Haarlem ook. Dikke kans in Deventer ook nog, nou geen zin om heen te lopenquote:Op woensdag 31 oktober 2012 22:04 schreef twiFight het volgende:
Is dat niet nog te zien op dat gebouwtje op Naarden-Bussum, waar je nog de ouderwetse aanduiding voor de 3e klas wachtruimte ziet staan? Zo niet, dan weet iemand hier vast wel welk station dat is.
Ja doe dat ff, in je contract wat je voor 1956 getekend hebt.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 21:55 schreef Duvel het volgende:
True. Ff zoeken of dit in m'n cao ooit formeel is omgezet.
vroeger, toen er zelfs voor 3e klas reizigers een wachtruimte wasquote:Op woensdag 31 oktober 2012 22:04 schreef twiFight het volgende:
Is dat niet nog te zien op dat gebouwtje op Naarden-Bussum, waar je nog de ouderwetse aanduiding voor de 3e klas wachtruimte ziet staan? Zo niet, dan weet iemand hier vast wel welk station dat is.
Is die ugg-trut rechts 15 seconden lang roerloos blijven staan?quote:Op woensdag 31 oktober 2012 22:28 schreef dennistd het volgende:
[ afbeelding ]
Met 15 seconden sluitertijd wordt een trein wel vaag
Bijna wel ja, op vol formaat is ze heel iets bewogenquote:Op woensdag 31 oktober 2012 22:32 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Is die ugg-trut rechts 15 seconden lang roerloos blijven staan?
Ik heb een booooootquote:Op woensdag 31 oktober 2012 22:37 schreef James1988 het volgende:
[ afbeelding ]
Dames en heren, wegens een versperring kunnen wij momenteel niet verder rijden.
quote:Op woensdag 31 oktober 2012 23:05 schreef James1988 het volgende:
Herinnert u zich de geel-blauwe ICL-rijtuigen nog? Die bestaan nog steeds
Valt nog mee, op langere trajecten zoals Amersfoort-Zwolle zie ik regelmatig smartphone-autisten drie kwartier naar een schermpje staren zonder ook maar te knipperen met hun ogen.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 22:32 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Is die ugg-trut rechts 15 seconden lang roerloos blijven staan?
Die combinatie van geel/blauw met een rode loc en herfstkleuren is zo gek nog niet. Paar nieuwe kleurtjes voor de DB?quote:Op woensdag 31 oktober 2012 23:05 schreef James1988 het volgende:
Herinnert u zich de geel-blauwe ICL-rijtuigen nog? Die bestaan nog steeds
Dat was de vertraagde trein uit Leeuwarden. Nummertje 12720 (v 06:05 te Leeuwarden). Waarom hij als extra trein stond is nog steeds onduidelijk.quote:Op donderdag 1 november 2012 08:35 schreef Fiorano het volgende:
Op Amersfooort was een extra trein richting Utrecht, stond op het bord "speciale trein". Wat zou dat geweest kunnen zijn?
Alsof de bult op de neus nog niet raar genoeg isquote:Op donderdag 1 november 2012 09:07 schreef b2py het volgende:
Zie net dat er op de V250 een rare bult zit boven de cabine. Beetje jammer weer :p
Lekker NS logica dusquote:Op donderdag 1 november 2012 09:10 schreef b2py het volgende:
[..]
Dat was de vertraagde trein uit Leeuwarden. Nummertje 12720 (v 06:05 te Leeuwarden). Waarom hij als extra trein stond is nog steeds onduidelijk.
yup!quote:Op woensdag 31 oktober 2012 22:25 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
In groningen kan je het ook nog goed zien. Wachtruimtes voor eerste klasse, dames, heren en de zulks.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |