Waarom heb ik dan 300 fitness kaartjes in mijn watchlist staan? Kan gewoon hoor.quote:Op zondag 14 oktober 2012 02:18 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Nee, ik bied vrijwel nooit op de console.
Ik niet, ik krijg hem vaak als de bid knop disabled is.. dan wil ik iets in de watch list zetten en dan kan het niet omdat die vol zit.quote:Op zondag 14 oktober 2012 02:19 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Waarom heb ik dan 300 fitness kaartjes in mijn watchlist staan? Kan gewoon hoor.
quote:Op zondag 14 oktober 2012 02:19 schreef GuRBuH het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Oeps... Be my guest...
Hoeveel daarvan zijn afgelopen? Misschien heeft dat invloed...quote:Op zondag 14 oktober 2012 02:29 schreef DutchSL het volgende:
Even 300 geboden op een stuk of 50 non shinies :
[ afbeelding ]
Nulquote:Op zondag 14 oktober 2012 02:31 schreef GuRBuH het volgende:
[..]
Hoeveel daarvan zijn afgelopen? Misschien heeft dat invloed...
DTM heeft wss allemaal spul wat al afgelopen is. Dat 'watch' je technisch gezien niet meer. Denk dat dat het is.quote:
Dat zal het wel zijn ja.quote:Op zondag 14 oktober 2012 02:34 schreef GuRBuH het volgende:
[..]
DTM heeft wss allemaal spul wat al afgelopen is. Dat 'watch' je technisch gezien niet meer. Denk dat dat het is.
Dat heb ik ook idd.quote:Op zondag 14 oktober 2012 02:34 schreef Covati het volgende:
Ik heb het gevoel dat als ik begin in een divisie dat mijn team fucking overpowered is.
word het moreel dan geboost of is het gewoon iets tussen de oren waardoor ik ineens van iedereen met 5 doelpunten verschil win
Ik ben 3 keer in divisie 1 met een vliegende start begonnen inderdaad. Bij de laatste loodjes wordt het bijna onmogelijk om te winnenquote:
Dat heb ik ook, maar dat zit gewoon tussen je orenquote:Op zondag 14 oktober 2012 02:40 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik ben 3 keer in divisie 1 met een vliegende start begonnen inderdaad. Bij de laatste loodjes wordt het bijna onmogelijk om te winnen
quote:Op zondag 14 oktober 2012 03:45 schreef GuRBuH het volgende:
Waarom is 41212 eigenlijk de duurste formatie, zie nooit meer iemand m gebruiken...
Visuele cirkel dusquote:Op zondag 14 oktober 2012 03:47 schreef Toefjes het volgende:
[..]Ik ben er nog. Ik denk dat niemand m gebruikt omdat ie zo duur is
Zoiets jaquote:
Doeiquote:Op zondag 14 oktober 2012 03:54 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Zoiets jaMaar is wel een terechte vraag die je stelt trouwens. Maar ik ben op, ik ga slapen, weltrusten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |