Vind ik ook. Sommigen vinden hem een dooie lul. Maar allemaal Gijppies word je ook niet blij van.quote:
Cruijff heeft hem binnengehaald als je de tekst goed leest.quote:Op dinsdag 6 november 2012 09:20 schreef Symphonic het volgende:
Eindelijk een directeur met een duidelijk doel voor ogen.
Ik denk dat dit wel goed is voor Ajax. vd Sar erin, Cruijff eruit
Bron?quote:
Bron voor de OP.quote:
Wacht even,quote:Ditmaal acht hij na onder meer het doorlopen van de International Master of Sportmanagement van het Johan Cruyff Institute de tijd wel rijp voor zichzelf om als directeur in Ajax te stappen
Waarschijnlijk is Cruijf gewoon weer bang dat er een type Ten Have in de directie komt, die wel met zakelijk verstand handelt en dan weerstand biedt tegen de kliek Cruijf. Ik betwijfel dan ook ten zeerste of deze keuze goed is.quote:Op dinsdag 6 november 2012 10:02 schreef Jumparound het volgende:
[..]
Wacht even,
Dus je stelt een sportman zonder kennis en ervaring, met een opleiding van 1 jaar op het gebied van sportmanagement aan als directeur van een beursgenoteerd miljoenenbedrijf. Met als enig argument dat het een goed sportman was en er meer oud-spelers het bedrijf moeten leiden?
En dat bij een bedrijf wat in het verleden heeft laten zien hoe goed ze vooral niet met geld om kunnen gaan en wat door mis-management bijna ten gronde is gericht?
Oke.. Klinkt meer als een beslissing om beleggers te paaien dan als een serieuze poging Ajax weer naar de top te helpen.
Begrijp jij dat als je als je 20 miljoen op de bank hebt staan nog aan een reclame meedoet ?quote:Op dinsdag 6 november 2012 13:17 schreef Rickazio het volgende:
Moet die wel minder vet eten met Milner
Joh. 1-Jarige opleiding gevolgd aan de JCU, en dan toe mogen treden tot de directie van Ajax... Daar gaan zowel technische als economische wonderen gebeuren jaquote:Op dinsdag 6 november 2012 18:54 schreef tjoptjop het volgende:
Vage keuze, die gast is een zakelijk lichtgewicht naar mijn idee. Overmars heeft tenminste nog bestuurservaring opgedaan bij GAE.
of het ie het belegd in vastgoed? Dan hou ik m'n hart vast voor Ajax!quote:Op dinsdag 6 november 2012 17:12 schreef tong80 het volgende:
[..]
Begrijp jij dat als je als je 20 miljoen op de bank hebt staan nog aan een reclame meedoet ?
inderdaad jaquote:Op dinsdag 6 november 2012 20:13 schreef Typisch het volgende:
Als hij zo praat als op tv bij vergadering heb ik medelijden met de rest van Ajax. Irritante stopwoordjes als ''inderdaad''.
Want sympathieke mannen zijn altijd goed in het leiden van een beursgenoteerd bedrijf?quote:Op dinsdag 6 november 2012 20:12 schreef GGMM het volgende:
Dit is trouwens goed nieuws, zo ver ik kan oordelen.
Ontzettend sympathieke man.
Ja, altijd ja.quote:Op dinsdag 6 november 2012 20:31 schreef tech4u het volgende:
[..]
Want sympathieke mannen zijn altijd goed in het leiden van een beursgenoteerd bedrijf?
Inderdaadquote:Op dinsdag 6 november 2012 20:13 schreef Typisch het volgende:
Als hij zo praat als op tv bij vergadering heb ik medelijden met de rest van Ajax. Irritante stopwoordjes als ''inderdaad''.
dat was te zien aan world on linequote:
Was sarcastisch, uiteraard bedoelde ik dat niet.quote:Op dinsdag 6 november 2012 20:55 schreef Jumparound het volgende:
[..]
dat was te zien aan world on line
my bad..quote:Op dinsdag 6 november 2012 20:56 schreef GGMM het volgende:
[..]
Was sarcastisch, uiteraard bedoelde ik dat niet.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |