Hmm, dat eet ik ook wel zonder te bodybuilden, zo gek klinkt dat inderdaad niet - minus de eiwitshake dan (en kwark: bleeh)quote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:57 schreef pannenkoekeneter het volgende:
[..]
ik sport 3 keer per week en doe dan krachttraining. ik ga meestal rond 10 uur naar bed en om 7 uur er uit en in het weekend ook.
om 7 uur eet ik een bak brinta, 2 eieren en drink 300 ml sinaasappelsap.
om 10 uur eet ik 100 gram pasta met 100 gram tonijn, drink dan 250 mililiter melk.
12 uur 6 boterhammen, 50 gram kalkoenfilet en een plak kaas. drink 250 ml melk.
3 uur 4 boterhammen met willekeurige vleeswaren en een eiwitshake.
6 uur avond eten bestaande uit groente vlees pasta vis of aardappelen.
9 uur 2 stuks fruit 250 gram kwark en wat musli
dat is hoe het eruit ziet, bodybuilding hoeft niet perse te zijn wat iedereen denkt
quote:Op donderdag 1 november 2012 15:43 schreef TwentyFourr het volgende:
Ik snap niet goed waarom je op welke leeftijd dan ook begint met 'bodybuilden'.
Misschien eerst is op agressie beheers cursus gaan?quote:Op maandag 18 maart 2013 20:40 schreef pannenkoekeneter het volgende:
[..]
ben vorige week intern geschorst op school wat inhoud dat je de klas niet in mag, vervolgens kreeg ik te horen dat ik niet meer naar school mag op normale tijden en na kwart over 2 pas mag komen. ik word dus boos en wil mijn ouders erover bellen. zeggen ze dat doe je maar buiten de school, dus ik wil mijn spullen pakken uit de klas pakken ze me met 4 mensen vast. vervolgens probeer ik los te komen willen ze me tegen de grond aanwerken, heb toen een van die 4 leerkrachten onderuit getrapt en paar keer tegen hoofd/rug geschopt. ben daarna meegenomen en heb 1 jaar voorwaardelijk gekregen, school krijgt een boete en een berisping omdat ze niet me niet zomaar vast mogen pakken etc
Dat moet juist, om resultaat te boeken en om te zorgen dat het trainen niet aan hem gaat vreten (letterlijk).quote:Op donderdag 25 oktober 2012 22:00 schreef trovey het volgende:
[..]
Eetschema is, behalve dat het wat veel eiwit bevat, niet zo slecht. Denk eerder dat je ouders een beetje bang zijn dat, omdat je nog volop in de groei zit, al die krachttraining niet goed voor je is. Probeer ze gewoon te informeren.
Ik zie niet waarom dit zo is. Misschien kun je dit toelichten?quote:Op donderdag 21 maart 2013 22:51 schreef nodig het volgende:
Ik geef je ouders geen ongelijk. Jij gebruikt je kracht op een hele verkeerde manier.
Oh haha.... Had dit niet gezien. Ik moet je hier helemaal 100% gelijk in geven.quote:Op donderdag 21 maart 2013 22:51 schreef nodig het volgende:
Ik geef je ouders geen ongelijk. Jij gebruikt je kracht op een hele verkeerde manier.
EDIT:
[..]
Misschien eerst is op agressie beheers cursus gaan?
Eerst dacht ik ook op deze manier. Iedereen die vond/vind dat mensen die aan bodybuilding doen dom zijn, zijn mensen met vooroordelen en kunnen niet verder denken dat dan.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:52 schreef pannenkoekeneter het volgende:
[..]
bodybuilding staat los van intelligentie, als jij denkt dat je iemands uiterlijk of doelstellingen kan koppelen aan zijn intelligentie, dan zou ik toch even bij jezelf stil gaan staan wie nou dom is. jij of ik
Wat voor dingen heb jij gepresteerd om te denken dat mensen je "haten"?quote:Op donderdag 25 oktober 2012 22:02 schreef pannenkoekeneter het volgende:
even voor alle haters in dit topic, als je denkt dat bodybuilding het gebruiken van anabolen is. of het 7 keer per week in de sportschool zitten etc etc. dit is niet wat 90% van de bodybuilders doet. weet wat je zegt voordat je met allerlei snijdende opmerkingen aan komt zetten
haha thx voor de info, hoe komt het dat je zo'n oud topic openbreekt trouwens?quote:Op donderdag 21 maart 2013 23:05 schreef theunderdog het volgende:
Je ouders zijn gewoon bang dat jij de dingen compleet verkeerd uitvoert en of teveel traint. Zolang jij tijdens het fitnessen goed naar je lichaam luistert, kan het allemaal niet zoveel kwaad.
vind het een zeer nuttige reactie, is inmiddels ook een hoop veranderd thuis. mijn ouders helpen me en ondersteunen me met hetgeen wat ik leuk vind. Ze kopen zelfs kwark kalkoenfilet etc voor me. ook de supplementen heb ik nu (creatine en whey). wat je zegt over de oefeningen goed uitvoeren, hier heb ik vanaf dag 1 goed op gelet, ook loopt er op mijn sportschool prima begeleiding die er voor zorgt dat je de oefeningen perfect uitvoert. bedankt voor je nuttige reactie manquote:Op donderdag 21 maart 2013 22:28 schreef zaanone het volgende:
Hoi Pannenkoekeneter,
Goed dat je al zo vroeg het nut inziet van actief bewegen en je lichaam goed onderhouden!
Ik ben zelf nu 19 jaar, maar ben ook begonnen in de sportschool toen ik net 16 was geworden. Ik herken je situatie heel goed en alles wat je beschrijft heb ik zelf ook gehad.
Ook ik had onwetende ouders die bodybuilden associëren met steroïden. Het is een stereotypering die over het bodybuilding is gekomen o.a. omdat de media alleen de extreme gevallen laat zien (het is ook niet zo dat elke wielrenner of elke hardloper doping gebruikt toch?). Alleen als mensen vaak al het woord 'bodybuilding' horen denken ze gelijk aan brede steroïdeventjes terwijl het letterlijk betekent dat je je lichaam 'opbouwt' en gespierder maakt (waar niets mis mee is).
Ik heb zelf gemerkt dat de weerstand na een tijd wel afneemt en dat steeds meer kan en mag (bij mij thuis tenminste) omdat er simpelweg gewenning optreed. Ik ben over de jaren ook wat supplementen gaan gebruiken (wheypoeder/wheight gainer, creatine en omega3) omdat sommigen naar mijn mening gewoon een hele goede toevoeging zijn op de dagelijkse voeding. De supplementen die ik neem bestaan 100% uit stoffen die ook in je dagelijkse voeding voorkomen, alleen in de supplementen zit gewoon wat extra. Toch nog regelmatig zeggen vrienden en mijn ouders mij dat dit 'onnatuurlijk' is en leggen de link met types als Arnold Schwarzenegger. Ik heb aan die reacties eigenlijk wel een beetje schijt gekregen omdat ik weet dat ze gewoon simpelweg geen idee hebben waar ze over praten en hun meningen baseren op niets. Op het gebied van voeding doe je het gewoon goed zou ik zeggen. Let wel op dat je de lol van eten probeert te houden en eet gewoon lekker eens een pizzaatje mee als al je vrienden dit ook doen, je wordt er heus niet in een keer een kilo zwaarder door, wat ongezonds op z'n tijd is echt niet erg!
Je ouders hebben echter niet geheel ongelijk op het 'gewichten' gebied. Van het liften van zware gewichten kan je groei onderdrukt worden en kan dit als resultaat hebben dat je minder groeit en ook een (kleine) kans dat je verkeerd groeit. Het is belangrijk dat je het de eerste 2 jaar (sowieso tot je 18e) niet te zwaar pakt maar misschien meer nadruk probeert te leggen op iets van 15 herhalingen per set (lichter gewicht dus) of oefeningen met eigen lichaamsgewicht. Je hoeft niet bang te zijn dat je dan geen vooruitgang boekt, want dat gebeurt echt wel. Ik weet dat het heel verleidelijk is om zware gewichten te pakken en naar de 'zware' supplementen te grijpen omdat je zo snel mogelijk breed en gespierd wil worden, maar probeer echt jezelf hiervan te weerhouden. Als je al zo vroeg begin met bodybuilden dan ga je je doelen echt wel halen over een paar jaar. Ik ben nu zelf pas sinds een jaar echt zwaarder gaan trainen omdat ik nu wel ben uitgegroeid voor mijn gevoel. Ik ben achteraf blij dat ik toen pas zwaar ben gaan trainen. Ik heb veel vooruitgang geboekt ondanks dat ik een lange tijd wat lichter heb getraind en het valt mensen om mij heen duidelijk op dat ik gespierder/breder ben geworden.
Heb gewoon geduld, blijf trainen en eet gezond. Het maakt niet uit of je wat lichter traint of met eigen lichaamsgewicht, zolang je maar tot het uiterste gaat en je maximale aantal herhalingen eruit haalt tot je echt niet meer kunt. Als je dat doet beloof ik dat je over een paar jaar heel blij kunt zijn met je resultaat.
P.S. het is belangrijker dat je een oefening goed uitvoert dan dat je hem zwaar doet... het is altijd lachen om mensen een oefening te zien doen die ze veel te zwaar doen. Minder spiergroei, kans op langdurige blessures en het ziet er soms ronduit idioot uit
Hoop dat je deze reactie nog leest en er misschien wat aan heb ondanks dat hij vrij laat is...
Because i can.quote:Op donderdag 21 maart 2013 23:14 schreef pannenkoekeneter het volgende:
[..]
haha thx voor de info, hoe komt het dat je zo'n oud topic openbreekt trouwens?
Ik zocht op google naar wat info over een workout en kwam langs dit topicquote:Op donderdag 21 maart 2013 23:14 schreef pannenkoekeneter het volgende:
[..]
haha thx voor de info, hoe komt het dat je zo'n oud topic openbreekt trouwens?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |