quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 11:29 schreef Electrood het volgende:
[..]
Klopt allemaal niet!Heb je geen geheugen van voor 2001??Marokko is eigenlijk in oorlog met de mensen uit het WestSaharagebied,omdat ze dat "even"geanexeerd hebben!Algerije heeft na een verkiezing waar de moslimpartij de grootste was een oorlog gevoerd tegen deze partij.
VAE hebben een protest gewelddagig onderdrukt,anders was daar nu ook de "lente"geweest.
Oman weet ik even niet meer.Koeweit is veroverd geweest door de Irakezen.Golfoorlog I weet je nog wel??Kortom,een verzameling van geweld onder moslims waar je U tegen zegt!
Ligt eraan wat het beoogde doel is, hè. Persoonlijk ben ik ook een groot fan van wetenschap, het vergaren van kennis, et cetera. Maar voor het individuele leven kan ik niet stellen dat het een beduidend beter is dan het andere.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 11:55 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Jezelf de gek aansteken door te geloven in een sprookje kan nooit goed zijn.
Als jij jezelf de gek aansteekt door te geloven dat je een Ferrari bezit zoek je je elke morgen de tering in je straat. Doe je ook niet.
Nou, boehoe, slechte moslims!quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 11:56 schreef Electrood het volgende:
Er is zeker wel een protest geweest in de VAE,en inderdaad ook in Koeweit...En over Oman heb ik niks geschreven,beter lezen!
Dat zie je toch ? De enorme toename van wetenschappelijke kennis in de laatste 200 jaar ? Die chips-vretende mensen houd je sowieso wel.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 11:54 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Misschien, maar dat is niet waarnaar ik op zoek ben.
[..]
Hoe weet je dat zo zeker? Ik betwijfel het namelijk ten zeerste. Ik denk eerder dat "men" simpelweg nog vaken op de bank zit, chips etend en bier drinkend, kijkend naar het volgende reality TV format. Ik heb vertrouwen in de intelligentie van mensen, maar niet direct in de mensen zelf.
Jouw Ui btw![]()
Goed, je weet het maar wil/durft het niet toe te geven. Wellicht omdat je voordeel tov andere users naar de maan gaat.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 11:54 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Misschien, maar dat is niet waarnaar ik op zoek ben.
Oorzaak en gevolg.quote:Hoe weet je dat zo zeker? Ik betwijfel het namelijk ten zeerste. Ik denk eerder dat "men" simpelweg nog vaken op de bank zit, chips etend en bier drinkend, kijkend naar het volgende reality TV format. Ik heb vertrouwen in de intelligentie van mensen, maar niet direct in de mensen zelf.
Ja want dan heb je een concreet doel.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 11:52 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
En dan ?Zijn we gelukkiger geworden ? Ik ben soms best wel jaloers op moslims, ze leven ergens voor, ze geloven nog in iets...
Wat ik juist zie bij vele mensen is dat het ontbreekt aan het waardevol doel, behalve als je zoveel mogelijk materialistische bullshit bezitten als een streven-waardig doel voor de mens vindt. Maar het zou wel mooi zijn, ja, als iedereen tot doel had de wereld proberen te begrijpen, zichzelf te ontwikkelen, et cetera.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 11:59 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Ja want dan heb je een concreet doel.
Niet ondergeschikt zijn tot iets etc, maar daadwerkelijk iets zelf begrijpen en ontdekken.
Vrij zijn van bijgeloof.
Hoe weet je dat zo zeker? Ik betwijfel het namelijk ten zeerste. Ik denk eerder dat "men" simpelweg nog vaken op de bank zit, chips etend en bier drinkend, kijkend naar het volgende reality TV format. Ik heb vertrouwen in de intelligentie van mensen, maar niet direct in de mensen zelf.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 11:58 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Goed, je weet het maar wil/durft het niet toe te geven. Wellicht omdat je voordeel tov andere users naar de maan gaat.
Is voor mij al voldoende.
quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 12:03 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Hoe weet je dat zo zeker? Ik betwijfel het namelijk ten zeerste. Ik denk eerder dat "men" simpelweg nog vaken op de bank zit, chips etend en bier drinkend, kijkend naar het volgende reality TV format. Ik heb vertrouwen in de intelligentie van mensen, maar niet direct in de mensen zelf.
[..]
Voor het jaar 600 wisten ze daar in het midden oosten dat er zoiets is als een atoom en dat je het zou kunnen splitsen.quote:Je quote is fucked up....
En ik begrijp je serieus niet, welk voordeel tov andere users? Bedoel je dat ik tov hen een soort van "moral highground" neem? Dat is een serieus argument?![]()
En geweld plegen is geweld plegen, het resultaat is hetzelfde. Moslims mogen elkaar dan de kop in slaan, met een paar duizend doden per jaar, wij hebben met WOI alleen al een voorsprong wat dat betreft.
WOII een religieuze oorzaak? Do enlighten me.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 12:13 schreef 3-voud het volgende:
Je weet dat WO2 ook religie als oorzaak heeft?
Maar begrijp me niet verkeerd. Religie kan best meevallen.
Het Christendom is minder gewelddadig dan de islam. Is vroeger wel erger geweest maar de westerse mens heeft door de eeuwen heen de wetenschap ruimte gegeven waardoor mensen kennis vergaarden en zichzelf vragen ging stellen, ook over hun geloof. Dat zorgt ervoor dat hedendaags Christelijken hun religie met een korrel zout nemen en enkel als opvulling beschouwen voor hun onbeantwoorde vragen. Zoals wat er na de dood is bijvoorbeeld. Niet als raadgever bij respect en voor anders denkenden. (sommigen wel maar die leggen het af tegen de rest waarin ze zich voortbewegen)
Bij de islam is dat nogal (<- understatement) anders. De islam is een handboek voor elke volgeling. Wetten voor het dagelijks leven tot het denken aan toe, waar beslissingen uit voortvloeien die oordelen over anders denkenden. Je kunt lang en breed lullen, dat is veel gevaarlijker dan een Christendom die haar kracht verloren heeft.
De islam steekt daarmee met kop en schouders bovenuit. Enkel, de bange gutmensch wil het conflict hiermee niet en zal dus altijd de islam als gewone religie zien om zo de gemoederen te pamperen. En moslims nemen dat maar graag ter hand om het te (mis)gebruiken zoals het ze uitkomt.
Dat bekt minder lekker vanwege de extra lettergrepen: dis-cri-mi-na-tie versus ra-cis-mequote:Op zaterdag 27 oktober 2012 11:22 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Noem het dan discriminatie. De term 'racisme' is zo erg verkracht de laatste tijd dat het totaal geen waarde meer heeft
"bange gutmensch" is een pleonasme.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 12:24 schreef Barbusse het volgende:
[..]
WOII een religieuze oorzaak? Do enlighten me.
En ik ben het met je eens dat Islam an sich een veel ingrijpender invloed heeft op het dagelijks leven. De feiten spreken voor zich. Maar ik ben nog steeds van mening dat dat alles niet onveranderlijk is, en dat een groot deel te beantwoorden valt aan de hand van geopolitieke gebeurtenissen, die niet direct terug te voeren zijn naar de religie Islam. En hou eens op met termen als "bange gutmensch". Het suggereert namelijk dat er ook zoiets is als "angstloze slechtmensch". Ik ga ervan uit dat jij jezelf daar niet toe rekent.
Och jeetje.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 12:27 schreef 3-voud het volgende:
[..]
"bange gutmensch" is een pleonasme.
Sja...quote:
En de rest?quote:
quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 12:13 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
[..]
Voor het jaar 600 wisten ze daar in het midden oosten dat er zoiets is als een atoom en dat je het zou kunnen splitsen.
Daarna kreeg je radicale islam in dat gebied.
Er is dus niks veranderd.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 12:34 schreef Peunage het volgende:
[..]![]()
Voor de Islam waren de Arabieren barbaren, verspreid over meerdere stammen. Ze begroeven hun dochters levend, uit schaamte. Ze waren constant in conflict met elkaar, en het was de normaalste zaak van de wereld dat je even een naburige stam aanvalt en hun bezittingen meenam.
Deze mistte ik nog inderdaad. Hand in eigen boezem is weer ver te zoeken.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 12:45 schreef Peunage het volgende:
[..]
Jawel. Maar zolang het westen er dictators neerzet en steunt zal er niet veel veranderen.
Ik weet niet waarom ik dingen aan jouw uit leg. Je gaat toch niet inhoudelijk op berichten in. Een beetje langs de zijlijn 'slimme' oneliners roepen.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 12:46 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Deze mistte ik nog inderdaad. Hand in eigen boezem is weer ver te zoeken.
Toen hebben ze even snel een stel Aboriginals ingevlogen.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 12:34 schreef Peunage het volgende:
[..]![]()
Voor de Islam waren de Arabieren barbaren, verspreid over meerdere stammen. Ze begroeven hun dochters levend, uit schaamte.
We weten helemaal niet hoe groot het belang van de stam was in het dagelijkse leven.quote:Ze waren constant in conflict met elkaar, en het was de normaalste zaak van de wereld dat je even een naburige stam aanvalt en hun bezittingen meenam.
Het Boeddhisme is zeker geen geweldloze religie, maar het staat niet vast dat de onlusten alleen te wijten zijn aan religieuze geschillen:quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 13:31 schreef De_Ilias het volgende:
Nee.... Buddisme is vrede..... of toch niet?
quote:Veel Myanmarezen zien de ongeveer 800.000 moslims in het gebied, Rohingya genaamd, als illegale immigranten uit buurland Bangladesh.
Natuurlijk moet er een einde aan komen. Het is in ieder geval al hoopgevend dat er aandacht voor is, maar wat zou er moeten gebeuren? De vluchtelingen worden nu zelfs geweerd en ik weet niet of het mogelijk is om een staat te dwingen om vluchtelingen op te nemen.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 14:41 schreef De_Ilias het volgende:
Dus gewoon ouderwetse discriminatie. Whatever, dit is gewoon erg... Genocide is nooit goed te spreken, voor geen enkele reden. Moslims of geen moslims dit is op geen enkele manier goed te keuren, het zijn verdomd ook gewoon mensen, en kijk naar bijvoorbeld Syrie... Dat is ook niet goed te keuren, of het nou moslims zijn die onderdrukt worden of niet moslims dit is gewoon onmenselijk en er zou gewoon vanuit de VN of een andere organisatie een actie genomen moeten worden om dit soort onmenselijke moord uit te bannen.
quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 10:54 schreef Abed het volgende:
Toch vreemd dat mensen zo ver uit elkaar kunnen liggen. Aan de ene kant heb je: religie, draaiorgels, feyenoordsupporters, aan de andere kant ruimtevaart, bewustzijn en boekdrukkunst.
quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 11:22 schreef Electrood het volgende:
[..]
Die buurman van jou niet,en miljoenen niet,maar ze staan er heel vaak wel achter om ander gelovigen en of atheisten te vermoorden!Want dat staat in de koran en veel moslims houden die nog voor de absolute waarheid
Gewoon heel ziek dit, dat er mensen bestaan met dit soort gedachten, dat is echt eve schrikken hoor.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 17:47 schreef Bombshell het volgende:
[..]
Ben het helemaal met je eens. Overal waar moslims zich vestigen breekt al snel de pleuris uit. Die moet je buiten je land houden.
Dat gebeurt al in 10 van de 10 "moslim" landen.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 18:41 schreef De_Ilias het volgende:
[..]
Ook zo simpleminded he... Dus als we die tour opgaan dan is het ook gerechtvaardigd voor een arabier om alle westerlingen over 1 kam te scheren, denk eens na, wees humaan....
Wat een niveau.....quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 11:22 schreef Electrood het volgende:
[..]
Die buurman van jou niet,en miljoenen niet,maar ze staan er heel vaak wel achter om ander gelovigen en of atheisten te vermoorden!Want dat staat in de koran en veel moslims houden die nog voor de absolute waarheid
Egypte, syrie, nigeria, libie, jemen, irak, pakistan. En zo noem ik er maar een paar op.quote:
Daar worden stelselmatig Christelijke dorpen met de grond gelijkgemaakt?quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 21:19 schreef valek het volgende:
[..]
Egypte, syrie, nigeria, libie, jemen, irak, pakistan. En zo noem ik er maar een paar op.
Neuh, soms wordt het volk afgeslacht maar blijven de huisjes gewoon staan.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 21:23 schreef Peunage het volgende:
[..]
Daar worden stelselmatig Christelijke dorpen met de grond gelijkgemaakt?
Alsof de christenen overal zo heilig zijnquote:Op zaterdag 27 oktober 2012 21:31 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Neuh, soms wordt het volk afgeslacht maar blijven de huisjes gewoon staan.
Ze zijn flink wat milder qua religie inderdaad.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 21:33 schreef FAUSTINO het volgende:
[..]
Alsof de christenen overal zo heilig zijn
Eigen research!quote:
Dus de Russen welke een flinke christelijke orthodoxe inslag hebben uitgevreten in Tsjetsjenië was allemaal zo fris en zuiver en wat er nog steeds speelt bijna te triest voor woorden natuurlijk reageren de Moslims daarop en terecht en van beide kanten geld dat er veel slachtoffers zijn gevallen is alle nog vrij recentquote:Op zaterdag 27 oktober 2012 21:37 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Ze zijn flink wat milder inderdaad.
Ja, honderden tegelijk ;')quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 21:31 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Neuh, soms wordt het volk afgeslacht maar blijven de huisjes gewoon staan.
Wat zeg je joh?quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 21:41 schreef FAUSTINO het volgende:
[..]
Dus de Russen welke een flinke christelijke orthodoxe inslag hebben uitgevreten in Tsjetsjenië was allemaal zo fris en zuiver en wat er nog steeds speelt bijna te triest voor woorden natuurlijk reageren de Moslims daarop en terecht en van beide kanten geld dat er veel slachtoffers zijn gevallen is alle nog vrij recent
Ik herinner mij meer de Joden die toen stonden te dansen in NYC.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 21:39 schreef Electrood het volgende:
[..]
Eigen research!Gewoon kletsen met die moslims!Dan kom je het wel te weten.En herinner je nog al die moslims die stonden te dansen toen ze het hoorden van 9/11??
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |