Beter dan felle dode ledlampjes.quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:08 schreef Fera het volgende:
[..]
Beter ja, hoewel TL licht fuckin' lelijk is.
Garpje toch anders zou ik toch niet kunnen postenquote:
Ik heb 5 bans, dan wel op andere fora, maar telt toch.quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:12 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Garpje toch anders zou ik toch niet kunnen posten
Oh bahquote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:13 schreef Murdera het volgende:
[..]
Fel, met dood licht, Van dat tandarts achtige gevoel wekken ze op.
Ik heb een onterechte permaban op het enige forum waar ik naast fok kwamquote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:14 schreef Murdera het volgende:
[..]
Ik heb 5 bans, dan wel op andere fora, maar telt toch.
Jazeker.quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:20 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Ik heb een onterechte permaban op het enige forum waar ik naast fok kwam
Hey gaat vanavond nog door???
Welke was dat?quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:20 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Ik heb een onterechte permaban op het enige forum waar ik naast fok kwam
Hey gaat vanavond nog door???
Kansloos hoor.quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:27 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
http://nationaleonderwijs(...).UG6iIh14Zd8.twitter
Held
Je moet toch wat als niemand je wil aannemen.quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:27 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
http://nationaleonderwijs(...).UG6iIh14Zd8.twitter
Held
Fucking bullshit dat alleen bij MBO luie mensen zijn, ik irriteer me aan de mensen in mijn klas die echt nog een havomentaliteit hebben. Ze 'moeten' huiswerk maken van die stomme leraar, alle opdrachten en vakken zijn per definitie kut. Jongen wat doe je hier dan als je het niet interessant vindquote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:42 schreef heloef het volgende:
Ik ben vooral benieuwd naar het het verhaal achter het nieuws. Was hij wanhopig omdat niemand hem wou als stagiair of was hij gewoon achterlijk lui?
Maar nu is hij wel veroordeeld tot de pretstudies oftewel het mbo.
Mag hij überhaupt geen HBO meer doen? Ik dacht alleen geen sociale opleidingen meer/quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:42 schreef heloef het volgende:
Ik ben vooral benieuwd naar het het verhaal achter het nieuws. Was hij wanhopig omdat niemand hem wou als stagiair of was hij gewoon achterlijk lui?
Maar nu is hij wel veroordeeld tot de pretstudies oftewel het mbo.
Hij is waarschijnlijk sociaal sowieso geen heldquote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:47 schreef Fera het volgende:
[..]
Mag hij überhaupt geen HBO meer doen? Ik dacht alleen geen sociale opleidingen meer/
Sorry hoor, maar ik werd op het MBO meer bij de hand genomen als op het HBO.quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:43 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Fucking bullshit dat alleen bij MBO luie mensen zijn, ik irriteer me aan de mensen in mijn klas die echt nog een havomentaliteit hebben. Ze 'moeten' huiswerk maken van die stomme leraar, alle opdrachten en vakken zijn per definitie kut. Jongen wat doe je hier dan als je het niet interessant vind
Trouwens MBO pretstudie noemenGelijk stage lopen, de echte wereld in, geen meestertje die je wat verteld terwijl je op je ipad angry birds speelt. Hopsa
Geen idee, dat kun je hieruit niet opmaken.quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:47 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Hij is waarschijnlijk sociaal sowieso geen held
Bij de hand genomen? Bedoel je geholpen met van alles?quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:47 schreef Fera het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar ik werd op het MBO meer bij de hand genomen als op het HBO.
Ze achten hem toch niet meer geschikt voor het niveau waar de hogeschool voor opleidt of iets dergelijks?quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:47 schreef Fera het volgende:
[..]
Mag hij überhaupt geen HBO meer doen? Ik dacht alleen geen sociale opleidingen meer/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |