ehm..ja..idd haha had ik zelf eigenlijk ook kunnen bedenkenquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 09:43 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Maanden, tussen seizoen 1 en 2 zat ook geen tijdsprong volgens mij. En die gevangenen bijvoorbeeld zaten 9 maanden in de kantine. En Lori is mogelijk zwanger van Shane, na seks in seizoen 1.
Lorio is zwanger sinds een paar weken sinds het vrius van Shane. Dus er zat 5 a 6 maanden tussen seizoen 2 en 3quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 09:43 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Maanden, tussen seizoen 1 en 2 zat ook geen tijdsprong volgens mij. En die gevangenen bijvoorbeeld zaten 9 maanden in de kantine. En Lori is mogelijk zwanger van Shane, na seks in seizoen 1.
De boerderijquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 09:37 schreef Daskaar het volgende:
[..]
wat is de hershell verhaallijn? ben halverwege seizoen afgehaakt..
Michonne?quote:Op maandag 22 oktober 2012 12:53 schreef karton2 het volgende:
Viel me trouwens op dat er eindelijk weer eens gekleurde acteurs voorbij kwamen! Beetje jammer dat het allemaal gevangenen zijn
quote:Op maandag 22 oktober 2012 12:53 schreef karton2 het volgende:
Viel me trouwens op dat er eindelijk weer eens gekleurde acteurs voorbij kwamen! Beetje jammer dat het allemaal gevangenen zijn
Inderdaad, ik was ook heel even bang dat ze dit flink uit wilden gaan melken. Gelukkig meteen een eind aan gemaakt.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 11:38 schreef FredVleespet het volgende:
Ben allang blij dat hij die Mexicaan nu zn kop insloeg. Had gedacht dat dit nog 6episodes voor zogenaamde spanning moest zorgen. Ben wel benieuwd als ze Merle weer terug zien
Hoop ik ook.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 15:01 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
[..]
Inderdaad, ik was ook heel even bang dat ze dit flink uit wilden gaan melken. Gelukkig meteen een eind aan gemaakt.
Ik sluit niet uit dat er straks een punt komt waarop Daryl moet kiezen tussen Merle en de groep en dan uiteindelijk kiest voor de groep, maar we wachten af
Ben voor de volgende aflevering benieuwd hoe de Governor hier is uitgewerkt.
Maar nu ging het om criminelen. Hij heeft ook geen tegenspraak meer nu Dale weg is, dus het is logisch dat alles wat sneller gaat. Ik mis Dale wel.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 11:35 schreef planethugo het volgende:
Vind het wel goed hoe Rick nu doet, maar dat is toch wel snel gegaan. Hij is nu misschien nog wel harder dan Shane
Jammer, want de tweede helft is juist stukken beter.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 09:37 schreef Daskaar het volgende:
[..]
wat is de hershell verhaallijn? ben halverwege seizoen afgehaakt..
Hopelijk, maar denk niet dat ze dat stuk uit de stripreeks gaan gebruiken, veel te wreed voor tv.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 15:05 schreef Armageddon het volgende:
Ja? Komt de Governer in de volgende ep?
De serie heeft al heel wat gore laten zien van afgerukte ledematen, headshots, tot aan eruithangende ingewanden. Denk niet dat er veel mainstream films/series zijn die aan de lopende band zoveel gore laten zien dus ik denk dat het niet moeilijk is om de grens op te schuiven omdat iedereen toch al redelijk afgestompt is geraakt door deze serie.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 19:40 schreef havanagila het volgende:
[..]
Hopelijk, maar denk niet dat ze dat stuk uit de stripreeks gaan gebruiken, veel te wreed voor tv.
Dat kan wel maar zet wel buiten de spoiler dat een spoiler van de strips betreft. Ik klik liever niet op een spoiler die laat zien/beschrijft wat er waarschijnlijk binnenkort gaat gebeuren.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 20:04 schreef mcrumpie het volgende:
Graag wel spoileren; zet er maar zo'n mooie spoilertag bij
quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 20:31 schreef karton2 het volgende:
[..]
Dat kan wel maar zet wel buiten de spoiler dat een spoiler van de strips betreft. Ik klik liever niet op een spoiler die laat zien/beschrijft wat er waarschijnlijk binnenkort gaat gebeuren.
SPOILER: spoilers kunnen een titel hebbenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kan je uitschakelen volgens mij, ik heb dat iig niet.quote:Ook geen afbeeldingen van strips in een spoiler zetten want die worden in minivorm bovenaan de pagina geplaatst.
Nee, Shane had die lui gedood zonder ze überhaupt een kans te geven. Rick doodde die kerel pas nadat hij door hem in direct gevaar was gebracht.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 11:35 schreef planethugo het volgende:
coole aflevering alweer, gelukkig werd de sfeer deze keer niet onderbroken doordat iemand ging zingen
wel weer wat dommig om Hershel meteen na 1x opkijken te ontdoen van de handboeien, die kunnen ze toch ook in lighouding ergens aan vastmaken. Ik hoopte natuurlijk ook dat Lori gebeten ging worden maar helaas....
Vind het wel goed hoe Rick nu doet, maar dat is toch wel snel gegaan. Hij is nu misschien nog wel harder dan Shane
quote:Op woensdag 17 oktober 2012 13:17 schreef Mike het volgende:
Nogmaals, dit topic gaat over de serie. Als iemand wil praten over de comics, dan maakt-ie maar een topic aan in TTK. We hebben dit geneuzel ook al gehad in het Game of Thrones topic en dat gaan we hier niet herhalen. Mochten er posts komen over de comic en ik heb ze gemist, maak dan gerust een topicreport aan, dan zullen ze verwijderd worden. Mocht iemand nog behoefte hebben om hier verder op door te gaan, dan alsjeblieft in het feedbacktopic van FTR, zodat we dit topic voor de serie kunnen houden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |