Onscherpe foto en knopje is slecht gezet, maar idee is wel heel erg gaaf!quote:Op donderdag 25 oktober 2012 14:07 schreef eenleukenaam het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Niet de scherpste foto maar je kan wel zien hoe groot ie is enzo.
ik zou zelf niet graag iets met Police op m'n lichaam willen hebbenquote:Op donderdag 25 oktober 2012 23:15 schreef Eirick het volgende:
Ik ben voorlopig wel voorzien.
Wel ff spammen voordat 'ie in de vergetelheid van topic 61 raakt.
[ afbeelding ]
Lekker recalcitrant. Politie is een noodzakelijk kwaad...quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 07:49 schreef AntiChrist het volgende:
[..]
ik zou zelf niet graag iets met Police op m'n lichaam willen hebben
ik persoonlijk zou gewoon niet graag rondlopen met iets wat daar mee heeft te maken, maar goed ik zal ook geen ACABquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:02 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Lekker recalcitrant. Politie is een noodzakelijk kwaad...
de enige die dingen uit verbanden rukt ben jij, ik had het al direct over radiohead. en als ik ervoor kies om het woord police niet op mijn lichaam te willen dan hoeft dat niet te betekenen dat ik puberaal tegen de politie benquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:45 schreef Skull-splitter het volgende:
Welnee, als je het maar niet uit verband rukt omdat je moeite hebt met het woord police
Ja hij is inderdaad lelijk gezet, hij is niet rond, er missen stukjes etc etc. Dat is ook een van de redenen dat ik er iets overheen wil laten zetten.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 23:50 schreef theKiD het volgende:
[..]
Onscherpe foto en knopje is slecht gezet, maar idee is wel heel erg gaaf!
Logica: als je de titel van Radiohead nog vat alsnog vallen over het woord Police, om vervolgens te zeggen dat dat niet je probleem is.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:54 schreef AntiChrist het volgende:
[..]
de enige die dingen uit verbanden rukt ben jij, ik had het al direct over radiohead. en als ik ervoor kies om het woord police niet op mijn lichaam te willen dan hoeft dat niet te betekenen dat ik puberaal tegen de politie ben
verder vind ik het ook gewoon een mooie tattoo
Heel mooi gezetquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:56 schreef Eirick het volgende:
Hij is gezet bij Dragon in Eindhoven btw (Johnny)
het enige wat ik zei:quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 11:07 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Logica: als je de titel van Radiohead nog vat alsnog vallen over het woord Police, om vervolgens te zeggen dat dat niet je probleem is.
Bijna hetzelfde zou zijn als je zou zeggen "I walk the line" te zien op iemands borst en dan de tekst afkraken omdat er "line" in staat.
volgens mij geef ik alleen maar MIJN persoonlijke voorkeur aan m.b.t. tattoo's op MIJN lichaam.quote:ik zou zelf niet graag iets met Police op m'n lichaam willen hebben
het zit je nogal hoog he? aspirant agent?quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 11:27 schreef Skull-splitter het volgende:
Hmhm, zo kan je de hele wereld kapotredeneren, ik vind het een recalcitrante opmerking die geen fuck met de tattoo te maken heeft, tongsmilie erbij of niet.
Ex. Ik ben er wel klaar mee, maar die puberale houding van velen staat me tegen. Gewenst wanneer er stront aan de knikker is, maar oh wee als je een keer een bon krijgtquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 11:41 schreef AntiChrist het volgende:
[..]
het zit je nogal hoog he? aspirant agent?
Yepquote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:44 schreef swappi het volgende:
Die is gezet Greg Orie.
Dragon Tattoo!
Maandag mag ik weer onder de naald heerlijk.
ik sla eindhoven dit jaar over, vorig jaar ook niet echt fantastisch ga wel naar Brussel eind van de maandquote:Op woensdag 31 oktober 2012 16:18 schreef Atta-boy het volgende:
Sorry beetje onduidelijk maar bedoelde de tattoo conventie in Eindhoven![]()
Is dit weekend.
Deze is echt heel gaafquote:Op donderdag 1 november 2012 19:06 schreef theclansman het volgende:
zo hier het resultaat van 6 uur zitten
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 2 november 2012 14:56 schreef WHATSHESAID het volgende:
Mijn nieuwe prikplaatjeMooi!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Is dat niet een erg vervelende plaats om getattoeerd te worden?I give myself very good advice
But I very seldom follow it
That explains the trouble that I'm always in
quote:Op vrijdag 2 november 2012 14:56 schreef WHATSHESAID het volgende:
Mijn nieuwe prikplaatjeSuper nice!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Faka G
Nogal jaquote:Op vrijdag 2 november 2012 15:05 schreef Turbomuis het volgende:
[..]
Mooi!
Is dat niet een erg vervelende plaats om getattoeerd te worden?
quote:Op vrijdag 2 november 2012 14:56 schreef WHATSHESAID het volgende:
Mijn nieuwe prikplaatjeHeel tof.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een goedkeurende blik voor jou:
niet de vervaarlijke schaduw
met zijn dikke pens vol pistolen
beiden ingevet als een locomotief onder nul
quote:Op vrijdag 2 november 2012 14:56 schreef WHATSHESAID het volgende:
Mijn nieuwe prikplaatjeMooi! Toffe plek ookSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I'm in the basement, you're in the sky
I'm in the basement baby, drop on by
~ this world is only gonna break your heart ~
quote:Op vrijdag 2 november 2012 14:56 schreef WHATSHESAID het volgende:
Mijn nieuwe prikplaatjeGeil!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 2 november 2012 14:56 schreef WHATSHESAID het volgende:
Mijn nieuwe prikplaatjeWauw, gaaf zeg!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Once in a while, I just wanna dance and feel good
ik had het ook al zwaar met de binnenkant van m'n onderarm wel een mooie plaat!!quote:Op vrijdag 2 november 2012 15:27 schreef WHATSHESAID het volgende:
Thanks!
[..]
Nogal jaGing bijna door het plafond af en toe.
Denk ik het vorige topic nog genoemd, weet niet meer wat het was..quote:Op maandag 5 november 2012 17:11 schreef hoxen het volgende:
Ik was benieuwd of er een tattoo artiest / ontwerper is die tegen betaling online een ontwerp kan maken aan de hand van mijn beschrijvingen. Iemand hier een site of iets voor?
Nice! Zoiets wil ik ook nog eigenlijk.quote:Op maandag 5 november 2012 22:36 schreef swappi het volgende:
Een hele bekende tekening maar ik vind hem te vet en heb hem erop!!
[ afbeelding ]
deze? http://www.createmytattoo.com/quote:Op maandag 5 november 2012 17:11 schreef hoxen het volgende:
Ik was benieuwd of er een tattoo artiest / ontwerper is die tegen betaling online een ontwerp kan maken aan de hand van mijn beschrijvingen. Iemand hier een site of iets voor?
Aanwijzen in de shop voordat het stencil erop gaat is ook een optie?quote:Op dinsdag 6 november 2012 17:21 schreef hoxen het volgende:
Hoe heet deze plek voor een tattoo? Achterkant van bovenkant van onderarm? :p
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 7 november 2012 22:10 schreef WHATSHESAID het volgende:
En als je mailt gewoon een foto erbij doen waarop je je arm aanwijst
Heb ik ook gedaan met die van mij, maar dat was eigenlijk vooral omdat z'n Engels niet zo denderend is(Fransen...)
quote:Op vrijdag 2 november 2012 14:56 schreef WHATSHESAID het volgende:
Mijn nieuwe prikplaatjeNice!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Lijkt me een pijnlijke plek, maar het is t vast waard..
Er valt zelfs niet over smaak te twisten...quote:Op vrijdag 9 november 2012 11:05 schreef Skaai het volgende:
En ze laat hem nog vol trots zien ook. Smaak is niet te koop, ook niet als je in kaskrakers speelt en al het geld van de wereld hebt
Wow, en wie is dat?quote:Op vrijdag 9 november 2012 11:49 schreef Arquero het volgende:
Man die mijn tattoo gezet heeft is ook weer goed bezig, echt bizar hoe mooi hij tattoos maakt![]()
Lijkt me vrij lastig om al die hapjes zo te krijgen...quote:Op vrijdag 9 november 2012 00:02 schreef Skull-splitter het volgende:
Zaterdag naar Dragon, afspraak zal waarschijnlijk toch pas in januari kunnen wat geld betreft, maar ontwerp is redelijk definitief
[ afbeelding ]
Het is een voorstel, geen harde eis. In principe is het de buitenlijn strak, binnenlijn onregelmatig en dan ingevuld, lijnen worden pakweg 4 MM breed. Invullen zal dan toch moeten gebeuren, maar ik ga morgen overleggen.quote:Op vrijdag 9 november 2012 12:30 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Lijkt me vrij lastig om al die hapjes zo te krijgen...
Mooi zeg! zie je niet snel dat de ogen ook zo mooi zijnquote:Op vrijdag 9 november 2012 11:49 schreef Arquero het volgende:
Man die mijn tattoo gezet heeft is ook weer goed bezig, echt bizar hoe mooi hij tattoos maakt![]()
[ afbeelding ]
(deze is dus niet van mij)
Als je de portretten van hem ziet.. echt bizar.quote:Op vrijdag 9 november 2012 12:56 schreef genakt het volgende:
[..]
Mooi zeg! zie je niet snel dat de ogen ook zo mooi zijn
Misschien ook maar even langs van de week zit hier toch in de buurtquote:Op vrijdag 9 november 2012 12:59 schreef Arquero het volgende:
[..]
Als je de portretten van hem ziet.. echt bizar.
Hij heeft ook dit soort dingen gemaakt;
[ afbeelding ]
vind hem niet zo mooi...had veeeeeeel mooier gekuntquote:Op maandag 5 november 2012 22:36 schreef swappi het volgende:
Een hele bekende tekening maar ik vind hem te vet en heb hem erop!!
[ afbeelding ]
Je mag een eigen mening hebben;)quote:vind hem niet zo mooi...had veeeeeeel mooier gekunt
beetje te simpel in mijn ogen
Vergeet niet naar de nieuwe locatie te gaanquote:Op vrijdag 9 november 2012 13:00 schreef genakt het volgende:
[..]
Misschien ook maar even langs van de week zit hier toch in de buurt
Waarom ben je zo op je teentjes getrapt? Dat hij zegt dat hij mooier had gekund, omdat hij er iets te simpel uitziet, wil toch niet zeggen dat hij ongelijk heeft, omdat hij het misschien zelf niet kan?quote:Op vrijdag 9 november 2012 15:40 schreef swappi het volgende:
[..]
Je mag een eigen mening hebben;)
Maar:
teken ''eventjes'' een VEEEEEEEEL mooiere dan en post hem hier
Gaaf ontwerp! Ben alleen wel benieuwd of ze dat grillige zo 1-op-1 over kunnen zetten.quote:Op vrijdag 9 november 2012 00:02 schreef Skull-splitter het volgende:
Zaterdag naar Dragon, afspraak zal waarschijnlijk toch pas in januari kunnen wat geld betreft, maar ontwerp is redelijk definitief
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 10 november 2012 17:54 schreef FoXje het volgende:
Nog 1 week en dan ben ik bij Dragon geweest voor tekenafspraak. 27e gaat ie erop
best veel geld ja. Dacht altijd dat ze wel 100 euro per uur aanhieldenquote:Op zondag 11 november 2012 21:13 schreef Skull-splitter het volgende:
Langsgeweest, tekening zal ik los moeten laten, ideeën en stijl even aanpassen. Dinsdag tekenafspraak, even kijken wat daaruit komt.
Vooralsnog gokt men 4-5 uur, 600-1000 euro. Hakt er flink in, maar zal eens kijken wat er uitkomt dinsdag.
Mag ik vragen hoeveel je er voor kwijt was?quote:Op maandag 5 november 2012 22:36 schreef swappi het volgende:
Een hele bekende tekening maar ik vind hem te vet en heb hem erop!!
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |