quote:Ben ik nog wel aantrekkelijk voor jonge vrouwen? Kan een tattoo nog? Van deze vragen krijgen Mannen van een zekere leeftijd grijze haren. Peter, Gijs, Henkjan, Joep, Prem en Viggo delen de angst om oud te worden.
De zaterdagavond op RTL 4 is sinds deze week voor Mannen van een zekere leeftijd. Centraal staat Viggo Waas. Een man van middelbare leeftijd, net iets te hip en iemand die zich nog dertig voelt. Reden om zich ook zo te gedragen en te kleden. Het komt voort uit de angst om oud te worden. Tijd om dat te bespreken met lotgenoten Peter Heerschop, Gijs Scholten van Aschat, Henkjan Smits, Joep van Deudekom en Prem Radhakishun.
Libido
De mannen stellen zichzelf en elkaar vragen als: Is een jonge vriendin een goed idee? Kun je je met goed fatsoen nog vertonen op een dancefeest? Is het nog niet te laat om een tattoo te laten zetten? En hoe aantrekkelijk zijn ze nog voor vrouwen? De heren onderwerpen zich ook aan verschillende tests. Hoe is het gesteld met het libido van Viggo? En kan de plastisch chirurg iets betekenen voor Peter Heerschop?
Excuus
Ook Joep van Deudekom (foto) is een man middelbare leeftijd. Maar met dat ouder worden heeft hij geen moeite. “Toevallig kreeg ik van de Esta een vraag of ik moeite had met ouder worden. Of ik nog wel eens blowde, helemaal uit mijn dak ging in het weekend of naar een dancefeest ging om die ouderdom maar te negeren. Toen was mijn antwoord dat ik zo blij ben dat ik nu mijn leeftijd als excuus heb om het allemaal niet meer te hoeven doen.”
Grijze haren
“Ik ben een beetje saai misschien”, vervolgt Joep, “maar heel veel van wat je doet als jongere, daar had ik niet zo heel veel mee. Ik ben slecht op feestjes. Veel dingen die ik in mijn jeugd gedaan heb, vond ik helemaal niet zo interessant. Nu hoef ik ze niet meer te doen. Dat is heerlijk.” Die grijze haren zijn voor Joep ook geen ramp. “Daar heb ik heel veel succes mee.”
Bron
Ja vast wel maar ik ben een man van zekere leeftijd en doe dat nietquote:Op zaterdag 27 oktober 2012 23:40 schreef Deisyy het volgende:
Je kan het vast wel terug kijken op Uitzending gemist
Smaken verschillen.quote:Op zondag 28 oktober 2012 13:28 schreef Karina het volgende:
Ik zat te twijfelen of ik het terug zou kijken, maar niet echt de moeite waard dus?
Dat vond ik er ook leuk aan.quote:Op zondag 4 november 2012 10:52 schreef zusterclivia het volgende:
[..]
Smaken verschillen.
Zelden zoveel "smakelijke" mannen van 50+ bij elkaar gezienVan enkele verbaasde het me dat die de 50 al voorbij zijn
![]()
Door herkenning van de geschetste situaties is de humor best om te lachen .
Verder wordt er serieus voorlichting gegeven, zowel op seksueel- medisch- en cosmetisch gebied.
Tijdens de groepgesprekken wordt goed doorgevraagd en zie je dat ze denken van shit moet ik hier nu echt zo openbaar op antwoorden, of mijn gevoel hardop uitspreken, terwijl iedereen al roept wat de gevraagde nog moet uitspreken. Best gênant want de waarheid is hard.
Die opmerking van Angela Groothuizen, haar geruststellende onderbouwing om het vooral maar wel te blijven doen " Je hoeft heus geen 3 dagen van Tantra seks, van 2 minuten kan je ook héél gelukkig worden.......... zolang je maar van de volle 2 minuten aan het genieten bent" .....quote:
quote:Op zondag 11 november 2012 00:55 schreef golfer het volgende:
Toch zijn bepaalde zaken wel herkenbaar.![]()
Het was bijna afgelopen toen ik inviel dus ik heb maar een héél klein stukje gezien,quote:Op zondag 25 november 2012 00:06 schreef golfer het volgende:
Ik blijf het wel leuk vinden, ondanks alle gescriptheid ervan.
Ik viel ook te laat in ... Maar volgende week ga ik helemaal kijkenquote:Op zondag 25 november 2012 00:12 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Het was bijna afgelopen toen ik inviel dus ik heb maar een héél klein stukje gezien,
ik hoop dat ik het volgende keer niet vergeet te kijken, lijkt me wel leerzaam
Zijn dat je plannen voor het weekend?quote:Op zaterdag 1 december 2012 22:42 schreef chufi het volgende:
Neuken met een meisje die de knuffels nog op bed heeft met K3 op de muur
Nee dat vertelde een van die gasten over een vriend van hemquote:Op zaterdag 1 december 2012 22:43 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Zijn dat je plannen voor het weekend?
gadver Deesquote:Op zaterdag 1 december 2012 22:43 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Zijn dat je plannen voor het weekend?
ah... jij kijkt ookquote:Op zaterdag 1 december 2012 22:44 schreef chufi het volgende:
[..]
[..]
Nee dat vertelde een van die gasten over een vriend van hem
ga dan kijken Trutquote:Op zaterdag 1 december 2012 22:45 schreef Deisyy het volgende:
Ok, ik kijk niet, dus ik ga maar weer weg hier
Ik heb het 1 keer geprobeerd en vond het zo'n ontzettend stom programma en daarbij haat ik Jurgen Rainmanquote:Op zaterdag 1 december 2012 22:46 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
ga dan kijken Trutis leuk
die heb ik niet lang genoeg gezien om te oordelenquote:Op zaterdag 1 december 2012 22:50 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik heb het 1 keer geprobeerd en vond het zo'n ontzettend stom programma en daarbij haat ik Jurgen Rainman
Geen probleem hoor.quote:Op zaterdag 1 december 2012 22:42 schreef chufi het volgende:
Neuken met een meisje die de knuffels nog op bed heeft met K3 op de muur
Wie zegt dat je het met Jurgen Raymann moet doen ....?quote:Op zaterdag 1 december 2012 22:50 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik heb het 1 keer geprobeerd en vond het zo'n ontzettend stom programma en daarbij haat ik Jurgen Rainman
Ik weet dat al die negers op elkaar lijken, maar Rayman doet niet mee.quote:Op zaterdag 1 december 2012 22:50 schreef Deisyy het volgende:
Ik heb het 1 keer geprobeerd en vond het zo'n ontzettend stom programma en daarbij haat ik Jurgen Rainman
Ja ik weet ook niet hoe Deiss daarbij komt ..quote:Op zondag 2 december 2012 00:56 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik weet dat al die negers op elkaar lijken, maar Rayman doet niet mee.![]()
Het is met Prem Radhakishun.
Deis heeft die 2 op een gedeelde 1e plaats van irritante lolbroeken staan, dus haal ik ze nogal eens door elkaar.quote:Op zondag 2 december 2012 00:59 schreef chufi het volgende:
[..]
Ja ik weet ook niet hoe Deiss daarbij komt ..
quote:Viggo Waas verwacht geen vervolg op mannentalkshow
Viggo Waas verwacht niet dat er een vervolg komt op Mannen Van Een Zekere Leeftijd, dat zaterdagavond zijn seizoensafsluiter beleeft. Dat vertelt de bedenker van het programma in Veronica Magazine. De kijker hoeft niet op een tweede serie te rekenen. “Nee, dat denk ik niet. In zes afleveringen hebben we het meeste wel besproken. Maar de chemie tussen die mannen klopt, dus misschien kunnen we in het verlengde met dit clubje een andere tv-serie maken.”
Waas heeft er al over nagedacht. “Op bedevaart naar Santiago de Compostela. Of naar een stilteklooster, een dag lang helemaal niks zeggen. Ja, dat zal voor meerdere mannen niet meevallen.”
Hij heeft genoten van de serie. “Ik kijk met een grote glimlach. Mannen Van Een Zekere Leeftijd is tongue in cheek, niet de grote lach-of-ik-schietshow. Kijkers kunnen zich tot thema’s verhouden.”
Tijdens de reeks liet hij een tatoeage zetten bij Henk Schiffmacher. Had hij dat ook zonder camera’s gedaan? “Dan had ik wel langer getwijfeld.”
Bron
Maar vanavond komt er wel een aflevering toch?quote:Op zondag 2 december 2012 14:58 schreef Karina het volgende:
Hoogstwaarschijnlijk komt er geen tweede seizoen:
[..]
Nope.quote:Op zaterdag 8 december 2012 19:31 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Maar vanavond komt er wel een aflevering toch?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |