Fijne buit! (En foto)quote:Op woensdag 26 september 2012 12:34 schreef Nerys het volgende:
Zo, ik weet totaal niet of het de bedoeling is dat ik een nieuw deel aanmaak maar ik heb toch op het knopje geklikkerd.![]()
Zie hier mijn buit van vorige week. Er is een een terracotta (?) tapasschaaltje bij gekomen en nog zo'n zelfde glazen pot. Totaal 3 euro bij Emmaus de Bilt.
[ afbeelding ]
Thanks voor de tip, ga ik zeker doen. Ik fiets regelmatig naar Utrecht, dus Bilthoven is ook goed te doen. Ik vind de Emmaus leuke winkels hebben, vriendelijke mensen ook.quote:Op woensdag 26 september 2012 13:44 schreef Crientj het volgende:
[..]
Fijne buit! (En foto), Als je ooit eens zin hebt om verder te fietsen, zou je ook naar het filiaal in Bilthoven kunnen gaan. Die is net iets groter.
Tikje te ver weg.quote:Op donderdag 27 september 2012 15:06 schreef itsmevicky het volgende:
Leuk die potjes. Ik ga binnenkort ook weer eens kijken in Amsterdam. Zijn jullie daar wel eens geweest?
Mooi prijsje Maartjeh!quote:Op vrijdag 28 september 2012 12:48 schreef maartjeh het volgende:
Ik heb gister Rummikub gekocht bij de Kringloop in Breda.![]()
2 euro 50 en helemaal compleet; 106 stenen, 4 bordjes met voetjes, en een score-blok.
Grote! Ik verbaasde me erover want ik kon me niet herinneren dat de stenen bij mijn Opa en Oma vroeger zo groot waren. Wist ik veel dat er twee verschillende maten waren..quote:Op vrijdag 28 september 2012 21:04 schreef Rijstebuiltje het volgende:
[..]
Mooi prijsje Maartjeh!
Grote stenen of kleintjes?
Dat wist ik ook niet, ik ken ook alleen die kleine. (tenzij die kleine eigenlijk de grote zijn, en er NOG kleinere steenjes bestaan...quote:Op zaterdag 29 september 2012 13:06 schreef maartjeh het volgende:
[..]
Grote! Ik verbaasde me erover want ik kon me niet herinneren dat de stenen bij mijn Opa en Oma vroeger zo groot waren. Wist ik veel dat er twee verschillende maten waren..
Heerlijk toch, die broeken?quote:Op zaterdag 29 september 2012 13:10 schreef Nerys het volgende:
[..]
Dat wist ik ook niet, ik ken ook alleen die kleine. (tenzij die kleine eigenlijk de grote zijn, en er NOG kleinere steenjes bestaan...)
Eergister naar de kringloop in Zeist geweest. Het is daar allemaal redelijk aan de prijs, en niet allemaal van goede kwaliteit. Nog wel twee broeken gekocht voor de jongen, beide 2 euro, waarmee ie in de speeltuin zichzelf kan uitleven.Ben vandaag vrij en de jongen is logeren dus misschien fiets ik even lang Emmaus Bilthoven.
Haha..quote:Op zaterdag 29 september 2012 13:06 schreef maartjeh het volgende:
[..]
Grote! Ik verbaasde me erover want ik kon me niet herinneren dat de stenen bij mijn Opa en Oma vroeger zo groot waren. Wist ik veel dat er twee verschillende maten waren..
Ja, kleding is echt ideaal tweedehands. Ik zat vorige week in de speeltuin en toen liep daar zo'n gestressde moeder omdat ze wilde dat haar zoon op de rand van de zandbak bleef zitten, en niet er in. Zijn broek mocht namelijk niet vies worden. Ik heb maar niet gevraagd wat ie gekost heeft.quote:Op zaterdag 29 september 2012 13:13 schreef maartjeh het volgende:
[..]
Heerlijk toch, die broeken?Kan hij lekker mee ravotten!
Hier in Breda zit ook een Emmaus maar daar hebben ze maar weinig de laatste tijd..
Prima tip om te onthouden, niet ver hier vandaan!quote:Op zaterdag 29 september 2012 15:14 schreef Pugg het volgende:
Het goed zit ook in Schiedam zag ik gisteren.
('s Gravelandseweg 274)
Prima toko
En dit is gewoon ronduitquote:Op zaterdag 29 september 2012 15:10 schreef Nerys het volgende:
[..]
Ja, kleding is echt ideaal tweedehands. Ik zat vorige week in de speeltuin en toen liep daar zo'n gestressde moeder omdat ze wilde dat haar zoon op de rand van de zandbak bleef zitten, en niet er in. Zijn broek mocht namelijk niet vies worden. Ik heb maar niet gevraagd wat ie gekost heeft.![]()
Ik hou van koopjes, of ze nou nieuw of tweedehands zijn.quote:Op zaterdag 29 september 2012 14:52 schreef Rijstebuiltje het volgende:
[..]
Haha..
Grappig is dat he..
Ik bezit zelf beide varianten Ik heb tussendoor eventjes een foto van mijn eigen 'kleine' variant opgesnord!
Deze heb ik:
[ afbeelding ]
Als je vaker van dat soort spul zoekt, kun je op rommelmarkten vaak ook goed slagen!
Ik ben dol op rommelmarkten en speur regelmatig naar koopjes..
En als het in mijn ogen geen koopje is, dan maken we er een koopje van![]()
Ah dat vind ik echt heel sneu voor dat zoontje! Een kind moet wel een kind kunnen/mogen zijn!quote:Op zaterdag 29 september 2012 15:10 schreef Nerys het volgende:
[..]
Ja, kleding is echt ideaal tweedehands. Ik zat vorige week in de speeltuin en toen liep daar zo'n gestressde moeder omdat ze wilde dat haar zoon op de rand van de zandbak bleef zitten, en niet er in. Zijn broek mocht namelijk niet vies worden. Ik heb maar niet gevraagd wat ie gekost heeft.![]()
Net in Bilthoven geweest, grote winkel! Beter niet met de kleine jongen naar toe gaan want dan ben ik hem binnen vijf minuten kwijt denk ik. Ik heb een prachtige Italiaanse stoofpot (met deksel en handvat) gekocht. Ik zal straks een fotootje maken.
Ohquote:Op zondag 30 september 2012 21:18 schreef Nerys het volgende:
Ik had nog een foto van m'n pot beloofd (eh, zei ik dat nou echt?)
[ afbeelding ]
Hij is van het Italiaanse merk Albisola, wat me dan weer zo'n prettig vakantie-achtig gevoel geeft. (niet dat ik ooit in Italie ben geweest, maar soit) Het belangrijkste is dat ie klein (of groot) genoeg is om gemakkelijke maaltijden te koken voor de kleine jongen en mijzelf.
Ik had ze ook nog nooit gezien, maar hier lagen ze in een rek bij de kleding. Wel leuk want ik vind stof zo duur geworden de laatste jaren.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 10:47 schreef maartjeh het volgende:
Enne, lappen stof? Die heb ik bij de kringloop in Breda nog niet gespot..
Ik ben al een eeuwigheid op zoek naar weckpotten bij de kringloop maar geen geluk! (nu maar bij de Xenos gehaald, the next best thingquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 17:44 schreef Zo-is-dat het volgende:
Oehhhh, zo'n goede dag gehad vandaag!
Een gloedjenieuwe steamer voor 5 euro, 3 hele mooie weckpotten voor 1,50, twee hele mooie oude bloemenkopjes die ik verzamel voor 5 euro (ok die waren een klein beetje boven budget) en een heel leuk krukje/voetenbankje voor 4 euro wat ik opnieuw ga bekleden.
Owh jee, woonde je maar in de buurt van oirschot! Er stonden minstens drie dozen vol twee lagen diep....quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 19:08 schreef Nerys het volgende:
[..]
Ik had ze ook nog nooit gezien, maar hier lagen ze in een rek bij de kleding. Wel leuk want ik vind stof zo duur geworden de laatste jaren.
[..]
Ik ben al een eeuwigheid op zoek naar weckpotten bij de kringloop maar geen geluk! (nu maar bij de Xenos gehaald, the next best thing)
quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 21:18 schreef Zo-is-dat het volgende:
[..]
Owh jee, woonde je maar in de buurt van oirschot! Er stonden minstens drie dozen vol twee lagen diep....
Leuk actie, zo'n dag! Jammer dat ik bij een verjaardag moet zijn, maar het is wel goed om te zien dat er wat meer exposure is voor kringlopen.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:54 schreef De_Hakkkelaar het volgende:
En 6 oktober 2012, is het Nationale Kringloopdag 2012. Deze zaterdag dus.
www.kringloopdag.nl
Dat belooft weer een leuke dag te worden bij de kringloopwinkels.
Wat verzamel jij eigenlijk?quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 19:51 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Het is dat de Kringloop hier in de buurt echt bagger is ..![]()
Anders had ik er echt vaker heengegaan ..
Ik zie hier wel weer leuke vondsten voorbij komen..
Hier is het rustig op het spellen en spullen front..
Andere prioriteiten, zoals een walk-in-closet in wording!
Echt verzamelen doe ik niet trouwens .. en zeker niet alles, want daar wordt manlief ook niet zo happy vanquote:Op vrijdag 19 oktober 2012 20:09 schreef Inlognaam het volgende:
[..]
Wat verzamel jij eigenlijk?
Echt alle spellen, of enkel oude van bepaalde types?
En ja, de kringloop is echt bagger. Ik zie bij de milieustraat meer interessants dan bij de kringloopwinkels van Piekfijn :/
Grappig ben jequote:Op vrijdag 19 oktober 2012 20:18 schreef Inlognaam het volgende:
Memorie onder het genot van flink veel alcohol
Ik kom nog steeds regelmatig bij de verschilldende kringloopwinkels! Laatste aankopen:quote:Op maandag 14 januari 2013 14:52 schreef Mylene het volgende:
Er is al lang niet meer in dit topic gepost. Ik ben er ook al een tijdje niet meer geweest. Wie wel en wat heb je gekocht?
quote:Op maandag 14 januari 2013 14:53 schreef Mirjam het volgende:
oh ik heb vrijdag echt geweldige theekopjes op de kop getikt.
van de week NU! even foto posten
ik dacht ik haal de andere twee ook even op.quote:Op maandag 14 januari 2013 14:53 schreef Mirjam het volgende:
oh ik heb vrijdag echt geweldige theekopjes op de kop getikt.
van de week even foto posten
quote:Op maandag 14 januari 2013 16:27 schreef taxibabe het volgende:
[..]
Ik kom nog steeds regelmatig bij de verschilldende kringloopwinkels! Laatste aankopen:
- DE koffiemolen
- Percolator
- Weckpotjes
- En vast nog wat meer..
Yup!!quote:
Wow!quote:Op zondag 20 januari 2013 16:24 schreef taxibabe het volgende:
[..]
Yup!!![]()
Ik zet nu koffie met zelf gemalen bonen en ouderwets op het gasfornuis, dat is echt veeeel lekkerderr dan met het koffiezetapparaat en snelfiltermaling.
vet, zoek dat spel al 2 maandenquote:Op vrijdag 28 september 2012 12:48 schreef maartjeh het volgende:
Ik heb gister Rummikub gekocht bij de Kringloop in Breda.![]()
2 euro 50 en helemaal compleet; 106 stenen, 4 bordjes met voetjes, en een score-blok.
Wat een leuk blikje..quote:Op zaterdag 9 februari 2013 14:32 schreef n8n het volgende:
In 4 steden naar verschillende kringlopen geweest en alleen een blik gekocht![]()
![]()
[ afbeelding ]
Ben er ook wel erg blij mee, al mn markers passen er in dus mn bureau is weer wat netterquote:Op zaterdag 9 februari 2013 16:35 schreef Rijstebuiltje het volgende:
[..]
Wat een leuk blikje..
Vooral de kleurtjes
Uden vind ik wat massaal, die in Mariaheide is meer mijn ding. Sowieso een hele mooie, grote en georganiseerde winkel!quote:Op zondag 10 februari 2013 19:35 schreef T42 het volgende:
kringloop van helmond vind ik saai is te netjes (en duur)
kringloop van gemert vind ik nog wel eens intresante dingen
en ben helemaal fan van de kringloop in uden is beetje een rommeltje maar daar hou ik van lekker neuzen.
en vind daar vaak oude computers (oud is jaren80 of ouder)
heb daar al een commodore 64SX portable gevonden en div XT computers met 10mb harde schijven.
ik hou van rommel en veel doet me aan thuis herinnerenquote:Op maandag 11 februari 2013 13:21 schreef Lutte het volgende:
[..]
Uden vind ik wat massaal, die in Mariaheide is meer mijn ding. Sowieso een hele mooie, grote en georganiseerde winkel!
Sinds kort zit er ook eentje in Veghel, nog maar een week of zo dus echt nog een kleintje maar wel veel mooie schilderijen en kasten bv.
Kringloopwinkels zijn hip
ik gebruik ook nog altijd oudjes. heb div polaroids van de kringloopquote:Op maandag 11 februari 2013 14:16 schreef taxibabe het volgende:
Ik ben zaterdag ook weer geweest! Voor 2,50 euro een Olympus Trip 35 gekocht.![]()
[ afbeelding ]
Ik heb hem losgehaald voor het fabricagejaar: augustus '77!
Rolletje erin, en hij werkt! Nu afwachten of hij het daadwerkelijk nog goed doet.
kan je daar nog film voor krijgen dan?quote:Op maandag 11 februari 2013 16:20 schreef T42 het volgende:
[..]
ik gebruik ook nog altijd oudjes. heb div polaroids van de kringloop
jah nederlands makelij ook nogquote:Op maandag 11 februari 2013 16:29 schreef n8n het volgende:
[..]
kan je daar nog film voor krijgen dan?
ik ben alvast jaloersquote:Op maandag 11 februari 2013 16:32 schreef T42 het volgende:
[..]
jah nederlands makelij ook nog
maar ik gebruik meestal pakje (batterij en polaroids zitten ineen) die over de datum zijn geeft mooier effect
doe ik ook vaak met 35mm filmpjes die ik op rommelmarkten vind
alleen 8mm (super8) heb ik nieuw
nou jah polaroid is niet goedkoop... ruim 20 euro voor 8 foto's en met afstellen mislukken er ook wel eens.quote:Op maandag 11 februari 2013 16:34 schreef n8n het volgende:
[..]
ik ben alvast jaloersnu heb ik spijt van alle polaroids die ik heb laten liggen
Heb nog wel een Zenit maar die moet ik nog leren gebruiken
volgens mij liggen die kodak's tegenwoordig weer bij de mediamarkt. zijn 1¤ per film als het klopt welk toestel ik in gedachten heb. Mn huisgenoot heeft er 1 maar die kan ik nergens vinden. Is zo'n camera die al die turkse roos/fotoverkopers hebben op terrasjesquote:Op maandag 11 februari 2013 16:37 schreef T42 het volgende:
[..]
nou jah polaroid is niet goedkoop... ruim 20 euro voor 8 foto's en met afstellen mislukken er ook wel eens.
maar toestellen kunnen wel stuk zijn ik weet nu waar ik op moet letten maar heb ook wel eens rommel gekocht voor veel geld
heb nog 2 kodak instand camera's liggen die weg moeten (daar is denk ik geen film meer voor)
denk het nietquote:Op maandag 11 februari 2013 16:41 schreef n8n het volgende:
[..]
volgens mij liggen die kodak's tegenwoordig weer bij de mediamarkt. zijn 1¤ per film als het klopt welk toestel ik in gedachten heb. Mn huisgenoot heeft er 1 maar die kan ik nergens vinden. Is zo'n camera die al die turkse roos/fotoverkopers hebben op terrasjes
was in de war met http://en.wikipedia.org/wiki/Instaxquote:
Dit is mijn 'eerste' analoge camera, dus ben benieuwd. Had als kind wel een compactcameraatje met van die brilcassettes waar vierkante foto's uitkwamen.quote:Op maandag 11 februari 2013 16:20 schreef T42 het volgende:
[..]
ik gebruik ook nog altijd oudjes. heb div polaroids van de kringloop
ben jij mij?quote:Op maandag 11 februari 2013 18:16 schreef Dragonberry het volgende:
Ik vind analoge camera's zo gaaf! Ik heb er tot nu toe 2: een Agfa Clack en een Ricoh 500. Alleen... ik heb nog steeds geen filmrolletjes gekocht om ze uit te proberen35mm kan ik volgens mij gewoon bij de Hema halen, maar in de Agfa moeten 50mm rolletjes volgens mij. Nog even kijken waar ik die haal.
haha gaaf!quote:Op maandag 11 februari 2013 19:24 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
ben jij mij?
ik heb een agfa clikc en die ricoh had ik als eerste eigen camera. kreeg ik als kind voor mijn verjaardag, nadat ik me helemaal suf gefotografeerd had met die click.
\quote:Op maandag 11 februari 2013 19:38 schreef Dragonberry het volgende:
[..]
haha gaaf!
Ik had als kind alleen van die wegwerp dingetjesDie waren eigenlijk ook gaaf zeg
![]()
![]()
Eigenlijk moet ik ook nog de analoge canon 500 van mijn moeder stelenDie heeft ze al zo lang, de enige camera die ik me nog herinner. maar volgens mij helemaal niet zo oud
quote:Op maandag 11 februari 2013 19:39 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
\
nou moet je echt ophouden. mijn moeder kocht een canon toen ik haar agfa erfde
volgens mij heeft iemand die in foto rubriek hier op fok te koopquote:Op maandag 11 februari 2013 18:16 schreef Dragonberry het volgende:
Ik vind analoge camera's zo gaaf! Ik heb er tot nu toe 2: een Agfa Clack en een Ricoh 500. Alleen... ik heb nog steeds geen filmrolletjes gekocht om ze uit te proberen35mm kan ik volgens mij gewoon bij de Hema halen, maar in de Agfa moeten 50mm rolletjes volgens mij. Nog even kijken waar ik die haal.
Leuk! Die heb ik hier ook staan. (Alleen, wat voor een rolletjes gaan erin? De standaard die je nog bij hema/kruidvat kan kopen?)quote:Op maandag 11 februari 2013 14:16 schreef taxibabe het volgende:
Ik ben zaterdag ook weer geweest! Voor 2,50 euro een Olympus Trip 35 gekocht.![]()
[ afbeelding ]
Ik heb hem losgehaald voor het fabricagejaar: augustus '77!
Rolletje erin, en hij werkt! Nu afwachten of hij het daadwerkelijk nog goed doet.
ik gebruik ze nog hoor...quote:Op maandag 11 februari 2013 22:11 schreef trovey het volgende:
Ik heb nog meerdere analoge camera's in huis, zelfs een Oost-Europese uit begin jaren 70 (mijn eerste echte camera)....jullie doen nu alsof ze uit alleen maar de 19e eeuw komen terwijl ik ze 5 jaar geleden nog gewoon gebruikte.
Dit is de grootste: http://www.hebbes-kringloop.nl/quote:Op dinsdag 19 februari 2013 07:19 schreef Ash het volgende:
Hallo,
een klein vraagje.
Wat is nou de grootste kingloopwinkel in Den Haag? er zijn er zo te zien aardig wat.
Okay bedankt,quote:Op dinsdag 19 februari 2013 09:46 schreef warrel het volgende:
[..]
Dit is de grootste: http://www.hebbes-kringloop.nl/
Deze kringloop overtreft de andere kringlopen ook met troep, viezigheid en stof. Maar he, het is wel de grootste
Die op de Binckhorst inderdaad, veel kleding vooral.quote:Op dinsdag 19 februari 2013 13:07 schreef Ash het volgende:
[..]
Okay bedankt,
Beetje vreemde onafgemaakte site datum is ook nog van 2011.
Wat is dan de 1 na grootste? ik google en kom oa uit op die op de binckhorst, mensen ervaringen mee?
bronquote:Kringloop zonder tweedehands spul
Hoewel kringloopwinkels garen zouden moeten spinnen bij de economische crisis, vallen juist bij deze zaken de laatste jaren zware klappen. Omdat consumenten steeds langer doen met meubels, kleding en huishoudelijke apparatuur, worden steeds minder spullen bij de kringloop aangeboden.
Wanneer de spullen eenmaal bij de kringloop belanden zijn ze vaak al zo oud, dat de kwaliteit bedroevend is. „Er komen bankstellen binnen die zo afgesleten zijn, dat ze simpelweg niet meer verkocht kunnen worden”, vertelt Leonie Reinders, directeur van de Branchevereniging Kringloopbedrijven Nederland. „De kringloop moet daarom veel vaker een nee verkopen, kritischer zijn. Het is een hele uitdaging om je winkel nu met kwalitatief goede spullen vol te krijgen.”
Reparaties
In veel van deze winkels worden dan ook kleine werkplaatsen bijgebouwd, waar binnengekomen spullen nog enigszins kunnen worden opgelapt. „Wij knappen steeds meer zelf op. Als er een kast binnenkomt waarvan een plankje mist, gaan we kijken of we dat zelf kunnen maken”, aldus Marie-Louise Huiskamp van kringloopzaak de Meerwinkel in Hoofddorp. „Dan kun je zo een kast weer verkopen. Bij kleingoed als schalen en borden kijken we of we de krasjes weg kunnen krijgen.”
De consumenten die hun inkopen in de kringloopwinkel komen doen, houden daarnaast hun hand steeds verder op de knip. Willem van Rijn, directeur van de grootste kringloopketen Het Goed: „Vorig jaar gaf een klant bij bezoek gemiddeld elf euro uit, nu is dat al tien euro. We hebben 21 vestigingen door heel het land waar we dat maandelijks bijhouden, en zien dit bedrag al een paar jaar dalen.” Maar, aldus Van Rijn, het aantal mensen dat een bezoekje brengt aan een kringloopwinkel stijgt daarentegen wel. „Mensen zijn toch op zoek naar koopjes, en daar profiteren wij wel weer van.”
Staat er in de OP niets voor je bij?quote:Op vrijdag 8 maart 2013 02:06 schreef Miertje88 het volgende:
Kan iemand mij vertellen welke grote kringloopwinkels er in Brabant te vinden zijn?
Nee, er staan er maar een paar bij in Brabant.quote:
Dan is Uden wat voor jequote:Op vrijdag 8 maart 2013 13:01 schreef Miertje88 het volgende:
[..]
Nee, er staan er maar een paar bij in Brabant.
Heb even op de websites gekeken, maar die zijn niet wat ik bedoel (te kleinschalig).
Niet alleen dat, mensen houden ook liever de hand op de knip als het gaat om te hoge prijzen bij de kringloop. Ik zie echt veel te vaak prijzen waarvan ik me afvraag of het het waard is en waarbij je iets op internet twee keer zo mooi twee keer zo goedkoop kunt krijgen.quote:
Ik heb 'm misschien wel voor je. Morgen even zoeken. Wordt Rummikub niet meer gemaakt dan?quote:
Op de Binckhorst zit ook een grote. Geloof 2500 vierkante meter en ernaast zit er nog een, maar die heeft weer een hele andere vorm. Beide erg tof!quote:Op dinsdag 19 februari 2013 07:19 schreef Ash het volgende:
Hallo,
een klein vraagje.
Wat is nou de grootste kingloopwinkel in Den Haag? er zijn er zo te zien aardig wat.
Oh nice, eel gemaakt maar meer dan 5 euro vind ik absurd veel voor een bordspelquote:Op vrijdag 8 maart 2013 15:15 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ik heb 'm misschien wel voor je. Morgen even zoeken. Wordt Rummikub niet meer gemaakt dan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |