Thanks!quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 13:50 schreef retorbrapi het volgende:
Ondanks dat ik bij iOS blijf vind ik dat Boterbartje echt z'n best doet en daarvoor zeker een pluim verdient.
Windows phone is een erg modern en mooi OS, het werkt heel soepel en snel en alle apps zijn uniform. Dat wil zeggen; het is duidelijk en elke app heeft zelfde opbouwquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 13:44 schreef suuske343 het volgende:
Nou Boterbartje hier is je kans....
Leg mij nou eens uit waarom ik moet kiezen voor een WP en niet Android of iOS.
Nu heb ik een HTC maar ik ga denk ik over naar de lumia 920.
De apps houden me nog effe tegen (en dat de 920 nog uit moet komen)
Wow. Wat jammer dat Android dat niet heeft.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 19:44 schreef Boterbartje het volgende:
Synchronisatie van Facebook, twitter, linkedIn, google, hotmail of elke andere mail zitten echt geintegreerd in het OS, dus bij je contacten kun je ook gelijk mailtjes sturen, @mention, schrijf op wall, bellen, smsen, skypen etc. het staat allemaal al bij je contact.
Bij contacten staat ook historie (oproepen en berichtjes), foto's van die persoon.
Wow. Wat jammer dat Android en iOS een veel uitgebreidere notificationscherm hebben en geen tiles. Ik raak daarvan helemaal in de war.quote:Aanpasbaarheid van livetile in grote. Heel overzichtelijk en alle belangrijke apps gelijk bij de hand. In een oogopslag zie je via tilecount of gewoon info op de tile wat er nieuw is.
Ergo; alles is overzichtelijk
Ga even zitten dan tot het weer helder isquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:03 schreef zarGon het volgende:
[..]
Wow. Wat jammer dat Android dat niet heeft.
[..]
Wow. Wat jammer dat Android en iOS een veel uitgebreidere notificationscherm hebben en geen tiles. Ik raak daarvan helemaal in de war.
Jammer dat je de mate van integratie van android en windows phone in contacten en de people hub niet met elkaar kan vergelijken. Ga eens rustig met de twee OS'sen zitten en vergelijk het op je gemak.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:03 schreef zarGon het volgende:
[..]
Wow. Wat jammer dat Android dat niet heeft.
[..]
Wow. Wat jammer dat Android en iOS een veel uitgebreidere notificationscherm hebben en geen tiles. Ik raak daarvan helemaal in de war.
Ik sta in de screenshot!quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 01:30 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
in my words
Het Appletopic wordt er ook veel beter van.
[ afbeelding ]
Ik heb ook alledrie de systemen gebruikt. Weet ik dan ook wat ik zeg? Want ik heb een andere voorkeur.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:09 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Jammer dat je de mate van integratie van android en windows phone in contacten en de people hub niet met elkaar kan vergelijken. Ga eens rustig met de twee OS'sen zitten en vergelijk het op je gemak.
Ik heb beide OSs gebruikt, ik weet wat ik zeg.
Wel humor!quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:11 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Ik sta in de screenshot!![]()
Je moet 'iMacs' alleen nog even veranderen in 'Hipstercomputers'
Je kunt toch niet zeggen als ik zeg dat windows phone diepere integratie heeft met sociale media en mails in het OS dan android dat dat feitelijk onjuist is?quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:11 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Ik sta in de screenshot!![]()
Je moet 'iMacs' alleen nog even veranderen in 'Hipstercomputers'
[..]
Ik heb ook alledrie de systemen gebruikt. Weet ik dan ook wat ik zeg? Want ik heb een andere voorkeur.
Je bent het met me eens! Tijd voor een gebakje nomnomonomquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:13 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Humor zeker, dat ben ik met je eens
Dat mag best zo zijn, maar als het geheel op andere punten (zoals intuïtiviteit) tekortschiet wil één positief punt niet veel zeggen.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:14 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Je kunt toch niet zeggen als ik zeg dat windows phone diepere integratie heeft met sociale media en mails in het OS dan android dat dat feitelijk onjuist is?
Ik zeg niet dat het fijner is dan android, ik zeg alleen dat wp het verste geintegreerd is met sociale media en mails etc, en dat is gewoon een feit!
Je hebt Windows Phone 8 al gebruikt?quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:09 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Jammer dat je de mate van integratie van android en windows phone in contacten en de people hub niet met elkaar kan vergelijken. Ga eens rustig met de twee OS'sen zitten en vergelijk het op je gemak.
Ik heb beide OSs gebruikt, ik weet wat ik zeg.
Ik ben geen boeman die per se tegen elke mening in moet gaanquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:14 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Je bent het met me eens! Tijd voor een gebakje nomnomonom
Dat zeg ik nietquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:16 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Dat mag best zo zijn, maar als het geheel op andere punten (zoals intuïtiviteit) tekortschiet wil één positief punt niet veel zeggen.
Net zoiets als "mijn auto heeft lederen bekleding en de jouwe niet!" - maakt dat puntje de ene auto dan globaal gezien beter dan de andere?
Nee, maar deze integratie zit ook al in WP7.5 dus deze uitspraak slaat weer als een lul op een gebakjequote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:17 schreef zarGon het volgende:
[..]
Je hebt Windows Phone 8 al gebruikt?
quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:18 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Nee, maar deze integratie zit ook al in WP7.5 dus deze uitspraak slaat weer als een lul op een gebakje
Bedankt voor het bekritiseren van mijn goede punten met bagger. Je hebt 0,0 idee waar je over praat, geen argumenten niets. Heerlijke zulke beperkte mensen... dat is nog moderator ookquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:20 schreef zarGon het volgende:
[..].
WP 7.5 zuigt hard.
En jij praat poep..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |