quote:Op zondag 28 oktober 2012 10:21 schreef Lyzio het volgende:
Zijn er overigens nog meer mensen die de 24e of 25e van november naar de platen-beurs in Utrecht gaan?
Nohquote:Op dinsdag 6 november 2012 16:56 schreef On het volgende:
Dit jaar geen Record Store Day Black Friday
Op zich niet zo erg, het schoot zijn doel een beetje voorbij met platenmaatschappijen die het als de zoveelste melkkoe zagen. Om maar te zwijgen over de flippers die binnen een uur na opening van de winkels al meerdere exemplaren voor belachelijke prijzen op eBay slingerden.quote:Op dinsdag 6 november 2012 16:56 schreef On het volgende:
Dit jaar geen Record Store Day Black Friday
oh dan zou de nieuwe tomahawk single uitkomen.quote:Op dinsdag 6 november 2012 16:56 schreef On het volgende:
Dit jaar geen Record Store Day Black Friday
Helemaal mee eens.quote:Op dinsdag 6 november 2012 17:24 schreef OProg het volgende:
Het idee was leuk, echter de meeste uitgaven zo duur dat ik het heb laten staan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als je je versterker vol open draait is dat logisch. In feite is er altijd input. Raak maar eens met je vinger de naald aan, dat hoor je ook. Ruis kan altijd in een plaat zitten, stof, krasjes. Kenmerkend voor vinyl.quote:Op woensdag 7 november 2012 19:45 schreef Lyzio het volgende:
Oke, ik heb toch nog een paar vragen omtrent die rare ruis. Als de plaat niet draait, maar de versterker enkel op de uitgang van de platenspeler staat en ik het volume flink opschroef is de ruis duidelijk hoorbaar. Het verschilt vervolgens per plaat of die ruis erin blijft of niet. Bij de ene is hij duidelijk -althans, vind ik.. maar ja als je zoiets hoort is het op een gegeven moment het enige wat je hoort- hoorbaar en bij de andere niet.
Een aardfout is het niet, want als hij op de uitgang van de cd-speler staat en ik draai het volume omhoog dan is er geen ruis hoorbaar. Het ligt ook niet aan de naald, want als de naald op de standaard staat en je duwt er zachtjes op boven hoor je alleen het vertrouwde 'krsssjt' geluid dat normaal is. Ook zitten alle stekkers goed en stevig aangesloten.
Iemand een idee?
Ik heb hem een paar maanden en hij is geweldigquote:Op donderdag 8 november 2012 12:41 schreef ttgek het volgende:
Ik zat zelf te kijken naar de Pro-Ject Debut III, heeft erg goede reviews gekregen!
http://www.hobo.nl/defaul(...)6739&title=Debut%203
Maarja, ik heb er voor de rest niet veel verstand van
Heb ik laatst ook gedaan (op een paar uitzonderingen na).quote:Op donderdag 8 november 2012 15:23 schreef arucard het volgende:
Heb nu mn platen uit de hoesjes gehaald, staat eigenlijk wel mooier zo in de kast.
Thanks voor de uitleg!quote:Op woensdag 7 november 2012 20:56 schreef Amoeba het volgende:
Als je je versterker vol open draait is dat logisch. In feite is er altijd input. Raak maar eens met je vinger de naald aan, dat hoor je ook. Ruis kan altijd in een plaat zitten, stof, krasjes. Kenmerkend voor vinyl.
Aanrader!quote:Op donderdag 8 november 2012 12:41 schreef ttgek het volgende:
Ik zat zelf te kijken naar de Pro-Ject Debut III, heeft erg goede reviews gekregen!
http://www.hobo.nl/defaul(...)6739&title=Debut%203
Maarja, ik heb er voor de rest niet veel verstand van
Throbbing Gristlequote:Op donderdag 8 november 2012 12:53 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Ik heb hem een paar maanden en hij is geweldig
Mijn laatste aanschaf:
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 8 november 2012 12:53 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Ik heb hem een paar maanden en hij is geweldig
Oke, dan ga ik daar niet meer over twijfelen!quote:
Oude Thorens en Dual, nieuwe Pro-ject, Rega en Music Hall zie je veel. Verder zijn er van heel veel merken goede modellen (en ook minder goede).quote:Op donderdag 8 november 2012 22:34 schreef Lyzio het volgende:
Ohja, en wat zijn de betere merken platenspelers? Budget is maximaal ¤350.
Dat dusquote:Op woensdag 7 november 2012 12:04 schreef Mittenz1005 het volgende:
Laten we het maar gewoon bij 1x per jaar RSD houden. Dit jaar in april aardig ingeslagen al zeg ik het zelf...
Die plaat heb ik onterecht heel lang genegeerd, hij doet eigenlijk weinig onder aan de restquote:Op donderdag 8 november 2012 23:07 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Dat dus
Heb `t idee dat er met Black Friday meer wordt uitgemolken dan in april (zie Black Keys)
Vandaag trouwens, on another note, weer een mooie plaat gekocht:
[ afbeelding ]
![]()
Ben benieuwd, heb deze van The Pixies volgens mij nog niet gehoordquote:Op donderdag 8 november 2012 23:21 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Die plaat heb ik onterecht heel lang genegeerd, hij doet eigenlijk weinig onder aan de rest
Wat een... Aparte cover.quote:Op donderdag 8 november 2012 23:07 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Dat dus
Heb `t idee dat er met Black Friday meer wordt uitgemolken dan in april (zie Black Keys)
Vandaag trouwens, on another note, weer een mooie plaat gekocht:
[ afbeelding ]
![]()
Is het niet gewoon zo dat die Chuck Berry plaat van veel oudere opnames is dan die van Sade? Of heb je die plaat ergens anders in betere kwaliteit gehoord?quote:Op donderdag 8 november 2012 22:32 schreef Lyzio het volgende:
Weet iemand trouwens hoe je kunt zien of een elpee van goede kwaliteit is? Ik heb een gloednieuwe van Chuck Berry en een hele oude van Sade. Die van Sade klinkt stukken beter. Dus op welke kenmerken moet ik letten?
Pfff als je denkt dat dat cool is wacht dan maar tot ik een foto maak van mijn gesigneerde elpee van Gert en Hermien.quote:Op vrijdag 9 november 2012 18:32 schreef Gloei-lamp het volgende:
Whoop Whoop,
zooi oude platen aan het doorspitten, kom je een gesigneerde elvis presley plaat tegen:D
maar 'ns kijken of ie authentiek isanders heb je er nog geen zak aan
zal vanavond wel ff foto posten
Vet! Ik heb nog ergens een gesigneerde Albert West liggenquote:Op vrijdag 9 november 2012 18:59 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Pfff als je denkt dat dat cool is wacht dan maar tot ik een foto maak van mijn gesigneerde elpee van Gert en Hermien.
Waar zijn kaarten te koop?quote:Op zaterdag 10 november 2012 12:13 schreef Amoeba het volgende:
Roger Waters in de Amsterdam ArenA volgend jaar september. Present
quote:
Succesquote:Op zondag 11 november 2012 10:03 schreef Timo20 het volgende:
Zometeen naar de platenbeurs, zin in![]()
![]()
eens kijken of ik wat moois op de kop kan tikken
Klopt inderdaad. Na een beetje prutsen met de instellingen is het nog heel behoorlijke kwaliteit geworden. Is er overigens nog een verschil tussen normaal gewicht en 180 gram versies?quote:Op vrijdag 9 november 2012 00:25 schreef Trashcanman het volgende:
Is het niet gewoon zo dat die Chuck Berry plaat van veel oudere opnames is dan die van Sade? Of heb je die plaat ergens anders in betere kwaliteit gehoord?
Vreselijk volk inderdaad. Ik merk dat in de kringloopwinkel vaker (ja, daar kun je voor een prikkie aardig wat leuke elpee's scoren!). Mensen die ineens tegen je aan beginnen te schurken en een of ander vreselijk lulverhaal gaan ophangen over hun kennis van platen.quote:Op zondag 11 november 2012 17:18 schreef Little_Dolls het volgende:
Mijn vriend gaat op de rommelmarkt altijd graag kijken naar elpees. Zat er daar nu bij één standje waarschijnlijk 3 kwartier aan een stuk zo'n egoïstische vent die allebei die bakken met platen innam en alle platen controleerde op krassen etc. Dat er nog andere mensen stonden aan te schuiven om te kijken interesseerde hem precies niet, en hij leek het nog niet eens door te hebben. Die standhouder zat dan ook constant met zo'n gezichtte kijken
Waarschijnlijk zelf een verkoper... Arrogant tuig. Dat arme kind van 'm mocht er nog de hele tijd bijstaan ook en keek ons meelijwekkend aan. Triest.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |