quote:FC Twente is een Nederlandse professionele voetbalvereniging uit Enschede die op 1 juli 1965 werd opgericht. Kernwaarden van FC Twente zijn 'voetbal, ambiance en solidariteit'. Tevens zijn dit de belangrijkste pijlers die de club probeert uit te dragen onder het motto 'meer dan een club'. De traditionele uitrusting van FC Twente bestaat uit een volledig rood tenue. De 'Tukkers' spelen hun thuiswedstrijden in De Grolsch Veste. Tot medio 1998 was Stadion Het Diekman de thuisbasis van de club.
Sinds de oprichting in 1965 speelt de club betaald voetbal. Met uitzondering van het seizoen 1983/84 kwam de club constant uit in de Eredivisie. Op de UEFA ranglijst van de beste voetbalclubs in Europa stond FC Twente voor het seizoen 2011/12 als vierde Nederlandse club op de 49e plaats.[3]. Op de eeuwige ranglijst van de Eredivisie bevond de club zich in 2011 op een vierde plaats. FC Twente werd voor het eerst in haar historie landskampioen in het seizoen 2009/10.
Per seizoen 2011/12 werd Co Adriaanse Manager Technische Zaken. Alfred Schreuder, Boudewijn Pahlplatz en Youri Mulder werden de assistent-trainers van het eerste elftal.
Openingspost is hier terug te vindenquote:Rugnummer Naam Land Positie
1 Boschker, Sander (NED) Keeper
2 Bjelland, Andreas (DEN) Verdediger
3 Kuiper, Nicky (NED) Verdediger
4 Wisgerhof, Peter (NED) Verdediger
5 Schilder, Robbert (NED) Middenvelder
6 Brama, Wout (NED) Middenvelder
7 Landzaat, Denny (NED) Middenvelder
8 Fer, Leroy (NED) Middenvelder
9 Bulykin, Dmitry (RUS) Aanvaller
10 Tadic, Dusan (SER) Aanvaller
11 Cabral, Jerson (NED) Aanvaller
12 Cornelisse, Tim (NED) Verdediger
13 Mihaylov, Nikolay (BUL) Keeper
14 Janssen, Willem (NED) Middenvelder
15 Rosales, Roberto (VEN) Verdediger
16 Breukers, Tim (NED) Verdediger
17 Bengtsson, Rasmus (ZWE) Verdediger
18 Boyata, Dedryck (BEL) Verdediger
19 Douglas (NED) Verdediger
20 Braafheid, Edson (NED) Verdediger
21 Gutiérrez, Felipe (CHL) Middenvelder
22 Chadli, Nacer (BEL) Aanvaller
25 Fernandes, Daniel (POR) Keeper
30 Castaignos, Luc (NED) Aanvaller
34 Rendla, Andrej (SLW) Aanvaller
Dat is niet zo raar, veel fokkers hebben de laatste winst van Feyenoord bij VVV uit niet (bewust) meegemaakt, vandaag hebben ze dan eindelijk de ban doorbroken na 21 jaarquote:Op zondag 21 oktober 2012 15:27 schreef bambino het volgende:
Feyenoord op dit moment achter tegen venlo
Mja... komende week mag je gewoon geen fout maken tegen RKC (met de playoffs van afgelopen seizoen nog in het achterhoofdquote:Op zondag 21 oktober 2012 18:32 schreef ReMcOrE het volgende:
TT klopt nog wel, vraag is voor hoelang...
quote:Op maandag 22 oktober 2012 07:49 schreef June. het volgende:
[..]
Je ziet duidelijk dat het gewoon plakplastic is.
quote:Op zondag 21 oktober 2012 23:57 schreef Adames het volgende:
Wel mooi, alleen jammer dat mijn cv ketel in de kelder hangt
als je er zoveel moeite voor doet, ga je er vast vaak naar kijkenquote:Op zondag 21 oktober 2012 23:57 schreef Adames het volgende:
Wel mooi, alleen jammer dat mijn cv ketel in de kelder hangt
op de mobiele FOK is t niet te zienquote:Op maandag 22 oktober 2012 07:49 schreef June. het volgende:
[..]
Je ziet duidelijk dat het gewoon plakplastic is.
Wel als je inzoomtquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 19:23 schreef Erosjuhhh het volgende:
[..]
op de mobiele FOK is t niet te zien
quote:"Vooralsnog loopt herstel Fer voor op schema"
FC Twente kan al bijna twee maanden niet beschikken over Leroy Fer, de middenvelder die in augustus zo in vorm was. Coach Steve McClaren verwacht de international echter snel terug.
Door een knieoperatie begin september zou Fer minstens twee maanden buitenspel staan. Na de operatie werd echter duidelijk dat het wel eens langer zou kunnen gaan duren. Fer kon zich maandag, enkele weken eerder dan verwacht, weer bij FC Twente melden voor de individuele training.
"Met knieblessures weet je het nooit, maar vooralsnog loopt het herstel van Leroy voor op de planning", aldus McClaren tegen Voetbal International. "We bouwen hem rustig op, maar ik hoop dat hij dit kalenderjaar nog enkele wedstrijden kan spelen."
Collega Dmitry Bulykin loopt een aantal weken voor op Fer. De Rus, eveneens geopereerd aan zijn knie, hervatte deze week de groepstraining. Zondag hoopt hij tegen RKC Waalwijk zijn rentree te maken.
Typisch hè!quote:
hxxpquote:Op donderdag 25 oktober 2012 18:39 schreef -AnneX- het volgende:
iemand streampje voor Twente straks? Behalve de rtl stream? Want die zit vol of is down..
Dit mag ook niet.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 18:59 schreef Mdrop het volgende:
[..]
Linken mag niet op FOK!, wil geen ruzie met Danny.
inmiddels is de link ook al weg zie ikquote:Op donderdag 25 oktober 2012 18:59 schreef Mdrop het volgende:
[..]
Linken mag niet op FOK!, wil geen ruzie met Danny.
Ja, waar sloeg dat op, dat die af werd gekeurd?quote:Op donderdag 25 oktober 2012 19:23 schreef ReMcOrE het volgende:
al paar hachelijke momenten overleefd en soms teveel met de rug naar de goal; alleen maar balletjes breed of terug
en tsja, die afgekeurde goal
grens wilde graag laten zien dat ie m zn vlaggetjequote:Op donderdag 25 oktober 2012 19:26 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Ja, waar sloeg dat op, dat die af werd gekeurd?
Tja, verrassend ook.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 19:24 schreef Mama_Mia het volgende:
Overigens middenveld met Brama en Landzaat =
Nou hij kent de regels juist wel, alleen snapt hij niet dat regels niet onfeilbaar zijn en dat je de situatie mee moet rekenenquote:Op donderdag 25 oktober 2012 20:15 schreef Wilskracht het volgende:
Scheids is een ramp kent de regels niet.
Dit dus, maar wel weer toppunt van 'aangeschoten'.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 20:15 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
Nou hij kent de regels juist wel, alleen snapt hij niet dat regels niet onfeilbaar zijn en dat je de situatie mee moet rekenen
Je arm langs je lichaam en er komt een bal aan is nooit een penalty alleen veel scheidsrechters weten dat niet.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 20:15 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
Nou hij kent de regels juist wel, alleen snapt hij niet dat regels niet onfeilbaar zijn en dat je de situatie mee moet rekenen
Met de blessures die we al gehad hebben is het wat dat betreft niet zo slecht als je niet op 3 fronten meedoet, maar dit is toch wel heel erg zuurquote:Op donderdag 25 oktober 2012 20:36 schreef Ascendancy het volgende:
Tjah. We zijn gewoon genaaid en daar gaat Europa League.
Dan de landstitel maar
Mja, van Hannover hadden we moeten winnen, van Helsingborgs ook als de jongs met wat peper in de reet het veld op waren gekomenquote:Op donderdag 25 oktober 2012 20:38 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
Met de blessures die we al gehad hebben is het wat dat betreft niet zo slecht als je niet op 3 fronten meedoet, maar dit is toch wel heel erg zuural had je natuurlijk de eerste twee wedstrijden zelf het verschil moeten maken en mag je het niet puur bij de scheids neerleggen
Uiteraard. Maar deze wedstrijd is gewoon puur de scheids. Onterecht afgekeurde goal, onterechte pingel. Als je in de 1e helft al voor staat heb je een hele andere pot.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 20:38 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
Met de blessures die we al gehad hebben is het wat dat betreft niet zo slecht als je niet op 3 fronten meedoet, maar dit is toch wel heel erg zuural had je natuurlijk de eerste twee wedstrijden zelf het verschil moeten maken en mag je het niet puur bij de scheids neerleggen
Ben ik helemaal met je eens, maar wat Drizzt ook zegt, je hebt het in de eerste twee wedstrijden zelf laten liggen.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 20:40 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Uiteraard. Maar deze wedstrijd is gewoon puur de scheids. Onterecht afgekeurde goal, onterechte pingel. Als je in de 1e helft al voor staat heb je een hele andere pot.
Leek het wel op ja.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 19:31 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
grens wilde graag laten zien dat ie m zn vlaggetjenog omhoog kon krijgen
Mooi gezegdquote:Op donderdag 25 oktober 2012 20:57 schreef Dos37 het volgende:
Die scheids was echt ongelofelijk wat een drama, maar het niveau van Twente zelf was in de tweede helft niet veel minder. Wat een slappe hap weer Castaignos heeft geen bal aan de voeten gehad.
Weggegooid geld. Kapot zonde.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:00 schreef Adames het volgende:
die castaignos
je kon nog beter met 10 man spelen
En dit. Hou in de winterstop maar een grote (uit)verkoop, met hem prominent in de etalage.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:00 schreef Adames het volgende:
die castaignos
je kon nog beter met 10 man spelen
de rest is toch goed? Ja Brama mag wel eens een opvolger hebben, maar dat was het wel.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:27 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
En dit. Hou in de winterstop maar een grote (uit)verkoop, met hem prominent in de etalage.
ook lekker kort door de bochtquote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:27 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
En dit. Hou in de winterstop maar een grote (uit)verkoop, met hem prominent in de etalage.
quote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:35 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
ook lekker kort door de bocht
met een middenveld wat beter functioneert en Fer weer terug gaat Luc vanzelf een stuk beter voetballen. Die jongen heeft verdomme een jaar ofzo niet gevoetbald door blessures en moet nu een team dragen wat een aantal bepalende spelers heeft gemist met een coach die idiote beslissingen neemt. Geef hem wat tijd en wat krediet in plaats van gelijk te gaan zeiken om een nieuwe spits, want dat gebeurde een paar maanden terug ook met Plet en toen was Luc dé gedroomde opvolger.
Nog korter door de bocht: Stevequote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:35 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
ook lekker kort door de bocht
met een middenveld wat beter functioneert en Fer weer terug gaat Luc vanzelf een stuk beter voetballen. Die jongen heeft verdomme een jaar ofzo niet gevoetbald door blessures en moet nu een team dragen wat een aantal bepalende spelers heeft gemist met een coach die idiote beslissingen neemt. Geef hem wat tijd en wat krediet in plaats van gelijk te gaan zeiken om een nieuwe spits, want dat gebeurde een paar maanden terug ook met Plet en toen was Luc dé gedroomde opvolger.
Tuurlijk mag dat, maar wie zou het beter doen, en kom dan aub niet met die kwast van AZ want die gaat daar toch niet weg... er zijn op dit moment geen betere trainers voorhanden of het moeten de huidige assistenten zijn die eindelijk na jaren in het kinderbad echt in het diepe gegooid worden.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 22:15 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Nog korter door de bocht: Steve
Mag het een keer gezegd worden? Ik doe het.
Co Adriaanse.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 22:24 schreef Mdrop het volgende:
[..]
Tuurlijk mag dat, maar wie zou het beter doen, en kom dan aub niet met die kwast van AZ want die gaat daar toch niet weg... er zijn op dit moment geen betere trainers voorhanden of het moeten de huidige assistenten zijn die eindelijk na jaren in het kinderbad echt in het diepe gegooid worden.
Hoho, die was natuurlijk niet goed genoeg he, die heeft een heel half jaar de kans gekregen met volledige steun van iedereen en zijn opvolger deed het vervolgens fantastisch.quote:
quote:
quote:Op donderdag 25 oktober 2012 22:24 schreef Mdrop het volgende:
[..]
Tuurlijk mag dat, maar wie zou het beter doen, en kom dan aub niet met die kwast van AZ want die gaat daar toch niet weg... er zijn op dit moment geen betere trainers voorhanden of het moeten de huidige assistenten zijn die eindelijk na jaren in het kinderbad echt in het diepe gegooid worden.
Mulder, Pahlplatz, Schreuder, Kluivert...quote:
dit zo ongeveer.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:35 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
ook lekker kort door de bocht
met een middenveld wat beter functioneert en Fer weer terug gaat Luc vanzelf een stuk beter voetballen. Die jongen heeft verdomme een jaar ofzo niet gevoetbald door blessures en moet nu een team dragen wat een aantal bepalende spelers heeft gemist met een coach die idiote beslissingen neemt. Geef hem wat tijd en wat krediet in plaats van gelijk te gaan zeiken om een nieuwe spits, want dat gebeurde een paar maanden terug ook met Plet en toen was Luc dé gedroomde opvolger.
en dit niet. mja, zelfde met Co, we deden het niet slecht en toch kon hij vertrekken.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 22:15 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Nog korter door de bocht: Steve
Mag het een keer gezegd worden? Ik doe het.
Die lui kunnen sowieso zoveel heen en weer gaan als ze willen, lekker de verdediging gek makenquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 01:16 schreef Typisch het volgende:
[..]
Tadic en Gutérrez omwisselen lijkt mij.
Dat zou geschift veel flair brengen in het aanvalsspel van Twentequote:
Daarom moet Stief met die opstelling van mij beginnen, heel veel power en fijn voetbal naar voren toequote:Op zaterdag 27 oktober 2012 14:12 schreef ReMcOrE het volgende:
heb (gelukkig) alleen de eerste helft gezien, wil het ook verder niet over de scheids hebben...
maar wat een bagger middenveld hebben we tochaltijd de bal aannemen met de rug naar de goal van de tegenstander, nooit open draaien en 99% van de ballen is tikkie breed of tikkie terug. er hangt veels te veel af van de ingevingen van Chadli en Tadic, maar met zo'n matig middenveld komen die 2 sowieso veels te weinig in het spel voor
opstelling ziet er goed uit, maar je weet gewoon dat Steve lekker doet wat hij zelf wil en dus met een matige opstelling komt, KEER OP KEER!!quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 14:17 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Daarom moet Stief met die opstelling van mij beginnen, heel veel power en fijn voetbal naar voren toe
Mja... beginnen met fucking Landzaat?quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 14:20 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
opstelling ziet er goed uit, maar je weet gewoon dat Steve lekker doet wat hij zelf wil en dus met een matige opstelling komt, KEER OP KEER!!![]()
#Stevequote:Op zaterdag 27 oktober 2012 14:38 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Mja... beginnen met fucking Landzaat?![]()
Daarom hebben we hier Gutiérrez nodig ipv Janssen of Brama.quote:Op zondag 28 oktober 2012 14:51 schreef Opaas het volgende:
Heb er een slecht gevoel bij. RKC graaft zich totaal in.
quote:
Als je kampioen wil worden moet je niet zelfs tegen een ploeg als RKC achteruit gaan lopen.quote:
dit.quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:52 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Als je kampioen wil worden moet je niet zelfs tegen een ploeg als RKC achteruit gaan lopen.
Zo gaan we bij PSV, Vitesse en Feyenoord net zo hard onderuit als tegen ajax.
We hebben verdomme de beste aanvallers van de hele eredivisie en Steve wil weer achteruit![]()
![]()
![]()
Het is toch echt vrij simpel hoor; een FC Twente topic gaat over FC Twente en niet wat de pipo's bij PSV allemaal aan het doen zijn.quote:Op zondag 28 oktober 2012 17:03 schreef Spatzmann het volgende:
[..]
Als het gespeeld is is het gespeeld, klaar. Dat 1900 kijken is zooooo 1990.
Net terug uit Valencia, godverkut wat een treurige pot. In de stromende regen zien hoe Twente totaal niks klaarspeelt en de scheids flink tegen zit.quote:
Deze pipo vond het wel relevant omdat Twente de koppositie kon afstaan aan PSV.quote:Op zondag 28 oktober 2012 17:23 schreef kastanova het volgende:
[..]
Het is toch echt vrij simpel hoor; een FC Twente topic gaat over FC Twente en niet wat de pipo's bij PSV allemaal aan het doen zijn.
Wil je toch leuk laten zien dat je Eredivisie Live hebt of in staat bent een stream aan te slingeren, doe dat dan lekker hier: Live Eredivisieverslagen #85 PSV faal
1. Zolang FC Twente voorstaat lijkt me dat vrij stugquote:Op zondag 28 oktober 2012 18:08 schreef blistah het volgende:
[..]
Deze pipo vond het wel relevant omdat Twente de koppositie kon afstaan aan PSV.
Okéquote:Op zondag 28 oktober 2012 18:12 schreef kastanova het volgende:
[..]
1. Zolang FC Twente voorstaat lijkt me dat vrij stug.
2. Mocht het zo zijn, dan verandert het posten er van er ook niets aan, dus meerwaarde 0,0.
Dus doe de mensen die nog wel gewoon met een bord op schoot naar Studio Sport willen kijken een plezier en post het in de daarvoor bestemde topics.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
quote:Op zondag 28 oktober 2012 18:21 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Kasta moet dit niet lezen:Die wedstrijd had ik alvast live meegepaktSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
I was an atheist until I realized I was God
Ik ookquote:Op zondag 28 oktober 2012 18:23 schreef kastanova het volgende:
[..]
Die wedstrijd had ik alvast live meegepakt.
Idem. Naja, met daarbij nog Chelsea - Manu op de laptopquote:Op zondag 28 oktober 2012 18:30 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ik ook
edit: heb sowieso de hele middag voetbal gekeken, best een unicumFey - Ajax, RKC - Twente en Vitas - AZ
FC Twente is toch wel even belangrijker dan een rallyquote:Op zondag 28 oktober 2012 19:40 schreef slangpie het volgende:
iddwss ga ik er heen
zit nog te twijfelen, wil eigenlijk ook wel naar de hengelo rally kijken
En daar hebben we geen zin in!quote:Op maandag 29 oktober 2012 20:20 schreef ReMcOrE het volgende:
tegen Feyenoord moeten we maar eens gaan voetballen, anders gaan de 3 punten weg uit Enschede!
Stief kennende zet ie Braafheid naast Douglas en Boyata backquote:
Zwart tegen zwart.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 17:39 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Stief kennende zet ie Braafheid naast Douglas en Boyata back
broodjes beenham op de eerste ringquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 16:36 schreef Spatzmann het volgende:
http://www.fctwente.nu/fo(...)ng-verkrijgbaar.html
wat ik een aantal weken al aangaf, dit is het dus geworden. Ipv dat peters de boel overneemt, gaat peters voor fc twente werken.
Liever Wisgerhof. Wat ik van Boyata heb gezien is niet al te best.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 19:34 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
broodjes beenham op de eerste ring![]()
en bagger dat Bengtsson nu ook paar weken aan de kant staan, dan maar Wisgerhof terug in de basis? of vertrouwen op Boyata?
Ben benieuwd ga er zelf niet heen trouwens, hopelijk niet zo'n drama als de ronde hiervoor.twitter:PaulSchabbink twitterde op woensdag 31-10-2012 om 14:11:45Brama, Janssen, Rosales, Mihaylov en Braafheid zitten,buiten de geblesseerden, niet in de selectie en krijgen rust. #FCTwente #twedbo reageer retweet
Leerdam moet je toch niet willen als Twente?quote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:16 schreef Frutsel het volgende:
Dus...
-Douglas weer in de voorselectie van Oranje
-Born tekent nieuw contract
-Leerdam tekent nieuw contract bij Feyenoord niet en kan 'gratis ' worden opgehaald?
Ik vond Gouriye echt helemaal geen indruk maken bij Twente, speelde werkelijk uitgerekend tegen Heracles een dramatisch wedstrijd vorig jaar. Denk eigenlijk dat Steve hem daar ook op heeft beoordeeld.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:52 schreef The_Groove het volgende:
Wat ik van Born heb gezien is niet onaardig..Marja dat vond ik ook al van gouriye in zijn Twente tijd.
Jij basseert het op die 60 minuten die hij voor Twente heeft gespeeld ik basseer het op zijn makkelijke scoren in de beloftes en de jeugd. Een speler die je de tijd moet geven, tijd die Heracles hem wel gunde en Steve nooit. Aan geen enkele jeugdspelerquote:Op woensdag 31 oktober 2012 15:24 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Ik vond Gouriye echt helemaal geen indruk maken bij Twente, speelde werkelijk uitgerekend tegen Heracles een dramatisch wedstrijd vorig jaar. Denk eigenlijk dat Steve hem daar ook op heeft beoordeeld.
Maar heb wel respect hoe hij zich nu ontwikkeld heeft tot één van de revelaties van het seizoen.
quote:Op woensdag 31 oktober 2012 19:08 schreef ReMcOrE het volgende:
Bulykin er weer bij, Bengtsson lijkt fit voor Feyenoord en Fer is er ook bijna
benieuwd wat het morgenavond wordt, denk weer matige pot van onze kant
Neen.quote:Op donderdag 1 november 2012 19:16 schreef blistah het volgende:
Was het een zware overtreding van Boyata? Kon het niet goed zien.
een gevalletje terug naar amateurs fluiten lijkt me...quote:
Dat ook, maar we hadden het over de scheids hequote:Op donderdag 1 november 2012 19:44 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Sowieso een waardeloze kutpot van onze jongs. Ik zit hier vol schaamte naar dat gepruts te kijken
Je gaat naar de kelder om daar harde SM-seks te hebben met een bikkel?quote:Op donderdag 1 november 2012 19:46 schreef Dos37 het volgende:
Ik mag zo gelukkig zelf tegen een bal aantrappen.
Was het maar zo'n feest.quote:Op donderdag 1 november 2012 19:47 schreef -AnneX- het volgende:
[..]
Je gaat naar de kelder om daar harde SM-seks te hebben met een bikkel?
Penalty ligt eraan welke actie de scheids onderneemt.. de een geeft hem wel en de ander nietquote:Op donderdag 1 november 2012 20:27 schreef Jirdo het volgende:
De overtreding van Boyata was donkergeel. Penalty voor Twente was wel onterecht. Ik ben een Bosschenaar trouwens.
dat was gewoon de schuld van castaignos. je gaat toch niet lopen ruzie zoeken en ellebogen geven in het veld.quote:Op donderdag 1 november 2012 20:32 schreef -AnneX- het volgende:
[..]
Die zou stand-up comedy moeten doen
Was ook gewoon dom van Luc en geel natuurlijk, maar om nou te zeggen dat hij express zijn arm omhoog brengt omdat die kerel eraan komt gerent vind ik wel ver gaanquote:Op donderdag 1 november 2012 20:33 schreef Adames het volgende:
[..]
dat was gewoon de schuld van castaignos. je gaat toch niet lopen duwen en elleboogjes geven in het veld.
En Steve erbij. Oprotten met die idioot.quote:Op donderdag 1 november 2012 20:38 schreef d1ce het volgende:
Twente onwaardig, werkelijk waar. Al die bejaarden mogen van mijn part opflikkeren.
Eensch, als Co na zoveel tegenslag weg moet dan mot Steve nu ook opflikkeren! Zet Pahlplatz er maar neer!quote:Op donderdag 1 november 2012 20:38 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
En Steve erbij. Oprotten met die idioot.
Eerder Schreuder danquote:Op donderdag 1 november 2012 20:39 schreef -AnneX- het volgende:
[..]
Eensch, als Co na zoveel tegenslag weg moet dan mot Steve nu ook opflikkeren! Zet Pahlplatz er maar neer!
Co lag niet goed in de groep en deed soms rare dingen (vol op de aanval tegen PSV), maar Steve verneukt het totaalplaatje door vol op de verdediging te spelen met z'n godverdomse clean sheetquote:Op donderdag 1 november 2012 20:39 schreef -AnneX- het volgende:
[..]
Eensch, als Co na zoveel tegenslag weg moet dan mot Steve nu ook opflikkeren! Zet Pahlplatz er maar neer!
Der was toch eens een trainer (weet zo niet meer wie) die zei dat hij geen B-elftal op wou stellen omdat mensen betaalden om het a-team te zien spelen? Gelijk heeft hij! Als ik 30 euro voor een kaartje dok, wil ik ook leuk en aantrekkelijk voetbal zien! En niet 11 spelers die haast nooit met elkaar een wedstrijd ballen.quote:Op donderdag 1 november 2012 20:41 schreef d1ce het volgende:
Ik hoop dat ze zich diep diep schamen. Vooral voor iedereen die hier een kaartje voor heeft gekocht.
Bullshit. Als het maar mooi voetbal is en er gewonnen wordt.quote:Op donderdag 1 november 2012 20:43 schreef -AnneX- het volgende:
[..]
Der was toch eens een trainer (weet zo niet meer wie) die zei dat hij geen B-elftal op wou stellen omdat mensen betaalden om het a-team te zien spelen? Gelijk heeft hij! Als ik 30 euro voor een kaartje dok, wil ik ook leuk en aantrekkelijk voetbal zien! En niet 11 spelers die haast nooit met elkaar een wedstrijd ballen.
?quote:Op donderdag 1 november 2012 21:15 schreef ValHallen het volgende:
Gutierrez, wat een aanwinst. Het is me volledig duidelijk waarom hij in de basis moetKastanje en Cabral zijn ook absolute topspelers die hun geld meer dan waard zijn. Steve haalt verder wel het maximale uit deze zeer matige selectie met daarin middelmaat als Tadic, Chadli, Schilder, Fer, Douglas.
Verwende gastjes, pakken geld en doen wat ze gevraagd wordt blijkbaar..quote:Op donderdag 1 november 2012 21:49 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Kunnen de spelers nou niet eens in opstand komen tegen Steve, en "rot op met je clean sheet! Wij gaan AANVALLEN!" zeggen?
Maakt geen zak uit. In de voorbereiding zag je dat er een click was tussen chadli en Tadic. Deze staan nu beiden op de vleugels en weg chemie. Het middenveld wat er nu continu wordt opgesteld heeft geen creativiteit en draaien werkelijk waar bij elke balaanname naar achteren.quote:Op donderdag 1 november 2012 21:49 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Kunnen de spelers nou niet eens in opstand komen tegen Steve, en "rot op met je clean sheet! Wij gaan AANVALLEN!" zeggen?
heeft geen nut, hij kan geen nederlandsquote:Op donderdag 1 november 2012 21:49 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Kunnen de spelers nou niet eens in opstand komen tegen Steve, en "rot op met je clean sheet! Wij gaan AANVALLEN!" zeggen?
alleen maar beter, in het Engels klinkt het nog interessanterquote:Op donderdag 1 november 2012 22:04 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
heeft geen nut, hij kan geen nederlands
quote:Op donderdag 1 november 2012 22:04 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
heeft geen nut, hij kan geen nederlands
Ja jullie gooien liever met aanstekers natuurlijk.quote:Op donderdag 1 november 2012 22:04 schreef Mama_Mia het volgende:
Zo, ook weer thuis
ze hadden gewoon godverdomme vol op de aanval moeten gaan na die rode kaart, met 4 verdedigers loop je net zo makkelijk tegen een tegengoal aan als met 3 (zeker als het toch bijna allemaal verdedigers zijn die geen basisspeler zijn), als je dan met 3-0 voorstaat boeit een tegengoal niet meer.
Wat een achterlijk gedoe trouwens met die Den Bosch supporters. Gooien ze vuurwerk in het vak eronder staat de ME er een beetje duf naar te kijken. Optyfen dan, wedstrijd stilleggen, al die supporters het stadion uitgooien, dag![]()
Ja als je alleen maar chliché's weet op te dreunen heb je wel vaak gelijk ja.quote:Op donderdag 1 november 2012 22:12 schreef j0rdiiii het volgende:
blijkt maar weer dat steve gelijk had
potential doesn't win games
quote:Op donderdag 1 november 2012 22:04 schreef Mama_Mia het volgende:
Zo, ook weer thuis
ze hadden gewoon godverdomme vol op de aanval moeten gaan na die rode kaart, met 4 verdedigers loop je net zo makkelijk tegen een tegengoal aan als met 3 (zeker als het toch bijna allemaal verdedigers zijn die geen basisspeler zijn), als je dan met 3-0 voorstaat boeit een tegengoal niet meer.
Wat een achterlijk gedoe trouwens met die Den Bosch supporters. Gooien ze vuurwerk in het vak eronder staat de ME er een beetje duf naar te kijken. Optyfen dan, wedstrijd stilleggen, al die supporters het stadion uitgooien, dag![]()
Gewoon afmaken die Rotterdammers.quote:
oh excuus, je hebt gelijk, met vier verdedigers die voetballen zoals Twente de laatste tijd voetbaltquote:
/carequote:Op zondag 4 november 2012 00:49 schreef einszweiachtung het volgende:
Wil graag mijn ervaring delen Zat met den bosch in het uitvak in Twente. Helaas zat ik in het 2e cluster waardoor de planning was dat we pas om 18:30 aan zouden komen, vertrek 16:30 vanuit den bosch. Deze tijd is ons verplicht opgelegd door jullie veiligheidscoordinator en dus ook verplicht.
Door de file kwamen wij helaas pas om 19:00 aan, reden we het platform van het uitvak binnen waar we door de ME worden gesommeerd binnen te blijven, jongen uit mn bus draait echter de nooddeur hendel eruit waardoor zoeen 10 man uit onze bus alrijdende uit de bus springen, snel naar de ingang lopende om het stadion in te mogen, hier begint de ellende, we staan dus voor de poorten om erin te komen waar de stewards ons er niet inlaten, al klimmende en forserende worden we hard handig te toegang ontzegd, hierna proberen we de deur te openen waar een beer van een steward voor ons komt staan (had een baard) waarna de ME een charge tegen ons uitvoert hierbij ben ik tegen mijn been geraakt en heb een klap tegen mijn hoofd ter nauwernood kunnen verkomen door weg te springen.
Heel vaag allemaal maar we waren nog steeds niet binnen, uiteindelijk na veel gebel en gepraat geduw etc. mochten we naar binnen waar ik gelukkig de 1-1 heb gezien maar er ook helaas ook jongens waren die de 1-1 hebben gemist.
er waren jongens van ons die klappen tegen hun hoofd hebben gekregen met goede bloedwonden etc. nogmaals wij waren het cluster dat NIKS met het vuurwerk incident te maken hadden met 2 rare kerels die zonodig vuurwerk op een kindervak wilde gooien.
dus je negeert de regels die zijn opgelegd door de thuisclub, probeert je een weg naar binnen te forceren waarbij de stewards meermaals moeten ingrijpen en dan vind je het 'heel vaag' dat de ME een charge uitvoert?quote:Op zondag 4 november 2012 00:49 schreef einszweiachtung het volgende:
Wil graag mijn ervaring delen Zat met den bosch in het uitvak in Twente. Helaas zat ik in het 2e cluster waardoor de planning was dat we pas om 18:30 aan zouden komen, vertrek 16:30 vanuit den bosch. Deze tijd is ons verplicht opgelegd door jullie veiligheidscoordinator en dus ook verplicht.
Door de file kwamen wij helaas pas om 19:00 aan, reden we het platform van het uitvak binnen waar we door de ME worden gesommeerd binnen te blijven, jongen uit mn bus draait echter de nooddeur hendel eruit waardoor zoeen 10 man uit onze bus alrijdende uit de bus springen, snel naar de ingang lopende om het stadion in te mogen, hier begint de ellende, we staan dus voor de poorten om erin te komen waar de stewards ons er niet inlaten, al klimmende en forserende worden we hard handig te toegang ontzegd, hierna proberen we de deur te openen waar een beer van een steward voor ons komt staan (had een baard) waarna de ME een charge tegen ons uitvoert hierbij ben ik tegen mijn been geraakt en heb een klap tegen mijn hoofd ter nauwernood kunnen verkomen door weg te springen.
Heel vaag allemaal maar we waren nog steeds niet binnen, uiteindelijk na veel gebel en gepraat geduw etc. mochten we naar binnen waar ik gelukkig de 1-1 heb gezien maar er ook helaas ook jongens waren die de 1-1 hebben gemist.
er waren jongens van ons die klappen tegen hun hoofd hebben gekregen met goede bloedwonden etc. nogmaals wij waren het cluster dat NIKS met het vuurwerk incident te maken hadden met 2 rare kerels die zonodig vuurwerk op een kindervak wilde gooien.
Ja ik betaal voor die wedstrijd en heb dus recht om de wedstrijd te zien, vandaarquote:Op zondag 4 november 2012 01:29 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
dus je negeert de regels die zijn opgelegd door de thuisclub, probeert je een weg naar binnen te forceren waarbij de stewards meermaals moeten ingrijpen en dan vind je het 'heel vaag' dat de ME een charge uitvoert?
Je hebt recht om je muil te houden en de aanwijzingen van de aanwezige politieagenten op te volgen ja.quote:Op zondag 4 november 2012 01:57 schreef einszweiachtung het volgende:
[..]
Ja ik betaal voor die wedstrijd en heb dus recht om de wedstrijd te zien, vandaar
Ah daarvoor betaal ik dus 22,50?quote:Op zondag 4 november 2012 02:02 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Je hebt recht om je muil te houden en de aanwijzingen van de aanwezige politieagenten op te volgen ja.
Ja. Je betaalt het geld iig niet om als een volslagen idioot uit een rijdende bus op eigen hachie in een uitwedstrijd toegang te verschaffen tot een uitvak. Tenzij je de consequenties daarvoor wilt aanvaarden, maar dat doe je overduidelijk niet met je gemekker over je 'rechten' omdat je toevallig 2 tientjes hebt neergelegdquote:Op zondag 4 november 2012 02:08 schreef einszweiachtung het volgende:
[..]
Ah daarvoor betaal ik dus 22,50?
Ik was geen idioot ik wou me clubje zien spelen in de Wedstrijd van het jaar.. Baalde er al ontzettend van dat we te laat waren vervolgens dan zo een welkomstcomite in Enschede..quote:Op zondag 4 november 2012 02:10 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ja. Je betaalt het geld iig niet om als een volslagen idioot uit een rijdende bus op eigen hachie in een uitwedstrijd toegang te verschaffen tot een uitvak. Tenzij je de consequenties daarvoor wilt aanvaarden, maar dat doe je overduidelijk niet met je gemekker over je 'rechten' omdat je toevallig 2 tientjes hebt neergelegd
Je wilde helemaal je clubje niet zien spelen, anders had je je wel gedragen. Je dacht even de stoere boi uit te kunnen hangen samen met je matties in de bus, en toen de ME even korte metten maakte met die opgefokte mannetjes gingen jullie huilie huilie doen. Sorry, geen medelijden mee.quote:Op zondag 4 november 2012 02:11 schreef einszweiachtung het volgende:
[..]
Ik was geen idioot ik wou me clubje zien spelen in de Wedstrijd van het jaar.. Baalde er al ontzettend van dat we te laat waren vervolgens dan zo een welkomstcomite in Enschede..
Hahahaha hou je mond maar beter met je commentaar, maar we komen nog wel x op bezoekquote:Op zondag 4 november 2012 02:13 schreef Scorpie het volgende:
niet zien spelen, anders had je je wel gedragen. Je dacht even de stoere boi uit te kunnen hangen samen met je matties in de bus, en toen de ME even korte metten maakte met die opgefokte mannetjes gingen jullie huilie huilie doen. Sorry, geen medelijden me
Ze hadden je nog een paar tikken extra moeten geven als ik het bekijk.quote:Op zondag 4 november 2012 02:29 schreef einszweiachtung het volgende:
[..]
Hahahaha hou je mond maar beter met je commentaar, maar we komen nog wel x op bezoek
Wat had de politie dan moeten doen? Ja en amen knikken toen jullie niet naar hun luisterden?quote:Op zondag 4 november 2012 02:29 schreef einszweiachtung het volgende:
[..]
Hahahaha hou je mond maar beter met je commentaar, maar we komen nog wel x op bezoek
Je bewijst wel het tegendeel zo te zien.quote:Op zondag 4 november 2012 02:29 schreef einszweiachtung het volgende:
[..]
Hahahaha hou je mond maar beter met je commentaar, maar we komen nog wel x op bezoek
ik hoop op beter spel dan de afgelopen wedstrijden, dus ga voor 2-1quote:Op zondag 4 november 2012 12:30 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Nou jongs, wat wordt het vanmiddag?
quote:Op zondag 4 november 2012 12:32 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
ik hoop op beter spel dan de afgelopen wedstrijden, dus ga voor 3-1
Dat zou best wel lekker zijnquote:Op zondag 4 november 2012 13:15 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Of Chadli opstellen als valse spits, Tadic vanaf links, Guti op 10 en Gyasi op rechts?
Een heel seizoen lang aanmodderen wel dan?quote:Op zondag 4 november 2012 13:32 schreef Spatzmann het volgende:
[..]
Elk jaar een trainer ontslaan is ook geen oplossing...
Met afbraakvoetbal, onlogische opstellingen, vage angstige wissels en we kunnen nu al doei zeggen tegen de beker en europaquote:Op zondag 4 november 2012 13:58 schreef Breekfast het volgende:
We staan gewoon bovenaan als we vandaag winnen en mensen hebben het hier over de trainer ontslaan
Ja maar hoe? Vitesse heeft Ajax in de arena afgemaakt. En wat deed Twente? Verdedigenquote:Op zondag 4 november 2012 13:58 schreef Breekfast het volgende:
We staan gewoon bovenaan als we vandaag winnen en mensen hebben het hier over de trainer ontslaan
Volgens mij weet driekwart van de supporters niet eens waar Twente vandaan komt omdat ze pas een paar jaar een SCC hebben. Dan krijg je dat soort gedrag.quote:Op zondag 4 november 2012 13:58 schreef Breekfast het volgende:
We staan gewoon bovenaan als we vandaag winnen en mensen hebben het hier over de trainer ontslaan
quote:
Zelfs nog wel van Castaignos.quote:Op zondag 4 november 2012 14:51 schreef Ascendancy het volgende:
Wat is dit. Prima hoor, maar hoe kan het nu opeens wel...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |