abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_118359667
quote:
0s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 00:32 schreef Kees22 het volgende:

[..]

[..]

Jouw reactie was:

[..]

Waarna mensen over je heen vielen om de laatste zin.
De discussie ging over integreren, en jij maakte er assimileren van.
Pas veel later maakte iemand dat verschil weer duidelijk.

[..]

Hoewel je het hier weer over assimileren hebt. Een deel van de mensen die over je heen vielen, maakten duidelijk dat niemand dat eist.

[..]

Mensen tonen geen begrip aan iemand die zich Turks voelt in plaats van een Nederlander(krijg je meteen een kreet tegen je hoofd geslingerd; "rot dan op naar je eigen land, wat doe je hier"). Er wordt waarschijnlijk van de Turken verwacht dat die "één-twee, huppa, wij zijn geen Turken, wij zijn Nederlanders" gaan roepen.
Als je dit verwacht, dan verwacht je eerder assimilatie en geen integratie. Integratie kan met behoud van je eigen afkomst(taal geloof etc.), terwijl vele het niet kunnen waarderen dat ik me Turks voel en toch integreer(ik weet best dat niet iedereen zo denkt maar ik werd uiteindelijk 'gelyncht' door mensen die het niet kunnen waarderen)

Ik zal ter verduidelijking een aantal posts quoten waarom ik het over assimilatie heb:

quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 15:17 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Waarom niet? En waarom ben je hier dan al je dat perse niet wilt?
Maar Lavender had het blijkbaar over integratie en geen assimilatie(werd later duidelijk), zie:

quote:
0s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 15:20 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Dat hoeft toch ook helemaal niet? :?
Maar dit zegt dan weer genoeg:
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 oktober 2012 15:20 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Wat doe je hier dan?
Omdat ik mijn eigen afkomst niet kwijt wil raken wordt er aan mij gevraagd wat ik hier doe. Blijkbaar wordt er verwacht dat ik m'n eigen afkomst moet verwerpen om hier te kunnen leven. Dit heet assimilatie, geen integratie.

Ik ben geboren en getogen in Nederland, heb 2 nationaliteiten en heb met beide landen een verbintenis. Ik laat het ook niet toe dat mensen mij erop gaan aanspreken omdat ik me Turks of een Nederlandse Turk voel. Zolang hier geen begrip voor getoond wordt zal het ook averachts werken.

Ik schreef in mijn eerste post over assimilatie omdat ik, mede dankzij zulke aanvallen(rot op naar je land als je je geen NLer voelt etc.), denk dat mensen geen integratie, maar assimilatie verwachten van de Turkse bevolking. Ik weet best dat niemand het over assimilatie had maar zo'n indruk wordt achtergelaten. Turken kunnen ook integreren(wat ze ook doen) met behoudt van hun taal, afkomst, religie, maar daar zijn we dan ook eens met de meesten denk ik.

Ik ga geen nieuwe onderwerp openen maar als iemand verder wilt kan die het wel doen.
Söylesem, tesiri yok; sussam gönül razı değil
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')