quote:Op maandag 5 november 2012 22:12 schreef SEMTEX het volgende:
Jaaaaaaa ik ben nu ook eindelijk bij, alleen de zwaar gespoilerde afl. nog
open ze dat niet jankzakquote:Op maandag 5 november 2012 21:53 schreef maurisioo het volgende:
[..]
Flikker op met je spoilers. Zet het er op zijn minst bij..
Idd. Ik dacht echt van, hij heeft nu in een zin al meer gezegd dan in de hele twee seizoenen.quote:Op maandag 5 november 2012 20:23 schreef Ugjerke het volgende:
Ik vond het al vreemd dat T-Dog opeens tekst had.
alleen nu is er een andere bijquote:Op maandag 5 november 2012 23:12 schreef Mirjam het volgende:
Die T-dog i echt nooit een waardevolle aanvulling geweest voor de show
Good riddance!
Neuh, wel goed dat er wat personages aan hun eind komen, terwijl er ook weer anderen hun intree doen. Is ook realistischer.quote:Op maandag 5 november 2012 20:06 schreef stinkie het volgende:
Mmmm 2 eruit, 2 erin. Of het is een budgetkwestie, of ze zijn uit de serie geschreven wegens impopulairiteit bij de kijkers. Verklaart ook meteen het excuusnegerdeel. Eens zien of ie meer tekst krijg dan t-bone
Waar denk je dat spoilers voor zijn?quote:Op maandag 5 november 2012 21:53 schreef maurisioo het volgende:
[..]
Flikker op met je spoilers. Zet het er op zijn minst bij..
Klopt, maar de schrijvers proberen natuurlijk wel een bepaalde logica aan te houden. Het moet wel kloppen. Er zal ook echt wel iets zijn geweest wat de gevangene gedaan kan hebben om te ontsnappen, maar daarom ben ik juist benieuwd of iemand een antwoord weet.quote:
Misschien was die kerel een parkour-specialist.quote:Op dinsdag 6 november 2012 00:32 schreef Rodawa het volgende:
[..]
Klopt, maar de schrijvers proberen natuurlijk wel een bepaalde logica aan te houden. Het moet wel kloppen. Er zal ook echt wel iets zijn geweest wat de gevangene gedaan kan hebben om te ontsnappen, maar daarom ben ik juist benieuwd of iemand een antwoord weet.
zoek een uitwegquote:Op dinsdag 6 november 2012 00:32 schreef Rodawa het volgende:
[..]
Klopt, maar de schrijvers proberen natuurlijk wel een bepaalde logica aan te houden. Het moet wel kloppen. Er zal ook echt wel iets zijn geweest wat de gevangene gedaan kan hebben om te ontsnappen, maar daarom ben ik juist benieuwd of iemand een antwoord weet.
Ja precies, ik had ook bij hetzelfde shot ff rondgekeken.quote:Op dinsdag 6 november 2012 00:38 schreef Palomar het volgende:
[..]
zoek een uitweg
[ afbeelding ]
(ik zou over het hek klimmen)
Over zo'n hek kom je wel, maar waar haalt hij dat hert vandaan.quote:Op dinsdag 6 november 2012 00:57 schreef Rodawa het volgende:
[..]
Ja precies, ik had ook bij hetzelfde shot ff rondgekeken.
Het hek lijkt me de meest logische optie, maar dan moet je wel snel genoeg zijn voor een walker je pakt. Als je die gevangene hoort schreeuwen is het wel net alsof hij gepakt wordt, maar misschien was het gewoon een noodkreet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |