Bla Bla Zionisten bla bla imperialisten bla bla kolonisten bla bla Iran is geweldig bla bla Allah bla bla 13e Imam bla bla Paradijsquote:Op woensdag 26 september 2012 22:03 schreef EdvandeBerg het volgende:
Ondanks dat ik het Iraanse regime veracht, weet ik zo goed als zeker dat de neo-cons, soennietische oliestaten, Israel en de door joden aangestuurde media en lobby, een jarenlange lastercampagne tegen Iran opgezet hebben met als doel een aanval op Iran. En die vele doden die gaan vallen zullen niet allemaal ayatollahs of revolutionaire gardisten maar vooral de gewone Iranezen.
Net als in de oorlog tegen Irak, met de gefabriceerde 'bewijzen' van massavernietigingswapens. Saddam Hoessein (ook een enorme klootzak, daar niet van) was ook ooit een van de grootste vijanden van Amerika, Israel en de oliestaten, en daar werd ook naar een oorlog toegewerkt door de betrokken partijen. Ook de 'spontane' opstand tegen Khadaffi heb ik hele grote vraagtekens bij.
Wat lul je nouquote:Op woensdag 26 september 2012 22:08 schreef johnnylove het volgende:
[..]
Bla Bla Zionisten bla bla imperialisten bla bla kolonisten bla bla Iran is geweldig bla bla Allah bla bla 13e Imam bla bla Paradijs
Dus je geeft toe dat je een neo-nazi bent?quote:Op woensdag 26 september 2012 22:10 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Wat lul je nouAls je mijn postgeschiedenis leest, zul je zien dat ik alles behalve een moslimknuffelaar of rooie rakker ben.
Lees eens een andere krant dan de Telegraaf.
Maar het is wel een dictator die gruwelijkheden tegen zijn eigen volk heeft begaan.quote:Op donderdag 27 september 2012 04:32 schreef PKRChamp het volgende:
Hier dus het hele stuk waar Ahmadinejad in mijn ogen de westerse wereld een flinke veeg uit de pan geeft. Er zit heel wat waarheid in zijn hele betoog en soms klinkt het ook erg hypocriet maar het is wel duidelijk dat deze man echt geen ezel is.
http://rt.com/news/ahmadinejad-un-us-walkout-029/
Mischien moet je gewoon zijn post eens doorlezen voordat je jezelf belachelijk maaktquote:Op woensdag 26 september 2012 22:08 schreef johnnylove het volgende:
[..]
Bla Bla Zionisten bla bla imperialisten bla bla kolonisten bla bla Iran is geweldig bla bla Allah bla bla 13e Imam bla bla Paradijs
Ik denk dat jouw hersens te lijden hebben onder het baggerbier wat je drinkt.quote:Op donderdag 27 september 2012 05:05 schreef Weeetikveel... het volgende:
[..]
Dus je geeft toe dat je een neo-nazi bent?
Klopt, 'ja maar, hij doet het ook!' hoor je vaker op het schoolplein als stoute kinderen de les wordt gelezen.quote:Op donderdag 27 september 2012 08:15 schreef LelijKnap het volgende:
ah, de moraal-kaart. Wordt vaker getrokken door de zwakkere naties ter compensatie.
Men meet ook niet vanuit humanistische rechtvaardigheids-idealen; Iran zelf ook niet. Het handelt enkel uit eigenbelang en de moraal-kaart wordt, zoals ik al aangaf, getrokken vanwege hunner positie van onmacht. Maar goed, for sake of the argument: aan Israël valt weinig te doen. Door de macht die zij vergaart hebben middels hun lobby-monster en de WMDs die ze bezitten, zijn ze moeilijk(er) op de vingers te tikken.quote:Op donderdag 27 september 2012 08:44 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Klopt, 'ja maar, hij doet het ook!' hoor je vaker op het schoolplein als stoute kinderen de les wordt gelezen.
Aan de andere kant; ik kan nog minstens 1 ander landje wat kernwapens heeft, regelmatig zijn buren met oorlog dreigt, de helft van zijn bevolking wettelijk als minderwaardige mensen behandelt, liegt en bedriegt, wiens geheime dienst in het buitenland diverse tegenstanders vermoord heeft, gooit politieke tegenstanders zonder vorm van protest in het gevang etc etc. Dat land waar ik het over heb, legt alle VN-resoluties naast zich neer en houdt zich ook niet aan internationale regels mbt. atoomproliferatieverdragen, etc etc. Jullie snappen hem, dit gaat over Israel.
Is het dan niet een beetje waar wat Ahmedinijad zegt? Als de ene schurkenstaat (Iran) sancties aan de broek krijgt vanwege zijn kernenrgie/-wapenaspiraties en de andere schurkenstaat (Israel) niet? Dan meten we toch met twee maten?
Amen.quote:Op woensdag 26 september 2012 22:03 schreef EdvandeBerg het volgende:
Ondanks dat ik het Iraanse regime veracht, weet ik zo goed als zeker dat de neo-cons, soennietische oliestaten, Israel en de door joden aangestuurde media en lobby, een jarenlange lastercampagne tegen Iran opgezet hebben met als doel een aanval op Iran. En die vele doden die gaan vallen zullen niet allemaal ayatollahs of revolutionaire gardisten maar vooral de gewone Iranezen.
Net als in de oorlog tegen Irak, met de gefabriceerde 'bewijzen' van massavernietigingswapens. Saddam Hoessein (ook een enorme klootzak, daar niet van) was ook ooit een van de grootste vijanden van Amerika, Israel en de oliestaten, en daar werd ook naar een oorlog toegewerkt door de betrokken partijen. Ook de 'spontane' opstand tegen Khadaffi heb ik hele grote vraagtekens bij.
Daar kan ik nog wel een tiental landen van vinden die erger zijn en geen aandacht krijgen.quote:Op donderdag 27 september 2012 05:06 schreef Weeetikveel... het volgende:
[..]
Maar het is wel een dictator die gruwelijkheden tegen zijn eigen volk heeft begaan.
Noem nog een land dat bezig lijkt te zijn met het maken van nukes danquote:Op donderdag 27 september 2012 09:17 schreef Killaht het volgende:
[..]
Daar kan ik nog wel een tiental landen van vinden die erger zijn en geen aandacht krijgen.
En een pion van de ayatollahs.quote:Op donderdag 27 september 2012 05:06 schreef Weeetikveel... het volgende:
[..]
Maar het is wel een dictator die gruwelijkheden tegen zijn eigen volk heeft begaan.
De post waar ik op reageerde had het onderwerp "gruweldaden tegen het eigen volk". Daarnaast kun jij mij geen bewijs leveren dat Iran bezig is met een kernwapen, al zouden ze dat doen, dan geef ik ze geen ongelijk.quote:Op donderdag 27 september 2012 09:18 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Noem nog een land dat bezig lijkt te zijn met het maken van nukes dan
Ik kan tal van zaken aanduiden die vermoedens rechtvaardigen. Dat jij ze geen ongelijk geeft zich verder niet relevant, net zo min dat ik een de vs of israel geen ongelijk zal geven wanneer ze handelen naar deze vermoedens.quote:Op donderdag 27 september 2012 09:31 schreef Killaht het volgende:
[..]
De post waar ik op reageerde had het onderwerp "gruweldaden tegen het eigen volk". Daarnaast kun jij mij geen bewijs leveren dat Iran bezig is met een kernwapen, al zouden ze dat doen, dan geef ik ze geen ongelijk.
Israel, VS..etc etc..quote:Op donderdag 27 september 2012 09:18 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Noem nog een land dat bezig lijkt te zijn met het maken van nukes dan
Ja net zoaIs Irak..quote:Op donderdag 27 september 2012 10:17 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ik kan tal van zaken aanduiden die vermoedens rechtvaardigen. Dat jij ze geen ongelijk geeft zich verder niet relevant, net zo min dat ik een de vs of israel geen ongelijk zal geven wanneer ze handelen naar deze vermoedens.
De propaganda heeft gewerkt zo te zienquote:Op donderdag 27 september 2012 10:17 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ik kan tal van zaken aanduiden die vermoedens rechtvaardigen. Dat jij ze geen ongelijk geeft zich verder niet relevant, net zo min dat ik een de vs of israel geen ongelijk zal geven wanneer ze handelen naar deze vermoedens.
Zondermeer, het youtubeactivisme.ook, zie ik.quote:Op donderdag 27 september 2012 11:01 schreef Schunckelstar het volgende:
[..]
De propaganda heeft gewerkt zo te zien
Laten we het er op houden dat we niet weten of ze doen wat het westen denkt. Doen ze het wel, dan is het directe gevolg (machtsverschuiving) voor mij genoeg om het land in puin te schieten, ongeacht of er nu of binnen 100 jaar een martelaar als leider opstaat en die dingen begint af te vuren. De dreiging is dus de kans op afname van invloed van het westen en toename van macht voor Iran, dat gezien de ongewilligheid van de oh zo ontwikkelde iranier om een revolutie te bewerkstelligen, nogsteeds een islamitische heilstaat dat een paket normen en waarden hanteert die mijns inziens debiel zijn.quote:Op donderdag 27 september 2012 10:58 schreef Killaht het volgende:
[..]
Ja net zoaIs Irak..
Nee dat was zeker niet relevant, omdat een toegevoegd onderwerp was door jou op mijn antwoord richting weetikveel.
De VS en Israël is een ander verhaal. Ik deel de mening niet om op basis van een niet reële dreiging een land in puin te schieten.
Machtsverschuiving van wat? En wat is die dreiging dan denk jij?quote:Op donderdag 27 september 2012 12:40 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Laten we het er op houden dat we niet weten of ze doen wat het westen denkt. Doen ze het wel, dan is het directe gevolg (machtsverschuiving) voor mij genoeg om het land in puin te schieten, ongeacht of er nu of binnen 100 jaar een martelaar als leider opstaat en die dingen begint af te vuren. De dreiging is dus de kans op afname van invloed van het westen en toename van macht voor Iran, dat gezien de ongewilligheid van de oh zo ontwikkelde iranier om een revolutie te bewerkstelligen, nogsteeds een islamitische heilstaat dat een paket normen en waarden hanteert die mijns inziens debiel zijn.
Loop je ook al net zo'n onzin als Ed te verkondigen.quote:Op donderdag 27 september 2012 08:23 schreef Schunckelstar het volgende:
[..]
Mischien moet je gewoon zijn post eens doorlezen voordat je jezelf belachelijk maakt
Ach, hij verkondigt tenminste iets. Jij begrijpt niets van het onderwerp en houdt er verder dan ook wijselijk je mond over dichtquote:Op donderdag 27 september 2012 13:37 schreef johnnylove het volgende:
[..]
Loop je ook al net zo'n onzin als Ed te verkondigen.
Genoeg in dit soort topics gepost, dat je mijn mening kan weten Ems. Gaf toch netjes een samenvatting van Ahmadinejad VN speech. Net zo'n onzin als wat Ed beweert.quote:Op donderdag 27 september 2012 13:49 schreef ems. het volgende:
[..]
Ach, hij verkondigt tenminste iets. Jij begrijpt niets van het onderwerp en houdt er verder dan ook wijselijk je mond over dicht
Blabla haatbaarden blablabla go israel blabla gooi de arabieren plat blablablaquote:Op donderdag 27 september 2012 13:55 schreef johnnylove het volgende:
[..]
Genoeg in dit soort topics gepost, dat je mijn mening kan weten Ems. Gaf toch netjes een samenvatting van Ahmadinejad VN speech. Net zo'n onzin als wat Ed beweert.
Het zijn Perzen. Als je iets zegt, moet je het wel goed zeggen. Doeiquote:Op donderdag 27 september 2012 14:05 schreef ems. het volgende:
[..]
Blabla haatbaarden blablabla go israel blabla gooi de arabieren plat blablabla
Denk je dat dat er ook van komt? Volgens mij heeft de Westerse bevolking echt wel genoeg van die oorlogen die hen door de strot worden geduwd.quote:Op woensdag 26 september 2012 22:03 schreef EdvandeBerg het volgende:
Ondanks dat ik het Iraanse regime veracht, weet ik zo goed als zeker dat de neo-cons, soennietische oliestaten, Israel en de door joden aangestuurde media en lobby, een jarenlange lastercampagne tegen Iran opgezet hebben met als doel een aanval op Iran. En die vele doden die gaan vallen zullen niet allemaal ayatollahs of revolutionaire gardisten maar vooral de gewone Iranezen.
(Aanvullend) Dit dus:quote:Op donderdag 27 september 2012 14:22 schreef johnnylove het volgende:
[..]
Het zijn Perzen. Als je iets zegt, moet je het wel goed zeggen. Doei
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het Westen meet gewoon heel vaak met 2 maten en schildert Iran voortdurend af als een boevenstaat zonder vrijheid van meningsuiting. Daarom ontkent Ahmadinejad bijvoorbeeld ook de Holocaust zonder daar verder al te diep op in te gaan. Hij komt niet met interessante details ... hij lijkt het puur te doen om die dubbele standaard van het Westen te laten zien. Ahmadinejad slaat ze dan gewoon om hun oren door te zeggen: "Ik vind dat de holocaust niet gebeurd is... is dat dan geen vrijheid van meningsuiting?" terwijl hij feitelijk niets geeft om die holocaust. Totaal niet belangrijk voor hem.quote:Op donderdag 27 september 2012 04:32 schreef PKRChamp het volgende:
Hier dus het hele stuk waar Ahmadinejad in mijn ogen de westerse wereld een flinke veeg uit de pan geeft. Er zit heel wat waarheid in zijn hele betoog en soms klinkt het ook erg hypocriet maar het is wel duidelijk dat deze man echt geen ezel is.
http://rt.com/news/ahmadinejad-un-us-walkout-029/
Er is ook geen vrijheid van meningsuiting in Iran.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:56 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Het Westen meet gewoon heel vaak met 2 maten en schildert Iran voortdurend af als een boevenstaat zonder vrijheid van meningsuiting. Daarom ontkent Ahmadinejad bijvoorbeeld ook de Holocaust zonder daar verder al te diep op in te gaan. Hij komt niet met interessante details ... hij lijkt het puur te doen om die dubbele standaard van het Westen te laten zien. Ahmadinejad slaat ze dan gewoon om hun oren door te zeggen: "Ik vind dat de holocaust niet gebeurd is... is dat dan geen vrijheid van meningsuiting?" terwijl hij feitelijk niets geeft om die holocaust. Totaal niet belangrijk voor hem.
Tuurlijk, je hebt zeker gelijk hoorquote:Op donderdag 27 september 2012 15:04 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Er is ook geen vrijheid van meningsuiting in Iran.
Hoeveel mensen ken jij uit Iran? Heb je wel eens gehoord hoe doodsbang meisjes zijn van de kuisheidspolitie? Heb je gevolgd hoe die groene revolutie daar de kop in is gedrukt? Hoe minderjarige homo's worden opgehangen? Hoe mensen uit Iran bepaalde woorden op internet vermijden ivm geheime politie?
Ik heb echt het idee dat mensen als jij al deze punten negeren om het ene punt waarom het Westen hypocriet is (en dan bedoel ik NIET de holocaust, maar kernwapens) er uit plukt om jezelf anders te voelen.
En dan nog de blog van Erdbrink.. die dus in Iran woont:quote:Iran met een kernbom: het schrikbeeld van Israël en het Westen. De roep om een aanval op Iran klinkt luider dan ooit. De vraag lijkt niet of de Iraanse nucleaire installaties worden aangevallen, maar wanneer.
Is dit realiteit, propaganda, religieus fanatisme of een geraffineerd politiek spel? Tegenlicht haalde Thomas Erdbrink, al meer dan tien jaar correspondent in Teheran voor de Washington Post en het NRC Handelsblad, naar Nederland. Dit keer geen soundbites maar een diepgaand gesprek aan de hand van beeldmateriaal over het werkelijke Iran. Een werkelijkheid die toch weer anders blijkt te zijn dan de retoriek ons wil doen geloven.
Bron: http://tegenlicht.vpro.nl(...)12/Doelwit-Iran.html
quote:Als in het Journaal het woord Iran valt, volgt meestal een zorgwekkende montage van woedende menigten, fundamentalistische imams en een harde uitspraak van president Ahmadinejad. Daarna komt Thomas Erdbrink in beeld. ‘Gelukkig,’ denken we vaak als Erdbrink zijn verslag van de situatie geeft. Want terwijl Iraanse leiders over elkaar heen struikelen om de Holocaust te ontkennen en de VS te beledigen, probeert Erdbrink ons te herinneren aan hetgeen de kijker wordt onthouden: dat er in Iran ook gewone mensen leven.
Thomas Erdbrink (1976) is correspondent in Teheran voor NOS, NRC Handelsblad en The Washington Post. Hij doet niet alleen verslag over Iran, maar ook over conflicten in de regio, waaronder de Irak-oorlog en recentelijk vanuit Libië de opstand tegen Khadafi.
Het brengen van een genuanceerd beeld over de enige Islamitische republiek ter wereld is belangrijk voor Erdbrink, die na tien jaar correspondentie vanuit Teheran inmiddels zelf ook tot de Iraanse samenleving behoort. De achtergrondinformatie die nodig is voor het scheppen van zo’n beeld, haalt echter vrijwel nooit zijn berichtgeving. Daarom onderhield Erdbrink lange tijd een eigen weblog, waarin hij dagelijkse gebeurtenissen beschreef.
In een interview daarover zei hij: ‘Het weblog is bedoeld om inzicht te geven in het dagelijks leven in Iran. Om misverstanden weg te nemen. Neem de demonstraties over de Deense cartoons. Wat je vooral ziet zijn de laarzen van soldaten en schreeuwende menigtes. Op mijn weblog kan ik snel inhaken op zo’n gebeurtenis en laten zien dat die demonstraties bijvoorbeeld in scène zijn gezet.’
Is de reguliere berichtgeving over Iran dan niet te vertrouwen? ‘Het is absoluut niet zo dat ik een of andere activist ben. Ik wil eerder vooroordelen wegnemen, context bieden, de situatie terugbrengen naar het menselijke niveau.’
Op zijn weblog is inmiddels al een tijdje geen activiteit meer, maar Erdbrink rapporteert nu geregeld via zijn Twitter en deelt foto's van bijzondere plaatsen en momenten. De Iraanse middenklasse is een favoriet onderwerp - een bevolkingsgroep waar hij zelf ook toe behoort: Erdbrink is getrouwd met een Iraanse fotografe.
Bron: http://tegenlicht.vpro.nl/nieuws/2012/maart/Thomas-Erdbrink.html
Haha, sorry dat ik zo in de aanval ging. Ik ben het met je eens dat er meer nuance nodig is, van beide kanten.quote:Op donderdag 27 september 2012 15:29 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Tuurlijk, je hebt zeker gelijk hoor
Maar ik zie graag wat meer nuance. Kijk eens naar de volgende Tegenlicht docu "Doelwit Iran". Het gaf mij in ieder geval een verfrissende kijk op het geheel:
[..]
En dan nog de blog van Erdbrink.. die dus in Iran woont:
[..]
Aan de ene kant ben ik dat met je eens, maar aan de andere kant is het Westen hier voornamelijk de aggressor.quote:Op donderdag 27 september 2012 15:31 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Haha, sorry dat ik zo in de aanval ging. Ik ben het met je eens dat er meer nuance nodig is, van beide kanten.
Ik vind het persoonlijk erg lelijk hoe Westerse regeringen ons in die oorlogen storten en zo een ophef maken om Irans atoomenergieprogramma terwijl Pakistan, Israel en veel Westerse landen zelf kernwapens hebben.
We moeten echter niet onze ogen sluiten voor dit verschrikkelijke regime. Als dat verdwijnt denk ik dat Iran een hele goede toekomst heeft, ik heb echt een hele hoge opinie mbt Iraniers door degene die ik ken en wat ik heb gelezen en gezien op TV.
Ik noem Iran ook niet de aggressor. Ik hoop trouwens dat je doorhebt dat dit bekende plaatje pure propaganda is.quote:
Eigenlijk zijn het Ariërs, dommiequote:Op donderdag 27 september 2012 14:22 schreef johnnylove het volgende:
[..]
Het zijn Perzen. Als je iets zegt, moet je het wel goed zeggen. Doei
Dan moet Iran dus twee landen en Israel binnenvallen/aanvallen. Afghanistan is voornamelijk nog in bezit van de VS en een deel vd bevolking/regering aldaar zou aanvallen toejuichen en helpen. Irak zal er wat minder blij mee zijn. Landen zullen overigens niet durfen een aancal te accepteren op de VS in hun land. Anyho, het voordeel van die bases zijn natuurlijk voor de VS, gezien ze er op gebouwd zijn zich te verdedigen en aanvallen vanuit te regulieren. Vanuit alle kanten.quote:Op donderdag 27 september 2012 16:05 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Ik noem Iran ook niet de aggressor. Ik hoop trouwens dat je doorhebt dat dit bekende plaatje pure propaganda is.
Deze situatie is overigens zelfs in Irans voordeel want ze kunnen de VS flink te grazen namen in Irak en Afghanistan.
beter dan arabisch, snuggerequote:Op donderdag 27 september 2012 16:10 schreef ems. het volgende:
[..]
Eigenlijk zijn het Ariërs, dommie
Ik chargeerde op dezelfde manier als jij om het punt duidelijk te maken, slimpie.quote:Op donderdag 27 september 2012 16:29 schreef johnnylove het volgende:
[..]
beter dan arabisch, snuggere
Moet je het wel goed doen. Heb je Ahmadinejad zijn speech wel beluistert? Daar gaat het in dit topic toch over? Gwn onzin en sprookjesquote:Op donderdag 27 september 2012 16:49 schreef ems. het volgende:
[..]
Ik chargeerde op dezelfde manier als jij om het punt duidelijk te maken, slimpie.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |