Soms vraag ik me wel eens af of Tong notes krijgt voor een baggertopic.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 14:30 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Hoe kan je nou weer een note krijgen voor het openen van een topic in ONZDaar staat sowieso alleen maar kanker man
Ziet er realistisch uit.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 14:30 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik heb nog een cadeautje
[ afbeelding ]
Ja maar dan hoef je niet over kanker te beginnenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 14:30 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Hoe kan je nou weer een note krijgen voor het openen van een topic in ONZDaar staat sowieso alleen maar kanker man
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 14:30 schreef Dr.Mikey het volgende:
Fransjepan noemen ze dat toch gewoon? ik lig altijd ik een deuk ik dacht eerst dat het een bekende Vlaming was.
Begon ik niet overquote:Op donderdag 18 oktober 2012 14:31 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ja maar dan hoef je niet over kanker te beginnen
quote:
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 14:21 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Hoi,
Verhaal over kankergezellig enzo.
Deel 1
Daar gaan we
Een heeele beknoptequote:Op donderdag 18 oktober 2012 14:32 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ja dat is samenvatting van onze OP
Ga gewoon over op aids. Dat mag overal.quote:
Die kan toch niet anders dan heel diep door het stof gaan. De reden dat al zijn sponsoren hem laten vallen is dat hij nog steeds niet toegeeft, terwijl het bewijs overduidelijk is.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 14:35 schreef Tarado het volgende:
Armstrong houdt vrijdag speech in Austin
Watquote:
Ik doe een pogingquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |