abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:41:51 #1
246304 tdrone
vallende blokjes
pi_118347788

Inleiding/Spelregels
We bevinden ons in een dorp waarin een maffiagroep actief is en dorpelingen vermoordt. Deze maffialeden wonen echter ook gewoon in het dorp; het kan dus iedereen van je medespelers zijn. De dorpelingen moeten erachter zien te komen wie er tot de maffia behoren, door hints op te lossen en elke dag iemand (hopelijk een maffialid) te lynchen. Intussen moordt de maffia rustig door. Het is de bedoeling om alle maffialeden te vermoorden voordat ze er in grotere getale zijn dan de dorpsmensen.

In principe zijn er dus 2 soorten rollen:
- of je bent maffia
- of je bent dorpsbewoner (eventueel met een speciale rol, zie hieronder)

Eerst zal iedereen een rol toegewezen krijgen via PM. Het is verboden om printscreens van je rol te versturen aan medespelers (indien dit wel gebeurt, aub melden bij de spelleiders). Na de rollenverdeling zal er een burgemeester door het dorp gekozen worden via een democratische verkiezing. Iedereen die wil mag zich hiervoor verkiesbaar stellen. De burgemeester zal een aantal bodyguards (speciale rol) krijgen, die zullen voorkomen dat de burgemeester 's nachts sterft aan de hand van de maffia. De burgemeester kan wel gelyncht worden door het dorp. De burgemeester heeft bij de dorpslynch een stem die extra zwaar telt en kan tevens eenmalig een dubbele dorpslynch instellen! Het is dus belangrijk om een betrouwbare burgemeester te kiezen.

De burgemeester mag dus in één dag naar zijn keuze een dubbele lynch instellen. Dit houdt in dat er die dag twee mensen gelyncht worden door het dorp. Iedereen mag dan op twee mensen stemmen, en de twee mensen met de meeste stemmen worden gelyncht. Dit moet binnen 12 uur na de nachtpost worden aangekondigd worden door de burgemeester.

Wanneer de maffia in de nacht dorpsbewoners heeft vermoord, zal er een verhaal komen waarin aanwijzingen verstopt zitten over de maffialeden. De dorpsleden moeten deze hints ontrafelen, om zo de maffialeden te vinden en te lynchen. De hints worden gehaald uit de ava's, fotoboeken en profielen van de maffialeden. Ook worden er hints uit de posthistory gehaald; hierbij wordt echter alleen gekeken naar het topic en niet naar wat de desbetreffende speler daar precies gepost heeft, en wordt slechts gekeken naar de eerste pagina van de posthistory.

's Nachts kunnen de maffialeden en mensen met speciale rollen de Spelleiders een PM sturen met hun actie voor die nacht. Let er hierbij goed op de tijd: tijdens de nacht dienen alle speciale rollen hun PM voor 22.00 uur doorgestuurd hebben, zodat de overgang kan plaatsvinden. Daarop volgt de overgang weer naar de dag. De eerste dag verkiest men de burgemeester, de uitslag van de verkiezing zal bekend zijn zodra iedereen gestemd heeft(max. 24 uur), waarna meteen de nacht ingaat. (waarin de speciale rollen hun PM's kunnen sturen naar de spelleider.) De uitslag van de nacht zal dan zo snel mogelijk bekend worden, waarna de dag weer zal ingaan en de dorpsbewoners aan de slag moeten om de hints op te lossen! Und so weiter!

De hints zitten verstopt in het verhaal van de nacht (het verhaal over de dorpslynch bevat dus geen hints), en verwijzen naar de maffialeden die aan het moorden zijn geweest. Aanwijzingen kunnen overal uit genomen worden; postcount, signature, avatar, etc. Deze teksten/plaatjes/whatever mag je dus ook niet veranderen zolang het spel duurt.

Tijdens de dag zal er iemand gelyncht worden door het dorp, n.a.v. de kills van de nacht. Hierbij mag iedereen stemmen, in het topic! Om er achter te komen hoe je precies moet stemmen, lees dan even verder bij stemregels.

Als de maffia de overhand krijgt (het dorp heeft niet genoeg stemkracht meer om maffia te lynchen waardoor de maffia gewoon de stad kan uitmoorden), verliest de stad. Het dorp wint als alle maffia dood is

Stemregels:

1. Je moet duidelijk aangeven voor wie je stemt. Bijvoorbeeld: ##Ik stem voor Piet.; Zorg ook dat je het lijstje met stemmen even kopieert en je eigen stem toevoegt. Wanneer je alleen zegt te stemmen maar het lijstje niet overneemt en aanvult, telt je stem niet mee.
2. Je mag niet stemmen a lá "Ik stem nu voor Piet, maar als het helpt om Jan te redden stem ik op Henk". Je kunt wel je stem veranderen door gewoon dit te posten:;##unvote Jan, ##vote Piet;
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is.
4. In het geval van twee man met evenveel stemmen zal degene die als eerste dit stemaantal heeft bereikt gelyncht worden.
5. Je MOET stemmen voor 19.00 uur. Doe je dit 2 x niet, dan volgt een automatische lynch. Burgemeestersverkiezing telt ook mee.
6. Je mag je stem niet terugtrekken, wijzigen mag zo lang de lynch nog niet geweest is.

Algemene gameregels:
1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beïnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt, is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig.
4. Ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar via PM uit.
5. Tijdens het spel verander je niks aan je fobo/ava/sig/ etc. Gebeurt dit wel, dan volgt automatisch uitschakeling!

Deadlines

De dag eindigt om 19.00. Dan worden de uitslagen van de stemmingen bekend gemaakt. Vanaf dat moment hebben de mensen met een speciale rol de gelegenheid om een PM te sturen naar de Spelleider.


De nacht eindigt om 22.00. Na 22.00 worden de activiteiten van de speciale rollen bekend gemaakt met bijbehorende hints. Vanaf dat moment is het tijd om de hints op te lossen en te stemmen voor de dagelijkse dorpslynch.

Alle nachtvaardigheden moeten voor 21:30 binnen zijn. Voor de maffialeden geldt: een PM met daarin de personen die vermoord worden, alsmede door welke maffialeden zij vermoord worden.

Rollen:
Zoals al eerder benoemd, er zijn dus verschillende rollen in het spel. Aan het begin krijgt iedereen een PM met daarin zijn/haar rol. Lees hieronder wat je rol inhoudt, mocht je daarna nog vragen hebben over je rol stel ze dan in PM naar de spelleiders:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Deelnemers
1. Tha_Erik Profiel | History | Fotoboek
2. timmmmm Profiel | History | Fotoboek
3. Peter Profiel | History | Fotoboek
4. liesje1979 Profiel | History | Fotoboek
5. DuTank Profiel | History | Fotoboek
6. Fogel Profiel | History | Fotoboek
7. Puntenslijpsel Profiel | History | Fotoboek
8. Gomi Profiel | History | Fotoboek
9. plopkweker Profiel | History | Fotoboek
10. Rockfire Profiel | History | Fotoboek
11. Bart Profiel | History | Fotoboek
12. DrNick Profiel | History | Fotoboek
13. Crutch Profiel | History | Fotoboek
14. Harajuku. Profiel | History | Fotoboek
15. Sicsicsics Profiel | History | Fotoboek
16. IJsdraakje Profiel | History | Fotoboek
17. Etcetera Profiel | History | Fotoboek
18. Chuck-N0rr1s Profiel | History | Fotoboek
19. lynda Profiel | History | Fotoboek
20. PatriQue89 Profiel | History | Fotoboek
21. Soempie Profiel | History | Fotoboek
22. Roger_Epiales Profiel | History | Fotoboek
23. AlbinoBambi Profiel | History | Fotoboek
24. Majo Profiel | History | Fotoboek
25. BeamofLight Profiel | History | Fotoboek
26. Disana Profiel | History | Fotoboek
27. Isdatzo Profiel | History | Fotoboek
28. Tamashii Profiel | History | Fotoboek

Belangrijke linkjes:

[ Bericht 0% gewijzigd door tdrone op 23-10-2012 23:04:26 ]
Wat doe ik hier?
pi_118347835
fipo :D ik heb mn kut rol :')
pi_118347870
Duurt laang
pi_118347882
*team abo
pi_118347909
Nog steeds geen PM gehad :')
pi_118347952
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:43 schreef DrNick het volgende:
Nog steeds geen PM gehad :')
_O- _O-
pi_118348006
Binnen :7
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:47:23 #8
345170 Roger_Epiales
Beheerder vd ijs_beer fanclub
pi_118348136
TT :7

Oh, kunnen we al?

Ahem...

Beste mede dorpelingen.

Gaarne zou ik u allen mijn besluit overbrengen
mij verkiesbaar te stellen als uw burgemeester.

Ik besef mij ten zeerste dat ik betrekkelijk nieuw ben
op het politieke vlak van dit dorp, maar misschien is dat
ook wel iets positiefs.

In de rumoerige tijden die dit dorp achter de rug heeft, maar
ook in de rumoerige tijd die we helaas nog voor ons lijken te
hebben, is het belangrijk een burgemeester te hebben die echt
tussen het volk staat. Iemand die het volk kent en weet hoe een
volk zich voelt onder de voortdurende dreiging van de maffia.

Daarom, mijn mede dorpelingen, roep ik u op om te stemmen voor
iemand uit het volk, iemand van het volk, iemand als ik.

Roger_Epiales voor Burgemeester!.


Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (1) Tim
Dutank (0)
Roger_Epiales (0)
Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
pi_118348169
En mij weghalen uit het lijstje hè :(
pi_118348190
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:47 schreef DrNick het volgende:
En mij weghalen uit het lijstje hè :(
je mag niet op je zelf stemmen :P
pi_118348206
maar je ook iemand anders nomineren :D dan nomineer ik liesje
pi_118348212
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:48 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

je mag niet op je zelf stemmen :P
Weet ik, maar ik ben ook verkiesbaar ;(
pi_118348262
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (1) Tim
Dutank (0)
Roger_Epiales (0)
DrNick (0)
Liesje1979 (1) Chuck
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:49:48 #14
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118348277
-edit- spuit 11 :'(.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118348305
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:49 schreef DrNick het volgende:
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (1) Tim
Dutank (0)
Roger_Epiales (0)
DrNick (0)
Liesje1979 (1) Chuck
:D _O- _O-
pi_118348318
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:50 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

:D _O- _O-
Om het makkelijk te maken :*
  Moderator dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:50:39 #17
45833 crew  Fogel
pi_118348332
quote:
17s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:48 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
maar je ook iemand anders nomineren :D dan nomineer ik liesje
Dat! Team ABO!
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:51:19 #18
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118348383
Je mag niemand nomineren.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:51:21 #19
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118348386
Kunnen we "team abo" er niet als eerste uit lynchen :')?
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118348388
mmm timmm krijgt verdacht snel stemmen van hara en tha erik

zeer verdacht stem gedrag
pi_118348401
quote:
14s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:51 schreef Tha_Erik het volgende:
Kunnen we "team abo" er niet als eerste uit lynchen :')?
:')
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:51:46 #22
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118348409
quote:
14s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:51 schreef Tha_Erik het volgende:
Kunnen we "team abo" er niet als eerste uit lynchen :')?
Yes pls.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:52:02 #23
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118348429
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:51 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
mmm timmm krijgt verdacht snel stemmen van hara en tha erik

zeer verdacht stem gedrag
Die had hij vanmiddag al, vriend.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:52:06 #24
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118348436
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:51 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
mmm timmm krijgt verdacht snel stemmen van hara en tha erik

zeer verdacht stem gedrag
Ik had al ver voordat de PM's uitgedeeld waren gezegd dat ik op Timmmmm zou stemmen.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118348439
team abo shall win :P
  Moderator dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:52:19 #26
45833 crew  Fogel
pi_118348450
quote:
14s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:51 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Yes pls.
Jij had ook een ABO :6
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:52:26 #27
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118348455
Sterker nog, ik heb voordat de PM's uitgedeeld waren al gestemd :').
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118348463
quote:
17s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:52 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Die had hij vanmiddag al, vriend.
quote:
3s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:52 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Ik had al ver voordat de PM's uitgedeeld waren gezegd dat ik op Timmmmm zou stemmen.
nog verdachter
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:53:03 #29
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118348499
Ik vind het opeens stukken duidelijker waarom Chuck als eerste gelyncht werd in de vorige ronde :').
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118348513
quote:
3s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:53 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik vind het opeens stukken duidelijker waarom Chuck als eerste gelyncht werd in de vorige ronde :').
_O- _O-
pi_118348515
Jullie schieten wel snel in de verdediging.
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
pi_118348527
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (2) Tim, Lynda
Dutank (0)
Roger_Epiales (0)
DrNick (0)

Gewoon omdat Hara

nu teruglezen :7
pi_118348530
iedereen was wel bang voor zon train van het spel er voor :')
pi_118348531
quote:
3s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:53 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik vind het opeens stukken duidelijker waarom Chuck als eerste gelyncht werd in de vorige ronde :').
En ik denk niet alleen in de vorige ronde :')
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:53:30 #35
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118348532
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:52 schreef Fogel het volgende:

[..]

Jij had ook een ABO :6
Ja, zo vaak.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  One tough cookie dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:53:43 #36
169210 liesje1979
pi_118348546
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (1) Tim
Dutank (0)
Roger_Epiales (0)
DrNick (0)
liesje1979 (0)

Ik ga niet een heel betoog houden want dat heeft volgens mij nog nooit iemand geholpen. :') Ik ben dorp. *O*
pi_118348560
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:53 schreef DrNick het volgende:

[..]

En ik denk niet alleen in de vorige ronde :')
dat was mn eerste spel :+
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:53:52 #38
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118348561
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:53 schreef lynda het volgende:
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (1) Tim, Lynda
Dutank (0)
Roger_Epiales (0)
DrNick (0)

Gewoon omdat Hara

nu teruglezen :7
Whooooooooooooo.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118348570
quote:
3s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:53 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik vind het opeens stukken duidelijker waarom Chuck als eerste gelyncht werd in de vorige ronde :').
_O-
Ik dacht exact hetzelfde!
pi_118348574
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (1) Tim
Dutank (0)
Roger_Epiales (0)
DrNick (0)
liesje1979 (1)chuck-n0rr1s
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:54:19 #41
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118348588
Met Hara als BM kan ik trouwens ook leven, aangezien die het spel goed kent. Net als Timmmmm.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  Moderator dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:54:23 #42
45833 crew  Fogel
pi_118348595
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (1) Tim
Dutank (0)
Roger_Epiales (0)
DrNick (0)
liesje1979 (2) chuck-n0rr1s, Fogel

Dorp stemt voor dorp!
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
pi_118348615
quote:
17s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:53 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Whooooooooooooo.
Dr is nog een 2 bij geedit :+
pi_118348626
En huuu, ik haat op de BM stemmen. Je weet nog niks, maar als je per ongeluk maffia stemt ben je spontaan de rest van het spel verdacht.
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:54:53 #45
65252 Bart
Slecht voor de gezondheid
pi_118348634
quote:
14s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:51 schreef Tha_Erik het volgende:
Kunnen we "team abo" er niet als eerste uit lynchen :')?
Ik hoor niet bij die maffe chuck, dat je het weet :{w
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
pi_118348638
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (1) Tim
Dutank (0)
Roger_Epiales (0)
DrNick (0)
liesje1979 (2)chuck-n0rr1s,fogel
pi_118348649
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:54 schreef Fogel het volgende:
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (1) Tim
Dutank (0)
Roger_Epiales (0)
DrNick (0)
liesje1979 (2) chuck-n0rr1s, Fogel

Dorp stemt voor dorp!
hoe weet je dat nou weer :')
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
pi_118348654
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:54 schreef Fogel het volgende:
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (1) Tim
Dutank (0)
Roger_Epiales (0)
DrNick (0)
liesje1979 (2) chuck-n0rr1s, Fogel

Dorp stemt voor dorp!
Liesje is door chuck genomineerd :')
  Moderator dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:55:16 #49
45833 crew  Fogel
pi_118348657
quote:
10s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:54 schreef Bart het volgende:

[..]

Ik hoor niet bij die maffe chuck, dat je het weet :{w
Maar wel bij mij, toch O+
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:55:25 #50
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118348669
quote:
3s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:54 schreef Tha_Erik het volgende:
Met Hara als BM kan ik trouwens ook leven, aangezien die het spel goed kent. Net als Timmmmm.
Ik vind het ook wel ok om me terug te trekken en deze ronde voor Tim te gaan. Ben ik daarna hopelijk aan de beurt :7
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118348674
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:54 schreef AlbinoBambi het volgende:
En huuu, ik haat op de BM stemmen. Je weet nog niks, maar als je per ongeluk maffia stemt ben je spontaan de rest van het spel verdacht.
je bent ook verdacht als de maffia op jou stemt :') vraag maar aan liesje _O- _O-
pi_118348678
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (2) Tim, Lynda
Dutank (0)
Roger_Epiales (0)
DrNick (0)
liesje1979 (2)chuck-n0rr1s,fogel

Faalhazen, wel een beetje op blijven letten he. ;)
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:55:43 #53
345170 Roger_Epiales
Beheerder vd ijs_beer fanclub
pi_118348688
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:53 schreef liesje1979 het volgende:
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (1) Tim
Dutank (0)
Roger_Epiales (0)
DrNick (0)
liesje1979 (0)

Ik ga niet een heel betoog houden want dat heeft volgens mij nog nooit iemand geholpen. :') Ik ben dorp. *O*
Klopt, maar het is wel leuk om te doen. :P
Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
pi_118348695
Ik vote op Hara, maar ik ben het juiste lijstje kwijt. ;(
Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys
pi_118348714
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:55 schreef AlbinoBambi het volgende:
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (2) Tim, Lynda
Dutank (0)
Roger_Epiales (0)
DrNick (0)
liesje1979 (2)chuck-n0rr1s,fogel

Faalhazen, wel een beetje op blijven letten he. ;)
juiste lijst :P
pi_118348722
Wil je een kick? Stem DrNick!
pi_118348724
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:55 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

je bent ook verdacht als de maffia op jou stemt :') vraag maar aan liesje _O- _O-
Ja maar ik wil geen BM worden. Dus dat risico loop ik iig niet. :P
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:56:19 #58
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118348735
Ik trek me terug, Tim mag deze ronde.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118348770
quote:
11s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:56 schreef Harajuku. het volgende:
Ik trek me terug, Tim mag deze ronde.
:')
pi_118348776
Dank Bambi. O+
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (3) Tim, Lynda, IJsdraakje
Dutank (0)
Roger_Epiales (0)
DrNick (0)
liesje1979 (2)chuck-n0rr1s,fogel
Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys
pi_118348778
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (3) Tim, Lynda, IJsdraakje
Dutank (0)
Roger_Epiales (0)
DrNick (1) DuTank
liesje1979 (2)chuck-n0rr1s,fogel

Ik wil een kick :D

Nja, ik wil eigenlijk gewoon stemmen, zodat ik dat alvast gedaan heb :') Want ik heb echt geen idee..
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
pi_118348799
Nogmaals.. Liesje is toch genomineerd door Chuck en dat kan toch heul niet ? :+
pi_118348803
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:56 schreef DuTank het volgende:
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (3) Tim, Lynda, IJsdraakje
Dutank (0)
Roger_Epiales (0)
DrNick (1) DuTank
liesje1979 (2)chuck-n0rr1s,fogel

Ik wil een kick :D

Nja, ik wil eigenlijk gewoon stemmen, zodat ik dat alvast gedaan heb :') Want ik heb echt geen idee..
jij bent toch SL ? dan mag je niet mee doen :') :W
pi_118348809
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (3) Tim, Lynda, IJsdraakje
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (1) DuTank
liesje1979 (2)chuck-n0rr1s,fogel

O+
pi_118348822
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:53 schreef liesje1979 het volgende:
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (1) Tim
Dutank (0)
Roger_Epiales (0)
DrNick (0)
liesje1979 (0)

Ik ga niet een heel betoog houden want dat heeft volgens mij nog nooit iemand geholpen. :') Ik ben dorp. *O*
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:57 schreef lynda het volgende:
Nogmaals.. Liesje is toch genomineerd door Chuck en dat kan toch heul niet ? :+
pi_118348854
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:57 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

[..]

Aah die heb ik gemist :D Ik zat nog bij jouw 1e post _O-
pi_118348858
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:57 schreef lynda het volgende:
Nogmaals.. Liesje is toch genomineerd door Chuck en dat kan toch heul niet ? :+
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:53 schreef liesje1979 het volgende:
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (1) Tim
Dutank (0)
Roger_Epiales (0)
DrNick (0)
liesje1979 (0)

Ik ga niet een heel betoog houden want dat heeft volgens mij nog nooit iemand geholpen. :') Ik ben dorp. *O*
pi_118348866
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:58 schreef lynda het volgende:

[..]

Aah die heb ik gemist :D Ik zat nog bij jouw post _O-
_O- _O-
pi_118348884
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:58 schreef AlbinoBambi het volgende:

[..]

[..]

traag :6
pi_118348891
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:57 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

jij bent toch SL ? dan mag je niet mee doen :') :W
Doe eens opletten. :D
pi_118348906
quote:
10s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:58 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

traag :6
Wel in een betere volgorde. :6
pi_118348909
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:58 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

_O- _O-
Mobiel gaat het wat snel :')
  † In Memoriam † dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:59:01 #73
137949 Disana
pi_118348913
Timmmm (3) Hara, Tha_Erik, Disana
Hara (3) Tim, Lynda, IJsdraakje
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (1) DuTank
liesje1979 (2)chuck-n0rr1s,fogel
pi_118348921
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:58 schreef AlbinoBambi het volgende:

[..]

Doe eens opletten. :D
ik heb een PM van TV die zegt dat DT SL is :P
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:59:22 #75
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118348927
Oké, hara's terugtrekken haalt niet veel uit :'). Het is een beetje zoals K3 die zegt te stoppen, en daardoor nog populairder wordt :D.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  Moderator dinsdag 23 oktober 2012 @ 21:59:28 #76
45833 crew  Fogel
pi_118348936
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:57 schreef DrNick het volgende:
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (3) Tim, Lynda, IJsdraakje
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (1) DuTank
liesje1979 (2)chuck-n0rr1s,fogel

O+
Maffiatuig! Ga een paardenhoofd tongen!
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
pi_118348940
ok ik faal Tdrone is SL :') 8)7
pi_118348943
Zou wel een stunt zijn als TV en tdrone dezelfde mensen maffia hebben gemaakt.

Dus Chuck en Fogel. I'm watching you.

En liesje ook weer :')
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
pi_118348956
Timmmm (3) Hara, Tha_Erik, Disana
Hara (3) Tim, Lynda, IJsdraakje
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (1) DuTank
liesje1979 (3)chuck-n0rr1s,fogel, gomi

voorlopig mn stem naar liesje
pi_118348989
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:59 schreef DuTank het volgende:
Zou wel een stunt zijn als TV en tdrone dezelfde mensen maffia hebben gemaakt.

Dus Chuck en Fogel. I'm watching you.

En liesje ook weer :')
je doet je best maar, en eh geen hulpverlenertje pesten dit keer }:|
  Redactie Frontpage dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:00:12 #81
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118348997
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:59 schreef DuTank het volgende:
Zou wel een stunt zijn als TV en tdrone dezelfde mensen maffia hebben gemaakt.

Dus Chuck en Fogel. I'm watching you.

En liesje ook weer :')
Liesje was geen maffia in de vorige ronde :*
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  † In Memoriam † dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:00:15 #82
137949 Disana
pi_118348999
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:59 schreef gomi het volgende:
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (3) Tim, Lynda, IJsdraakje
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (1) DuTank
liesje1979 (2)chuck-n0rr1s,fogel, gomi

voorlopig mn stem naar liesje
Mijn stem moet ook bij Timmmmm, zie het latere lijstje dat ik postte.
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:00:19 #83
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118349004
quote:
3s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:59 schreef Tha_Erik het volgende:
Oké, hara's terugtrekken haalt niet veel uit :'). Het is een beetje zoals K3 die zegt te stoppen, en daardoor nog populairder wordt :D.
_O- Ja godver, ik wil niet tegen Tim strijden :')

Stem voor Tim w/
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118349006
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:59 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

ik heb een PM van TV die zegt dat DT SL is :P
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:59 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
ok ik faal Tdrone is SL :') 8)7
:6 :6
pi_118349009
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:59 schreef Fogel het volgende:

[..]

Maffiatuig! Ga een paardenhoofd tongen!
_O_
pi_118349028
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:00 schreef Etcetera het volgende:

[..]

Liesje was geen maffia in de vorige ronde :*
Maar wel verdachte. Vandaar de " :')"
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
pi_118349031
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:00 schreef AlbinoBambi het volgende:

[..]

[..]

:6 :6
:@ :*
pi_118349056
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:00 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

:@ :*
Beter. O+
pi_118349069
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:00 schreef Disana het volgende:

[..]

Mijn stem moet ook bij Timmmmm, zie het latere lijstje dat ik postte.
heb m al verbeterd idd :)
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:01:21 #90
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118349098
Timmmm (3) Hara, Tha_Erik, Disana
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (1) DuTank
liesje1979 (3)chuck-n0rr1s,fogel, gomi
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118349153
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:59 schreef Fogel het volgende:

[..]

Maffiatuig! Ga een paardenhoofd tongen!
:9
pi_118349155
LIESJE VOOR BM

/propaganda *O* *O*

de vorige zou er gebak zijn als liesje BM wordt, dit keer ook _O_ _O_
pi_118349233
Oh, fu. Ik moest nog iets voor school doen vandaag. :')
pi_118349248
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:03 schreef AlbinoBambi het volgende:
Oh, fu. Ik moest nog iets voor school doen vandaag. :')
_O- _O-
pi_118349251
Timmmm (4) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (1) DuTank
liesje1979 (3)chuck-n0rr1s,fogel, gomi

Dan zo. :+
Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys
pi_118349261
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:03 schreef IJsdraakje het volgende:
Timmmm (4) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (1) DuTank
liesje1979 (3)chuck-n0rr1s,fogel, gomi

Dan zo. :+
:( :(
pi_118349264
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:57 schreef DrNick het volgende:
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (3) Tim, Lynda, IJsdraakje
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (1) DuTank
liesje1979 (2)chuck-n0rr1s,fogel

O+
boks
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:03:59 #98
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118349282
*O* Go Tim
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118349292
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:03 schreef DuTank het volgende:

[..]

boks
quote nou de goeden lijst :')
pi_118349317
niet te laten maken, morgen vroege dienst :P :P
  Moderator dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:05:00 #101
45833 crew  Fogel
pi_118349360
Mogen we DrNick al lynchen?
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
pi_118349373
goed idee
pi_118349389
Zo PM's zijn de deur uit :7

Waarom boekt die PM-box af en toe :r
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_118349410
is hier fok ook zo traag
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:06:14 #105
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118349413
Zo, en nu wachten tot het morgen 22.00 is :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:06:48 #106
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118349461
quote:
14s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:06 schreef Harajuku. het volgende:
Zo, en nu wachten tot het morgen 22.00 is :')
Ja inderdaad, deze anticlimax had ik ook al voorzien :').
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118349471
quote:
14s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:06 schreef Harajuku. het volgende:
Zo, en nu wachten tot het morgen 22.00 is :')
herkenbaar :')
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:07:08 #108
345170 Roger_Epiales
Beheerder vd ijs_beer fanclub
pi_118349478
Nou goed, ik stem ook.
Al was het maar omdat ik hem blijkbaar per ongeluk bijna een beetje uit de verkiezing gelaten had door het verkeerde lijstje te nemen. :@ :')

Timmmm (4) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (3)chuck-n0rr1s,fogel, gomi
Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:07:20 #109
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118349498
Hebben jullie trouwens nog nieuwe rollen toegevoegd?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118349512
quote:
5s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:07 schreef Harajuku. het volgende:
Hebben jullie trouwens nog nieuwe rollen toegevoegd?
advocaat
pi_118349574
quote:
5s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:07 schreef Harajuku. het volgende:
Hebben jullie trouwens nog nieuwe rollen toegevoegd?
Maybe yes, maybe no :P
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_118349589
quote:
6s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:05 schreef Fogel het volgende:
Mogen we DrNick al lynchen?
:'(
pi_118349688
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:07 schreef Roger_Epiales het volgende:
Nou goed, ik stem ook.
Al was het maar omdat ik hem blijkbaar per ongeluk bijna een beetje uit de verkiezing gelaten had door het verkeerde lijstje te nemen. :@ :')

Timmmm (4) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (3)chuck-n0rr1s,fogel, gomi
O+
pi_118349689
he maffia, hebben jullie wel een ABO anders is je PM inbox zo vol _O- _O-
pi_118349827
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:07 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

advocaat
oh ja die las ik idd. leek me wel een leuke rol
pi_118349859
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:11 schreef gomi het volgende:

[..]

oh ja die las ik idd. leek me wel een leuke rol
mij niet, als je een maffia lid beschermt dan ben je er bij :') _O- _O-
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:12:29 #117
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_118349869
Ik wilde Hara stemmen ;(
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
pi_118349885
zie SL ik doe gewoon gezellig mee :+ en ben zeker al weer verdachte 1, mark my words _O- _O-
  Redactie Frontpage dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:12:48 #119
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118349887
Chuck, ik hoop dat je sterft, en snel. Spamhoer :') jemig 8)7
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
pi_118349899
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:12 schreef Etcetera het volgende:
Chuck, ik hoop dat je sterft, en snel. Spamhoer :') jemig 8)7
hehe _O- _O- :@
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:13:11 #121
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_118349909
#Vote Le Timmmmm

Timmmm (5) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (3)chuck-n0rr1s,fogel, gomi
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  Redactie Frontpage dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:13:24 #122
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118349923
Timmmm (5) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (4)chuck-n0rr1s,fogel, gomi, Etc

Tradities denk ik :P Ik waag het gewoon weer :+

Geüpdatet met PS :)
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
pi_118349934
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:13 schreef Etcetera het volgende:
Timmmm (5) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (4)chuck-n0rr1s,fogel, gomi, Etc

Tradities denk ik :P Ik waag het gewoon weer :+
_O_ _O_
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:13:39 #124
65252 Bart
Slecht voor de gezondheid
pi_118349939
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:12 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Ik wilde Hara stemmen ;(
Ik wil op jou stemmen zodat je tenminste niet weer met de burgemeester verwisseld wordt :7.
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
pi_118349963
Iedereen die zegt 'ik ben dorp' is meteen hoofdverdachte voor mij...
Op maandag 8 oktober 2012 22:34 schreef LompeHork het volgende:
:W trusten baas!
Op dinsdag 13 augustus 2013 21:29 schreef smegmanus het volgende:
Kudo's voor deze TS +1 positieve note.
pi_118349977
quote:
14s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:14 schreef plopkweker het volgende:
Iedereen die zegt 'ik ben dorp' is meteen hoofdverdachte voor mij...
ik ben townie :P :')
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:14:25 #127
65252 Bart
Slecht voor de gezondheid
pi_118349990
quote:
14s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:14 schreef plopkweker het volgende:
Iedereen die zegt 'ik ben dorp' is meteen hoofdverdachte voor mij...
Je zei het zojuist zelf :o.
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:14:29 #128
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_118349995
quote:
10s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:13 schreef Bart het volgende:

[..]

Ik wil op jou stemmen zodat je tenminste niet weer met de burgemeester verwisseld wordt :7.
Ik zou wel willen, maar tegen deze concurrentie durf ik niet op :@ Ik hou niet van verliezen
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:14:34 #129
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118350000
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:12 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Ik wilde Hara stemmen ;(
O+. Volgende ronde mag dat wel :@
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118350070
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:12 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

mij niet, als je een maffia lid beschermt dan ben je er bij :') _O- _O-
hehe maar als rol in t spel leek t me een leuke toevoeging.
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:15:47 #131
171936 DuTank
Spaashaas.
pi_118350094
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:04 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

quote nou de goeden lijst :')
ik quote alleen DrNick, als mensen dat gewoon snappen is er niks aan de hand
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
pi_118350114
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:15 schreef DuTank het volgende:

[..]

ik quote alleen DrNick, als mensen dat gewoon snappen is er niks aan de hand
dat snappen ze toch niet :') _O- _O- :@
pi_118350115
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:14 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

ik ben townie :P :')
Voteception

##vote bart
##vote chuck
##vote hara

Bart (1) plop
Chuck (1) plop
Hara (1) plop
Op maandag 8 oktober 2012 22:34 schreef LompeHork het volgende:
:W trusten baas!
Op dinsdag 13 augustus 2013 21:29 schreef smegmanus het volgende:
Kudo's voor deze TS +1 positieve note.
  One tough cookie dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:16:28 #134
169210 liesje1979
pi_118350130
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:13 schreef Etcetera het volgende:
Timmmm (5) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (4)chuck-n0rr1s,fogel, gomi, Etc

Tradities denk ik :P Ik waag het gewoon weer :+

Geüpdatet met PS :)
*O*
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:18:08 #135
171936 DuTank
Spaashaas.
pi_118350249
Hey, ik stel voor om de BM zo snel mogelijk te lynchen. Is het dorp? Boeiend, we lynchen toch altijd wel een dorp. Is het een maffia? Mooi, dan kunnen zij die positie niet misbruiken :D
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
pi_118350254
Timmmm (5) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (5)chuck-n0rr1s,fogel, gomi, Etc, Plop
Op maandag 8 oktober 2012 22:34 schreef LompeHork het volgende:
:W trusten baas!
Op dinsdag 13 augustus 2013 21:29 schreef smegmanus het volgende:
Kudo's voor deze TS +1 positieve note.
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:18:12 #137
65252 Bart
Slecht voor de gezondheid
pi_118350257
quote:
10s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:16 schreef plopkweker het volgende:

[..]

Voteception

##vote bart
##vote chuck
##vote hara

Bart (1) plop
Chuck (1) plop
Hara (1) plop
:o
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:18:35 #138
65252 Bart
Slecht voor de gezondheid
pi_118350288
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:18 schreef DuTank het volgende:
Hey, ik stel voor om de BM zo snel mogelijk te lynchen. Is het dorp? Boeiend, we lynchen toch altijd wel een dorp. Is het een maffia? Mooi, dan kunnen zij die positie niet misbruiken :D
Goed plan, ik stem dutank.
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:19:38 #139
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118350368
quote:
10s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:18 schreef Bart het volgende:

[..]

Goed plan, ik stem dutank.
Ik verander mijn stem naar Chuck!
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118350374
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:18 schreef DuTank het volgende:
Hey, ik stel voor om de BM zo snel mogelijk te lynchen. Is het dorp? Boeiend, we lynchen toch altijd wel een dorp. Is het een maffia? Mooi, dan kunnen zij die positie niet misbruiken :D
:')
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:20:13 #141
65252 Bart
Slecht voor de gezondheid
pi_118350407
quote:
10s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:19 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Ik verander mijn stem naar Chuck!
_O-
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
pi_118350410
quote:
10s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:19 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Ik verander mijn stem naar Chuck!
_O-
pi_118350412
Gaat hard met stemmen :o
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  Moderator dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:20:41 #144
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_118350444
# Vote Timmmm, omdat hij mij er weer bijgehaald heeft O+

Timmmm (6) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS, MaJo
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (4)chuck-n0rr1s,fogel, gomi, Etc
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:20:52 #145
171936 DuTank
Spaashaas.
pi_118350459
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:19 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

:')
is gewoon goeie tactiek hoor
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
pi_118350462
quote:
10s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:19 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Ik verander mijn stem naar Chuck!
wait what whut?

nu al lynch stemmen :')
pi_118350470
Timmmm (5) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (6)chuck-n0rr1s,fogel, gomi, Etc, Plop, AlbinoBambi

Want nostalgie. :D
  Moderator dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:21:12 #148
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_118350482
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:20 schreef TheVulture het volgende:
Gaat hard met stemmen :o
Valt wel mee? 13 stemmen, dus er moeten er nog 15 bij komen :)
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:21:14 #149
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118350485
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:20 schreef MaJo het volgende:
# Vote Timmmm, omdat hij mij er weer bijgehaald heeft O+

Timmmm (6) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS, MaJo
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (4)chuck-n0rr1s,fogel, gomi, Etc
Onthoud voor de volgende ronde dat ik degene was die zei dat ze Majo miste.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118350509
Timmmm (6) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS, MaJo
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (6)chuck-n0rr1s,fogel, gomi, Etc, Plop, AlbinoBambi
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:21:57 #151
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118350534
Spannend hoor :D.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118350557
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:20 schreef MaJo het volgende:
# Vote Timmmm, omdat hij mij er weer bijgehaald heeft O+

Timmmm (6) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS, MaJo
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (4)chuck-n0rr1s,fogel, gomi, Etc
Doe eens goede lijstje.
Op maandag 8 oktober 2012 22:34 schreef LompeHork het volgende:
:W trusten baas!
Op dinsdag 13 augustus 2013 21:29 schreef smegmanus het volgende:
Kudo's voor deze TS +1 positieve note.
pi_118350564
mm dutank en drnick stemmen op elk kaar, verdacht maffia gedrag
pi_118350572
quote:
7s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:22 schreef plopkweker het volgende:

[..]

Doe eens goede lijstje.
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:21 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
Timmmm (6) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS, MaJo
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (6)chuck-n0rr1s,fogel, gomi, Etc, Plop, AlbinoBambi
  Moderator dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:22:51 #155
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_118350608
quote:
17s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:21 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Onthoud voor de volgende ronde dat ik degene was die zei dat ze Majo miste.
Echt? O+ Ik wilde eigenlijk jou stemmen maar Tim is goede tweede ;)
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
pi_118350663
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:22 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
mm dutank en drnick stemmen op elk kaar, verdacht maffia gedrag
Waarom denk ik dat jij als eerste word gelinched :')
  Moderator dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:23:43 #157
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_118350666
quote:
7s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:22 schreef plopkweker het volgende:

[..]

Doe eens goede lijstje.
Hoezo goede lijstje? AlbinoBambi post 3 posts onder mij de verkeerde :')
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
pi_118350723
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:23 schreef DrNick het volgende:

[..]

Waarom denk ik dat jij als eerste word gelinched :')
we gaan het beleven :P
pi_118350743
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:23 schreef MaJo het volgende:

[..]

Hoezo goede lijstje? AlbinoBambi post 3 posts onder mij de verkeerde :')
Die van jou was ook niet goed. O+

Het ging een beetje te snel, in de tijd dat ik type had jij gestemd en dat had ik weer niet gezien.
pi_118350745
Oh trouwens alvast even een huishoudelijke mededeling, donderdagavond zal de eerste lynchstemming wel sluiten om 7 uur maar het verhaaltje en de nachtpost zijn wellicht wat later, uw beider SL zijn dan pas waarschijnlijk laat weer aanwezig!
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:24:46 #161
171936 DuTank
Spaashaas.
pi_118350754
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:22 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
mm dutank en drnick stemmen op elk kaar, verdacht maffia gedrag
en niemand van onze maffia vriendjes die ons support ;(
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
pi_118350832
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:23 schreef MaJo het volgende:

[..]

Hoezo goede lijstje? AlbinoBambi post 3 posts onder mij de verkeerde :')
En jij een paar onder mij de verkeerde.
Op maandag 8 oktober 2012 22:34 schreef LompeHork het volgende:
:W trusten baas!
Op dinsdag 13 augustus 2013 21:29 schreef smegmanus het volgende:
Kudo's voor deze TS +1 positieve note.
pi_118350864
quote:
4s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:24 schreef TheVulture het volgende:
Oh trouwens alvast even een huishoudelijke mededeling, donderdagavond zal de eerste lynchstemming wel sluiten om 7 uur maar het verhaaltje en de nachtpost zijn wellicht wat later, uw beider SL zijn dan pas waarschijnlijk laat weer aanwezig!
donderdag pas lynch, en nu al modder gooien _O-
  Moderator dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:26:19 #164
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_118350884
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:24 schreef AlbinoBambi het volgende:

[..]

Die van jou was ook niet goed. O+

Het ging een beetje te snel, in de tijd dat ik type had jij gestemd en dat had ik weer niet gezien.
Oh sorry dat had ik niet gezien :@
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
pi_118350887
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:22 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]


[..]

:7
Op maandag 8 oktober 2012 22:34 schreef LompeHork het volgende:
:W trusten baas!
Op dinsdag 13 augustus 2013 21:29 schreef smegmanus het volgende:
Kudo's voor deze TS +1 positieve note.
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:26:53 #166
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118350929
quote:
4s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:24 schreef TheVulture het volgende:
Oh trouwens alvast even een huishoudelijke mededeling, donderdagavond zal de eerste lynchstemming wel sluiten om 7 uur maar het verhaaltje en de nachtpost zijn wellicht wat later, uw beider SL zijn dan pas waarschijnlijk laat weer aanwezig!
Noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118350933
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:26 schreef MaJo het volgende:

[..]

Oh sorry dat had ik niet gezien :@
Haha, dat had ik dus ook!
pi_118350937
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:24 schreef DuTank het volgende:

[..]

en niemand van onze maffia vriendjes die ons support ;(
tactiek :P
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:27:20 #169
30252 Soempie
Procreating
pi_118350972
##vote liesje1979

Timmmm (6) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS, MaJo
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (7)chuck-n0rr1s,fogel, gomi, Etc, Plop, AlbinoBambi, Soempie
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
pi_118350986
tevens apart dat niemand door had dat bij het vorige spel bij de eerste nacht maar 2 moorden waren niet 3 :')
pi_118350990
quote:
9s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:26 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!
Ik ga ervanuit dat de nachtpost gewoon op tijd is hoor... de lynchpost wellicht wat later :@
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:27:40 #172
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118350999
quote:
4s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:24 schreef TheVulture het volgende:
Oh trouwens alvast even een huishoudelijke mededeling, donderdagavond zal de eerste lynchstemming wel sluiten om 7 uur maar het verhaaltje en de nachtpost zijn wellicht wat later, uw beider SL zijn dan pas waarschijnlijk laat weer aanwezig!
:(.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:27:52 #173
171936 DuTank
Spaashaas.
pi_118351017
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:27 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
tevens apart dat niemand door had dat bij het vorige spel bij de eerste nacht maar 2 moorden waren niet 3 :')
was al 3x gezegd
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
pi_118351041
voor de maffia. de eerste nacht met 3 man 1 moord plegen _O_ _O- _O- :@
pi_118351151
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:28 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
voor de maffia. de eerste nacht met 3 man 1 moord plegen _O_ _O- _O- :@
Voor de lynch.

##vote Chuck

Chuck (1) Plop
Op maandag 8 oktober 2012 22:34 schreef LompeHork het volgende:
:W trusten baas!
Op dinsdag 13 augustus 2013 21:29 schreef smegmanus het volgende:
Kudo's voor deze TS +1 positieve note.
pi_118351286
quote:
14s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:29 schreef plopkweker het volgende:

[..]

Voor de lynch.

##vote Chuck

Chuck (1) Plop
_O- _O-
  Redactie Frontpage dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:31:02 #177
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118351300
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:28 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
voor de maffia. de eerste nacht met 3 man 1 moord plegen _O_ _O- _O- :@
8)7 :X
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
pi_118351396
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:28 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
voor de maffia. de eerste nacht met 3 man 1 moord plegen _O_ _O- _O- :@
laat ze eens gek doen en gewoon met 9 man 1 moord plegen :)
pi_118351529
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:32 schreef gomi het volgende:

[..]

laat ze eens gek doen en gewoon met 9 man 1 moord plegen :)
_O_ _O_
pi_118351539
Hop, hop hop hop, chucky norris style.

Cursus 'hoe verdacht te lijken' nu te volgen bij Chuck.
Op maandag 8 oktober 2012 22:34 schreef LompeHork het volgende:
:W trusten baas!
Op dinsdag 13 augustus 2013 21:29 schreef smegmanus het volgende:
Kudo's voor deze TS +1 positieve note.
pi_118351558
quote:
10s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:33 schreef plopkweker het volgende:
Hop, hop hop hop, chucky norris style.

Cursus 'hoe verdacht te lijken' nu te volgen bij Chuck.
:7
pi_118351591
mss breek ik mn record met 19 stemmen nu wel _O- _O-
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:34:24 #183
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118351651
Ik vind je nog niet echt verdacht, maar gewoon hyperactief en dus een beetje irritant :').
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  Redactie Frontpage dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:34:39 #184
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118351673
quote:
3s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:34 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik vind je nog niet echt verdacht, maar gewoon hyperactief en dus fucking irritant :').
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:34:57 #185
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118351709
Goede verbetering :Y.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118351736
quote:
3s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:34 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik vind je nog niet echt verdacht, maar gewoon hyperactief en dus een beetje irritant :').
dat ben ik altijd in SC's :')
pi_118351767
quote:
3s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:34 schreef Tha_Erik het volgende:
Goede verbetering :Y.
+1
  Moderator dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:35:37 #188
45833 crew  Fogel
pi_118351777
quote:
14s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:14 schreef plopkweker het volgende:
Iedereen die zegt 'ik ben dorp' is meteen hoofdverdachte voor mij...
De vorige keer zei ik niks en was ik maffia. Dus tja.
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
pi_118351786
ergo als je me wilt lynchesn succes :')
pi_118351793
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:35 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

dat ben ik altijd in SC's :')
Maar dit is heel geen SC. :')
pi_118351809
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:35 schreef AlbinoBambi het volgende:

[..]

Maar dit is heel geen SC. :')
nu wel _O_
  Moderator dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:36:00 #192
45833 crew  Fogel
pi_118351821
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:35 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

dat ben ik altijd in SC's :')
Goed zelfbeeld ^O^
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
pi_118351854
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:36 schreef Fogel het volgende:

[..]

Goed zelfbeeld ^O^
:s)
  Redactie Frontpage dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:36:13 #194
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118351858
quote:
10s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:35 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

nu wel _O_
Nee nu ook niet :')
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:36:27 #195
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118351886
quote:
10s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:35 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

nu wel _O_
Een beetje sc mag best, maar dit hoeft geen abo sc te worden :N
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:36:28 #196
65252 Bart
Slecht voor de gezondheid
pi_118351889
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:34 schreef Etcetera het volgende:

[..]

_O-
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
pi_118351896
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:36 schreef Etcetera het volgende:

[..]

Nee nu ook niet :')
lijkt er anders aardig op
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:36:46 #198
65252 Bart
Slecht voor de gezondheid
pi_118351927
quote:
10s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:35 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

nu wel _O_
}:|
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
pi_118351929
quote:
7s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:36 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Een beetje sc mag best, maar dit hoeft geen abo sc te worden :N
jij kent de ABO SC heul niet :P
pi_118351935
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:35 schreef Fogel het volgende:

[..]

De vorige keer zei ik niks en was ik maffia. Dus tja.
Van jou wist ik het toen Sicsicsics dood was, maar had het niet verwacht.
Op maandag 8 oktober 2012 22:34 schreef LompeHork het volgende:
:W trusten baas!
Op dinsdag 13 augustus 2013 21:29 schreef smegmanus het volgende:
Kudo's voor deze TS +1 positieve note.
pi_118351937
quote:
18s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:36 schreef Bart het volgende:

[..]

}:|
:*
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:37:11 #202
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118351975
Je hoeft ook niet op alles en iedereen te reageren.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:37:26 #203
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118352003
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:36 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

jij kent de ABO SC heul niet :P
Jawel hoor, maar goed, het punt was dat het geen sc hoeft te worden, dan kan je niets meer terugvinden. Al helemaal geen one man show SC :+
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118352060
quote:
14s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:37 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

one man show SC :+
dat is wel mijn specialiteit :@
pi_118352086
maar goed ik ben plat :* :W :W
pi_118352140
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:38 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
maar goed ik ben plat :* :W :W
Same. Tot morgen :z
Op maandag 8 oktober 2012 22:34 schreef LompeHork het volgende:
:W trusten baas!
Op dinsdag 13 augustus 2013 21:29 schreef smegmanus het volgende:
Kudo's voor deze TS +1 positieve note.
pi_118352168
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:37 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

dat is wel mijn specialiteit :@
en dan neem je een nick van een zwijgzame actie held he ;)

en trusten slapers
pi_118352190
quote:
3s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:37 schreef Tha_Erik het volgende:
Je hoeft ook niet op alles en iedereen te reageren.
Niet? -O-
pi_118353117
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:39 schreef AlbinoBambi het volgende:

[..]

Niet? -O-
op jou wil ik wel reageren O+ :@
pi_118353414
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:48 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

op jou wil ik wel reageren O+ :@
_O- :')
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:54:09 #211
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118353603
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:52 schreef AlbinoBambi het volgende:

[..]

_O- :')
Pas maar op, dudette, nu zit je eraan vast.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118353635
Timmmm (7) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS, MaJo, Lynda
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (7)chuck-n0rr1s,fogel, gomi, Etc, Plop, AlbinoBambi, Soempie

Dan Tim ipv Hara :Y
  Moderator dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:55:21 #213
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_118353697
Waar is onze huisspammer Tim eigenlijk? O+
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 22:55:54 #214
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118353747
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:55 schreef MaJo het volgende:
Waar is onze huisspammer Tim eigenlijk? O+
Tim komt morgen terug op de Foks.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118353799
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:52 schreef AlbinoBambi het volgende:

[..]

_O- :')
:P :*
pi_118353855
Oh er mag niets meer veranderd worden aan je Fobo, Sig, Icon enz.
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  Moderator dinsdag 23 oktober 2012 @ 23:01:22 #217
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_118354114
quote:
17s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 22:55 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Tim komt morgen terug op de Foks.
Dat is goed nieuws *O* Ik mistte hem al :@ :')
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
pi_118354457
Oeh, spelleider-meneer, als jullie hints van de PH pakken, filteren jullie dan de SC's daarbij?
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 23:07:03 #219
246304 tdrone
vallende blokjes
pi_118354538
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 23:06 schreef AlbinoBambi het volgende:
Oeh, spelleider-meneer, als jullie hints van de PH pakken, filteren jullie dan de SC's daarbij?
we proberen te SCs te filteren maar dat is niet altijd mogelijk
Wat doe ik hier?
pi_118354593
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 23:07 schreef tdrone het volgende:

[..]

we proberen te SCs te filteren maar dat is niet altijd mogelijk
Mja, als mensen alleen in een SC posten gaat dat niet idd. Duidelijk, thanks!
pi_118355828
Liesje stemde op Hara, maar Liesje moet nu opnieuw stemmen? Of blijft de stem op Hara overeind?
dag
pi_118355903
#Vote Liesje

Timmmm (7) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS, MaJo, Lynda
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (8) chuck-n0rr1s,fogel, gomi, Etc, Plop, AlbinoBambi, Soempie, Peter

Liesje is zo heerlijk chaotisch :9
dag
pi_118356537
#Vote Liesje

Timmmm (7) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS, MaJo, Lynda
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (9) chuck-n0rr1s,fogel, gomi, Etc, Plop, AlbinoBambi, Soempie, Peter, Rockfire
------___------ 53
----.(___).---- 42
---(o\_!_/o)---
pi_118357150
#vote Timmmmm
Kan iemand dat int lijstje zetten? :o mob
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 23:51:51 #225
118585 Crutch
Filantroop || Taalzwengel
pi_118357296
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 23:49 schreef Tamashii het volgende:
#vote Timmmmm
Kan iemand dat int lijstje zetten? :o mob
Mij Ook, Alstublieft?
Je moeder is een hamster
  dinsdag 23 oktober 2012 @ 23:57:44 #226
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118357607
Timmmm (9) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS, MaJo, Lynda, Tamashii, Crutch
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (9) chuck-n0rr1s,fogel, gomi, Etc, Plop, AlbinoBambi, Soempie, Peter, Rockfire
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118357613
Timmmm (9) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS, MaJo, Lynda, Tamashii, Crutch
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (9) chuck-n0rr1s,fogel, gomi, Etc, Plop, AlbinoBambi, Soempie, Peter, Rockfire
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_118357659
Thanks both!
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
  woensdag 24 oktober 2012 @ 02:11:35 #229
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_118361523
Timmmm (10) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS, MaJo, Lynda, Tamashii, Crutch, idz
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (9) chuck-n0rr1s,fogel, gomi, Etc, Plop, AlbinoBambi, Soempie, Peter, Rockfire
Huilen dan.
  woensdag 24 oktober 2012 @ 08:19:35 #230
65252 Bart
Slecht voor de gezondheid
pi_118362902
Timmmm (10) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS, MaJo, Lynda, Tamashii, Crutch, idz
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (10) chuck-n0rr1s,fogel, gomi, Etc, Plop, AlbinoBambi, Soempie, Peter, Rockfire, Bart

Liesje O+
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
  woensdag 24 oktober 2012 @ 08:33:42 #231
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118363032
JamaarTim
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  woensdag 24 oktober 2012 @ 08:34:12 #232
246304 tdrone
vallende blokjes
pi_118363038
de 2 nieuwe rollen zijn aan de OP toegevoegd

Advocaat - De Advocaat mag 's nachts 1 iemand uitkiezen die hij beschermt. De beschermde speler word als hij de meeste votes heeft bij de lynch vrijgepleit door de advocaat. De speler die de op 1 na meeste stemmen heeft word dan gelynched. Je wint als alle maffia dood zijn

Zombie - Je vindt het belachelijk dat je vermoord bent en je wil graag wraak nemen. Dit doe jij doordat je de kans hebt om na je dood nog iemand te vermoorden. Gelijk na je dood stuur je de spelleider een PM met jouw kill, je mag niet meer spelinhoudelijk meepraten.
Wat doe ik hier?
  woensdag 24 oktober 2012 @ 08:39:26 #233
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118363103
Wauw ik heb al 10 stemmen O+

Als ik vanmiddag uit het ziekenhuis ben (ja jongens, sympathyvote plz), alles teruglezen, voor nu neem ik genoegen met iedereen die op liesje stemt of wil stemmen vragen even goed te tellen hoeveel mobs ze vorige ronde gelyncht heeft, en hoeveel dorp.

en je wil mij gewoon als BM, want ik ben awesome. Ik garandeer jullie dat ik komende ronde het meeste tijd van iedereen heb, en in bed is FOK!maffia de enige afleiding, dus dat wordt FOK!ken to the max
Laffe huichelaar
pi_118363317
quote:
0s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 08:39 schreef timmmmm het volgende:
Wauw ik heb al 10 stemmen O+

Als ik vanmiddag uit het ziekenhuis ben (ja jongens, sympathyvote plz), alles teruglezen, voor nu neem ik genoegen met iedereen die op liesje stemt of wil stemmen vragen even goed te tellen hoeveel mobs ze vorige ronde gelyncht heeft, en hoeveel dorp.

en je wil mij gewoon als BM, want ik ben awesome. Ik garandeer jullie dat ik komende ronde het meeste tijd van iedereen heb, en in bed is FOK!maffia de enige afleiding, dus dat wordt FOK!ken to the max
Mijn stem op liesje heeft maar een simpele reden: ze is een van de weinige kandidaten die ik ken. Ik heb de vorige ronde wel een beetje meegekeken, maar toen was jij SL, dus heb ik nog geen goed beeld van je kunnen vormen ;)
------___------ 53
----.(___).---- 42
---(o\_!_/o)---
  woensdag 24 oktober 2012 @ 08:55:22 #235
65252 Bart
Slecht voor de gezondheid
pi_118363330
quote:
9s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 08:33 schreef Harajuku. het volgende:
JamaarTim
Liesje O+.
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
  woensdag 24 oktober 2012 @ 08:59:41 #236
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_118363400
Obvious stem op #Timmmmm is obvious. Zit mobiel.
  woensdag 24 oktober 2012 @ 09:02:24 #237
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118363445
Timmmm (11) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS, MaJo, Lynda, Tamashii, Crutch, idz, BoL
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (10) chuck-n0rr1s,fogel, gomi, Etc, Plop, AlbinoBambi, Soempie, Peter, Rockfire, Bart
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118363452
quote:
0s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 08:39 schreef timmmmm het volgende:
Wauw ik heb al 10 stemmen O+

Als ik vanmiddag uit het ziekenhuis ben (ja jongens, sympathyvote plz), alles teruglezen, voor nu neem ik genoegen met iedereen die op liesje stemt of wil stemmen vragen even goed te tellen hoeveel mobs ze vorige ronde gelyncht heeft, en hoeveel dorp.

en je wil mij gewoon als BM, want ik ben awesome. Ik garandeer jullie dat ik komende ronde het meeste tijd van iedereen heb, en in bed is FOK!maffia de enige afleiding, dus dat wordt FOK!ken to the max
Beterschap!
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  woensdag 24 oktober 2012 @ 09:14:45 #239
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_118363644
De enige met een goed BM verhaal is Roger_Epiales en die heeft welgeteld 0 stemmen. :') _O- Vriendjes politiek anyone? Of heb ik iets gemist in het vorige topic.
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  Moderator woensdag 24 oktober 2012 @ 09:19:45 #240
45833 crew  Fogel
pi_118363728
quote:
10s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 09:14 schreef SicSicSics het volgende:
De enige met een goed BM verhaal is Roger_Epiales en die heeft welgeteld 0 stemmen. :') _O- Vriendjes politiek anyone? Of heb ik iets gemist in het vorige topic.
Hoe kan je nou niet van Liesje houden?
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
  woensdag 24 oktober 2012 @ 09:21:29 #241
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_118363764
quote:
6s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 09:19 schreef Fogel het volgende:
Hoe kan je nou niet van Liesje houden?
Ik woon nog niet zo lang in dit dorp. Ik weet haar kwaliteiten toch nog niet. 8-)
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  woensdag 24 oktober 2012 @ 09:23:00 #242
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118363795
quote:
10s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 09:14 schreef SicSicSics het volgende:
De enige met een goed BM verhaal is Roger_Epiales en die heeft welgeteld 0 stemmen. :') _O- Vriendjes politiek anyone? Of heb ik iets gemist in het vorige topic.
Tim is vaak SL geweest, kent de regels, zoekt hints, vindt ook nog eens degelijke hints, lyncht mafia.
Liesje vindt en lyncht dorp
DrNick heeff net één potje gespeeld
En Dutank is er dan wel bij sinds het begin, maar die heeft ook nog maar één potje wat uitgevoerd :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  woensdag 24 oktober 2012 @ 09:26:52 #243
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_118363870
Kijk dat zijn de cv's. ^O^ Hara is voor Timmmmm dus. O+

Twee oud spelleiders in de maffia? :? Gewaagde actie van onze nieuwe SL's. :Y
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
pi_118363886
quote:
14s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 09:23 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Tim is vaak SL geweest, kent de regels, zoekt hints, vindt ook nog eens degelijke hints, lyncht mafia.
Liesje vindt en lyncht dorp
DrNick heeff net één potje gespeeld
En Dutank is er dan wel bij sinds het begin, maar die heeft ook nog maar één potje wat uitgevoerd :')
In de early days was ik altijd actief hoor! Tot het moment van een ban.
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
  woensdag 24 oktober 2012 @ 09:27:58 #245
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118363889
En los daarvan is het voor mij ook een beetje de gunfactor. Tim en ik hebben vaak zat SL gespeeld omdat elke andere speler weigerde, dan verdient ie t BM-schap toch wel af en toe :{w En ik ook O-)
quote:
17s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 09:26 schreef SicSicSics het volgende:
Kijk dat zijn de cv's. ^O^ Hara is voor Timmmmm dus. O+

Twee oud spelleiders in de maffia? :? Gewaagde actie van onze nieuwe SL's. :Y
Ik lobby al voor Tim voordat we waren begonnen, en ik ga gewoon door. Lekker openbaar lobbyen voor mijn mafiamaatjes, oh yes!
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  woensdag 24 oktober 2012 @ 09:28:22 #246
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118363898
quote:
1s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 09:27 schreef DuTank het volgende:

[..]

In de early days was ik altijd actief hoor! Tot het moment van een ban.
Maar je voerde niet echt wat uit :o
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  woensdag 24 oktober 2012 @ 09:30:12 #247
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118363932
quote:
10s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 09:14 schreef SicSicSics het volgende:
De enige met een goed BM verhaal is Roger_Epiales en die heeft welgeteld 0 stemmen. :') _O- Vriendjes politiek anyone? Of heb ik iets gemist in het vorige topic.
Ergens vorig topic (gisteren, voor ik uberhaupt mijn rol wist) heb ik een goed verhaal gepost. ik kan nu niet echt actief lobbyen, vanmiddag hoop ik wel. zoek die post maar ffes op.
Laffe huichelaar
  woensdag 24 oktober 2012 @ 09:30:41 #248
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118363946
quote:
1s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 09:30 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Ergens vorig topic (gisteren, voor ik uberhaupt mijn rol wist) heb ik een goed verhaal gepost. ik kan nu niet echt actief lobbyen, vanmiddag hoop ik wel. zoek die post maar ffes op.
Die hebben we gepost voor je heur!
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  woensdag 24 oktober 2012 @ 09:31:25 #249
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118363959
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 10:28 schreef timmmmm het volgende:
Ik meld me sowieso aan voor de BMverkiezingen, omdat ik awesome ben als ik weinig tijd heb, en ik nu vanaf de eerste kill zééën van tijd heb, dus dat gewoon perfect is. Ik ken het spel beter dan iedereen behalve hara (op wie ik dan ook sowieso ga stemmen), en ik ben als ik BM ben nog veel gezelliger dan normaal ook. En als ik mafia ben, zijn jullie sowieso gedoemd te sterven, of ik burgemeester ben of niet.

Dus stem op mij *O*

Als iemand dit vanavond even wil quoten, als ik me kandidaat kan stellen, zou ik dat zeer op prijs stellen. Dan ga ik jullie nu een hele dag verlaten
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118363974
Zo. Bijgelezen.

Mijn god... wat is chuck irritant :')
pi_118363983
quote:
11s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 09:28 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Maar je voerde niet echt wat uit :o
Ik ben wel eens SL geweest :)
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
  woensdag 24 oktober 2012 @ 09:33:15 #252
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118364006
quote:
7s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 09:31 schreef PatriQue89 het volgende:
Zo. Bijgelezen.

Mijn god... wat is chuck irritant :')
die jongen is gewoon enthousiast. niet zo haten met zijn allen hoor, dat slijt er vanzelf af.
Laffe huichelaar
  woensdag 24 oktober 2012 @ 09:34:04 #253
65252 Bart
Slecht voor de gezondheid
pi_118364027
quote:
1s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 09:33 schreef timmmmm het volgende:
dat slijt er vanzelf af.
_O-
Jij kent chuck niet.
:{
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
pi_118364034
quote:
1s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 09:33 schreef timmmmm het volgende:

[..]

die jongen is gewoon enthousiast. niet zo haten met zijn allen hoor, dat slijt er vanzelf af.
Oh, dat zal best. Maar toch is het irritant :P
  woensdag 24 oktober 2012 @ 09:34:23 #255
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_118364039
quote:
1s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 09:30 schreef timmmmm het volgende:
Ergens vorig topic (gisteren, voor ik uberhaupt mijn rol wist) heb ik een goed verhaal gepost. ik kan nu niet echt actief lobbyen, vanmiddag hoop ik wel. zoek die post maar ffes op.
Mooi verhaal, je hebt me geraakt. 8-) ;( Ik denk er nog even over na. :7
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
pi_118364054
##timmmmm

Timmmm (12) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS, MaJo, Lynda, Tamashii, Crutch, idz, BoL, PatriQue89
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (10) chuck-n0rr1s,fogel, gomi, Etc, Plop, AlbinoBambi, Soempie, Peter, Rockfire, Bart
  woensdag 24 oktober 2012 @ 09:49:30 #257
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118364378
quote:
1s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 09:32 schreef DuTank het volgende:

[..]

Ik ben wel eens SL geweest :)
Hoe het ook zij, ik dacht de vorige ronde "Whooaa, wat is Dutank goed bezig, zo ken ik hem niet!"
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  Redactie Frontpage woensdag 24 oktober 2012 @ 09:50:39 #258
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118364405
quote:
10s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 09:49 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Hoe het ook zij, ik dacht de vorige ronde "Whooaa, wat is Dutank goed bezig, zo ken ik hem niet!"
Niet geband worden helpt :')
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  Redactie Frontpage woensdag 24 oktober 2012 @ 09:52:08 #259
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118364451
##unvote Liesje
# Timmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Timmmm (13) Hara, Tha_Erik, Disana, IJsdraakje, PS, MaJo, Lynda, Tamashii, Crutch, idz, BoL, PatriQue89, Etc
Dutank (1) DrNick
Roger_Epiales (0)
DrNick (2) DuTank, Roger_Epiales
liesje1979 (9) chuck-n0rr1s,fogel, gomi, Plop, AlbinoBambi, Soempie, Peter, Rockfire, Bart

Gewoon, gevoel. Ook beetje sympathyvote overigens ;) niet dat ik je niet vertrouw lies!
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
pi_118364840
quote:
1s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 09:33 schreef timmmmm het volgende:

dat slijt er vanzelf af.
_O-
pi_118364857
quote:
10s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 09:34 schreef Bart het volgende:

[..]

_O-
Jij kent chuck niet.
:{
:D :P
  woensdag 24 oktober 2012 @ 10:32:30 #262
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118365654
quote:
1s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 10:06 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

:D :P
Negeer mijn DM eens niet
Laffe huichelaar
  Redactie Frontpage woensdag 24 oktober 2012 @ 10:50:37 #263
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118366253
Nu twijfel ik weer he :')
Stel dat Timmmm maffia is
En liesje niet
Of juist andersom.

En dan heb ik op de verkeerde gestemd.

Kutspel :r
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  woensdag 24 oktober 2012 @ 10:55:06 #264
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118366368
Dan lynchen we de bm toch gewoon, wat maakt het uit. De bm kan ons echt niets maken, mits we voor onszelf denken.

En daarbij is Tim gewoon town :7
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  Redactie Frontpage woensdag 24 oktober 2012 @ 10:57:28 #265
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118366446
Het voorkomen van twijfel is meestal 1 van mij hoofdredenen om niet van stem te wisselen _O- en je wordt er minder verdacht door is mijn ervaring ):O
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  woensdag 24 oktober 2012 @ 10:59:20 #266
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118366535
Oh, ik vind je anders kei erg mafia nu.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  Redactie Frontpage woensdag 24 oktober 2012 @ 11:04:16 #267
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118366688
Uiteraard ;(
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  woensdag 24 oktober 2012 @ 11:04:35 #268
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118366696
quote:
0s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 10:50 schreef Etcetera het volgende:
Nu twijfel ik weer he :')
Stel dat Timmmm maffia is
En liesje niet
Of juist andersom.

En dan heb ik op de verkeerde gestemd.

Kutspel :r
Alle spelers van het eerste uur stemmen op mij. PS, hara, idz, PP, lynda, Majo. Lijkt me wel heel toevallig ddat alle spelers die er vanaf het begin bijzijn allemaal maffia zijn en daarom op mij stemmen :')
Laffe huichelaar
  woensdag 24 oktober 2012 @ 11:05:47 #269
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118366728
En had ik al gezegd dat ik awesome ben
Laffe huichelaar
pi_118366926
quote:
6s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 11:05 schreef timmmmm het volgende:
En had ik al gezegd dat ik awesome ben
:9
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  Redactie Frontpage woensdag 24 oktober 2012 @ 11:12:53 #271
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118366987
quote:
0s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 11:04 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Alle spelers van het eerste uur stemmen op mij. PS, hara, idz, PP, lynda, Majo. Lijkt me wel heel toevallig ddat alle spelers die er vanaf het begin bijzijn allemaal maffia zijn en daarom op mij stemmen :')
Toeval bestaat niet. Iedereen is verdacht. Trust no-one. WAAR IS MIJN ALU-HOEDJE!
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  woensdag 24 oktober 2012 @ 11:17:12 #272
30252 Soempie
Procreating
pi_118367123
Etcie, wat doe jij nou? :o

Ik vond het verdacht dat hara opeens niet meer zelf verkiesbaar was, maar voor timmmmm ging.
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
  woensdag 24 oktober 2012 @ 11:19:45 #273
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_118367203
Ik vind al die verdachtmakingen verdacht. :7
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  woensdag 24 oktober 2012 @ 11:20:05 #274
30252 Soempie
Procreating
pi_118367214
quote:
0s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 11:04 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Alle spelers van het eerste uur stemmen op mij. PS, hara, idz, PP, lynda, Majo. Lijkt me wel heel toevallig ddat alle spelers die er vanaf het begin bijzijn allemaal maffia zijn en daarom op mij stemmen :')
Een deel is maffia en de rest loopt gewoon mee, zoals Etcie. :( :+
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
  Redactie Frontpage woensdag 24 oktober 2012 @ 11:20:19 #275
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118367223
quote:
0s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 11:17 schreef Soempie het volgende:
Etcie, wat doe jij nou? :o

Ik vond het verdacht dat hara opeens niet meer zelf verkiesbaar was, maar voor timmmmm ging.
Switchen. Mezelf om laten leggen, vermoedelijk, doordat ik switch -O-
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  woensdag 24 oktober 2012 @ 11:20:24 #276
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118367226
quote:
0s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 11:17 schreef Soempie het volgende:
Etcie, wat doe jij nou? :o

Ik vond het verdacht dat hara opeens niet meer zelf verkiesbaar was, maar voor timmmmm ging.
Ik ging sowieso al voor Tim, en Tim is ziek en zielig in het ziekenhuis dus ga ik volgende keer gewoon weer. That's it.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  Redactie Frontpage woensdag 24 oktober 2012 @ 11:20:37 #277
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118367230
quote:
0s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 11:20 schreef Soempie het volgende:

[..]

Een deel is maffia en de rest loopt gewoon mee, zoals Etcie. :( :+
Ja maar... en... maar.... nou...

;(
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  woensdag 24 oktober 2012 @ 11:20:57 #278
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118367245
Tenzij ik volgende keer mafia ben :{w
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118368202
quote:
14s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 10:55 schreef Harajuku. het volgende:
Dan lynchen we de bm toch gewoon, wat maakt het uit. De bm kan ons echt niets maken, mits we voor onszelf denken.
Daar heb je de busdrivert voor :7


TEEEEVEEEEEEEEJJJ doe mij eens pmen O+
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
pi_118368403
Ik vind het verdacht als je switcht van stem op het moment dat degene naar wie je switcht veel stemmen heeft. Zo van: nu kan ik stemmen op mijn mede-maffia want nu stemmen er al zoveel mensen op dat het niet meer opvalt :P

Ofzoiets :+

Geen idee, ik probeer het spel een beetje te leren ;)
------___------ 53
----.(___).---- 42
---(o\_!_/o)---
  woensdag 24 oktober 2012 @ 11:56:12 #281
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118368484
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 21:54 schreef Fogel het volgende:
Timmmm (2) Hara, Tha_Erik
Hara (1) Tim
Dutank (0)
Roger_Epiales (0)
DrNick (0)
liesje1979 (2) chuck-n0rr1s, Fogel

Dorp stemt voor dorp!
Dit zijn de enige soort posts die ik verdacht vind. Degene die het hardst roepen dorp te zijn, vertrouw ik over het algemeen niet :')
Laffe huichelaar
  woensdag 24 oktober 2012 @ 11:57:19 #282
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118368523
Vooral omdat je gewoon nog niet kan weten wie er dorp is. "Dorp stemt voor dorp" :').
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118368588
quote:
12s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 11:53 schreef Rockfire het volgende:
Ik vind het verdacht als je switcht van stem op het moment dat degene naar wie je switcht veel stemmen heeft. Zo van: nu kan ik stemmen op mijn mede-maffia want nu stemmen er al zoveel mensen op dat het niet meer opvalt :P

Ofzoiets :+

Geen idee, ik probeer het spel een beetje te leren ;)
Het is dat ik niet spelinhoudelijk mag reageren, maar kan zo nog 5 redenen bedenken waarom iemand van stem zou veranderen ;)
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
pi_118368678
quote:
99s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 11:58 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Het is dat ik niet spelinhoudelijk mag reageren, maar kan zo nog 5 redenen bedenken waarom iemand van stem zou veranderen ;)
Nu maak je me toch nieuwsgierig :P De enige andere reden die ik zo kan bedenken is dat je bent overtuigd door dingen die mensen hier hebben gepost, bijvoorbeeld door te refereren naar resultaten uit het verleden (hoewel die natuurlijk geen garantie geven voor de toekomst :+).
------___------ 53
----.(___).---- 42
---(o\_!_/o)---
  woensdag 24 oktober 2012 @ 12:01:24 #285
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118368679
quote:
99s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 11:58 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Het is dat ik niet spelinhoudelijk mag reageren, maar kan zo nog 5 redenen bedenken waarom iemand van stem zou veranderen ;)
Het is dat het niet mag, maar ik doe het toch :P
Laffe huichelaar
  woensdag 24 oktober 2012 @ 12:03:39 #286
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118368760
quote:
5s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 12:01 schreef Rockfire het volgende:

[..]

Nu maak je me toch nieuwsgierig :P De enige andere reden die ik zo kan bedenken is dat je bent overtuigd door dingen die mensen hier hebben gepost, bijvoorbeeld door te refereren naar resultaten uit het verleden (hoewel die natuurlijk geen garantie geven voor de toekomst :+).
Je weet nog niets, dus je kan heel makkelijk zomaar een ander gevoel krijgen van kleine dingen, omdat er toch nog niets concreets is.

Ik kan er ook niets aan doen dat ik mensen er soms aan moet herinneren dat ik awesome ben
Laffe huichelaar
pi_118368762
quote:
0s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 12:01 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Het is dat het niet mag, maar ik doe het toch :P
Heul niet! Ik help gewoon een newbie, met wat geluk leert hij er van en wordt hij net zo een waardevolle dorpeling als ik altijd ben :X
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
  woensdag 24 oktober 2012 @ 12:04:36 #288
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118368804
quote:
99s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 12:03 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Heul niet! Ik help gewoon een newbie, met wat geluk leert hij er van en wordt hij net zo een waardevolle dorpeling als ik altijd ben :X
Ik hoop niet dat hij het snel leert, anders wil ik deze verkiezing toch niet winnen
Laffe huichelaar
pi_118368816
quote:
99s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 11:48 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Daar heb je de busdrivert voor :7

TEEEEVEEEEEEEEJJJ doe mij eens pmen O+
Nope can't do :P
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_118368872
quote:
0s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 12:03 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Je weet nog niets, dus je kan heel makkelijk zomaar een ander gevoel krijgen van kleine dingen, omdat er toch nog niets concreets is.

Ik kan er ook niets aan doen dat ik mensen er soms aan moet herinneren dat ik awesome ben
Ik ben natuurlijk ook awesome, maar dat zegt nog niet dat ik een goede BM zou zijn :P (en natuurlijk is dit de eerste keer dat ik het spel speel, dus lijkt het me ook niet verstandig om BM te zijn)
------___------ 53
----.(___).---- 42
---(o\_!_/o)---
pi_118368884
quote:
0s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 12:04 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Nope can't do :P
;(
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
pi_118368902
quote:
99s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 12:06 schreef CaLeX het volgende:

[..]

;(
verder hou ik natuurlijk wel van je :P
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  woensdag 24 oktober 2012 @ 12:07:44 #293
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118368918
quote:
0s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 12:04 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Nope can't do :P
Ik heb wel zo'n vermoeden waar het over gaat, en dan vind ik dat het best kan. Heb ik ook best vaak gedaan als SL :P
Laffe huichelaar
pi_118368956
quote:
0s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 12:07 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Ik heb wel zo'n vermoeden waar het over gaat, en dan vind ik dat het best kan. Heb ik ook best vaak gedaan als SL :P
Niet naar iedereen, maar natuurlijk wel naar mij :7
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
  woensdag 24 oktober 2012 @ 12:08:55 #295
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118368960
quote:
0s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 12:06 schreef Rockfire het volgende:

[..]

Ik ben natuurlijk ook awesome, maar dat zegt nog niet dat ik een goede BM zou zijn :P (en natuurlijk is dit de eerste keer dat ik het spel speel, dus lijkt het me ook niet verstandig om BM te zijn)
Bij Tim is being awesome extra.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118368977
quote:
0s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 12:07 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Ik heb wel zo'n vermoeden waar het over gaat, en dan vind ik dat het best kan. Heb ik ook best vaak gedaan als SL :P
nah ik blijf liever neutraal... maar de busdriver is vrij zich bij Calex te melden natuurlijk
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_118369064
quote:
6s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 12:09 schreef TheVulture het volgende:

[..]

nah ik blijf liever neutraal... maar de busdriver is vrij zich bij Calex te melden natuurlijk
JA, voor de busdrivert heb ik natuurlijk nog wel wat adviezen achter de hand O-)
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
  woensdag 24 oktober 2012 @ 12:11:54 #298
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118369090
quote:
99s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 12:11 schreef CaLeX het volgende:

[..]

JA, voor de busdrivert heb ik natuurlijk nog wel wat adviezen achter de hand O-)
:')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  woensdag 24 oktober 2012 @ 12:12:55 #299
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118369128
Tijd voor mijn middagdutje. Laten jullie TV het volgende topic openen? kusjekroel
Laffe huichelaar
pi_118369163
quote:
16s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 12:08 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Bij Tim is being awesome extra.
Dan ken je mij nog niet ;)
------___------ 53
----.(___).---- 42
---(o\_!_/o)---
  woensdag 24 oktober 2012 @ 12:17:43 #301
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118369280
TV opent het nieuwe topic!
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')