjes.
Dat ging dan eigenlijk altijd wel goed, en nu eet ik ook nog altijd rustige slappe dingen en bouw ik dat in een paar dagen weer uit naar normaal eten.
Eten waar je zin in hebt is voor een kind wellicht lastig, maar ik zou dan zeker laten kiezen uit twee of drie verantwoorde dingen.
Dat zei mijn dietiste ook over het teveel melk drinken van Larissa. Ze ging te weinig eten omdat ze teveel zuivel naar binnen kreegquote:Vanaf 1 jaar heeft je kind op een dag ongeveer 6 á 7 bekertjes drinken nodig, zo'n driekwart liter in totaal, inclusief melk. Geef kinderen tot 4 jaar echter niet te veel melk of melkproducten zoals yoghurtdrank en vla. Daardoor kunnen ze sneller vol raken en minder trek hebben in ander eten. 2 à 3 bekertjes zijn voldoende. Water is een goede dorstlesser, voor de afwisseling kun je ook lauwe (vruchten)thee zonder suiker geven.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb je lief mijn hele leven
quote:Op zondag 18 november 2012 10:02 schreef laziness het volgende:
Helemaal happy met zijn schoencadeautjeAhhhSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
susie, hoeveel flessen drinkt Anouk nog dan? Ook nog overdag?
Hier 2x 180, ochtend en voor slapen gaan. Maar het gaat niet altijd leeg. Overdag geen melk maar water en soms sap nu (maar niet iedere dag).
bah mrien weer pech voor julliequote:Op maandag 19 november 2012 17:46 schreef mrien het volgende:
![]()
Weer vanuit het ziekenhuis..we hebben een abonnement momenteel (:
Nu met waarschijnlijk virale longontsteking, waardoor hij ontzettend benauwd en kortademig is
Gaat lekker zo
een luchtweginfectie ze kunnen niets voor haar doen.,ja jullie wilde,haar zien. ze spuugde mij wel mooi onder in de wachtkamer,en thuis de vloer. sorry voor de vele, zit mobiel en typ er naast.quote:Op maandag 19 november 2012 20:41 schreef Susie het volgende:
Bleh Mrien, wat vervelend! Beterschap!
Hoe is het met ean F_R?
Wat leuk!quote:Op woensdag 21 november 2012 08:12 schreef Susie het volgende:
Maarrrrrr, ze deed vanmorgen wel 3 losse stapjes!Aan mijn handen doet ze het niet, nee zelluf doen vanaf haar stoel.
hey, wat doe jij hier.... kom eens snel terug naar het babytopic. Nog 1,5 maand wachtenquote:Op woensdag 21 november 2012 15:45 schreef Soempie het volgende:
[..]
Wat leuk!![]()
En het zelluf doen begint dus nu al.
Mrien, gelukkig gaat het wat beter. Sterkte!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en omdat mijn mevrouw laat thuis was vandaag en vriendinnen mee aten hebben we apart gegeten (doen we nooit). Toen wij aan tafel zaten wilde meneer er ook bij en toen heeft hij nog meer boontjes en ook nog broccoli gegetenIk wordt hartstikke gelukkig als hij goed eet (valt vast niet op
)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
Herkenbaar hequote:Op woensdag 21 november 2012 21:56 schreef laziness het volgende:
Hey Danne! Wat eet jij goed knapperd! En wat een leuk shirt
Haaaiiiiiquote:
+1 ! Kiekjes!quote:Op zondag 25 november 2012 20:37 schreef Nirak het volgende:
[..]
Haaaiiiii![]()
Het is hier wat rustiger dan in het babytopic, kom jij daar verandering in brengen?
Begin maar eens met een mooi kiekje ofzo
Geniaal is dat hequote:Op dinsdag 27 november 2012 22:36 schreef laziness het volgende:
De mijne roept ook de hele dag 'OH Néééé' alsof het dikke ellende is
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |