Klopt, ik studeer geheel nominaal en word de dupe van zo een regeling. En dan zie je mensen van mbo 8 jaar ov+stufi krijgen.quote:Op zondag 21 oktober 2012 23:21 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Daarom vind ik het goed dat de langstudeermaatregel wel als nog is gestopt. Maar de inkorting van het studentenreisproduct hebben ze er wel doorheen gejast. Leuk dat ik nu 3083 euro terug krijg, maar in mijn master ben ik dat net zo hard kwijt aan een jaartrajectkaart naar mijn uni omdat ik nog tot 1 januari gebruik mag maken van mijn gratis OV-recht. Dus tja, how about that?Maar gek genoeg hoor je daar niemand over. Regels aanpassen moet kunnen, maar met in begrip van een overgangsregeling. Aka: alleen voor nieuwe gevallen. Waarom die inkorting dan wel ingaat ook voor bestaande gevallen snap ik niet
Maargoed, rond 1 november hmm aldus de RuG?Zoals gezegd: kan ik het alvast reserveren voor een jaartrajectkaart à raison 3581 euro
Als je nominaal studeert kan je natuurlijk geen last krijgenquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:10 schreef xminator het volgende:
[..]
Klopt, ik studeer geheel nominaal en word de dupe van zo een regeling. En dan zie je mensen van mbo 8 jaar ov+stufi krijgen.
Nee dat klopt, maar stel je studeert nominaal tot je master en je doet er een half jaartje langer over.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 22:19 schreef Yreal het volgende:
[..]
Als je nominaal studeert kan je natuurlijk geen last krijgen
Klopt maar hbo'rs met universitaire ambities waren altijd al hard de lul onder deze plannenquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 22:21 schreef xminator het volgende:
[..]
Nee dat klopt, maar stel je studeert nominaal tot je master en je doet er een half jaartje langer over.
Dus je krijgt 4+1 jaar voor hbo+master en je doet er 5,5 jaar over. Ben je toch wel een half jaar de dupe van zo een stupide regeling.
Wat een homo'squote:Op dinsdag 23 oktober 2012 22:20 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Deze maand wordt nog gewoon verhoogd collegegeld geïnd bij Erasmus.
Klopt maar nu nog harder en dan heb je ook nog de extra kosten voor een pre-master.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 22:23 schreef Yreal het volgende:
[..]
Klopt maar hbo'rs met universitaire ambities waren altijd al hard de lul onder deze plannen
probeer eens een wo bachelor te doenquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 22:25 schreef xminator het volgende:
[..]
Klopt maar nu nog harder en dan heb je ook nog de extra kosten voor een pre-master.
Gelukkig word ik er niet door geraakt. Nu stimuleren ze als het ware de HBO-P -> WO route.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 22:32 schreef Yreal het volgende:
[..]
probeer eens een wo bachelor te doen
Niet waar. Dit staat erbij:quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 22:20 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Deze maand wordt nog gewoon verhoogd collegegeld geïnd bij Erasmus.
quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 23:42 schreef N0rah het volgende:
[..]
Niet waar. Dit staat erbij:
De incassotermijn van oktober zal worden verrekend met de reeds geïncasseerde langstudeerboete.
Duidelijke taal toch?
Spannenddddddquote:
quote:Op donderdag 25 oktober 2012 09:15 schreef hmmmz het volgende:
http://www.nu.nl/politiek(...)angstudeerboete.html
quote:
quote:Op donderdag 25 oktober 2012 10:31 schreef Joosie200 het volgende:
Gelukkig heeft de hbo-raad het niet voor het zeggen
LSVb.nl: Het is kwalijk dat partijen het terechte afschaffen van de langstudeerboete gebruiken om het afschaffen van de studiefinanciering goed te praten. De LSVb is en blijft tegen de langstudeerboete. Heijneman: “We doen een oproep aan de politici om de gevolgen van het schuldenstelsel goed te overzien en te kijken naar alternatieven waar wij graag over meepraten. De tijd dringt, het is nu of nooit”.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 17:26 schreef Bram_van_Loon het volgende:
De HBO-raad, een belangenvereniging voor HBO-schoolbesturen, zou zich beter druk maken om het instellingstarief. Dat maakt in tegenstelling tot het leenstelsel het studeren daadwerkelijk onmogelijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |