Dus bij deze: het allereerste huizenmarktnieuwstopic!quote:Op maandag 13 augustus 2012 20:29 schreef iamcj het volgende:
Is dit een idee?:
Een apart topic waarin je het dagelijkse nieuws kunt/moet posten. De mensen die dat willen kunnen zo op de hoogte blijven en andere topics blijven schoon.
Past ook in een Starletquote:
Als je in 3 jaar tijd al 40 keer in een huis geweest bent dan weet je het welquote:Op donderdag 1 november 2012 18:13 schreef RemcoDelft het volgende:
Vandaag weer een ervaring met een makelaar... Je belt op... krijgt z'n secretaresse die zegt dat-ie terugbelt... En dat doet-ie dan niet! ('t ging om SNEL iets te bezichtigen)
Ze leven blijkbaar nog steeds in de jaren dat ze niets hoefden te doen.
Om een huis te huren? Ja, dan rekken ze graag een beetje tijd. Hoe langer het duurt, des te meer huur ze aan een nieuwe huurder mogen vragen.quote:Op donderdag 1 november 2012 18:13 schreef RemcoDelft het volgende:
Vandaag weer een ervaring met een makelaar... Je belt op... krijgt z'n secretaresse die zegt dat-ie terugbelt... En dat doet-ie dan niet! ('t ging om SNEL iets te bezichtigen)
Ze leven blijkbaar nog steeds in de jaren dat ze niets hoefden te doen.
Wat bij de kopers wellicht zelfs voordeliger uitvalt dan bij huurders met hetzelfde inkomen, als voor de hoogte van de premie uitgegaan wordt van het belastbaar inkomen. Zoniet, is die stijging dus gelijk en heeft het werkelijk geen fuck te maken met koop versus huur.quote:Op donderdag 1 november 2012 19:59 schreef Jackie-Treehorn het volgende:
Met de nieuwe zorgpremies in het vooruitzicht krijgen de doemdenkers in dit topic vanaf 2014 tenminste eindelijk wat ze al jaren prediken...
Toevallig VVD gestemd?quote:Op donderdag 1 november 2012 19:59 schreef Jackie-Treehorn het volgende:
Met de nieuwe zorgpremies in het vooruitzicht krijgen de doemdenkers in dit topic vanaf 2014 tenminste eindelijk wat ze al jaren prediken...
Huurders worden structureel benadeelt door de HRAquote:Op donderdag 1 november 2012 20:02 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Wat bij de kopers wellicht zelfs voordeliger uitvalt dan bij huurders met hetzelfde inkomen, als voor de hoogte van de premie uitgegaan wordt van het belastbaar inkomen. Zoniet, is die stijging dus gelijk en heeft het werkelijk geen fuck te maken met koop versus huur.
DE betaalbaarheid zakt met stappen en starters zijn aan het verdrinkenquote:Op donderdag 1 november 2012 19:59 schreef Jackie-Treehorn het volgende:
Met de nieuwe zorgpremies in het vooruitzicht krijgen de doemdenkers in dit topic vanaf 2014 tenminste eindelijk wat ze al jaren prediken...
Krijg je wel een ongekende vrijheid voor terug he... Niet zo klagen dus...quote:Op donderdag 1 november 2012 20:03 schreef ComplexConjugate het volgende:
Huurders worden structureel benadeelt door de HRA
Nouja, te laat. De huurder heeft nu een ander gehuurdquote:Op donderdag 1 november 2012 19:42 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
Om een huis te huren? Ja, dan rekken ze graag een beetje tijd. Hoe langer het duurt, des te meer huur ze aan een nieuwe huurder mogen vragen.
Maar vrijheid krijgt wel een bittere smaak als je omringt wordt door slavenquote:Op donderdag 1 november 2012 20:09 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Krijg je wel een ongekende vrijheid voor terug he... Niet zo klagen dus...
Dan moet je maar een koopwijk opzoeken.quote:Op donderdag 1 november 2012 20:12 schreef ComplexConjugate het volgende:
Maar vrijheid krijgt wel een bittere smaak als je omringt wordt door slaven
Nee, D'66.quote:Op donderdag 1 november 2012 20:03 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Toevallig VVD gestemd?![]()
Er zullen een hoop 'rijken' spijt van krijgen. Beter SP gestemd... dat zijn de echte marxisten![]()
Dus niet alleen voor de echte rijken
Het gaat al fout als de zorgpremie een aparte naam met een apart percentage krijgt... Het zou gewoon in het belastingtarief moeten zitten, dat scheelt zo enorm veel overheadkosten!quote:Op donderdag 1 november 2012 20:17 schreef Jackie-Treehorn het volgende:
Dan kan Samsom wel bij wijze van grap en extreem voorbeeld in de kamer roepen dat mensen niet straks "¤30.000 zorgpremie hoeven te betalen", want dat zou absurd zijn.
True.quote:Op donderdag 1 november 2012 20:24 schreef RemcoDelft het volgende:
Het gaat al fout als de zorgpremie een aparte naam met een apart percentage krijgt... Het zou gewoon in het belastingtarief moeten zitten, dat scheelt zo enorm veel overheadkosten!
Degene die een paar miljoen verdient betaalt nu wel meer dan 30.000 euro belasting.
Ooh...nou dan heb ik niks gezegdquote:
Bij de middenmoot valt het meeste te halen hè... some things will never change.quote:Al moet ik zeggen dat ik me ook niet kan voorstellen dat de gemiddelde PvdA kiezer hier blij mee is.
Het zijn namelijk niet de "rijken" die "eindelijk gepakt" worden, waar al die onrendabelen de mond van vol hebben, maar gewoon de gemiddelde, hardwerkende Nederlander. Ook de werkende PvdA kiezer dus.
Precies... mijn vader zei altijd: "ik wil best een miljoen belasting betalen". Ik begrijp eigenlijk ook niet waarom we belastingen in percentages rekenen maar als het absolute bedrag dan boven een bepaald bedrag komt dan gaan we daar ineens moeilijk over doen.quote:Ik kon me meer vinden in het alternatief van Emiel Roemer. Benoem een bepaald percentage van het inkomen en trek die lijn gewoon door, in plaats van te stoppen bij 70k. Dat verzacht de pijn voor de middeninkomens en is tenminste echt eerlijk.
Helemaal mee eens, maar kennelijk is de hebzucht rechtevenredig met het inkomen.quote:Dan kan Samsom wel bij wijze van extreem voorbeeld in de kamer roepen dat mensen niet straks "¤30.000 zorgpremie hoeven te betalen", want dat zou absurd zijn. Maar dat is bij iemand die meer dan 1 miljoen verdient minder extreem dan iemand die 2x modaal verdient wèl ¤480 laten aftikken per maand.
De eerlijkheid van het systeem zit hem vooral in de transparantie, hoe meer uitzonderingen je in een fiscaal systeem inbouwt hoe onrechtvaardiger het word.quote:Het zijn enorme bedragen, maar als we het dan hebben over "eerlijk"...
Het is inderdaad een gemiste kans, kennelijk durven de verlichte leiders geen echte hervormingen door te voeren en hanteert men wederom de kaasschaaf.quote:Ik vind het helemaal niet erg om iets meer te betalen, maar er staat geen enkele hervorming in de zorg tegenover en de echte hoge inkomens blijven volledig buiten schot.
Dat zou inderdaad de beste oplossing zijn.quote:Op donderdag 1 november 2012 20:24 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Het gaat al fout als de zorgpremie een aparte naam met een apart percentage krijgt... Het zou gewoon in het belastingtarief moeten zitten, dat scheelt zo enorm veel overheadkosten!
Degene die een paar miljoen verdient betaalt nu wel meer dan 30.000 euro belasting.
Je haalt een en ander door de war...quote:Op donderdag 1 november 2012 22:58 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
De sociale huurgrens is 670 bij 33k maar de maximale huur Waarvoor je iets krijgt bij 10k meer inkomen is maar 770.
Dat geldt alleen voor de WBV's m.b.t. de sociale huurwoningen. Oftewel... Als je inkomen hoog genoeg is om de sociale woningbouw te verlaten, en je doet het niet, dan wil men ervoor zorgen dat je maandlasten hoger worden, omdat je dan niks meer in de sociale woningbouw hebt te zoeken.quote:Overigens die extra huurverhoging moeten verhuurders gebruiken om een extra heffing te gaan betalen. Het is dus meer een verkapte belastingverhoging dan dat ze een zogenaamd probleem willen aanpakken.
Nee dat snap ik, het gaat nu over de praktijk en uit de praktijk blijft dat 670 helemaal zo laag niet is ook niet voor huishoudens die wel meer dan 33k verdienen.quote:Op donderdag 1 november 2012 23:03 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Je haalt een en ander door de war...
Het staat elke vrije sector verhuurder geheel vrij je een woning van 1200,- te verhuren bij 43K. Alleen dekken ze zichzelf graag in. Vandaar dat ze graag het zekere voor het onzekere nemen en de (inkomens)lat wat hoger leggen.
[..]
Dat geldt alleen voor de WBV's m.b.t. de sociale huurwoningen. Oftewel... Als je inkomen hoog genoeg is om de sociale woningbouw te verlaten, en je doet het niet, dan wil men ervoor zorgen dat je maandlasten hoger worden, omdat je dan niks meer in de sociale woningbouw hebt te zoeken.
De extra opbrengst daarvan gaat via een heffing terug naar het rijk, die kan daar dan mooi de huurtoeslag van mensen die WEL een sociale woning nodig hebben deels mee compenseren.
quote:vr 02 nov 2012, 07:57
Elke dag 100 bouwvakkers op straat
door Joris Polman
DEN HAAG - Met dagelijks zes faillissementen van bouwbedrijven en maandelijks zo'n tweeduizend vakmensen die hun baan kwijtraken, heeft de bouwsector in het derde kwartaal van dit jaar een nieuw dieptepunt bereikt. Voorzitter Elco Brinkman van Bouwend Nederland vindt dat provincies en gemeenten de knip moeten trekken om de sector weer op gang te krijgen: „Investeer in het opknappen van wegen, rioleringen, schoolgebouwen en verzorgingstehuizen.” Maar bij de lokale overheid is het geld ook zo goed als op.
Dat zei ik al eerder, het gaat erom dat het geld in de staatskas terecht komt. Dat is de bedoeling van dit akkoord.quote:Op vrijdag 2 november 2012 08:37 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Nee dat snap ik, het gaat nu over de praktijk en uit de praktijk blijft dat 670 helemaal zo laag niet is ook niet voor huishoudens die wel meer dan 33k verdienen.
Nee die heffing gaat voor elke verhuurder gelden. Wij krijgen er ook mee te maken.
Om de wbv in staat te stellen het te betalen is er idd onder het mom van scheefhuurders de maatregel dat ze huishoudens die meer dan 33k aan inkomen hebben extra huur mogen vragen. Maar zoals Remco al zei gaat niemand voor 2 tientjes in de maand verhuizen. En is het dus een verkapte belasting verhoging.
Tsja, die grond moet wel voor enkele miljoenen per hectare in de boeken blijven staan... Zo zonde! Vraag (naar nieuwe huizen) en aanbod (van arbeid) vinden elkaar niet omdat er een ambtenaar tussenzit die kavels voor luchtprijzen wil verkopen.quote:Op vrijdag 2 november 2012 09:14 schreef michaelmoore het volgende:
Geen huizen bouwen, maar uitkeringen betalen
Die huurgrens mag wel weg.quote:Op vrijdag 2 november 2012 09:23 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Tsja, die grond moet wel voor enkele miljoenen per hectare in de boeken blijven staan... Zo zonde! Vraag (naar nieuwe huizen) en aanbod (van arbeid) vinden elkaar niet omdat er een ambtenaar tussenzit die kavels voor luchtprijzen wil verkopen.
De sociale huur discussie hierboven zet me aan het denken: als ik zie dat er commerciele aanbieders zijn die tientallen woningen leeg hebben staan, rond de 700 euro huur, beperkt de sociale huurgrens die aanbieders dan niet om te zakken? Want als ze zakken, geldt er opeens een puntenregeling, terwijl er voor de huidige prijs nauwelijks klanten zijn.
Opdoeken dus die sociale huurgrens?
Mijn schoonvader... die armdiep in de schulden zit door scheiding en dubbele hypotheek kwam met een idee, laat gemeenten de grond kopen en verkoop huizen voortaan zonder grond.quote:Op vrijdag 2 november 2012 09:25 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Die huurgrens mag wel weg.
In die kotten wil ik niet wonen
maar de grond moet tegen normale prijzen aangeboden dan komt de bouw weer in beweging, tot die tijd blijven mijn kinderen noodgedwongen thuis wonen
Alles maar dan ook echt alles om de lucht in de bel te houden want als de werkelijke waarde van een woning gevonden wordt dan zijn alle banken failliet.quote:Op vrijdag 2 november 2012 09:14 schreef michaelmoore het volgende:
Als we de bubble maar in lucht houden
Geen huizen bouwen, maar uitkeringen betalen en verhalen op de modale ambtenaar
http://www.telegraaf.nl/d(...)kers_hun_baan__.html
[..]
tja.... en dat zorgt er dus niet voor dat 'sociale woningbouw' geholpen wordt. Het initiele succes van de woningcorporaties was te danken aan de locale solidariteit. Nu moeten huurders EN de volledige belastingen betalen EN als extra dank ook nog eens een oridinaire Robin Hood tax erbij ophoesten.quote:Op vrijdag 2 november 2012 09:23 schreef Sjabba het volgende:
[..]
Dat zei ik al eerder, het gaat erom dat het geld in de staatskas terecht komt. Dat is de bedoeling van dit akkoord.
quote:Op vrijdag 2 november 2012 10:40 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
tja.... en dat zorgt er dus niet voor dat 'sociale woningbouw' geholpen wordt. Het initiele succes van de woningcorporaties was te danken aan de locale solidariteit. Nu moeten huurders EN de volledige belastingen betalen EN als extra dank ook nog eens een oridinaire Robin Hood tax erbij ophoesten.
En dat allemaal om de desubsidieerde SCHEEFLENERS uit de wind te houden![]()
In Nederland noemen we dat anno 2012 een rechtvaardig en solidair fiscaal stelsel
Nemen van de armen om te geven aan de rijken![]()
Inderdaad... het is een doodslag voor de vrijheid van ons burgersquote:
Tuurlijk, ren maar weg als een laffe hond nadat de werkende Nederlanders jou hebben geholpen met je schuldhulpverleningsverhaal.quote:Op vrijdag 2 november 2012 10:42 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Inderdaad... het is een doodslag voor de vrijheid van ons burgers![]()
Gelukkig huur ik en kan ik de benen nemen als het moet
dus dat geeft je nu met je verwrongen denkpatronen het logische recht om er wel volop van te profiteren maar andere mensen die nog steeds belasting afdragen maar als complete mongolen neer te zetten.quote:Op vrijdag 2 november 2012 10:51 schreef ComplexConjugate het volgende:
Ik heb jarenlang veel belasting betaald, dus ik voel me niet schuldig.
Ik denk dat mijn plaat minder lang blijft hangen dan de restschuld van veel vastgoedspeculantenquote:Op vrijdag 2 november 2012 10:58 schreef Basp1 het volgende:
[..]
dus dat geeft je nu met je verwrongen denkpatronen het logische recht om er wel volop van te profiteren maar andere mensen die nog steeds belasting afdragen maar als complete mongolen neer te zetten.
nee xeno ooit was het wel eens een beetje grappig maar het wordt nu een oude plaat die blijft hangen.
Slimme schoonvader heb je dan, aangezien erftpachtcanon 100% aftrekbaar is en blijft, en niet getroffen wordt door de aftrekperkingenquote:Op vrijdag 2 november 2012 10:15 schreef BertV het volgende:
[..]
Mijn schoonvader... die armdiep in de schulden zit door scheiding en dubbele hypotheek kwam met een idee, laat gemeenten de grond kopen en verkoop huizen voortaan zonder grond.
* BertV neemt nog een teug lucht om de ballon verder op te blazen.
Met je huis, grotendeels van de bank op grond van de gemeente, ondersteunt door de overheid.
[ afbeelding ]
Come and loan with us BertV....forever.....and ever....and ever
laten we maar eens stoppen met al dat aftrekkenquote:Op vrijdag 2 november 2012 11:06 schreef michaelHD9 het volgende:
[..]
Slimme schoonvader heb je dan, aangezien erftpachtcanon 100% aftrekbaar is en blijft, en niet getroffen wordt door de aftrekperkingenVoor elk fiscaal probleem is een oplossing
Ook geschikt om je fiscaal inkomen flink omlaag te poetsen, trouwens
ter compasatie gaan we de andere helft van Nederland slaan.quote:Op vrijdag 2 november 2012 11:08 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
laten we maar eens stoppen met al dat aftrekken
Eeh Basp1... ik lees zojuist een reactie op telegraaf.nl. Eindelijk erkenningquote:Op vrijdag 2 november 2012 10:58 schreef Basp1 het volgende:
[..]
dus dat geeft je nu met je verwrongen denkpatronen het logische recht om er wel volop van te profiteren maar andere mensen die nog steeds belasting afdragen maar als complete mongolen neer te zetten.
nee xeno ooit was het wel eens een beetje grappig maar het wordt nu een oude plaat die blijft hangen.
Recognizedquote:Hard werkend Jan Modaal (gast)
Ik begin respect te hebben voor uitkering trekkers.
Deze mensen hebben GROOOOOOOOOT gelijk WERKEN LOONT NIET
2014 heeft de DWI 1 gezin erbij gaan wij eindelijk een beetje in luxe leven zonder teveel stresss.
gewoon aftrekken afschaffen en eenvoudiger belasting heffen met lagere percentagesquote:Op vrijdag 2 november 2012 11:09 schreef michaelHD9 het volgende:
[..]
ter compasatie gaan we de andere helft van Nederland slaan.
Wie heeft het over gemeenten? Deze constructie kun je gewoon met jezelf optuigenquote:Op vrijdag 2 november 2012 11:09 schreef BertV het volgende:
Je inderdaad, dat was zijn uitleg. Maar uiteindelijk zadel je de gemeenten op met het probleem.
De gemeenten zijn wij als het fout gaat. Het is gewoon het doorgeven van wat lucht uit de ballon.
Waarom is het zo lastig voor iedereen om fouten toe te geven, ook al is het achteraf praten?
Ik had bijv. gewoon 12 jaar geleden moeten kopen, daarom zit ik nu nog in een armetierig flatje.
Ik had een paar jaar geleden nog mijn hoofd in de bankenstrop kunnen stoppen, nu kan zelfs dat niet meer.![]()
Whut.... wil jij een rechtvaardig fiscaal stelsel gaan invoeren? Als ze dan doen dan ga ik weer aan het werkquote:Op vrijdag 2 november 2012 11:12 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
gewoon aftrekken afschaffen en eenvoudiger belasting heffen met lagere percentages
Hardwerkend en Hardzeikend. Niet verwarren. Rellen is geen beroep he.quote:Op vrijdag 2 november 2012 11:11 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Eeh Basp1... ik lees zojuist een reactie op telegraaf.nl. Eindelijk erkenning
[..]
Recognized
grijs kenteken kan ook niet meer , dus dat is wel te tackelenquote:Op vrijdag 2 november 2012 11:14 schreef michaelHD9 het volgende:
[..]
Wie heeft het over gemeenten? Deze constructie kun je gewoon met jezelf optuigen
Serieus, elk fiscaal probleem heeft een oplossing. Gouden tijden voor fiscaal adviseurs
En wie nu begint te janken over afschaffen, kijk eens in landen waar ze geen HRA hebben. Genoeg constructies via company titles etc.
Wie willen jou niet met je kutinstellingquote:Op vrijdag 2 november 2012 11:15 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Whut.... wil jij een rechtvaardig fiscaal stelsel gaan invoeren? Als ze dan doen dan ga ik weer aan het werk
Nope. Dan moet je de renteaftrek voor bedrijven en andere 'commerciele' instellingen afschaffen.quote:Op vrijdag 2 november 2012 11:16 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
grijs kenteken kan ook niet meer , dus dat is wel te tackelen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |