Hoeft ook nietquote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:19 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Oke nou ja ik weet niet echt hoe ik mijn pep-talk nog kan verbeteren
Naja, ik denk niet dat, gezien mijn (toekomstig) profiel, zulke vrouwen op me zitten te wachten dus die filteren zichzelf er wel uitquote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:14 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Nee vrouwen doen nooit dingen die niet horen te kunnen
Op een gegeven moment leek ik op Paiq alleen nog maar vrouwen te treffen die al lang een relatie hadden, dus...quote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:14 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Doen vrouwen dat ook? Op datingsites gaan zitten terwijl ze al iemand hebben?
Het zijn er genoeg. Mensen die naast hun relatie wat spanning zoeken...quote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:20 schreef Capstan het volgende:
[..]
Op een gegeven moment leek ik op Paiq alleen nog maar vrouwen te treffen die al lang een relatie hadden, dus...
Maar hoe kwam je daar achter dan?quote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:20 schreef Capstan het volgende:
[..]
Op een gegeven moment leek ik op Paiq alleen nog maar vrouwen te treffen die al lang een relatie hadden, dus...
Dat stond er dus niet...pas na enige tijd kwam er dan uit dat ze al lang bezet waren: "Tja, dat had ik misschien eerder moeten melden"quote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:24 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Maar hoe kwam je daar achter dan?
Als het gewoon in hun profiel staat dat ze al bezet zijn, dan matcht het toch gewoon al helemaal niet?
Gvd wat een triestheid weerquote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:26 schreef Capstan het volgende:
[..]
Dat stond er dus niet...pas na enige tijd kwam er dan uit dat ze al lang bezet waren: "Tja, dat had ik misschien eerder moeten melden"
Ok, m'n kin valt dus op de grond nu. Wat een achterlijkheid -_-quote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:29 schreef Sekhmet het volgende:
Ik heb weleens op het punt gestaan iemand te daten toen hij zich versprak. Zo kwam ik erachter dat hij een relatie had. Waarop hij eerlijk antwoordde dat hij dat uit ging maken als hij iemand leukers tegen zou komen
Die date is er nooit van gekomen natuurlijk.
dit vind ik eigenlijk allemaal vrij normaal.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:04 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Iemand van een beetje dezelfde leeftijd. En dan alle standaard dingen: ik moet hem aantrekkelijk, leuk, slim, humoristisch etc etc vinden...en hoop dat hij dat ook van mij vindt.
En tuurlijk zit er iets van het romantische beeld wat vrouwen kunnen hebben...iemand met wie je (bijna) alles kan delen, die toch zelfstandig en zijn eigen persoon is. Iemand die vraagt hoe je dag geweest is, die een arm om je heen slaat als het wat minder met je gaat. Die je hand vastpakt als je ergens op straat loopt, die je weet te verrassen. Je weet wel...het complete plaatje![]()
Mensen kopen vaak eerst nieuwe schoenen voor ze de oude wegdoen. Angst om alleen te zijn denk ik. Maar dat vind ik sowieso een afknapper. Is veel aantrekkelijker als iemand zichzelf goed kan vermaken.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:30 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ok, m'n kin valt dus op de grond nu. Wat een achterlijkheid -_-
gelukkig ben ik niet zo "leuk" dus ik verwacht dit soort gevalletjes er meteen uit te kunnen filteren.
Dat dacht is nou ook, lijkt mij iets wat in de meeste relaties toch wel aan de orde is. Maar goed, wie ben ik om dat te weten...quote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:32 schreef dawg het volgende:
[..]
dit vind ik eigenlijk allemaal vrij normaal.
Valt tegen hoor...*spreekt uit ervaring*quote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:32 schreef Fascination het volgende:
Mij lijkt het eigenlijk wel wat om met een bezette man te daten. Dat je de vaginale sappen van zijn vriendin proeft als je hem oraal bevredigt.
Hehe.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:34 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Valt tegen hoor...*spreekt uit ervaring*
En toch blijft het fijn om dingen duidelijk te krijgen...maar heb dat inmiddels ook wel afgeleerdquote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:35 schreef eefje801 het volgende:
Ik bega vaak de fout om teveel door te vragen. Weet je allemaal van die zaken vóór de eerste date en dat is niet bepaald handig. Bedoel ik geen partner mee maar andere "obstakels".
Andere obstakels? Zoals wat?quote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:35 schreef eefje801 het volgende:
Ik bega vaak de fout om teveel door te vragen. Weet je allemaal van die zaken vóór de eerste date en dat is niet bepaald handig. Bedoel ik geen partner mee maar andere "obstakels".
Autisme, uitkering, micro-penis etc.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:36 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Andere obstakels? Zoals wat?
depressie, pleinvrees, slechte jeugdquote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:36 schreef Fascination het volgende:
[..]
Autisme, uitkering, micro-penis etc.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |