SPOILER: Schema'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Diverse linksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Apps voor op telefoonsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wie loopt er waar en wanneer?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 2012 ChallengeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Formule voor het berekenen van je maximale hartslagOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Foto's van Team Fok! tijdens Rotterdam Ekiden 2012Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: motivational plaatjesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wat een faal zeg van Jan:Je meet je loopjes toch na en merkt toch als iets niet helemaal klopt.twitter:Jmvanhalst twitterde op zondag 21-10-2012 om 15:10:27Trainingen gingen super en soepel. Weet nu ook waarom. Mijn Nike app gaf grote afstanden en toptijden aan. Denk wordt makkie. reageer retweet
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
hahaha, ja inderdaadquote:Op zondag 21 oktober 2012 15:25 schreef Jor_Dii het volgende:
Wat een faal zeg van Jan:Je meet je loopjes toch na en merkt toch als iets niet helemaal klopt.twitter:Jmvanhalst twitterde op zondag 21-10-2012 om 15:10:27Trainingen gingen super en soepel. Weet nu ook waarom. Mijn Nike app gaf grote afstanden en toptijden aan. Denk wordt makkie. reageer retweet
![]()
Ik ga me zo ook nog even naar buiten schoppen. Nog steeds geen zon hier, maar het is gelukkig nog wel licht buiten![]()
![]()
Zo, ook weer terug! In de stijl van de overige lopers vandaag ook 8km gelopen dusGing lekker.
M'n ademhaling was niet je-van-het, maar spiertechnisch en looptechnisch ging het wel echt heerlijk.
Eerste 7km redelijk constant gelopen en de laatste km nog even versneld omdat ik even zin had om mezelf 'eruit' te lopen.
Het was ook erg lekker loopweer, precies goede looptemperatuur, geen zon, beetje mistig nog
http://www.endomondo.com/workouts/
8.01km met 5.51min/km.I'm back!
Ja doei.![]()
Zo les 25/Evy zit erop.
Nog maar 2 keer en dan heb ik de training af![]()
http://www.endomondo.com/workouts/s1GwqnFCJT0
Nu douchen ik plaque...[quote][img]http://i.fokzine.net/templates/forum2009/i/p/1s.gif[/img] Op zondag 16 januari 2011 18:23 schreef Witchfynder het volgende:[..]
Soort mix tussen Hawkwind, Immortal en een Nespresso reclame.[/quote]![]()
quote:Op zondag 21 oktober 2012 15:25 schreef Jor_Dii het volgende:
Wat een faal zeg van Jan:Je meet je loopjes toch na en merkt toch als iets niet helemaal klopt.twitter:Jmvanhalst twitterde op zondag 21-10-2012 om 15:10:27Trainingen gingen super en soepel. Weet nu ook waarom. Mijn Nike app gaf grote afstanden en toptijden aan. Denk wordt makkie. reageer retweet
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards![]()
Zo weer lesje 16 lopen. Evy les 17 klopt niet en vanaf les 18 staat niet op Mp3 speler. Die moet ik er vanavond ff op gooien.Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Hehe effe uitpuffen. Er waren om 16 uur misschien nog 15 tassen over dus mocht naar huis.
Ik heb gelukkig tussen inname en uitgifte door nog de winnaar en Butter zien finishen. Verder was het een stuk kouder dan ik verwacht had en zag ik toch echt heel veel hele marathonners strompelend hun tas weer op komen halen.![]()
heb je niet gezien. Weet ook niet hoe je er uitziet, volgens mijquote:Op zondag 21 oktober 2012 16:27 schreef computergirl het volgende:
Hehe effe uitpuffen. Er waren om 16 uur misschien nog 15 tassen over dus mocht naar huis.
Ik heb gelukkig tussen inname en uitgifte door nog de winnaar en Butter zien finishen. Verder was het een stuk kouder dan ik verwacht had en zag ik toch echt heel veel hele marathonners strompelend hun tas weer op komen halen.![]()
ja was zeker leuk. Lekker gelopen?quote:Op zondag 21 oktober 2012 16:47 schreef GotC het volgende:
Lekker onderweg naar huisslacker & linebear, leuk om jullie te hebben gezien
![]()
![]()
Ook weer terug, was leuk. Nettotijd 40:42 voor de 8km, maar ik begon wel in het roze vak ipv de gele, want we wilden met z'n allen samen starten. Dus had ik meer mensen om in te halen
Het lopen was in het begin wel irritant, niet overal was ruimte om mensen in te halen dus liep ik soms op m'n dooie akkertje, maar tegen de 3 km was er voldoende ruimte dus kon ik lekker lopen. Na 5 km zat ik in een lekker ritme en heb dat ook volgehouden tot de finish. Maar dan nog versnellen ging wel moeizamer dan in het begin
Ik met m'n familie na de finish:
Children of the night. What music they make.![]()
Nette tijd... ja was lastig om mensen in te halen. Voortaan moeten ze het business vak helemaal achteraan plaatsen. Scheelt weer inhalen![]()
![]()
In afwachting van de mooie verslagenquote:Op zondag 21 oktober 2012 16:47 schreef GotC het volgende:
Lekker onderweg naar huisslacker & linebear, leuk om jullie te hebben gezien
![]()
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Idd. Hoeveel mensen heb ik niet zien lopen met t-shirts van Messy ofzoiets? Stamboomcelonderzoek voor kinderkanker ofzo was t. Wel meer dan 50quote:Op zondag 21 oktober 2012 16:53 schreef linebear het volgende:
Nette tijd... ja was lastig om mensen in te halen. Voortaan moeten ze het business vak helemaal achteraan plaatsen. Scheelt weer inhalen
Ik had tijdens het lopen nergens last van, maar nu heb ik wel een beetje spierpijn
Children of the night. What music they make.![]()
Hier is mijn verslag....quote:Op zondag 21 oktober 2012 16:55 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
In afwachting van de mooie verslagen
Vanmorgen voor de wekker wakker en lichtelijk gespannenToch altijd spannend. Na een heerlijke bord pap en een banaan te hebben verorberd me aangekleed en langzaam richting het Stadionplein gegaan.
Ondanks dat men wist dat het heel druk zou worden, had men geen extra metro's ingezet. Dus erg druk. En met de combinatie van bierlucht en tandpasta is niet echt prettigOp station Overamstel lang moeten wachten op de metro. Maar wie kwamen daar aan, YUR en GotC. Gezellig staan kletsen, maar elkaar helaas kwijt geraakt in de drukte in de metro (beetje Japanse taferelen, hoeveel hardlopers passen er in een metro).
Bij het stadionplein meteen maar de tas gedumpt, hallo tegen wat bekenden gezegd en naar het startvak gegaan. Wilde vooraan staan, aangezien ik wel wist dat ik veel moest gaan inhalen. Had als streeftijd 50 minuten opgegeven, dat was 4/5 maanden geleden. Toen wist ik nog echt niet dat ik zo snel kon lopen. Zeker in half uur in het vak staan wachten, als een soort aapje in een kooi. Spanning steeg naar ongekende hoogtes
En het hek richting de start ging open. Na ongeveer 5 minuten ging ik over de startstreep. Toen had ik al aardig wat langzame mensen ingehaald uit het businessvak. Eerste kilometer wilde ik rustig aan doen. Ging ook niet snel, want zigzaggen kost tijd en energie. Gelukkig werd het parcours iets breder, kon dus beter in halen. Maar al snel werd het weer iets smaller en zo ging het de hele tijd. Vreselijk hoe mensen zich niet aan de regel houdenLangzame mensen moeten rechts houden.
We kwamen het Vondelpark uit en toen kregen we de klap van wind tegen. Gelukkig duurde dat niet lang.
Na 4,5 km ging iedereen naar de drankpost. Ik liep vrolijk verder... dacht red het nog wel. Is ook geblekenOngeveer na 6,5 km kwam er een dipje. Toen werd ik ook ingehaald door twee idioten in een sumo worstelpakje. Had als doel toen gesteld ik moet ze voor de finish hebben ingehaald. Nog 500 meter, ik kreeg de sfeer daar pas echt mee. VOor die tijd in mijn eigen wereldje. Bij het ingaan van het stadion, echt geweldig om binnengehaald te worden door een drumband.... mensen op de tribune. Helaas hoorde ik niemand mijn naam schreeuwen. Na het bordje 150 meter toch nog een sprint uitgegooid. En yes, die dikke sumo worstelaars ingehaald
Over de finish in 41.51 minuten. Echt ver onder mijn gehoopte tijd. Had verwacht er uiteindelijk 45 minuten over te doen.
De resultaten zijn binnen en mijn tijd is niet gecorrigeerd. Uiteindelijk ben ik als 1434ste van de 5225 geeindigd.
Geweldig was het weer. Ben super trots... volgend jaar de halve marathon.![]()
Alleen maar Messy bijna inderdaad. Of die Tata shirtsquote:Op zondag 21 oktober 2012 16:56 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Idd. Hoeveel mensen heb ik niet zien lopen met t-shirts van Messy ofzoiets? Stamboomcelonderzoek voor kinderkanker ofzo was t. Wel meer dan 50
Ik had tijdens het lopen nergens last van, maar nu heb ik wel een beetje spierpijn![]()
Ben alleen wat stijf, verder niet echt veel klachten (tot nu toe)![]()
Jaaa, ik had m al gelezenquote:Op zondag 21 oktober 2012 16:57 schreef linebear het volgende:
[..]
Hier is mijn verslag....
Vanmorgen voor de wekker wakker en lichtelijk gespannenToch altijd spannend. Na een heerlijke bord pap en een banaan te hebben verorberd me aangekleed en langzaam richting het Stadionplein gegaan.
Ondanks dat men wist dat het heel druk zou worden, had men geen extra metro's ingezet. Dus erg druk. En met de combinatie van bierlucht en tandpasta is niet echt prettigOp station Overamstel lang moeten wachten op de metro. Maar wie kwamen daar aan, YUR en GotC. Gezellig staan kletsen, maar elkaar helaas kwijt geraakt in de drukte in de metro (beetje Japanse taferelen, hoeveel hardlopers passen er in een metro).
Bij het stadionplein meteen maar de tas gedumpt, hallo tegen wat bekenden gezegd en naar het startvak gegaan. Wilde vooraan staan, aangezien ik wel wist dat ik veel moest gaan inhalen. Had als streeftijd 50 minuten opgegeven, dat was 4/5 maanden geleden. Toen wist ik nog echt niet dat ik zo snel kon lopen. Zeker in half uur in het vak staan wachten, als een soort aapje in een kooi. Spanning steeg naar ongekende hoogtes
En het hek richting de start ging open. Na ongeveer 5 minuten ging ik over de startstreep. Toen had ik al aardig wat langzame mensen ingehaald uit het businessvak. Eerste kilometer wilde ik rustig aan doen. Ging ook niet snel, want zigzaggen kost tijd en energie. Gelukkig werd het parcours iets breder, kon dus beter in halen. Maar al snel werd het weer iets smaller en zo ging het de hele tijd. Vreselijk hoe mensen zich niet aan de regel houdenLangzame mensen moeten rechts houden.
We kwamen het Vondelpark uit en toen kregen we de klap van wind tegen. Gelukkig duurde dat niet lang.
Na 4,5 km ging iedereen naar de drankpost. Ik liep vrolijk verder... dacht red het nog wel. Is ook geblekenOngeveer na 6,5 km kwam er een dipje. Toen werd ik ook ingehaald door twee idioten in een sumo worstelpakje. Had als doel toen gesteld ik moet ze voor de finish hebben ingehaald. Nog 500 meter, ik kreeg de sfeer daar pas echt mee. VOor die tijd in mijn eigen wereldje. Bij het ingaan van het stadion, echt geweldig om binnengehaald te worden door een drumband.... mensen op de tribune. Helaas hoorde ik niemand mijn naam schreeuwen. Na het bordje 150 meter toch nog een sprint uitgegooid. En yes, die dikke sumo worstelaars ingehaald
Over de finish in 41.51 minuten. Echt ver onder mijn gehoopte tijd. Had verwacht er uiteindelijk 45 minuten over te doen.
De resultaten zijn binnen en mijn tijd is niet gecorrigeerd. Uiteindelijk ben ik als 1434ste van de 5225 geeindigd.
Geweldig was het weer. Ben super trots... volgend jaar de halve marathon.supergoed gelopen zeg!! En snel ook echt! Nou is dat sowieso al knap, maar gezien de drukte die ik op tv zag echt
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Ik liet ze dan ook schrikken door lekker met mijn muziek mee te gaan zingen
AYEEEEEEEE, broek laag pet laag AYEEEEEEEE![]()
Ik had geen muziek op, dat kan ik ook niet
Maar t was wel lekker weer. Geen regen, maar wel een goed windje.
Leuk verslag btw linebear! Jouw eerste loop?Children of the night. What music they make.![]()
Nee mijn tweede loop, ook de 4 mijl van de Dam tot dam. Die wind bij het vondelpark, brrrrquote:Op zondag 21 oktober 2012 17:01 schreef DeHovenier het volgende:
Ik had geen muziek op, dat kan ik ook niet
Maar t was wel lekker weer. Geen regen, maar wel een goed windje.
Leuk verslag btw linebear! Jouw eerste loop?![]()
Ajo, lekker hoorquote:Op zondag 21 oktober 2012 17:02 schreef linebear het volgende:
[..]
Nee mijn tweede loop, ook de 4 mijl van de Dam tot dam. Die wind bij het vondelpark, brrrr
Dit is ook m'n 2e loop, de eerste was in m'n woonplaats, de Golden Ten. Maar ik liep toen de 5 km.Children of the night. What music they make.![]()
Lijkt me een leuke run!quote:Op zondag 21 oktober 2012 17:05 schreef linebear het volgende:
Volgende maand de Westrandwegrun, 10 kmChildren of the night. What music they make.![]()
kramp
toch nog 2:09!
Inorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy![]()
nu bier, ff zoeken naar een hamburger ;-)Inorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy![]()
Nette tijd Jump
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Klein beetje gevoelige scheentjes maar verder geen last. Voila. http://www.endomondo.com/workouts/rXf87j7SpkoJust remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
ik ging stuk toen we de stad weer inliepen. zooo druk en gekut bij de waterpunten.
wat rare bewegingen moeten maken om stilstaande mensen te ontwijken.Inorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy![]()
je tijd staat er niet bij?quote:Op zondag 21 oktober 2012 17:35 schreef Daywalk3r het volgende:
Klein beetje gevoelige scheentjes maar verder geen last. Voila. http://www.endomondo.com/workouts/rXf87j7SpkoJa doei.![]()
Hier staat alles erin geloof ik.quote:Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Zo, thuis en wat is zo'n douche dan lekker. Vond het echt best fris vandaag!
Verslagje:
Mijn tijd al netjes in mijn mailbox, idd 49:00. Ik kreeg na het vondelpark kramp in mijn middenrif en dacht "oh-oh"... Ben toen heeeeel geconcentreerd gaan ademhalen met lange uitademing (schijnt te helpen met middenrif-dingen), en zodoende "eroverheen" gelopen. Mijn streven van een vlakke 6 min/km lopen is em dus niet geworden, maar wel een heeeele vlakke 6.10 min/km en een minuutje onder mijn streeftijd: yeah!
En dan dat stadion. Pas na de finish zag ik mijn tijd, waar ik zo blij mee was! Ik vond het stadion echt kippenvel, ik zal zelfs toegeven dat na de ontlading van mijn tijd en de kippenvel na de finish even de tranen in mijn ogen schoten. Whieeeh!![]()
Vind het trouwens nog steeds ongelofelijk hoe je je grenzen kunt verleggen. Had niet verwacht dit zo goed uit te lopen. Nu over 2 weken de eerste 10![]()
Erna trouwens wegens gebrek aan trams maar grotendeels richting A'dam CS gaan lopen. Moest daar even wat kroegjes verkennen als potentiele feestlocatie. Nu: moeie benen & voldaan!![]()
Topper!quote:Op zondag 21 oktober 2012 17:39 schreef Quoi het volgende:
Zo, thuis en wat is zo'n douche dan lekker. Vond het echt best fris vandaag!
Verslagje:
Mijn tijd al netjes in mijn mailbox, idd 49:00. Ik kreeg na het vondelpark kramp in mijn middenrif en dacht "oh-oh"... Ben toen heeeeel geconcentreerd gaan ademhalen met lange uitademing (schijnt te helpen met middenrif-dingen), en zodoende "eroverheen" gelopen. Mijn streven van een vlakke 6 min/km lopen is em dus niet geworden, maar wel een heeeele vlakke 6.10 min/km en een minuutje onder mijn streeftijd: yeah!
En dan dat stadion. Pas na de finish zag ik mijn tijd, waar ik zo blij mee was! Ik vond het stadion echt kippenvel, ik zal zelfs toegeven dat na de ontlading van mijn tijd en de kippenvel na de finish even de tranen in mijn ogen schoten. Whieeeh!![]()
Vind het trouwens nog steeds ongelofelijk hoe je je grenzen kunt verleggen. Had niet verwacht dit zo goed uit te lopen. Nu over 2 weken de eerste 10![]()
Erna trouwens wegens gebrek aan trams maar grotendeels richting A'dam CS gaan lopen. Moest daar even wat kroegjes verkennen als potentiele feestlocatie. Nu: moeie benen & voldaan!Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Hm, probeer een fijn zittende tight te zoeken. Nog dames hier met (net als ik) goede stevige bovenbenen die ervaring hebben met 't kopen van een geschikte tight? Wil'm online bestellen, maar heb geen zin in terugstuurgemekker en wil dus eigenlijk in één keer goed zitten... Heb een niet al te ruim budget.
Zat aan zoiets te denken?
http://therunningoutlet.c(...)l-length-tight-blackJa doei.![]()
Dan kun je dus beter gaan passen in de winkel.quote:Op zondag 21 oktober 2012 17:46 schreef motorbloempje het volgende:
Hm, probeer een fijn zittende tight te zoeken. Nog dames hier met (net als ik) goede stevige bovenbenen die ervaring hebben met 't kopen van een geschikte tight? Wil'm online bestellen, maar heb geen zin in terugstuurgemekker en wil dus eigenlijk in één keer goed zitten... Heb een niet al te ruim budget.
Zat aan zoiets te denken?
http://therunningoutlet.c(...)l-length-tight-blackJust remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Dat kan, maar daar vraag ik niet omquote:Op zondag 21 oktober 2012 17:50 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Dan kun je dus beter gaan passen in de winkel.
Ja doei.![]()
Dit dusquote:Op zondag 21 oktober 2012 17:50 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Dan kun je dus beter gaan passen in de winkel.Ene tight zit top qua bovenbenen, andere niet, heb ik gemerkt..
Forum Opties Forumhop: Hop naar: