Inmiddels heeft die van mij gisterenavond 2 slaapkamers en de overloop gedaan (allemaal vloerbedekking). Geen vastlopers gehad, de kamers zijn bij ons allemaal redelijk leeg. Behalve op de kleedkamer, maar die is hij nu aan het doen. Daar even wat zaakjes omhoog getild en goed neergezet.
Voordeel (voor ons) is dat hij net onder het bed rijdt, waar we zelf lastig kunnen stofzuigen.
Tijdens de eerste run, had hij al een redelijk vol stofbakje en dat geeft een goed gevoel. Wat in het bakje zit, ligt niet meer op de vloer

. De kamer van de kleine had hij een kwart bakje naar boven getoverd. Alle slaapkamers zijn redelijk groot overigens tussen de 15 en 20m
2.
Ik heb hem overigens niet 24 uur laten opladen, zag ik nergens in de folder staan. Dus gewoon opgeladen en laten rijden en later op de avond nog een keer hetzelfde.
De wc-papier werkt erg goed. Al heb ik het vervangen door een tissue wat in mijn ogen nog beter werkt. Tissue is wat groter, die leg je over het filter heen. Vervolgens klepje vastklemmen en het overtollige tissue eraf trekken. Zo zijn de zijkanten ook wat beter beschermd tegen stof en is het schoonmaken van het filter een eitje

. Simpel, je moet er alleen even opkomen!
Al met al meer dan tevreden. Vanavond eens kijken naar de woonkamer en keuken. We hebben een split leven woning, dus dat is wel jammer dat hij die 2 ruimtes niet in 1 keer kan doen. Maar goed, dat wisten we van te voren natuurlijk.
Er zaten 2 borstels bij. Eentje met een borstel

en eentje met rubbers. Welke is nu het beste? Of is dat afhankelijk van de ondergrond? Ik heb er nu de borstel op zitten voor op de vloerbedekking. Iemand daar ervaring mee?
[ Bericht 5% gewijzigd door Mystikal321 op 29-11-2012 09:08:44 ]