12quote:Op donderdag 4 oktober 2012 22:53 schreef Sapstengel het volgende:
Pff klote gedoe, 12 spirit of harmony nodig voor leatherworking. Heb er 6 op een alt, maar die zijn soulbound natuurlijk.
Dan maar uren mobs grinden.
Natuurlijk wel. In een periode van queue's (en anders ook) kan Blizzard gewoon in de gaten houden welke spelers er allemaal wel online zijn maar die helemaal niks doen. Als iemand 2 uur online is, maar alleen iedere 15minuten op het pijltje naar voren drukt zonder muisbewegingen of wat dan ook. Dan kan je met recht zeggen dat er een anti AFK bot draait. En dus tegen de TOS in bezig is, en dus een ban aan zijn broek mag krijgen.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 21:01 schreef Tito_Makani het volgende:
Ze kunnen je nooit bannen voor een VBS script verder is het onmogelijk om op te sporen omdat het gewoon bij windows hoort en geen third party tool is.
daarom ben ik gaan vissen. Dat ging toch sneller, en levelt je fishingquote:Op donderdag 4 oktober 2012 23:44 schreef Sapstengel het volgende:
Dankje. Was van plan om die kraanvogels te gaan farmen, daar rondom halfhill. Kan ik direct die Wildfowl Breast inleveren voor die cooking tokens. Maar volgens mij is die droprate generfed. Eerder was het 100%, nu lijkt het meer op 50%.
Blizzard werkt met een waarschuwingssysteem waarbij de duur van een ban steeds meer wordt, maar er zijn situaties waarbij je account gewoon wordt opgeheven.quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 11:47 schreef Bootje84 het volgende:
hoe lang zou zo een ban zijn ? blij dat ik geen queues heb
Maatje van me zit op 17 bans, heeft nog altijd z'n accountquote:Op vrijdag 5 oktober 2012 11:54 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Blizzard werkt met een waarschuwingssysteem waarbij de duur van een ban steeds meer wordt, maar er zijn situaties waarbij je account gewoon wordt opgeheven.account
Hoe krijg je 17 bans?quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:04 schreef Blistering het volgende:
[..]
Maatje van me zit op 17 bans, heeft nog altijd z'n account
Spelers uitschelden, spelers grieven, spammen in trade, dingen over homo's, jews of niggers roepen op general etcquote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:09 schreef Abby79 het volgende:
Hoe krijg je 17 bans?Ik speel al 7 jaar, heb er nog nooit 1 gehad...
Ik heb ook wel eens random spelers uitgescholden, zelfs ooit een vrij verhitte discussie gehad met een GMquote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:23 schreef Isabeau het volgende:
Spelers uitschelden, spelers grieven, spammen in trade, dingen over homo's, jews of niggers roepen op general etc
Blijkbaar allemaal genoeg voor een ban, maar vonden de GM's het allemaal niet erg genoeg om zijn account op te heffen.
Je doet nog altijd meer dan mijn shaman! (die is resto namelijkquote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:23 schreef JoeBravo het volgende:
En ascendance verkeerd timen is kut![]()
3 minuten wachten en je dps dropt als een malle
blizzardquote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:32 schreef Isabeau het volgende:
Nou ja, in wezen kan je alles wel zeggen in wow, tenzij je pech hebt dat iemand je report![]()
Dan kan je al een ban krijgen voor een mild scheldwoord.
Grapjes maken over pedofilie ook.quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:23 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Spelers uitschelden, spelers grieven, spammen in trade, dingen over homo's, jews of niggers roepen op general etc
Blijkbaar allemaal genoeg voor een ban, maar vonden de GM's het allemaal niet erg genoeg om zijn account op te heffen.
GM met kind en bang voor pedofielen of zo?!quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:34 schreef Messina het volgende:
Grapjes maken over pedofilie ook.
Het was een mooie dag, toen een guildie een drie-dagen ban kreeg na een opmerking in trade, die ongeveer zo ging:
Random persoon: My 17 y/o girlfriend is so hot
Guildie: Meh, too old, everything older than 8 is too old.
Mja, ik vind hem ook te ver gaan. Je weet dat het niet serieus bedoeld is, maar toch, duidelijk te ver. Niet dat ik het zou reporten, dat dan weer niet.quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:34 schreef Messina het volgende:
Random persoon: My 17 y/o girlfriend is so hot
Guildie: Meh, too old, everything older than 8 is too old.
Ik vind dat je overal grapjes over moet kunnen maken.quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:37 schreef Abby79 het volgende:
[..]
Mja, ik vind hem ook te ver gaan. Je weet dat het niet serieus bedoeld is, maar toch, duidelijk te ver. Niet dat ik het zou reporten, dat dan weer niet.
Als je mensen kent waarbij het echt gebeurd is voelt dat toch anders helaasquote:Op vrijdag 5 oktober 2012 12:39 schreef Messina het volgende:
Ik vind dat je overal grapjes over moet kunnen maken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |