is dat zo brak dat sleepoog?quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:26 schreef 2cv het volgende:
Gisteravond zat m'n BX vast in de drek met een motor die niet weer wou starten, inmiddels is het sleepoog er af gerukt, staat het ding weer op verhard wegdek en start hij ook weer.
Sleepoog moet ik er binnenkort maar weer aan lassen en een bumper en het binnenscherm zonder scheuren en gaten vind ik ook wel weer.
je alter ego?quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:42 schreef GrunnigsTrots het volgende:
zit ik op sbs6 het verkeersexamen te kijken in de hoop dat er beetje normale gasten zijn.
en ja hoor, daar is Jokertje!!!
sbs6
een van onze berlingo's heb ik er een keer bijna haaks uit moeten slepen, en zelfs dat plaatstalen sleepoog zit nog op dezelfde plekquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:39 schreef 2cv het volgende:
Ik nam ten einde raad maar een aanloop met de Opel Corsa terwijl de BX zelf niet meehielp wegens een dode startmotor. En vanwege de situatie ter plekke stond die Corsa ook niet recht voor de BX ...
inderdaad je moet eerst spanning op je band zetten en dan pas beginnen te rijden, als je snukt krijg je alles kapot inderdaad.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:42 schreef lipje het volgende:
snelheid is funest voor slepen/lostrekken
als ik ook nog eens alter ego's zou onderhouden was ik allang verbannen uit nederlandquote:
De Duitsers willen je toch niet hebbenquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:43 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
als ik ook nog eens alter ego's zou onderhouden was ik allang verbannen uit nederland
je woont in Grunnig. Dat is al buitenlandquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:43 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
als ik ook nog eens alter ego's zou onderhouden was ik allang verbannen uit nederland
Dat met eerst spanning op de band (oude sjorband die bewezen sterker is dan de sleepkabels die ik eerst gebruikte) heb ik uiteraard eerst gedaan. Maar toen begon het Corsaatje door te slippen zonder dat de BX bewoog.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:43 schreef densmee het volgende:
[..]
inderdaad je moet eerst spanning op je band zetten en dan pas beginnen te rijden, als je snukt krijg je alles kapot inderdaad.
wij gebruiken overigens gewoon hijsbanden om te slepen
maar toch gelden hier gewoon de nederlanse verkeersregelsquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:47 schreef lipje het volgende:
[..]
je woont in Grunnig. Dat is al buitenland
Alsof jij je daaraan houdt..quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:58 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
maar toch gelden hier gewoon de nederlanse verkeersregels
Regels?quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:58 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
maar toch gelden hier gewoon de nederlanse verkeersregels
toch over het algemeen welquote:
Lastig soms.. Op mijn vorige werk hebben we wel eens verlengde Sprinters die tot hun as in de modder zaten er uit getrokken met Superb's.. (en dan ook nog eens slechts 1.9 en 2.0 TDI's)quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:56 schreef 2cv het volgende:
[..]
Dat met eerst spanning op de band (oude sjorband die bewezen sterker is dan de sleepkabels die ik eerst gebruikte) heb ik uiteraard eerst gedaan. Maar toen begon het Corsaatje door te slippen zonder dat de BX bewoog.
Achteraf had ik het ook anders aangepakt, maarja, dat is achteraf nu ik geen honger meer heb en niet moe meer ben en dus nogal wat helderder na kan denken
Tja, die 7 ton zal toendertijd al wel een keer klokje rond zijn geweest(zou me i.i.g. niet verbazen..) in combinatie met waardeloos onderhoud(voorgloeilampje blijft branden of ESP defect? boeien...) en 2ehands vervangingsmotoren(waarbij een collega van mij het eens voor elkaar heeft gekregen om een hele motor op te blazen, terwijl hij op de snelweg reed). Of in het betreffende geval was al een maand bekend dat de bus kuren had tijdens het starten(ketting/riem wou niet altijd pakken..)quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 23:05 schreef 2cv het volgende:
Mijn 'vijftonner' (bijna 6 ton) slaat nog probleemloos aan als de startmotor het doet of het ding aangesleept wordt
Ik moest lachen.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 23:48 schreef Marco001 het volgende:
[..]
En laten we eerlijk zijn, de auto's werden over het algemeen bestuurd door mensen die totaal geen auto liefhebbers waren.. (in tegenstelling tot ons PTA'ers..)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |