Wat dan wel?quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:01 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Oh ik weet op zich wel hoe ik moet eten...Gaat ook niet alleen om eten.
Hele levensstijl eigenlijkquote:
Ja ik niet dus.quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:10 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
Ja daar heb ik het over.
Ik deed dat meteen, elke dag later is weer een dag verspild.
Allemaal excuses...quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:12 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Ja ik niet dus.
Moet de dingen wel zo hebben dat ik het een beetje volhou. Zo'n radicale omwenteling voelt nogal onnatuurlijk.
Allemaal gelul vriend, alsof je me kentquote:Op zondag 28 oktober 2012 15:13 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
Allemaal excuses...
Alsof de omwenteling op 1 januari wel natuurlijk is.
Dat is lulkoek. Of je het nou op 1 januari doet of nu; de 'omwenteling' is even 'radicaal'.quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:12 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Zo'n radicale omwenteling voelt nogal onnatuurlijk.
Flikker op manquote:Op zondag 28 oktober 2012 15:12 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Ja ik niet dus.
Moet de dingen wel zo hebben dat ik het een beetje volhou. Zo'n radicale omwenteling voelt nogal onnatuurlijk.
Ooh je bent weer een speciaal geval.quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:14 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Allemaal gelul vriend, alsof je me kent
Doe jij jouw dingetje, doe ik het mijne. Overigens is er op 1 januari geen radicale omwenteling, dat is nu juist het hele punt van een datum prikken in de toekomst.
Jammerlijk hoe mensen altijd de wijsneus moeten spelen. Ik zeg net "ik zal jullie een heel verhaal besparen".
Ook voor jou geldt hetzelfde:quote:
Boeit me niet, als je zo'n ''radicale'' verandering niet aan kan heb je gew de verkeerde mindset.quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:17 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Ook voor jou geldt hetzelfde:
Je weet niet eens waar ik allemaal op doel. Jullie hebben geen idee wie ik ben of hoe ik leef, geloof me
Ik ben inderdaad een speciaal geval ja. En je weet weinig tot niets, maar ik neem het je niet kwalijk.quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:17 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
Ooh je bent weer een speciaal geval.
Ik weet genoeg.
Bullshit machopraat dus.quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:19 schreef Weissman het volgende:
[..]
Boeit me niet, als je zo'n ''radicale'' verandering niet aan kan heb je gew de verkeerde mindset.
Mss is korfbal dan een betere sport voor je.
Je bent een junk oid?quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:19 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Ik ben inderdaad een speciaal geval ja. En je weet weinig tot niets, maar ik neem het je niet kwalijk.
Wat betreft die omwenteling... ik leef daar naartoe, stukje bij beetje. Dat gaat prima. Maar ik vergeet soms dat ik hier tussen de bullshit machopraat maar beter kort en bondig kan blijven.
Nog veel erger!quote:
Hoe je het ook noemt, het blijft vooruit schuiven.quote:
Zoals al bijna anderhalf jaar heel heftige stemmingswisselingen. Ik heb daar nog steeds last van, al wordt het langzaam aan wel werkbaar. Ik ben sinds een maand of twee bezig m'n leven weer op te pakken. Opleiding, werk, etc.quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:21 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
Zoals?
Trouwens kicken junks ook niet in stapjes af
Valt mee. Het is niet zo dat ik compleet lak heb aan wat ik eet tot die tijd.quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:23 schreef VASND het volgende:
[..]
Hoe je het ook noemt, het blijft vooruit schuiven.
Het is allemaal subjectief. Aan het eind van de dag/week/maand/jaar you can do whatever the fuck you wanna do!quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:19 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Ik ben inderdaad een speciaal geval ja. En je weet weinig tot niets, maar ik neem het je niet kwalijk.
Wat betreft die omwenteling... ik leef daar naartoe, stukje bij beetje. Dat gaat prima. Maar ik vergeet soms dat ik hier tussen de bullshit machopraat maar beter kort en bondig kan blijven.
Ding was van m'n tante uit Bosnie, volgens mij heeft ze het nog gekocht toen ze hier woonde (lang geleden).quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.WorstSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Resultaat (geen pics van gehakt)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ga nog even zoeken waar ik nog meer gehakt van kan maken en eventueel worst. Het lijkt mij echt vet om mijn eigen worst te maken.Als iemand tips/recepten heeft dan hoor ik het graag.
[ Bericht 0% gewijzigd door Yuri_Boyka op 28-10-2012 16:08:32 ]If not now, then when.![]()
Nu wordt er weer net gedaan alsof plannen ansich niet bestaat. Het kan zo zijn dat er tijden zijn waarop bepaalde veranderingen beter uitkomen, omdat je niet zoveel dingen tegelijkertijd hebt, dit lijkt me meer het geval bij jou.
Wilskracht is ook beperkt door een suikervoorraad in je brein.
Alleen kwam de oorspronkelijke '1januari'-post over als een typisch huismoedervoornemen.BEASTMODE![]()
http://www.nusport.nl/ere(...)-2-moeten-maken.html
Waarom trekken al die octoboy voetballers het t-shirtje uit.
![]()
Zag deze ook al langskomen op facebookquote:Op zondag 28 oktober 2012 16:09 schreef Jahr00n het volgende:
http://www.nusport.nl/ere(...)-2-moeten-maken.html
Waarom trekken al die octoboy voetballers het t-shirtje uit.
http://www.facebook.com/p(...)16815&type=1&theater
![]()
"If you do what you always did, then you will get what you always got."
"A tiger doesn't lose sleep over the opinion of a sheep."
Ahhhnold! Ahhnold! Aaaaahhhnoooold!!![]()
quote:Op zondag 28 oktober 2012 16:11 schreef Pastapipos het volgende:
[..]
Zag deze ook al langskomen op facebook
http://www.facebook.com/p(...)16815&type=1&theater
quote:waaaaaaaaaaaaaauw (ook een mooi lijf)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |