Vergeet niet dat er ook genoeg mensen zijn die stiekem PVV zouden willen stemmen maar het toch net iets te extremistisch vinden en dan maar op 'die andere rechtse partij' stemmen, gewoon omdat Geert zich in dezelfde hoek schaart.quote:
Voorlopig zal je het hiermee moeten doen.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:40 schreef Pharkus het volgende:
In plaats van de beste punten uit beide programma's krijg je de slechts mogelijke oplossingen. Volgend jaar mei weer naar de stembus, tenzij ze de verkiezingen over het zomerreces tillen.
Helaas wel, als ik hier thuis het huishoudboekje niet rondkrijg en structureel +3% per jaar te veel uitgeef dan ga ik failliet en geen bank die me geld wil lenen. Mijn baas lacht me uit als ik zeg, joh, ik geef structureel te veel uit ik wil dat je het compenseert.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:43 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Voorlopig zal je het hiermee moeten doen.
We zitten opgezadeld met een uit de klauwen gelopen zorgstelsel dat idioot duur is geworden doordat er zonodig een complete verzekeringsbranche tussen gezet moest worden, met alle extra kosten en bureaucratie van dien.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:34 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Ze klagen dan ook dat het huidige akkoord één groot links manifest is. En daar hebben ze helemaal geen ongelijk in. De VVD is gewoon de zoveelste socialistische partij.
... en dan stemt 'links' gewoon over 2 jaar de SP naar een overwinning van 76 zetelsquote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:49 schreef Karelnoord het volgende:
Wacht maar totdat de voorstellen bij de eerste kamer komen. Worden alle Linkse voorstellen afgeschoten en de rechtse doorgelaten.
Wie lacht er wie dan uit ?
Droom lekker verder...quote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:50 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
... en dan stemt 'links' gewoon over 2 jaar de SP naar een overwinning van 76 zetels
Uitlachen slaat sowieso nergens opquote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:49 schreef Karelnoord het volgende:
Wacht maar totdat de voorstellen bij de eerste kamer komen. Worden alle Linkse voorstellen afgeschoten en de rechtse doorgelaten.
Wie lacht er wie dan uit ?
twitter:annelieseijk twitterde op woensdag 31-10-2012 om 14:51:15@janleijser Haha, nou VVD lijkt meer overgenomen door CPN. Nog even en Castro voelt zich hier prima thuis. reageer retweet
Zo, die doet het stereotype 'dom blondje' wel weer eer aanquote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:52 schreef Friek_ het volgende:
twitter:annelieseijk twitterde op woensdag 31-10-2012 om 14:51:15@janleijser Haha, nou VVD lijkt meer overgenomen door CPN. Nog even en Castro voelt zich hier prima thuis. reageer retweet
51 jaarquote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:36 schreef Robijn48 het volgende:
Kinderlijk topic.
En nee, ik heb nog nooit op de VVD gestemd, ook al ben ik 51 jaar.
Ik ben blij dat de PVDA wat tegenwicht kan geven.
Dat, plus omdat 'rechts stemmen' stoer is, vraag me niet waarom.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:38 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Vergeet niet dat er ook genoeg mensen zijn die stiekem PVV zouden willen stemmen maar het toch net iets te extremistisch vinden en dan maar op 'die andere rechtse partij' stemmen, gewoon omdat Geert zich in dezelfde hoek schaart.
In andere tijden zouden die mensen hun stem weggooien aan de SP, nu geven ze de VVD een paar extra zetels.
Nee, de stijging van de kosten is juist vertraagd door de verzekeringsbranche "ertussen te pleuren".quote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:49 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
We zitten opgezadeld met een uit de klauwen gelopen zorgstelsel dat idioot duur is geworden doordat er zonodig een complete verzekeringsbranche tussen gezet moest worden, met alle extra kosten en bureaucratie van dien.
Als we echt links beleid zouden hebben, dan zou zorg gewoon weer onder de verantwoordelijkheid van de staat vallen, oftewel dan betaal je geen compleet idiote salarissen meer aan specialisten en managers, maar gewoon een fatsoenlijk salaris. En die die hele verzekeringsbranche enzo zou je er uit slopen.
Qua onderwijs vind ik dit ook niet bepaald 'socialistisch'. Er wordt voor een grote groep studenten nu hoge financiele drempels opgegooid, wat natuurlijk desastreuse gevolgen gaat hebben, niet alleen voor die mensen zelf, maar ook voor de kenniseconomie, de zorg, het onderwijs, etc etc.
Qua huisvesting is het al tientallen jaren rampzalig, en ook daar worden geen oplossingen voor aangedragen in dit akkoord. De schaarste blijft bestaan. De huren zullen nog veel hoger worden, terwijl ze al krankzinnig hoog zijn. Het is puur wanbeleid. Al jaren, en dit maakt het alleen nog maar erger. Woningnood, en het bewust in stand houden van die schaarste, vind ik niet bepaald socialistisch.
Werkgelegenheid kunnen we kort over zijn: In de omringende landen is het herstel al even bezig. Hier wordt het voorlopig alleen nog maar erger. Ik verwacht ook meer schooluitval van ongemotiveerde scholieren die al weten dat ze straks geen vervolgstudie kunnen doen (en terecht dat ze dan ongemotiveerd zijn), en dus meer jeugdwerkloosheid, naast de werkloosheid die we nu al zien bij ouderen die eruit gegooid worden en geen baan meer kunnen vinden.
Allemaal leuk en aardig, dat gelul over werken tot je 67ste, maar in de praktijk is dat momenteel natuurlijk in de meeste gevallen onmogelijk.
Dus als dit al het 'socialistische' gezicht van de VVD is, dan moeten we ons zorgen maken wanneer ze helemaal hun eigen gang kunnen gaan....
quote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:55 schreef Yi-Long het volgende:
BTW, de zorg, huisvesting, en waarschijnlijk ook het onderwijs, lijkt me in Cuba een stuk beter geregeld dan hier in NL.
Als het je dan allemaal zo niet bevalt hier, ga dan naar Cuba verhuizenquote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:55 schreef Yi-Long het volgende:
BTW, de zorg, huisvesting, en waarschijnlijk ook het onderwijs, lijkt me in Cuba een stuk beter geregeld dan hier in NL.
Een toevoeging:quote:
quote:Je hebt me belazerd
Je hebt me bedonderd
En wat me nu na al die jaren nog verwonderd
Dat ik dat nooit vergeten zal al word ik honderd
Je hebt me belazerd
Je hebt me bedonderd
twitter:Elzethart twitterde op woensdag 31-10-2012 om 14:59:17Voor alle teleurgestelde VVD'ers en PvdA'ers: https://t.co/IOR2wwCT :-) reageer retweet
quote:
Dat heeft geholpen.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:34 schreef summer2bird het volgende:
Kut VVD.
Gelukkig heb ik er nooit op gestemd.
Ik zeg niet dat Cuba beter is. Ik zeg dat bepaalde zaken in Cuba beter geregeld zullen zijn voor de gemiddelde burger, dan hier in Nederland.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:58 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Als het je dan allemaal zo niet bevalt hier, ga dan naar Cuba verhuizen
Ja, en zo heb je dat in elk land. Bepaalde dingen zijn elders weer beter geregeld, en andere dingen hier.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 15:07 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat Cuba beter is. Ik zeg dat bepaalde zaken in Cuba beter geregeld zullen zijn voor de gemiddelde burger, dan hier in Nederland.
Wat een waardeloze kwatsch krijgt die man toch altijd uit z'n pen.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:11 schreef Friek_ het volgende:
Wat zegt Afshin Ellian er zoal over? Lees mee!
[..]
http://www.elsevier.nl/we(...).UJEe5ZO46qA.twitter
Ik zou een behandeling bij een psychiater wellicht overwegen, ware het niet dat ik dan eerst zelf geld moet neer leggen, dus ik denk dat ik het gewoon lekker laat ophopen en als ik straks 'knak' en doordraai en gekke dingen ga doen, dan krijg ik alsnog wel de hulp die ik blijkbaar nodig heb/had.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:57 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dit soort mensen. En het ernstige is dat je zelf denkt dat jij de gene bent die slim is en het wel goed ziet. Terwijl je gewoon onder behandeling van een psychiater moet.
Ik als VVD stemmer ben uitermate tevreden met dit kabinetsplan.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 13:51 schreef Yi-Long het volgende:
Bij de PVDA zal de aanhang ook echt niet blij zijn, mag ik hopen. Het is een waardeloos kabinetsplan op alle fronten.
Een land heeft dan ook geen "huishoudboekje". Zo'n populistische metafoor bekt misschien lekker, maar als je je een beetje verdiept in de materie dan gaat hij al heel gauw mank.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:47 schreef Pharkus het volgende:
Helaas wel, als ik hier thuis het huishoudboekje niet rondkrijg en structureel +3% per jaar te veel uitgeef dan ga ik failliet en geen bank die me geld wil lenen. Mijn baas lacht me uit als ik zeg, joh, ik geef structureel te veel uit ik wil dat je het compenseert.
Nee, het beste advies is naar je uitgavepatroon te kijken en daar in te snijden, maar zulke realiteitszin lijkt maar niet aan te slaan in Den Haag.
Elian is niet eens een man. Het is een naar vervelend jochie dat probeert te scoren met een hoop rechts gelul en islam-gebash, en daar heeft hij bij een beperkt publiek succes mee.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 15:09 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Wat een waardeloze kwatsch krijgt die man toch altijd uit z'n pen.
Oh, dat zal best. VVD-stemmers zijn doorgaans sowieso niet echt van de langetermijnsvisie.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 15:10 schreef An_awesome_wave het volgende:
[..]
Ik als VVD stemmer ben uitermate tevreden met dit kabinetsplan.
Ik vind aardbeien niet lekker meer, poep was sowieso al vies, laat ik dan maar koeienurine nuttigen.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:59 schreef Friek_ het volgende:
twitter:Elzethart twitterde op woensdag 31-10-2012 om 14:59:17Voor alle teleurgestelde VVD'ers en PvdA'ers: https://t.co/IOR2wwCT :-) reageer retweet
quote:Op woensdag 31 oktober 2012 15:11 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Oh, dat zal best. VVD-stemmers zijn doorgaans sowieso niet echt van de langetermijnsvisie.
Yep, maar dat is wel een treurige constatering, dat wij als Nederland op dit soort vlakken dan achterlopen op een landje als Cuba, en vervolgens heb je wel figuren die dan neerbuigend lopen te doen over Castro...(!)quote:Op woensdag 31 oktober 2012 15:07 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Ja, en zo heb je dat in elk land. Bepaalde dingen zijn elders weer beter geregeld, en andere dingen hier.
http://www.rtl.nl/compone(...)rgpremie-kloppen.xmlquote:MHP: Zorgpremie zware klap hogere inkomens
Bestuurder Eddy Haket van de MHP keek naar de effecten van de zorgpremie in 2017, wij bespraken de veranderingen voor 2014. Uit beide berekeningen blijkt dat mensen met een hoger inkomen honderden euro's meer betalen.
Ik ben in ieder geval blij dat het nu eens een keer eerlijker verdeeld wordt, ook al hoor ik zelf bij de middeninkomens.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 15:21 schreef Murdera het volgende:
Ik snap de reacties niet zo. Over bijv die zorgpremie.
Jan Modaal gaat ook flink meer betalen, en dan allemaal juichen dat de rijkere mensen ook een keer de lul zijn? Zijn we zo simpel af te leiden?
Jan Modaal wordt verstandig en gaat zometeen gewoon de bijstand in.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 15:21 schreef Murdera het volgende:
Ik snap de reacties niet zo. Over bijv die zorgpremie.
Jan Modaal gaat ook flink meer betalen, en dan allemaal juichen dat de rijkere mensen ook een keer de lul zijn? Zijn we zo simpel af te leiden?
Ja, maar dat maakt sommige beslissingen nog niet handiger. De metafoor eerder in dit topic. "Als juichen dat je gelijk hebt over een schip dat ten onder gaat terwijl je zelf op het schip staat" vond ik erg treffend.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 15:22 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik ben in ieder geval blij dat het nu eens een keer eerlijker verdeeld wordt, ook al hoor ik zelf bij de middeninkomens.
Ach ja, als het schip dan toch ten onder gaat, dan is het 'fijn' om te zien dat de eikels die ervoor verantwoordelijk zijn niet veilig in de reddingsbootjes zitten, maar ook verdrinken...quote:Op woensdag 31 oktober 2012 15:27 schreef Murdera het volgende:
[..]
Ja, maar dat maakt sommige beslissingen nog niet handiger. De metafoor eerder in dit topic. "Als juichen dat je gelijk hebt over een schip dat ten onder gaat terwijl je zelf op het schip staat" vond ik erg treffend.
Ik zal niet ten onder gaan aan die verhoogde zorgpremie hoor.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 15:27 schreef Murdera het volgende:
[..]
Ja, maar dat maakt sommige beslissingen nog niet handiger. De metafoor eerder in dit topic. "Als juichen dat je gelijk hebt over een schip dat ten onder gaat terwijl je zelf op het schip staat" vond ik erg treffend.
Nouja, de meeste rijke mensen zijn natuurlijk niet de genen die het land ten onder doen gaan, maar mensen die juist veel belasting betalen, en voor werkgelegenheid zorgen. Die bijzonder goede beslissingen hebben gemaakt, heel hard gewerkt hebben, of een slimme toekomstvisie hadden.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 15:29 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ach ja, als het schip dan toch ten onder gaat, dan is het 'fijn' om te zien dat de eikels die ervoor verantwoordelijk zijn niet veilig in de reddingsbootjes zitten, maar ook verdrinken...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |