Herkenbaar! Ze wéét dat het niet mag, maar het toch altijd weer doen.quote:Op woensdag 28 november 2012 12:00 schreef Yashaaaaa het volgende:
Serieus ik word atm echt gek van die kat. Constant de grenzen opzoeken en constant net doen wat niet mag. Ze heeft bijv de plantenpot ontdekt en zit die nu de hele tijd leeg te scheppen. Of aan de lampenkap krabben en ga zo maar door. Op het moment is ze parcours aan het doenmoet zo gaan werken dus ben benieuwd hoe vriendlief het huis aantreft straks
En ik dacht gisteren nog wel dat ze niet helemaal lekker was
Is wel een bezorgd momentje denk ik danquote:
Ja, maar ik verwen hem teveel.quote:
http://en.wikipedia.org/wiki/Prince_Chunkquote:
quote:Op maandag 26 november 2012 08:12 schreef ZetaOS het volgende:
[ [url=http://img.mijn kat.jpg]afbeelding[/url] ]
Als ik het niet dacht... Gewoon een foto van internet geplukt.quote:Op woensdag 28 november 2012 17:52 schreef scrub_nurse het volgende:
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/Prince_Chunk
dit is prince chunk die zelfs zijn eigen wikipedia heeftarm beest
johquote:Op woensdag 28 november 2012 18:26 schreef Little_Dolls het volgende:
[..]
Als ik het niet dacht... Gewoon een foto van internet geplukt.
Oh, ok.quote:Op woensdag 28 november 2012 19:27 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Je kat.
Ik zei joh. van joh je meent het.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hoe kan zo'n beest zo dik worden?quote:Op woensdag 28 november 2012 19:29 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Was inderdaad van internet, helaas overleden.
Woog 20 kilo na dieet
Gewoon eten geven, gaat het vanzelf. Mijn oude kat was groot en woon 9 kilo dacht ik.quote:Op woensdag 28 november 2012 19:29 schreef Little_Dolls het volgende:
[..]
Hoe kan zo'n beest zo dik worden?
quote:Op woensdag 28 november 2012 19:31 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Gewoon eten geven, gaat het vanzelf. Mijn oude kat was groot en woon 9 kilo dacht ik.
Hmmm, dan twijfel ik er aan of mijn kat wel echt 9 kilo was...het is ook zo lang geleden.quote:Op woensdag 28 november 2012 19:32 schreef Little_Dolls het volgende:
t 5 kilo, maar verdikt toch al lang niet meer. Ok, ze eet ook niet echt veel... maar mijn "ouderlijke" kat weegt maar 3 kilo en eet zeker dubb
Ik zit precies in dezelfde situatie met mijn katertje! Hij kijkt me aan als hij ergens aan krabt en wacht echt op reactie, of gaat heel hard lopen mekkeren als hij op de kast probeert te springen en ik roep dat t niet mag. Meestal kan ik er wel om lachen, maar vooral 's avonds weet ie me echt wel eens gek te krijgen.quote:Op woensdag 28 november 2012 12:00 schreef Yashaaaaa het volgende:
Serieus ik word atm echt gek van die kat. Constant de grenzen opzoeken en constant net doen wat niet mag. Ze heeft bijv de plantenpot ontdekt en zit die nu de hele tijd leeg te scheppen. Of aan de lampenkap krabben en ga zo maar door. Op het moment is ze parcours aan het doenmoet zo gaan werken dus ben benieuwd hoe vriendlief het huis aantreft straks
En ik dacht gisteren nog wel dat ze niet helemaal lekker was
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |