Haha ja wij vonden hem hier ook echt een New Kidquote:Op woensdag 24 oktober 2012 23:34 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik vond het eerder een kruising van David Seaman en zo'n gast van New Kids..
gmtaquote:Op woensdag 24 oktober 2012 23:32 schreef Tyron het volgende:
Die gast die een hakmes in zijn kop kreeg van Rick lijkt een beetje op Zlatan Ibrahimovic
[ afbeelding ]
maggiequote:Op woensdag 24 oktober 2012 22:44 schreef AmaninFull het volgende:
Ben ik de enige die die vriendin van die Asian zo lekker vindt? Geil ding!
Game of Thrones topic was gestart door een boeken lezer, dus alle andere daar kunnen een topic beginnen over Game of Thrones zonder boeken. Dit keer heb je wel gelijk. Niet een comic lezer die het topic gestart heeft.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 13:17 schreef Mike het volgende:
Nogmaals, dit topic gaat over de serie. Als iemand wil praten over de comics, dan maakt-ie maar een topic aan in TTK. We hebben dit geneuzel ook al gehad in het Game of Thrones topic en dat gaan we hier niet herhalen. Mochten er posts komen over de comic en ik heb ze gemist, maak dan gerust een topicreport aan, dan zullen ze verwijderd worden. Mocht iemand nog behoefte hebben om hier verder op door te gaan, dan alsjeblieft in het feedbacktopic van FTR, zodat we dit topic voor de serie kunnen houden.
quote:Op woensdag 24 oktober 2012 23:34 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik vond het eerder een kruising van David Seaman en zo'n gast van New Kids..
Ik was bang dat ik de enige was dat vondquote:Op woensdag 24 oktober 2012 23:42 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Haha ja wij vonden hem hier ook echt een New Kid
Morgenochtend vroeg.quote:Op zondag 28 oktober 2012 13:04 schreef Styg het volgende:
Hoelaat is ongeveer de nieuwe episode van vandaag te vinden? Of zal hij pas morgen vindbaar zijn?
Als het zijn bedoeling was om een topic te maken over de Song of Ice and Fire boeken te maken, zat hij toch echt in het verkeerde forum.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 02:37 schreef Tweek het volgende:
[..]
Game of Thrones topic was gestart door een boeken lezer, dus alle andere daar kunnen een topic beginnen over Game of Thrones zonder boeken. Dit keer heb je wel gelijk. Niet een comic lezer die het topic gestart heeft.
ontopic: Goed begin van het seizoen, benieuwd naar de volgende aflevering.
klinkt echt alsof ie dat hier acteertquote:Op woensdag 24 oktober 2012 23:21 schreef Stefan het volgende:
Hier Rick in zijn echte, engelse accent.
Andrew Clutterbuck
Dit. Al was het de schrijver van de boeken; serietopic is serietopic.quote:Op zondag 28 oktober 2012 14:35 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Als het zijn bedoeling was om een topic te maken over de Song of Ice and Fire boeken te maken, zat hij toch echt in het verkeerde forum.
En.daarbij is er op een gegeven moment een apart topic gemaakt om te praten over de serie met boekspoilers.quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:32 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Dit. Al was het de schrijver van de boeken; serietopic is serietopic.
Same herequote:Op zondag 28 oktober 2012 18:38 schreef Dientje12 het volgende:
Bazenserie heb de afgelopen week seizoen 1 en 2 helemaal doorgekeken, nu op naar 3
quote:Op zondag 28 oktober 2012 20:46 schreef Dientje12 het volgende:
[..]
nu wachten op episode 3 van seizoen 3
En dat moet leuk zijn?quote:Op maandag 29 oktober 2012 09:43 schreef GimmeGore het volgende:
"Now, how's about a big hug for your ol' pal, Merle? Huh?"
WOOHOO!! Merle!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |